Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Καλησπέρα σας καλή επιτυχία σε όλες και καλές χοριακες και καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες να έχετε.

Θα ήθελα να με ενημερώσετε αν μπορείτε

Τη Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις και να μιλήσουμε για ποιο λόγο συμβαίνει που έχω αποβολές.

Έχω κάνει δύο έμβρυομεταφορες και τις δύο φορές είχα θετικές χοριακες μέχρι 100 που πήγαινε η χοριακη αλλά μετά μου έπεφτε και είχα παράλληλα αιματακι.

Τι θα πρέπει να προσέχω με τις εξετάσεις που θα μου γράψει ο γιατρός μου αν γνωρίζετε.

Υ.Γ έχω κάνει για θρομβοφιλιας αλλά δεν έχω.

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renata1986 είπε:

Καλησπέρα σας καλή επιτυχία σε όλες και καλές χοριακες και καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες να έχετε.

Θα ήθελα να με ενημερώσετε αν μπορείτε

Τη Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις και να μιλήσουμε για ποιο λόγο συμβαίνει που έχω αποβολές.

Έχω κάνει δύο έμβρυομεταφορες και τις δύο φορές είχα θετικές χοριακες μέχρι 100 που πήγαινε η χοριακη αλλά μετά μου έπεφτε και είχα παράλληλα αιματακι.

Τι θα πρέπει να προσέχω με τις εξετάσεις που θα μου γράψει ο γιατρός μου αν γνωρίζετε.

Υ.Γ έχω κάνει για θρομβοφιλιας αλλά δεν έχω.

Ευχαριστώ πολύ

Καλησπέρα υστεροσκοπηση έχεις κάνει ;μήπως υπάρχει κάποιο θέμα στην μήτρα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα υστεροσκοπηση έχεις κάνει ;μήπως υπάρχει κάποιο θέμα στην μήτρα ;

Υστεροσκοπηση όχι δεν έχω κάνει. Και θα κάνω τώρα 

Μόνο στην σαλπιγγογραφια που είχα κάνει ξέρω ότι έχω τοξοειδής μήτρα χωρίσ διάφραγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μακάρι έχουμε κουραστεί παρά πολύ και οικονομικά και ψυχικά .ελπιζω ο θεός να μας το δώσει !!!

Εχετε κανει αρκετες προσπαθειες;; Η ηλικια σου ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι να σκάσω και πρέπει κάπου να το πω.. 

Έχω πονους περιόδου, ένα φαγητό έκανα και τώρα ξαπλώνω γτ δεν αντέχω και μου κουβαληθηκε η νύφη μου για καφέ ενώ ξέρει ότι σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα.  Πείτε μου πως την διώχνω? Θέλω να ξαπλώσω στον καναπέ μου με ηρεμία και όχι να κάθομαι. Και φυσικά να μην έχω νεύρα κάτι που δεν μπορώ όταν κάποια δεν το σκέφτεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Υστεροσκοπηση όχι δεν έχω κάνει. Και θα κάνω τώρα 

Μόνο στην σαλπιγγογραφια που είχα κάνει ξέρω ότι έχω τοξοειδής μήτρα χωρίσ διάφραγμα.

Και εγώ είμαι με δυο βιοχημικές και δυο αποβολές και ενώ μου έλεγε ο προηγούμενος γιατρός πως δεν έβλεπε διάφραγμα τώρα στην υστεροσκοπηση ο καινούργιος γιατρός ειδε πως υπήρχε ένα μικρό .και εγώ τοξοειδής μήτρα έδειξε η σαλπιγγογραφια επίσης από τα πολλά οιστρογόνα είχα πάθει και υπερπλασία ενδομητρίου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είμαι να σκάσω και πρέπει κάπου να το πω.. 

Έχω πονους περιόδου, ένα φαγητό έκανα και τώρα ξαπλώνω γτ δεν αντέχω και μου κουβαληθηκε η νύφη μου για καφέ ενώ ξέρει ότι σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα.  Πείτε μου πως την διώχνω? Θέλω να ξαπλώσω στον καναπέ μου με ηρεμία και όχι να κάθομαι. Και φυσικά να μην έχω νεύρα κάτι που δεν μπορώ όταν κάποια δεν το σκέφτεται. 

Η νύφη σου το ξέρει οτι έκανες ετ σήμερα? Αν ναι, πες της "χίλια συγνώμη αλλά δεν αισθάνομαι καλά και θα πάω μέσα να ξαπλώσω.
Αν δεν το ξέρει,  πες της ότι δεν αισθάνεσαι καλά και ότι αύριο θα κάνεις τεστ covid γιατί αισθάνεσαι περίεργα 2 μέρες τώρα. Πριν τελειώσεις τη φράση σου, θα έχει φύγει...χιχιχι

Όλα να πάνε καλά με τα μωράκια σου και στις 20/09 να έχεις μια τεράστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Η νύφη σου το ξέρει οτι έκανες ετ σήμερα? Αν ναι, πες της "χίλια συγνώμη αλλά δεν αισθάνομαι καλά και θα πάω μέσα να ξαπλώσω.
Αν δεν το ξέρει,  πες της ότι δεν αισθάνεσαι καλά και ότι αύριο θα κάνεις τεστ covid γιατί αισθάνεσαι περίεργα 2 μέρες τώρα. Πριν τελειώσεις τη φράση σου, θα έχει φύγει...χιχιχι

Όλα να πάνε καλά με τα μωράκια σου και στις 20/09 να έχεις μια τεράστια χοριακη!!!

Α τώρα το είδα ότι το ξέρει.  Καλε μην αισθάνεσαι άσχημα. Πες της ότι θέλεις να ξαπλωσεις και τελείωσε το θέμα.  Αν παρεξηγήσει,  κέρασε την ξιδακι να της περάσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Α τώρα το είδα ότι το ξέρει.  Καλε μην αισθάνεσαι άσχημα. Πες της ότι θέλεις να ξαπλωσεις και τελείωσε το θέμα.  Αν παρεξηγήσει,  κέρασε την ξιδακι να της περάσει

Ακολούθησα την συμβουλή  σου..  :-) πήγα ξάπλωσα έριξα και έναν ύπνο και αν την πείραξε δε σκάω σημασία έχει εγω να κάνω το καλύτερο για τα μικρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ακολούθησα την συμβουλή  σου..  :-) πήγα ξάπλωσα έριξα και έναν ύπνο και αν την πείραξε δε σκάω σημασία έχει εγω να κάνω το καλύτερο για τα μικρά. 

Σωστηηηηηηη!!!! 👍🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είσαι τρελή γέλασα και δίπλα μου είναι και άλλες κοπέλες αυτό σου λέω. 

Παρουσία έχω τα μωράκια μου μέσα μου πριν 5 λεπτά τα βάλαμε 

Έχω ένα Α που έχει διαχωριστεί 4 άριστο μου είπε. Και το άλλο είναι Β που έχει χωριστεί επίσης 4 οπότε είναι και αυτό πάρα πολύ καλό.  

Τωρα για τα άλλα 2 τα νέα είναι πάρα πολύ καλά γιατί μεγάλωσαν τα μικρούλια μου. 

Είδα τις φώτο... τι υπέροχες φωτο .. τα αγαπώ... 

μπραβο αντε με το καλο, να τα δεις τωρα κ σε ηπερυχο

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χοριακη μου έκλεισαν ραντεβού 20.09 

@Vasilique πάλι θα σε ζαλίσω χαχαχα αλλαγή ημερομηνίας χαχαχαχ 

Αν και δε σας κρυβω ότι ένα τεστ θα το κάνω. :-)

Βρε πουλακι μου τωρα χαλαρωσε 3 μερουλες και μην σκεφτεσαιιιιιι τεστ εγω λεω να μην κανεις ακομα ειναι πολυ νωρις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είμαι να σκάσω και πρέπει κάπου να το πω.. 

Έχω πονους περιόδου, ένα φαγητό έκανα και τώρα ξαπλώνω γτ δεν αντέχω και μου κουβαληθηκε η νύφη μου για καφέ ενώ ξέρει ότι σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα.  Πείτε μου πως την διώχνω? Θέλω να ξαπλώσω στον καναπέ μου με ηρεμία και όχι να κάθομαι. Και φυσικά να μην έχω νεύρα κάτι που δεν μπορώ όταν κάποια δεν το σκέφτεται. 

Κοριτσι τι γινεται; Πως εισαι; Πολυ με νευριασε  η νυφη σου αλλα επρεπε να της πεις οτι θα ξαπλωσεις. Σου περασαν τα πονακια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Και εγώ είμαι με δυο βιοχημικές και δυο αποβολές και ενώ μου έλεγε ο προηγούμενος γιατρός πως δεν έβλεπε διάφραγμα τώρα στην υστεροσκοπηση ο καινούργιος γιατρός ειδε πως υπήρχε ένα μικρό .και εγώ τοξοειδής μήτρα έδειξε η σαλπιγγογραφια επίσης από τα πολλά οιστρογόνα είχα πάθει και υπερπλασία ενδομητρίου .

Ωωω αλήθεια??,Και τώρα τι γίνεται? τι σας είπε? παίζει ρόλο η οφείλονται οι αποβολές από το διάφραγμα και την υπερπλασία ενδομητρίου ?? συγνώμη που ρωτάω 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Ωωω αλήθεια??,Και τώρα τι γίνεται? τι σας είπε? παίζει ρόλο η οφείλονται οι αποβολές από το διάφραγμα και την υπερπλασία ενδομητρίου ?? συγνώμη που ρωτάω 🙂

στις πριν 26 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Ωωω αλήθεια??,Και τώρα τι γίνεται? τι σας είπε? παίζει ρόλο η οφείλονται οι αποβολές από το διάφραγμα και την υπερπλασία ενδομητρίου ?? συγνώμη που ρωτάω 🙂

Μου είπε πως το μόνο που μπορεί να πει με σιγουριά είναι πως η μήτρα μου τώρα είναι στην καλύτερη της φάση και ότι πιστεύει πως έγιναν λάθος χειρισμοί η μπορεί να έφταιγαν και τα έμβρυα .Όποτε θα σου πω σίγουρα σε λίγες μέρες αν φτάσω να κάνω εμβρυομεταφορα είμαι στο στάδιο των ενέσεων ακόμα.

στις πριν 26 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η renata1986 είπε:

Καλησπέρα σας καλή επιτυχία σε όλες και καλές χοριακες και καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες να έχετε.

Θα ήθελα να με ενημερώσετε αν μπορείτε

Τη Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις και να μιλήσουμε για ποιο λόγο συμβαίνει που έχω αποβολές.

Έχω κάνει δύο έμβρυομεταφορες και τις δύο φορές είχα θετικές χοριακες μέχρι 100 που πήγαινε η χοριακη αλλά μετά μου έπεφτε και είχα παράλληλα αιματακι.

Τι θα πρέπει να προσέχω με τις εξετάσεις που θα μου γράψει ο γιατρός μου αν γνωρίζετε.

Υ.Γ έχω κάνει για θρομβοφιλιας αλλά δεν έχω.

Ευχαριστώ πολύ

Βηχιμικες είχες λυπάμαι πολύ.. εγώ θα σου έλεγα υστεροσκοπιση κι εξετάσεις καυστική ίνωση και καρυοτιπο ζεύγους όπως και για θυρεοειδή εύχομαι όλα καλά να πάνε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είμαι να σκάσω και πρέπει κάπου να το πω.. 

Έχω πονους περιόδου, ένα φαγητό έκανα και τώρα ξαπλώνω γτ δεν αντέχω και μου κουβαληθηκε η νύφη μου για καφέ ενώ ξέρει ότι σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα.  Πείτε μου πως την διώχνω? Θέλω να ξαπλώσω στον καναπέ μου με ηρεμία και όχι να κάθομαι. Και φυσικά να μην έχω νεύρα κάτι που δεν μπορώ όταν κάποια δεν το σκέφτεται. 

Κοπέλα μου εύχομαι όλα μα όλα να πάνε τέλεια…. Για τα πονακια μην αγχώνεστε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Margitc είπε:

μπραβο αντε με το καλο, να τα δεις τωρα κ σε ηπερυχο

 

Βρε πουλακι μου τωρα χαλαρωσε 3 μερουλες και μην σκεφτεσαιιιιιι τεστ εγω λεω να μην κανεις ακομα ειναι πολυ νωρις!

Καλημερααααααα :-)

τεστ όχι ακόμα με τίποτα δεν κάνω αλλα μέχρι 20 δεν περιμένω θα αρχίσω να τρώω τα νύχια μου μετά χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσι τι γινεται; Πως εισαι; Πολυ με νευριασε  η νυφη σου αλλα επρεπε να της πεις οτι θα ξαπλωσεις. Σου περασαν τα πονακια;

Προσωπικά με πείραξε που ενώ ήξερε, ενώ γνωρίζει εμφανίστηκε και όχι να πεις ότι θα βοηθήσει πχ να πει α..να παίξει με τον μικρο  κτλ ήρθε και άραξε στον καναπέ τρώγοντας ζελεδακια (δίνοντας και στον μικρό). Δεν ξέρω αλλά μερικοί άνθρωποι ακόμα και αν ξέρουν τι έχεις δεν θα σε σκεφτούν ούτε για δειγμα (γσ δεν είναι πρώτη φορά που μου κάνει τέτοια) 

Και πολύ φοβάμαι ότι θα μου έρθει ναι σήμερα 😕 και συγκεκριμένα θα μου έρθει για μεσημεριανό (το παίζω και στοίχημα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κοπέλα μου εύχομαι όλα μα όλα να πάνε τέλεια…. Για τα πονακια μην αγχώνεστε. 

Είναι αρκετά, ειχσ μετά την  ωοληψια εκείνη την ημέρα και τώρα είχα σήμερα με την εμβρυομεταφορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Βηχιμικες είχες λυπάμαι πολύ.. εγώ θα σου έλεγα υστεροσκοπιση κι εξετάσεις καυστική ίνωση και καρυοτιπο ζεύγους όπως και για θυρεοειδή εύχομαι όλα καλά να πάνε

Καλησπέρα ναι βιοχημικες αποβολές είχα άλλα δεν το βάζω κάτω ☺️

Ναι θα κανω υστεροσκοπηση.Για την κυστική ίνωση και για θυρεοειδή τα έχω κοιτάξει.Μονο για το καρυότυπο δεν έχω κοιτάξει.Σευχαριστω πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

 

Σου εύχομαι καλή επιτυχία κορίτσι μου.ολα καλά θα πάνε.Περιμενω νέα σου 🙏🙏☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Προσωπικά με πείραξε που ενώ ήξερε, ενώ γνωρίζει εμφανίστηκε και όχι να πεις ότι θα βοηθήσει πχ να πει α..να παίξει με τον μικρο  κτλ ήρθε και άραξε στον καναπέ τρώγοντας ζελεδακια (δίνοντας και στον μικρό). Δεν ξέρω αλλά μερικοί άνθρωποι ακόμα και αν ξέρουν τι έχεις δεν θα σε σκεφτούν ούτε για δειγμα (γσ δεν είναι πρώτη φορά που μου κάνει τέτοια) 

Και πολύ φοβάμαι ότι θα μου έρθει ναι σήμερα 😕 και συγκεκριμένα θα μου έρθει για μεσημεριανό (το παίζω και στοίχημα) 

Σε αυτους που δεν καταλαβαινουν μιλα κ ας θυμωσουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

🥰🥰🥰🥰 το πως μένεις ήρεμη ένας θεός το ξέρει.. γτ εγω δεν κρατιέμαι  🥰🥰 ευχαριστώ πολύ  πολύ  στείλε μου μπεμπιδοσκονηηη :-*

Ήρεμη δεν μένεις όπως νομίζεις αλλά κάτσε καναπέ χάιδευε την κοιλιτσα σου γιατί όπως και να το κάνουμε είναι εκεί μέσα αγαπάτε από τώρα εγώ έτσι έκανα!!!κοριτσι μου γλυκό ευχομαι να όλα τέλεια που θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είναι αρκετά, ειχσ μετά την  ωοληψια εκείνη την ημέρα και τώρα είχα σήμερα με την εμβρυομεταφορα. 

Κι εγώ είχα πόνους περιόδου από την ώρα που βγήκα από την εμβρυομεταφορα το ειπα και στον γιατρό εκείνη την στιγμή και τελικά όλα πήγαν τέλεια δεν παίζει τίποτα ρόλο και φάρμακα που παίρνουμε κάνουν τέτοιους πόνους μην ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Προσωπικά με πείραξε που ενώ ήξερε, ενώ γνωρίζει εμφανίστηκε και όχι να πεις ότι θα βοηθήσει πχ να πει α..να παίξει με τον μικρο  κτλ ήρθε και άραξε στον καναπέ τρώγοντας ζελεδακια (δίνοντας και στον μικρό). Δεν ξέρω αλλά μερικοί άνθρωποι ακόμα και αν ξέρουν τι έχεις δεν θα σε σκεφτούν ούτε για δειγμα (γσ δεν είναι πρώτη φορά που μου κάνει τέτοια) 

Και πολύ φοβάμαι ότι θα μου έρθει ναι σήμερα 😕 και συγκεκριμένα θα μου έρθει για μεσημεριανό (το παίζω και στοίχημα) 

Καλά δεν εισαι μόνη μην σκας. Εγώ στις διακοπές είχε έρθει η αδερφή του άντρα μου με τα παιδιά της για διακοπές κ την πρώτη μέρα που είχα τα καφέ κ ήμουν χεσμενη, ο γιατρός μου είχε πει να ξεκουραστώ οπότε δεν πήγαινα θάλασσα για μπάνιο κ αυτή έστελνε τα παιδιά της να παραπονιουνται στον άντρα μου να τους πάει για μπάνιο κ εκείνη μαζί παρακαλώ, χωρίς να την ενδιαφέρει εγώ αν θα μένω μόνη μου στο σπίτι ή την ψυχολογία ή του έλεγε πήγαινε με εκεί, πήγαινε με δω, πάμε για καφέ.. Γιατί βαριεμαι να μένω σπίτι κ τα παιδιά 15 κ 12 χρονων κ καλά δεν μπορούν να καταλαβουν κ στενοχωριουνται.. Καλά κ ο δικός μου ντιπ χαϊβάνι,της έκανε τα χατήρια ασυζητητί κ εγώ εμένα όλη μέρα μόνη μου.. Μέχρι που τα πήρα κρανίο κ του λέω αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, παίρνω το αεροπλάνο κ κατεβαίνω Αθήνα σπίτι μου, να είμαι μόνη μου αλλά στο σπίτι μου τουλάχιστον.. Κ τη μέρα που είχα αίμα, ενώ το ήξερε γιατί έψαχνα γιατρό για υπέρηχο, του έκανε παράπονα γιατί τους αλλάζουμε τα σχέδια κ χάνουν το μπάνιο τους.. Μέχρι που της έβαλε τη φωνή κ δεν ξανά μίλησε.. Αλλά κάτι γυναίκες που σκέφτονται μόνο την πάρτη τους κ όλοι οι άλλοι να μην πω που να πάνε.. Άστα δεν εισαι μόνη..Είναι κάποιες που παίρνουν βραβείο γαϊδούριας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...