Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

@Παρασκευαιδου παρουσιασου!!!!! στον πίνακα, σήκω για μάθημα!!!!! που είσαι;;;; αναμένουμε νέα!!!

Είσαι τρελή γέλασα και δίπλα μου είναι και άλλες κοπέλες αυτό σου λέω. 

Παρουσία έχω τα μωράκια μου μέσα μου πριν 5 λεπτά τα βάλαμε 

Έχω ένα Α που έχει διαχωριστεί 4 άριστο μου είπε. Και το άλλο είναι Β που έχει χωριστεί επίσης 4 οπότε είναι και αυτό πάρα πολύ καλό.  

Τωρα για τα άλλα 2 τα νέα είναι πάρα πολύ καλά γιατί μεγάλωσαν τα μικρούλια μου. 

Είδα τις φώτο... τι υπέροχες φωτο .. τα αγαπώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είσαι τρελή γέλασα και δίπλα μου είναι και άλλες κοπέλες αυτό σου λέω. 

Παρουσία έχω τα μωράκια μου μέσα μου πριν 5 λεπτά τα βάλαμε 

Έχω ένα Α που έχει διαχωριστεί 4 άριστο μου είπε. Και το άλλο είναι Β που έχει χωριστεί επίσης 4 οπότε είναι και αυτό πάρα πολύ καλό.  

Τωρα για τα άλλα 2 τα νέα είναι πάρα πολύ καλά γιατί μεγάλωσαν τα μικρούλια μου. 

Είδα τις φώτο... τι υπέροχες φωτο .. τα αγαπώ... 

τωρα εσυ πιστεύεις οτι εγω καταλαβα τι ειναι αυτα τα διαχωριστει και χωριστει;;; χαχαχαχαχαχαχαχ 

το α και το β τα κραταω μου ακουγονται καλα!!!!!!

πόση ωρα ξαπλα;;;;;

για πες για πες ωραια διαδικασια;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είσαι τρελή γέλασα και δίπλα μου είναι και άλλες κοπέλες αυτό σου λέω. 

Παρουσία έχω τα μωράκια μου μέσα μου πριν 5 λεπτά τα βάλαμε 

Έχω ένα Α που έχει διαχωριστεί 4 άριστο μου είπε. Και το άλλο είναι Β που έχει χωριστεί επίσης 4 οπότε είναι και αυτό πάρα πολύ καλό.  

Τωρα για τα άλλα 2 τα νέα είναι πάρα πολύ καλά γιατί μεγάλωσαν τα μικρούλια μου. 

Είδα τις φώτο... τι υπέροχες φωτο .. τα αγαπώ... 

Καλοστεριωτα και να βγουν σε 9 μήνες κορίτσι μου ! Καλά αποτελέσματα τώρα ♥️🥰🥰🥰 πονεσες ένιωσες τίποτα? Πότε θα κάνεις χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Σε ευχαριστώ καλή μου. Για πόσες μέρες πήρατε αντιβίωση? Και άρα δηλαδή η αντιβίωση δεν επηρέασε την ποιότητα του σπέρματος μετά, όλα πήγαν καλά να υποθέσω στη γονιμοποίηση. 

Την αντιβίωση την πήραμε για 14 ημέρες. Όλα πήγαν πολύ καλύτερα στις γονιμοποιήσεις από ότι περίμενα ! Από τα 15 ωάρια τα 8 έγιναν βλαστοκυστες.. δεν ξέρω πόσα γονιμοποιήθηκαν... Οπότε δεν επηρέασε αρνητικά σε τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Αχ αν σου πω σε σκέφτηκα σήμερα γιατί ο γιατρός μου είπε ακριβώς ότι μου έλεγες και εσύ..επειδή με είδε ότι έχω φόβο μου λέει θα σκεφτόμαστε βδομάδα βδομάδα που περνάει και τσουκου τσουκου αυτό θα το γεννησουμε!! Εσύ πως είσαι? Πας για β επιπέδου?

Μπράβο βρε κορίτσι μου, να το χαρείτε τώρα, βήμα βήμα μέχρι την επόμενη φορα.. Όλες έτσι παμε..γιατι αλλιώς δε μας βλέπω να τη βγάζουμε καθαρή από το πολύ άγχος.. Κ δεν το θέλουμε καθόλου.. Κάνε κ τις εξετάσεις σου κ όλα καλά θα πάνε.. κ εγώ τις έκανα κ βγήκαν όλα μια χαρά.. Την κυστική ινωση περιμένω μόνο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είσαι τρελή γέλασα και δίπλα μου είναι και άλλες κοπέλες αυτό σου λέω. 

Παρουσία έχω τα μωράκια μου μέσα μου πριν 5 λεπτά τα βάλαμε 

Έχω ένα Α που έχει διαχωριστεί 4 άριστο μου είπε. Και το άλλο είναι Β που έχει χωριστεί επίσης 4 οπότε είναι και αυτό πάρα πολύ καλό.  

Τωρα για τα άλλα 2 τα νέα είναι πάρα πολύ καλά γιατί μεγάλωσαν τα μικρούλια μου. 

Είδα τις φώτο... τι υπέροχες φωτο .. τα αγαπώ... 

Με το καλό να τα δεις σε 9 μήνες σου εύχομαι!! Είδες που σου έλεγα θα έχεις κ για κρυοσυντηρηση;; όλα καλά.. Χαιδευε την κοιλίτσα σου κ θετική ενέργεια.. Πότε σου είπαν για χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

τωρα εσυ πιστεύεις οτι εγω καταλαβα τι ειναι αυτα τα διαχωριστει και χωριστει;;; χαχαχαχαχαχαχαχ 

το α και το β τα κραταω μου ακουγονται καλα!!!!!!

πόση ωρα ξαπλα;;;;;

για πες για πες ωραια διαδικασια;;;;;

Ενω εγω νομίζεις ξέρω καλά πάμε..  ας μας ενημερώσουν οι κοπέλες δεν έχω ιδέα εγω χαχαχχα μου είπε η ποιότητα και ο διαχωρισμός είναι τέλειος στο ένα 

Και στο δεύτερο παρόλο που είναι Β ο διαχωρισμός είναι επίσης πολύ καλός. 

Αυτό κράτησα και δεν μπορούσα να κρύψω την χαρά μου για τα άλλα 2 που μεγάλωσαν είχα αγχωθεί ότι δεν θα καταφέρει κανένα μέχρι σήμερα. Χθες το βράδυ εκλαψα λέω θα πάω θα μου πουν τι ήρθες αφού δεν έμεινε κανένα... εντάξει μουτζωστε ελεύθερα..   

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Με το καλό να τα δεις σε 9 μήνες σου εύχομαι!! Είδες που σου έλεγα θα έχεις κ για κρυοσυντηρηση;; όλα καλά.. Χαιδευε την κοιλίτσα σου κ θετική ενέργεια.. Πότε σου είπαν για χοριακη; 

Χοριακη μου έκλεισαν ραντεβού 20.09 

@Vasilique πάλι θα σε ζαλίσω χαχαχα αλλαγή ημερομηνίας χαχαχαχ 

Αν και δε σας κρυβω ότι ένα τεστ θα το κάνω. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου κάναμε υπέρηχο και είμαι πολύ χαρούμενη!! Είδαμε σάκο με ένα τέλειο μικρουλι εμβρυακι που αν και είναι νωρίς ακούσαμε και την καρδούλα του.. Τώρα μου έβαλε εξετασουλες και σε 10 μέρες περιπου θα με ξαναδεί για να ακούσουμε καλά καλά την καρδούλα είπε αλλά είναι πολύ αισιόδοξος αυτή τη φορά.. πάντως για τα χάπια οιστραδιόλης που μιλούσαμε μου είπε ότι θα τα παίρνω για τουλάχιστον 3 εβδομάδες ακόμα.. άρα τιποτα δεν ξεφορτώθηκα τελικά από χάπια και ενέσεις αλλά χαλάλι δεν πειράζει..

Μπραβο κοριτσι μου! τι υπεροχα νεα! Ολα πανε κατευχην!

αυτο με τα χαπια πωπω εχεις μελλον ακομα... αλλα σημασια εχει οτι το μωρακι σας ειναι γερο και αναπτυσσεται οπως πρεπει! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλοστεριωτα και να βγουν σε 9 μήνες κορίτσι μου ! Καλά αποτελέσματα τώρα ♥️🥰🥰🥰 πονεσες ένιωσες τίποτα? Πότε θα κάνεις χοριακη? 

Σε ευχαριστώ πολύ  πολύ ευακι μου σειρά σου σε λιγάκι..

Δεν ένιωσα τίποτα ήταν πολύ ευχάριστη εμπειρία να βλέπεις κι τον υπερηχο και τώρα το συναίσθημα ξέρω ότι έχω 2 μωράκια στην κοιλίτσα νου λιώνω αχαχαχαχ

20.09 εχω χοριακη.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Εγώ έπαιρνα 6 utrogestan και 6 cyclacour συν μια clexane ένεση κάθε μέρα. Οποτε δεν μου φαίνονται πολλά. Είναι και θέμα γιατρού αλλά φυσικά και της κάθε διαφορετικής περίπτωσης. Εγώ έκανα εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα έμβρυα, δηλαδή σε διαφορετικό κύκλο από τη διέγερση. 

Clexane και εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ  πολύ ευακι μου σειρά σου σε λιγάκι..

Δεν ένιωσα τίποτα ήταν πολύ ευχάριστη εμπειρία να βλέπεις κι τον υπερηχο και τώρα το συναίσθημα ξέρω ότι έχω 2 μωράκια στην κοιλίτσα νου λιώνω αχαχαχαχ

20.09 εχω χοριακη.  

Καλά αποτελέσματα κοριτσι μου!! Να φωλιάσουν εκεί για 9 μήνες!! Σου ευχομαι τα καλύτερα με μια τετραψήφια χοριακη!! 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χοριακη μου έκλεισαν ραντεβού 20.09 

@Vasilique πάλι θα σε ζαλίσω χαχαχα αλλαγή ημερομηνίας χαχαχαχ 

Αν και δε σας κρυβω ότι ένα τεστ θα το κάνω. :-)

Με ξέρεις αφού! Είμαι υπερ των αλλαγών! 😂 Καλοστέριωτα κ ριζωμένα τα μικρούλια σου κοριτσάκι μου! Να φωλιάσουν, να γατζωθούν καλά κ δυνατά! Να είσαι ήρεμη κ χαλαρή όσο μπορείς τώρα! Σου στέλνουμε όλη μας την θετική ενέργεια! 🙏🏻💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Maroulita! 16/9

@Margitc 23/9

Ωοληψία ✌️

 

@kk88 ?

@angel35 ?

@Lucia79 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Παρασκευαιδου 3/9

@Eva29 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου 20/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ  πολύ ευακι μου σειρά σου σε λιγάκι..

Δεν ένιωσα τίποτα ήταν πολύ ευχάριστη εμπειρία να βλέπεις κι τον υπερηχο και τώρα το συναίσθημα ξέρω ότι έχω 2 μωράκια στην κοιλίτσα νου λιώνω αχαχαχαχ

20.09 εχω χοριακη.  

μπράβο κορίτσι μου τέλειααα...καλοστέριωτα και με μια τεράστια χοριακή σπου εύχομαι...όλα να πάνε υπέροχα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Με ξέρεις αφού! Είμαι υπερ των αλλαγών! 😂 Καλοστέριωτα κ ριζωμένα τα μικρούλια σου κοριτσάκι μου! Να φωλιάσουν, να γατζωθούν καλά κ δυνατά! Να είσαι ήρεμη κ χαλαρή όσο μπορείς τώρα! Σου στέλνουμε όλη μας την θετική ενέργεια! 🙏🏻💚

🥰🥰🥰🥰 το πως μένεις ήρεμη ένας θεός το ξέρει.. γτ εγω δεν κρατιέμαι  🥰🥰 ευχαριστώ πολύ  πολύ  στείλε μου μπεμπιδοσκονηηη :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

μπράβο κορίτσι μου τέλειααα...καλοστέριωτα και με μια τεράστια χοριακή σπου εύχομαι...όλα να πάνε υπέροχα......

Ευχαριστώ πολύ  πολύ  κοριτσάκι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χοριακη μου έκλεισαν ραντεβού 20.09 

@Vasilique πάλι θα σε ζαλίσω χαχαχα αλλαγή ημερομηνίας χαχαχαχ 

Αν και δε σας κρυβω ότι ένα τεστ θα το κάνω. :-)

Καλοστεριωτα τα μωράκια!! Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια .Μετά από αποτυχημένες προσπάθειες άλλαξα γιατρό και ξανάμπαινω στον αγώνα για να την απόκτηση ενός μωρού.Εύχομαι σε όλες τις εγκυμονούσες μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε όσες είναι ακόμα στην διαδρομή μια τεράστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

🥰🥰🥰🥰 το πως μένεις ήρεμη ένας θεός το ξέρει.. γτ εγω δεν κρατιέμαι  🥰🥰 ευχαριστώ πολύ  πολύ  στείλε μου μπεμπιδοσκονηηη :-*

Έχω ήδη στείλει… Πρέπει να φτάνει όπου να ´ναι… 😉💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .Μετά από αποτυχημένες προσπάθειες άλλαξα γιατρό και ξανάμπαινω στον αγώνα για να την απόκτηση ενός μωρού.Εύχομαι σε όλες τις εγκυμονούσες μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε όσες είναι ακόμα στην διαδρομή μια τεράστια χοριακη!!!

Ευχαριστούμε! 😉 Καλή αρχή κ σε εσένα! 🤞🏻Δύναμη κ πίστη! 💪🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .Μετά από αποτυχημένες προσπάθειες άλλαξα γιατρό και ξανάμπαινω στον αγώνα για να την απόκτηση ενός μωρού.Εύχομαι σε όλες τις εγκυμονούσες μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε όσες είναι ακόμα στην διαδρομή μια τεράστια χοριακη!!!

Με το καλο κοριτσι μου!!! Καλη αρχη και ευχομαι να πανε ολα τελεια αυτη τη φορα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .Μετά από αποτυχημένες προσπάθειες άλλαξα γιατρό και ξανάμπαινω στον αγώνα για να την απόκτηση ενός μωρού.Εύχομαι σε όλες τις εγκυμονούσες μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε όσες είναι ακόμα στην διαδρομή μια τεράστια χοριακη!!!

Με το καλο κοριτσι μου .. αυτη να ειναι κ η τελευταια κ τυχερη σου προσπαθεια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Με το καλο κοριτσι μου .. αυτη να ειναι κ η τελευταια κ τυχερη σου προσπαθεια ..

Μακάρι έχουμε κουραστεί παρά πολύ και οικονομικά και ψυχικά .ελπιζω ο θεός να μας το δώσει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...