Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Vasilique αυριο η εμβρυομεταφορα:-/ 

Από τα 10 τα 4 τελικά αντέδρασαν και είναι πολύ καλά , μου λέει αύριο στις 11:50 εμβρυομεταφορα ρώτησα για πιο λόγο και μου είπε επειδή είναι κάτω από 5 θα κάνουμε την 3 μέρα στην μήτρα είναι πιο φιλικά 😕 λέω μόνο 4 από 10 😞 αλλά η εμβρυολογος ήταν τόσο ευγενική και θετική που μου είπε να μην αγχώνομαι καθόλου και ότι είναι πολύ καλά. 

Τα άλλα 2 θα τα δούμε πως πάνε και θα τα αφήσουμε για 5 ημερών  και μετά κρύο συντήρηση αν φτάσουν 5ημερα 

Δεν ξερω θα έπρεπε να χαίρομαι αλλά στεναχωρηθηκα μόνο 4 😕 και 3 ημερών:-( 

Τριών ημερών ναι! Έτσι για αλλαγή! Καλή τύχη κοριτσάρα! Σου στέλνω θετική ενέργεια, μπεμπεδόσκονη φουλ κ όλα θα πάνε σούπερ! Ωραίος αριθμός το 4! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Maroulita! 16/9

@Margitc 23/9

Ωοληψία ✌️

 

@kk88 ?

@angel35 ?

@Lucia79 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Παρασκευαιδου 3/9

@Eva29 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

Πάμε δυνατά! 🤞🏻💪🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Maroulita! 16/9

@Margitc 23/9

Ωοληψία ✌️

 

@kk88 ?

@angel35 ?

@Lucia79 ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Παρασκευαιδου 3/9

@Eva29 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

Πάμε δυνατά! 🤞🏻💪🏻🙏🏻

θα κλαψω ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπηκα σε δευτερη βαθμιδα;;;;;;;;

παναγια μου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τριών ημερών ναι! Έτσι για αλλαγή! Καλή τύχη κοριτσάρα! Σου στέλνω θετική ενέργεια, μπεμπεδόσκονη φουλ κ όλα θα πάνε σούπερ! Ωραίος αριθμός το 4! 💚

Τωρα που το λες... το 4 είναι ο αγαπημένος μου  αριθμός!!! 2 και 4 πωπω για αυτό και παντρεύτηκα 24 χαχχχ εντάξει με έφτιαξες παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

θα κλαψω ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπηκα σε δευτερη βαθμιδα;;;;;;;;

παναγια μου !!!!!

Πωπω όντως έτσι? Πόσο γρήγορα  περνάει..  

Εγω βγήκα στην παιδική σήμερα να μαζέψω και ήλιο να παίξει και ο μικρος οπότε ξεκίνησα τη γιόγκα ώστε αύριο με ηρεμία να υποδεχτω τα μωράκια μου

16305837494073313350633093470458.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

θα κλαψω ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπηκα σε δευτερη βαθμιδα;;;;;;;;

παναγια μου !!!!!

 Ώρα ήταν! 😉💪🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

κορίτσι μου λυπάμαι πολύ!!!! αλλά θα τα καταφέρεις να εισαι σίγουρη! να μην το βάζεις κάτω!!!!! εγώ ξεκινάω από βδομάδα στο Ρέα!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και όλα τα καλά!!!

Κάτω δεν τα βάζω απλά σε κάθε αποτυχία με πιάνει η ανασφάλεια γιατί δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και το κέντρο τελικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Μία χαρά είναι.. Θα συναντήσεις τα μωράκια σου νωρίτερα, δε σημαίνει ότι επειδή δε τα αφήνουν να πάνε 5 ημερών πριν στα βάλουν ότι δεν έχουν κ δυνατότητα να πάνε, απλώς δε θέλουν να πάρουν το ρίσκο.. Είμαι σίγουρη πως θα προχωρήσουν κ τα υπόλοιπα σε βλαστοκυστες κ θα έχεις κ για κρυοσυντηρηση!! Αν θέλεις να κάνεις κ 3ο παιδί ή 4ο βρε παιδί μου κάποια στιγμή!!! Με το καλό να τα υποδεχτείς, κάνε ότι δουλειές σου έχουν απομείνει γιατί από αύριο ξαπλααααα!! 

Γιατί ξάπλα? Μου είπαν πως μπορώ να πηγαίνω στη δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Vasilique αυριο η εμβρυομεταφορα:-/ 

Από τα 10 τα 4 τελικά αντέδρασαν και είναι πολύ καλά , μου λέει αύριο στις 11:50 εμβρυομεταφορα ρώτησα για πιο λόγο και μου είπε επειδή είναι κάτω από 5 θα κάνουμε την 3 μέρα στην μήτρα είναι πιο φιλικά 😕 λέω μόνο 4 από 10 😞 αλλά η εμβρυολογος ήταν τόσο ευγενική και θετική που μου είπε να μην αγχώνομαι καθόλου και ότι είναι πολύ καλά. 

Τα άλλα 2 θα τα δούμε πως πάνε και θα τα αφήσουμε για 5 ημερών  και μετά κρύο συντήρηση αν φτάσουν 5ημερα 

Δεν ξερω θα έπρεπε να χαίρομαι αλλά στεναχωρηθηκα μόνο 4 😕 και 3 ημερών:-( 

Μην απογοητεύεσαι! Να είσαι θετική, εδώ μέσα τα έχουμε διαβάσει όλα, άριστες βλαστοκυστες να αποτυγχάνουν και μέτρια έμβρυα να γεννούν όμορφα παιδάκια. Το σημαντικό είναι να είναι καλής ποιότητας και να μπορέσουν να προχωρήσουν. Προφανώς ξέρει ο γιατρός σου τι είναι καλύτερο για τη δίκη σου περίπτωση και πράττει ανάλογα. Έχε εμπιστοσύνη και να είσαι ήρεμη για αύριο που ειναι η μεγάλη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα!! Να μην ανησυχείς, εμας βρέθηκε ουρεοπλασμα στην καλλιέργεια του σπέρματος λίγες εβδομάδες πριν ξεκινήσουμε διέγερση. Πήραμε και οι δύο αντιβίωση και δεν είχαμε επαφές ώστε στην ωοληψια να είμαστε σούπερ. Όλα πάνε καλά ως τώρα ! Σου εύχομαι τα καλύτερα! ♥️

Σε ευχαριστώ καλή μου. Για πόσες μέρες πήρατε αντιβίωση? Και άρα δηλαδή η αντιβίωση δεν επηρέασε την ποιότητα του σπέρματος μετά, όλα πήγαν καλά να υποθέσω στη γονιμοποίηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vi_el είπε:

Γιατί ξάπλα? Μου είπαν πως μπορώ να πηγαίνω στη δουλειά.

Ο καθένας ότι προτιμά κάνει. Εγώ είχα φροντίσει να πάρω άδεια από τη δουλειά, οπότε ξεκουραζομουν αρκετά μέχρι τη θετική χοριακη. Τώρα φυσικά αν δεν μπορείς να πάρεις άδεια, δεν υπάρχει λάθος ή σωστό.. Οι γιατροί λένε ότι το πρώτο 3ημερο γίνεται η εμφύτευση οπότε τις υπόλοιπες μέρες λογικά μπορείς κάποια κανονικά να επιστρέφει στη δουλειά.. Απλώς θεωρώ ότι οι περισσότερες επιλέγουμε, για να είμαστε σίγουρες ότι έχουμε κάνει ότι περισσότερο μπορούμε, (για ψυχολογικούς λόγους κυρίως) , την ξεκούραση είτε για κάποιες μέρες είτε για όλο το διάστημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Ο καθένας ότι προτιμά κάνει. Εγώ είχα φροντίσει να πάρω άδεια από τη δουλειά, οπότε ξεκουραζομουν αρκετά μέχρι τη θετική χοριακη. Τώρα φυσικά αν δεν μπορείς να πάρεις άδεια, δεν υπάρχει λάθος ή σωστό.. Οι γιατροί λένε ότι το πρώτο 3ημερο γίνεται η εμφύτευση οπότε τις υπόλοιπες μέρες λογικά μπορείς κάποια κανονικά να επιστρέφει στη δουλειά.. Απλώς θεωρώ ότι οι περισσότερες επιλέγουμε, για να είμαστε σίγουρες ότι έχουμε κάνει ότι περισσότερο μπορούμε, (για ψυχολογικούς λόγους κυρίως) , την ξεκούραση είτε για κάποιες μέρες είτε για όλο το διάστημα. 

Στην πρώτη είχα άδεια. Όλα καλά. Όπως λες δεν έκανα τίποτα. Θετικές χοριακης και στις δυο φορές μετά την έμβρυομεταφορά. Και τελικά βιοχημική. Η χοριακη μετά από 2 εβδομάδες ήταν μηδέν. Και δεν δούλευα. 
και εγώ αυτής της άποψης ήμουν. Αλλά τώρα δεν πιστεύω στο ξάπλα και αραγμα. Δεν ξερω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Ο καθένας ότι προτιμά κάνει. Εγώ είχα φροντίσει να πάρω άδεια από τη δουλειά, οπότε ξεκουραζομουν αρκετά μέχρι τη θετική χοριακη. Τώρα φυσικά αν δεν μπορείς να πάρεις άδεια, δεν υπάρχει λάθος ή σωστό.. Οι γιατροί λένε ότι το πρώτο 3ημερο γίνεται η εμφύτευση οπότε τις υπόλοιπες μέρες λογικά μπορείς κάποια κανονικά να επιστρέφει στη δουλειά.. Απλώς θεωρώ ότι οι περισσότερες επιλέγουμε, για να είμαστε σίγουρες ότι έχουμε κάνει ότι περισσότερο μπορούμε, (για ψυχολογικούς λόγους κυρίως) , την ξεκούραση είτε για κάποιες μέρες είτε για όλο το διάστημα. 

Κοριτσάκι μου  πέφτει Παρασκευή οπότε να και αλλο θετικό  Σαββατοκύριακο δεν δουλεύω πήρα και Δευτέρα ρεπό αρα να το 3 ημέρα μετά θέλω να γυρίσω και εγώ στην δουλειά μου αλλιώς θα τρώγομαι μέσα μου.. άλλωστε έχω δουλειά γραφείου οπότε θέλω δουλεύω και όρθια απλώνω πόδια κτλ οπότε απ το να αγχώνομαι θα πάω κανονικά.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Μην απογοητεύεσαι! Να είσαι θετική, εδώ μέσα τα έχουμε διαβάσει όλα, άριστες βλαστοκυστες να αποτυγχάνουν και μέτρια έμβρυα να γεννούν όμορφα παιδάκια. Το σημαντικό είναι να είναι καλής ποιότητας και να μπορέσουν να προχωρήσουν. Προφανώς ξέρει ο γιατρός σου τι είναι καλύτερο για τη δίκη σου περίπτωση και πράττει ανάλογα. Έχε εμπιστοσύνη και να είσαι ήρεμη για αύριο που ειναι η μεγάλη μέρα!

Δίκιο έχεις... άλλωστε εφόσον δεν ήταν τα κατάλληλα δεν θα έπιανα και να φτάναμε 5 ημερών οπότε καλύτερα απ την αρχή να ξες έχω τόσα πάμε για το καλύτερο... 

Είπαμε το 4 είναι ο καλύτερος αριθμός μου!!! Τέλος θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Ααααα δεν θέλω τέτοια μόνο χαμόγελο.....τα πήγες τέλεια καλέ......μην αγχώνεσαι για τα 3 ημερών καθόλου πολλοί γιατροί το κάνουν... άλλωστε καλύτερος επωαστης από την μήτρα σου δεν υπάρχει....θα αφήσετε και τα άλλα και θα τα βάλετε μετά ψυγείο....η ψυχολογία είναι το παν, οπότε άλλαξε διάθεση please......

Στα δικά μου νέα κορίτσια μου...επέστρεψα σπίτι μετά από υστεροσκοπηση.....όλα είναι πεντακάθαρα... καμία έστω υποψία φλεγμονής.....κάναμε και σκτατσινγκ και 19 Σεπτεμβρίου ξεκινάω νέα διέγερση.....

Αχ με συγκίνησες... 

 

Στα δικά σου νέα... τι υπέροχα νέα..  Κυριακή ξεκινάς:-) με το καλό κοριτσάκι μου. Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου κάναμε υπέρηχο και είμαι πολύ χαρούμενη!! Είδαμε σάκο με ένα τέλειο μικρουλι εμβρυακι που αν και είναι νωρίς ακούσαμε και την καρδούλα του.. Τώρα μου έβαλε εξετασουλες και σε 10 μέρες περιπου θα με ξαναδεί για να ακούσουμε καλά καλά την καρδούλα είπε αλλά είναι πολύ αισιόδοξος αυτή τη φορά.. πάντως για τα χάπια οιστραδιόλης που μιλούσαμε μου είπε ότι θα τα παίρνω για τουλάχιστον 3 εβδομάδες ακόμα.. άρα τιποτα δεν ξεφορτώθηκα τελικά από χάπια και ενέσεις αλλά χαλάλι δεν πειράζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου κάναμε υπέρηχο και είμαι πολύ χαρούμενη!! Είδαμε σάκο με ένα τέλειο μικρουλι εμβρυακι που αν και είναι νωρίς ακούσαμε και την καρδούλα του.. Τώρα μου έβαλε εξετασουλες και σε 10 μέρες περιπου θα με ξαναδεί για να ακούσουμε καλά καλά την καρδούλα είπε αλλά είναι πολύ αισιόδοξος αυτή τη φορά.. πάντως για τα χάπια οιστραδιόλης που μιλούσαμε μου είπε ότι θα τα παίρνω για τουλάχιστον 3 εβδομάδες ακόμα.. άρα τιποτα δεν ξεφορτώθηκα τελικά από χάπια και ενέσεις αλλά χαλάλι δεν πειράζει..

Μπραβο κοριτσι μου!!! Χαλάλι ολα για το μικρακι σου!!! Ολα να συνεχίσουν θετικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!! Χαλάλι ολα για το μικρακι σου!!! Ολα να συνεχίσουν θετικά!! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Αχ αν σου πω σε σκέφτηκα σήμερα γιατί ο γιατρός μου είπε ακριβώς ότι μου έλεγες και εσύ..επειδή με είδε ότι έχω φόβο μου λέει θα σκεφτόμαστε βδομάδα βδομάδα που περνάει και τσουκου τσουκου αυτό θα το γεννησουμε!! Εσύ πως είσαι? Πας για β επιπέδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου κάναμε υπέρηχο και είμαι πολύ χαρούμενη!! Είδαμε σάκο με ένα τέλειο μικρουλι εμβρυακι που αν και είναι νωρίς ακούσαμε και την καρδούλα του.. Τώρα μου έβαλε εξετασουλες και σε 10 μέρες περιπου θα με ξαναδεί για να ακούσουμε καλά καλά την καρδούλα είπε αλλά είναι πολύ αισιόδοξος αυτή τη φορά.. πάντως για τα χάπια οιστραδιόλης που μιλούσαμε μου είπε ότι θα τα παίρνω για τουλάχιστον 3 εβδομάδες ακόμα.. άρα τιποτα δεν ξεφορτώθηκα τελικά από χάπια και ενέσεις αλλά χαλάλι δεν πειράζει..

Ακούσατε κιόλας καρδούλα;;; θα τρελαθώ ω συγχαρητήρια  κοριτσάκι μου τι υπεροχααααα νεααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ακούσατε κιόλας καρδούλα;;; θα τρελαθώ ω συγχαρητήρια  κοριτσάκι μου τι υπεροχααααα νεααααα

Σ' ευχαριστώ!! Ακούσαμε ναι λιγάκι χαμηλά αλλά είναι νωρίς είπε ο γιατρός..δεν το πίστευα..παραλιγο να χάσουμε τον άντρα μου βέβαια ο οποίος ετρεμε αλλά εντάξει όλα καλά!! Εσύ έτοιμη για αύριο να πάρεις τα μωράκια σου στην κοιλίτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Σ' ευχαριστώ!! Ακούσαμε ναι λιγάκι χαμηλά αλλά είναι νωρίς είπε ο γιατρός..δεν το πίστευα..παραλιγο να χάσουμε τον άντρα μου βέβαια ο οποίος ετρεμε αλλά εντάξει όλα καλά!! Εσύ έτοιμη για αύριο να πάρεις τα μωράκια σου στην κοιλίτσα?

Λογικό γλυκια , να σου πω την αλήθεια  δεν περίμενα τόσο νωρίς να ακούσετε.. 

Αγχωμένη είμαι προσπαθώ να το διαχειριστώ  😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λογικό γλυκια , να σου πω την αλήθεια  δεν περίμενα τόσο νωρίς να ακούσετε.. 

Αγχωμένη είμαι προσπαθώ να το διαχειριστώ  😉 

Αχ αυτό το άγχος!! Δεν θα τελειώσει ποτέ νομίζω!! Θα δεις αύριο τι όμορφη διαδικασία είναι η έμβρυομεταφορά και θα σου φύγει το άγχος (για λίγο)..καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Αχ αν σου πω σε σκέφτηκα σήμερα γιατί ο γιατρός μου είπε ακριβώς ότι μου έλεγες και εσύ..επειδή με είδε ότι έχω φόβο μου λέει θα σκεφτόμαστε βδομάδα βδομάδα που περνάει και τσουκου τσουκου αυτό θα το γεννησουμε!! Εσύ πως είσαι? Πας για β επιπέδου?

Ακριβως κοριτσι μου!!! Καλυτερα να σκεφτόμαστε ετσι γιατι αν το σκεφτεσαι σε μήνες φαίνεται βουνό!! Θεμα ψυχολογίας ειναι!!! Ολα να σου συνεχίσουν θετικά!!! Και βήμα βήμα, βδομαδα βδομαδα!!! 
Καλα κι εγω!! Τρελο πρήξιμο το βραδυ αλλα αυτα τα παλεύω! Ειναι νωρις για β επιπέδου ακομα. Ειμαι στην 17η εβδομάδα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια,

χθες είχα μια συζήτηση με μια φίλη και μιλάγαμε για τα χάπια που πρέπει να παίρνει κανείς μετά την εμβρυομεταφορα. Τα δικά μου μου φάνηκαν λίγο πολλά. 

5 utrogestan (3x από κάτω 2x από στόμα) / 4 cyclacur (λευκά) / 3 αυτοκόλλητα Dermestril (2x την εβδομάδα)

συν τα κλασσικά φυλλικό οξυ κτλ.

Εσείς τόσα παίρνετε?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vi_el είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια,

χθες είχα μια συζήτηση με μια φίλη και μιλάγαμε για τα χάπια που πρέπει να παίρνει κανείς μετά την εμβρυομεταφορα. Τα δικά μου μου φάνηκαν λίγο πολλά. 

5 utrogestan (3x από κάτω 2x από στόμα) / 4 cyclacur (λευκά) / 3 αυτοκόλλητα Dermestril (2x την εβδομάδα)

συν τα κλασσικά φυλλικό οξυ κτλ.

Εσείς τόσα παίρνετε?

 

Εγώ έπαιρνα 6 utrogestan και 6 cyclacour συν μια clexane ένεση κάθε μέρα. Οποτε δεν μου φαίνονται πολλά. Είναι και θέμα γιατρού αλλά φυσικά και της κάθε διαφορετικής περίπτωσης. Εγώ έκανα εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα έμβρυα, δηλαδή σε διαφορετικό κύκλο από τη διέγερση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...