Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!! Μακαρι κορίτσια να έχετε όλες δίκιο! 🤞🤞🤞

εγω θυμαμαι και της αγαπημενης @Ιωάννα28iwantababy οτι ηταν χαμηλουλα στην αρχη και επειτα εγινε τεραστιαη χοριακηυ της!!!! θα σου πει κι η ιδια μολις το δει!!! μην αγχωνεσαι καθολου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;; Εγώ φυσικά δεν άντεξα και πήγα για τη χοριακη! 108 το αποτέλεσμα! Θετικό μεν αλλά εγώ φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημική σαν την προηγούμενη. Είναι 12η μέρα από ετ σήμερα με 4 ημερών έμβρυα! 
Την προηγούμενη φορά φανταστείτε είχα πάει την 11η μέρα από ετ με 3 ημερών έμβρυα κ είχε δείξει 163, αυξήθηκε την επόμενη και μετά πήρε την κάτω βόλτα! 
Και τωρα φοβάμαι ότι θα γίνει πάλι το ίδιο! Ενώ ειναι θετικό, φοβάμαι να χαρώ! Θεωρώ ότι ειναι πολύ χαμηλό το νούμερο! Τι λέτε; 

Συγχαρητήριααααα!!!!! Είναι θετικό και μόνο θετικό. Μη φοβάσαι. Είναι ώρα γιορτής!! Ο Θεός μαζί σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

εγω θυμαμαι και της αγαπημενης @Ιωάννα28iwantababy οτι ηταν χαμηλουλα στην αρχη και επειτα εγινε τεραστιαη χοριακηυ της!!!! θα σου πει κι η ιδια μολις το δει!!! μην αγχωνεσαι καθολου!!!!

Τι καλές που είστε όλες!! Μακαρι να πάνε όλα καλά!!❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Τι καλές που είστε όλες!! Μακαρι να πάνε όλα καλά!!❣️

Θα πάνε αυτό να σκέφτεσαι!!! Κατανοώ το άγχος σου αλλά θα το δεις ότι αυτή η φορά θα είναι το τυχερό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;; Εγώ φυσικά δεν άντεξα και πήγα για τη χοριακη! 108 το αποτέλεσμα! Θετικό μεν αλλά εγώ φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημική σαν την προηγούμενη. Είναι 12η μέρα από ετ σήμερα με 4 ημερών έμβρυα! 
Την προηγούμενη φορά φανταστείτε είχα πάει την 11η μέρα από ετ με 3 ημερών έμβρυα κ είχε δείξει 163, αυξήθηκε την επόμενη και μετά πήρε την κάτω βόλτα! 
Και τωρα φοβάμαι ότι θα γίνει πάλι το ίδιο! Ενώ ειναι θετικό, φοβάμαι να χαρώ! Θεωρώ ότι ειναι πολύ χαμηλό το νούμερο! Τι λέτε; 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου !! Είσαι εγκυουλα !!! Έχε πίστη και όλα θα πάνε καλά ! Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.... Την επόμενη χοριακη θα έχει πάρει φουλ μπρος μην ανησυχείς.. στο εύχομαι ολόψυχα... Ένα βήμα την φορά !! 🤍🙏🤍🤍🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Συγχαρητήριαααααααααααα @nikol88!! Με το καλό να έχεις διπλασιασμόυς κ τριπλασιασμόυς σου εύχομαι!! Μπορείς να χαρείς, εννοείται να χαρείς, ένα βήμα τη φορά, κ το κάθε βήμα έχει τη χαρά του!! Εγώ κορίτσια μόλις έφυγα από τον υπέρηχο, είδαμε 2 σακουλάκια με εμβρυικα στοιχεια κ το ενα αμυδρά έδινε κ χτυπο καρδιάς είπε ο γιατρός!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!! Κάναμε κ άλλο ένα βήμα, κ μακάρι να με αξίωσει ο Θεός κ η Παναγία να ακουσω 2 δυνατές καρδουλες🙏🙏

Κορίτσι μου γλυκό δίδυμομανουλα επίσημα !!! Τέλεια τα νέα σου !!! Πάμε για δύο δυνατές καρδούλες τώρα 🤍🙏🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

εγω θυμαμαι και της αγαπημενης @Ιωάννα28iwantababy οτι ηταν χαμηλουλα στην αρχη και επειτα εγινε τεραστιαη χοριακηυ της!!!! θα σου πει κι η ιδια μολις το δει!!! μην αγχωνεσαι καθολου!!!!

Κι εμενα η πρώτη μου 111 ηταν!! Και πήγαν ολα καλα!   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nektaria82 είπε:

Συγχαρητήριααααα!!!!! Είναι θετικό και μόνο θετικό. Μη φοβάσαι. Είναι ώρα γιορτής!! Ο Θεός μαζί σου

Σ ευχαριστώ πολυ! Ευχομαι εσυ να έχεις ένα τεράστιο νούμερο να μη χρειαστεί να αγχωθείς καθόλου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Θα πάνε αυτό να σκέφτεσαι!!! Κατανοώ το άγχος σου αλλά θα το δεις ότι αυτή η φορά θα είναι το τυχερό!!!

Ποσό ευχομαι να έχετε δίκιο! Προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις! Θα ξαναπάω Πέμπτη και θα δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου !! Είσαι εγκυουλα !!! Έχε πίστη και όλα θα πάνε καλά ! Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.... Την επόμενη χοριακη θα έχει πάρει φουλ μπρος μην ανησυχείς.. στο εύχομαι ολόψυχα... Ένα βήμα την φορά !! 🤍🙏🤍🤍🙏

Ευχαριστώ πολύ καλή μου!! Απ το στόμα σου και στου θεού τ αυτί!! 🙏🙏 ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Κι εμενα η πρώτη μου 111 ηταν!! Και πήγαν ολα καλα!   

Εσυ τώρα μπορώ να πω οτι μου έδωσες λίγο παραπάνω θάρρος! Τι να πω;; Ελπίζω την Πέμπτη να έχω καλά νέα!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ! Ευχομαι εσυ να έχεις ένα τεράστιο νούμερο να μη χρειαστεί να αγχωθείς καθόλου! 

Εγω είμαι σχεδόν σίγουρη πως το αποτέλεσμα της χοριακής μου θα είναι αρνητικό. Εσυ χαμογέλα!!!!! Όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Εσυ τώρα μπορώ να πω οτι μου έδωσες λίγο παραπάνω θάρρος! Τι να πω;; Ελπίζω την Πέμπτη να έχω καλά νέα!! 🙏🙏

Ναι βρε συ μη φοβάσαι. Πήγες κ νωρίτερα από το προγραμματισμένο, έβαλες κ 4 ημερών, είναι λογικό να άργησε να γίνει η εμφύτευση.. Πιστεύω ότι η επόμενη χοριακη θα σε δικαιώσει.. Μην ξεχνάς ότι τα εμβρυακια σου είναι μια μέρα μεγαλύτερα από την προηγούμενη φορά οπότε σίγουρα τώρα θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Ναι βρε συ μη φοβάσαι. Πήγες κ νωρίτερα από το προγραμματισμένο, έβαλες κ 4 ημερών, είναι λογικό να άργησε να γίνει η εμφύτευση.. Πιστεύω ότι η επόμενη χοριακη θα σε δικαιώσει.. Μην ξεχνάς ότι τα εμβρυακια σου είναι μια μέρα μεγαλύτερα από την προηγούμενη φορά οπότε σίγουρα τώρα θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα!! 

Αυτά σκέφτομαι κ εγώ και λέω ίσως να είμαι τυχερή αυτή τη φορά!! Θα σας ενημερώσω την Πέμπτη!! 
Σας ευχαριστώ παρα πολύ όλες για τη στήριξη και την εμψύχωση!! Ευχομαι σε όλες σας τα καλύτερα!! 
Επίσης μου τελείωσαν οι καρδούλες 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Όποτε στέλνω εδώ ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Εσυ τώρα μπορώ να πω οτι μου έδωσες λίγο παραπάνω θάρρος! Τι να πω;; Ελπίζω την Πέμπτη να έχω καλά νέα!! 🙏🙏

Κι εγω ελπιζω μαζι σου κοριτσι μου και σου το ευχομαι απο καρδιάς!!! Θα ειναι κι εσενα τυχερούλη!!! Το 100 το τυχερό!!! 🙂🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κι εγω ελπιζω μαζι σου κοριτσι μου και σου το ευχομαι απο καρδιάς!!! Θα ειναι κι εσενα τυχερούλη!!! Το 100 το τυχερό!!! 🙂🍀🍀

Μακαρι μακαρι!! Σ ευχαριστώ πολύ Ντίνα μου! Μακαρι να σου μοιάσω 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Μακαρι μακαρι!! Σ ευχαριστώ πολύ Ντίνα μου! Μακαρι να σου μοιάσω 😘😘😘

Και να με ξεπεράσεις!!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/8/2021 at 5:43 ΜΜ, ο/η Tvz είπε:

Αχ βρε κορίτσια εγώ σήμερα έχω κάτι πονάκια σαν περιόδου αριστερά κ δεξιά.. Τι λέτε οι πιο προχωρημένες από μένα; είναι φυσιολογικό ή να φοβηθω;; 

Να μην αγχώνεσαι... σερβιέτα έβαζα, ήταν απ τα συμπτώματα που είχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;; Εγώ φυσικά δεν άντεξα και πήγα για τη χοριακη! 108 το αποτέλεσμα! Θετικό μεν αλλά εγώ φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημική σαν την προηγούμενη. Είναι 12η μέρα από ετ σήμερα με 4 ημερών έμβρυα! 
Την προηγούμενη φορά φανταστείτε είχα πάει την 11η μέρα από ετ με 3 ημερών έμβρυα κ είχε δείξει 163, αυξήθηκε την επόμενη και μετά πήρε την κάτω βόλτα! 
Και τωρα φοβάμαι ότι θα γίνει πάλι το ίδιο! Ενώ ειναι θετικό, φοβάμαι να χαρώ! Θεωρώ ότι ειναι πολύ χαμηλό το νούμερο! Τι λέτε; 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, το ότι έγινε μια φορά δεν σημαίνει ότι θα ξαναγίνει.  Καταλαβαίνω πως νιώθεις, μπορείς να κρατάς μικρο καλάθι αλλά η χαρά είναι όλη δική σου :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θα σας πω την ιστοριουλα μου κ ελπίζω να δωσω κουράγιο. Έκανα διέγερση πριν 3 μήνες κ βάλαμε 4 εμβρυακια στην κατάψυξη. Την εμβρυομεραφορα είπα να τη κάνω από Σεπτέμβρη κ τη Τρίτη έμαθα ότι ΕΊΜΑΙ ΈΓΚΥΟΣ!!! εγώ με ενδομητροιωση κ ο άντρας μου με 240000 σπερπατοζωαρια. Πάντα υπάρχει ελπίδα. 

Τώρα το θέμα που έχω είναι ότι η χοριακη μου η πρώτη ήταν 657, η δεύτερη 1093 κ η τρίτη 4 μέρες μέτα απ τη δεύτερη είναι 4477 νομίζω είναι χαμηλή κ φοβάμαι γτ είναι κάτι που δε περίμενα τώρα. Συγνώμη για το σεντόνι κορίτσια μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Αναστασία31 είπε:

Κορίτσια μου θα σας πω την ιστοριουλα μου κ ελπίζω να δωσω κουράγιο. Έκανα διέγερση πριν 3 μήνες κ βάλαμε 4 εμβρυακια στην κατάψυξη. Την εμβρυομεραφορα είπα να τη κάνω από Σεπτέμβρη κ τη Τρίτη έμαθα ότι ΕΊΜΑΙ ΈΓΚΥΟΣ!!! εγώ με ενδομητροιωση κ ο άντρας μου με 240000 σπερπατοζωαρια. Πάντα υπάρχει ελπίδα. 

Τώρα το θέμα που έχω είναι ότι η χοριακη μου η πρώτη ήταν 657, η δεύτερη 1093 κ η τρίτη 4 μέρες μέτα απ τη δεύτερη είναι 4477 νομίζω είναι χαμηλή κ φοβάμαι γτ είναι κάτι που δε περίμενα τώρα. Συγνώμη για το σεντόνι κορίτσια μου. 

Πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Είναι υπέροχο αυτό που συνέβη χωρίς να το περιμένετε!! αν και δεν γνωρίζω πολλά, νομίζω καλα αυξάνονται οι χοριακες σου..φαντάζομαι σύντομα θα κάνεις υπέρηχο και εκεί θα χαλαρώσεις που θα δεις το σπορακι..σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sandyb είπε:

Πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Είναι υπέροχο αυτό που συνέβη χωρίς να το περιμένετε!! αν και δεν γνωρίζω πολλά, νομίζω καλα αυξάνονται οι χοριακες σου..φαντάζομαι σύντομα θα κάνεις υπέρηχο και εκεί θα χαλαρώσεις που θα δεις το σπορακι..σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Έκανα υπερυχο κ είδαμε μόνο ότι είναι ενδομητρια η κύηση. Κ φοβάμαι πολύ. Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αναστασία31 είπε:

Έκανα υπερυχο κ είδαμε μόνο ότι είναι ενδομητρια η κύηση. Κ φοβάμαι πολύ. Ευχαριστώ πολύ 

Α κάνατε και υπέρηχο..σε ποια εβδομάδα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α κάνατε και υπέρηχο..σε ποια εβδομάδα είσαι? 

Τελευταία περίοδο είχα 28-6 οπότε διανύω την έκτη. Επαφή όμως είχα 9-7 οπότε τι να πω δε ξέρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...