Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ.. Είμαι σίγουρη πως όταν έρθει αυτή η ώρα θα σπάσει κ η δική μου καρδιά από τη χαρά!! 🥳🥳

Σιγουρα κοριτσι μου καλο!!! Παρε και κανα χαρτομάντιλο!!! ❤️❤️❤️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Το στήθος μου κανένα πρήξιμο, ούτε κ τώρα νομίζω, βέβαια είναι κ μικρό κ δε φαινεται😜😜μόνο η κοιλιά είναι πρησμένη αλλά φταίει κ η προγεστερονη οπωσδήποτε!! Καταλαβαίνω είναι δύσκολο κ το κόψιμο του καπνίσματος, αλλά σκέψου τι καλό κάνεις στον εαυτό σου κ στα μωράκια σου.. Αλήθεια πόσα έβαλες; βλαστοκυστες; 

Μπροστά στο θαύμα, ο όποιος εθισμός φαίνεται αστείος!! Βάλαμε 2 έμβρυα 3 ημερών. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nektaria82 είπε:

Προσευχή και υπομονή οοοοσο γίνεται. Η ουρά μας έμεινε!!!

Αλήθεια όμως!! Τον φάγαμε το γαιδαρο!! Άντε να δούμε! Μακαρι να μαστε κ εμείς τυχερές!! 🙏🙏🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλα κ εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα, μόνο το καφέ είχα ένδειξη που είχα φοβηθεί κ τις τελευταίες μέρες πριν τη χοριακη μόλις έτρωγα, ιδιαίτερα το βραδινό, ένιωθα σαν να κάνει το έντερο μου συσπάσεις. Αλλιώς δεν είχα τπτ, κανένα σύμπτωμα.. Υπομονή!! Τη Δευτέρα θα πας τελικά ή την Τρίτη; 

Κανονικά είναι να πάω Τετάρτη στις 11/08! Τώρα αν θα κρατηθώ μέχρι τότε είναι άλλη ιστορία!! Μπορεί να πάω και Δευτέρα! Γιατί αλήθεια αυτή τη φορά μου φάνηκε λες και είναι 14 χρόνια όχι 14 μέρες! Δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει! Ελπίζω να είναι για καλό τουλάχιστον για να μου δώσει και κανένα ελαφρυντικό η οικογένεια γιατί όλη μερα τους φωνάζω!!! Δεν μπορώ να με ελέγξω λέμε!! Τέλος πάντων ελπίζω σε λίγες μέρες να τα θυμάμαι και να γελάω!!
Σ ευχαριστώ παρα πολύ για το ενδιαφέρον!! 

Σε φιλω!! ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Αχ βρε κορίτσια μου αφήστε τι έπαθα.. Πήγα χθες για τη χοριακη στο ιασώ που θα έβγαζαν το αποτέλεσμα σε 2 ώρες κ έπεσε το ρεύμα κ έμαθα σήμερα το αποτέλεσμα!! 5600!!! Μάλλον είναι δίδυμα είπε ο γιατρός!! Τη Δευτέρα θα τα δούμε κ στον υπέρηχο κ ελπίζω να είναι εκεί που πρέπει!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Τέλειο νούμερο..με το καλό σε 2 μερουλες να τα δείτε στον υπέρηχο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ.. Είμαι σίγουρη πως όταν έρθει αυτή η ώρα θα σπάσει κ η δική μου καρδιά από τη χαρά!! 🥳🥳

Μπράβο ρε όμορφια μου !!!! Μα τι τέλεια νέα!!!!!! Αααααχ θα πας και Δευτέρα!!!! Τέλεια!!!!! Θα σου φύγει και το άγχος μια ώρα αρχιτερα!!! Μακαρι να ακούσεις και καρδούλα να σου φύγει και το άγχος τελείως!!!!!! ,💜💜💜💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Μπράβο ρε όμορφια μου !!!! Μα τι τέλεια νέα!!!!!! Αααααχ θα πας και Δευτέρα!!!! Τέλεια!!!!! Θα σου φύγει και το άγχος μια ώρα αρχιτερα!!! Μακαρι να ακούσεις και καρδούλα να σου φύγει και το άγχος τελείως!!!!!! ,💜💜💜💙💙

Μπα για καρδιά είναι πολύ νωρίς ακομα!! Μάλλον εσύ θα ακούσεις κατευθείαν κ καρδιά!! Εσύ δεν τα έχεις δει, έτσι δεν είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Τέλειο νούμερο..με το καλό σε 2 μερουλες να τα δείτε στον υπέρηχο..

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εσύ πως είσαι; πως πάει η προετοιμασία; ποτέ θα πας τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Κανονικά είναι να πάω Τετάρτη στις 11/08! Τώρα αν θα κρατηθώ μέχρι τότε είναι άλλη ιστορία!! Μπορεί να πάω και Δευτέρα! Γιατί αλήθεια αυτή τη φορά μου φάνηκε λες και είναι 14 χρόνια όχι 14 μέρες! Δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει! Ελπίζω να είναι για καλό τουλάχιστον για να μου δώσει και κανένα ελαφρυντικό η οικογένεια γιατί όλη μερα τους φωνάζω!!! Δεν μπορώ να με ελέγξω λέμε!! Τέλος πάντων ελπίζω σε λίγες μέρες να τα θυμάμαι και να γελάω!!
Σ ευχαριστώ παρα πολύ για το ενδιαφέρον!! 

Σε φιλω!! ❣️

Την καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου, αλήθεια!! Κ εμένα οι τελευταίες μέρες ήταν σαν αιώνες αλλά ήμουν διακοπές κ δε μου φάνηκε πολύ.. Αλλά η διάθεση μου ειδικά το βράδυ ήταν στα τάρταρα, φοβόμουν πάρα πολύ.. Το μόνο που ηθελα ήταν να κοιμαμαι να περνάει η ώρα.. Εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά κ να έχεις ένα νούμερο μεγαλύτερο από το δικό μου🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Nektaria82 είπε:

Μπροστά στο θαύμα, ο όποιος εθισμός φαίνεται αστείος!! Βάλαμε 2 έμβρυα 3 ημερών. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου!! Ενημέρωσε μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εσύ πως είσαι; πως πάει η προετοιμασία; ποτέ θα πας τελικά; 

Εμείς όλα καλά αυτή τη φορα..κάναμε υπερηχους αυτές τις μέρες βρήκαμε την ωορρηξία μου και συγχρονιστηκαμε..σήμερα άρχισα προγεστερόνη και Παρασκευή έχω έμβρυομεταφορά επιτέλους..έτσι παραμονές της Παναγίας μπας και μας βοηθήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Εμείς όλα καλά αυτή τη φορα..κάναμε υπερηχους αυτές τις μέρες βρήκαμε την ωορρηξία μου και συγχρονιστηκαμε..σήμερα άρχισα προγεστερόνη και Παρασκευή έχω έμβρυομεταφορά επιτέλους..έτσι παραμονές της Παναγίας μπας και μας βοηθήσει..

Μπραβο κοριτσι μου!!! Με το καλο και με τη βοήθεια της Παναγίας ολα καλα θα πανε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Την καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου, αλήθεια!! Κ εμένα οι τελευταίες μέρες ήταν σαν αιώνες αλλά ήμουν διακοπές κ δε μου φάνηκε πολύ.. Αλλά η διάθεση μου ειδικά το βράδυ ήταν στα τάρταρα, φοβόμουν πάρα πολύ.. Το μόνο που ηθελα ήταν να κοιμαμαι να περνάει η ώρα.. Εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά κ να έχεις ένα νούμερο μεγαλύτερο από το δικό μου🤞🤞

Σ ευχαριστώ καλή μου! Μακαρι! Θα περάσουν που θα πάει! Σήμερα εν τω μεταξύ είδα και λίγο ροζ προς πορτοκαλί μη σας πω στο σερβιετάκι κ αγχώθηκα λίγο γιατί και την προηγούμενη έτσι είχα δει και μετά δεν πήγε καθόλου καλα! Αλλά μετά θυμήθηκα εσένα και επέλεξα να πιστευω ότι είναι σύμπτωμα ιδιο με το δικό σου!! Τι να πω; Θα δείξει! Άντε αύριο περιμένουμε νέα σου!! Φιλια ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Εμείς όλα καλά αυτή τη φορα..κάναμε υπερηχους αυτές τις μέρες βρήκαμε την ωορρηξία μου και συγχρονιστηκαμε..σήμερα άρχισα προγεστερόνη και Παρασκευή έχω έμβρυομεταφορά επιτέλους..έτσι παραμονές της Παναγίας μπας και μας βοηθήσει..

Μπράβο κοριτσι μου!! Θα σε βοηθήσει η Παναγίτσα είμαι σίγουρη! Πήγαινε κ άναψε κ ένα κεράκι από πριν γιατί μετά δεν θα μπορείς!! Σου ευχομαι όλα να πάνε τέλεια, να φτιάξεις ένα τέλειο περιβάλλον για τα εμβρυακια σου να μη θέλουν να βγουν από κει μεσα! Πολύ πολύ καλή επιτυχία!  🤞🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/8/2021 at 5:41 ΜΜ, ο/η Nektaria82 είπε:

Μπροστά στο θαύμα, ο όποιος εθισμός φαίνεται αστείος!! Βάλαμε 2 έμβρυα 3 ημερών. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Ποσό πολύ σε καταλαβαίνω! Κ εγώ ένα πακέτο και τις τελευταίες μέρες από την αγωνία μου μη σου πω και παραπάνω! Κ από την ημέρα της ετ μαχαίρι! Το τι εκνευρισμό μου δημιουργεί δεν λέγεται!! Αλλά είναι αυτό το θαύμα που λες κι εσυ που δεν θέλουμε να το πειράξουμε για κανένα λογο!! Μακαρι να έχουμε τέλεια νέα και οι δυο μας! Θα κρατηθείς για Τετάρτη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Εμείς όλα καλά αυτή τη φορα..κάναμε υπερηχους αυτές τις μέρες βρήκαμε την ωορρηξία μου και συγχρονιστηκαμε..σήμερα άρχισα προγεστερόνη και Παρασκευή έχω έμβρυομεταφορά επιτέλους..έτσι παραμονές της Παναγίας μπας και μας βοηθήσει..

Με το καλό σου εύχομαι να βάλει η Παναγίτσα το χέρι της να πάνε σε όλες μας καλά!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Σ ευχαριστώ καλή μου! Μακαρι! Θα περάσουν που θα πάει! Σήμερα εν τω μεταξύ είδα και λίγο ροζ προς πορτοκαλί μη σας πω στο σερβιετάκι κ αγχώθηκα λίγο γιατί και την προηγούμενη έτσι είχα δει και μετά δεν πήγε καθόλου καλα! Αλλά μετά θυμήθηκα εσένα και επέλεξα να πιστευω ότι είναι σύμπτωμα ιδιο με το δικό σου!! Τι να πω; Θα δείξει! Άντε αύριο περιμένουμε νέα σου!! Φιλια ❣️❣️❣️

Στο εύχομαι γλυκούλα μου!! Να πάνε όλα καλά!! Κάθε φορά είναι διαφορετική, αυτό να σκέφτεσαι!! Είναι η μέρα που θα ερχόταν η περίοδος σου; γιατί εμένα αυτή τη μέρα μου ήρθε το καφέ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια εγώ σήμερα έχω κάτι πονάκια σαν περιόδου αριστερά κ δεξιά.. Τι λέτε οι πιο προχωρημένες από μένα; είναι φυσιολογικό ή να φοβηθω;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!! Με το καλο και με τη βοήθεια της Παναγίας ολα καλα θα πανε!!! 

Να σαι καλά κοριτσι μου.. ευχαριστώ πάρα πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Μπράβο κοριτσι μου!! Θα σε βοηθήσει η Παναγίτσα είμαι σίγουρη! Πήγαινε κ άναψε κ ένα κεράκι από πριν γιατί μετά δεν θα μπορείς!! Σου ευχομαι όλα να πάνε τέλεια, να φτιάξεις ένα τέλειο περιβάλλον για τα εμβρυακια σου να μη θέλουν να βγουν από κει μεσα! Πολύ πολύ καλή επιτυχία!  🤞🤞🙏

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Και σε σένα εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! Καλά αποτελέσματα!! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Αχ βρε κορίτσια εγώ σήμερα έχω κάτι πονάκια σαν περιόδου αριστερά κ δεξιά.. Τι λέτε οι πιο προχωρημένες από μένα; είναι φυσιολογικό ή να φοβηθω;; 

Σημαινει ότι μεγαλώνει η μήτρα, μην αγχώνεσαι. Θα τα έχεις συχνά αυτά. Αλλά καλό είναι να ξεκουραζεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σημαινει ότι μεγαλώνει η μήτρα, μην αγχώνεσαι. Θα τα έχεις συχνά αυτά. Αλλά καλό είναι να ξεκουραζεσαι

Ξαπλωμένη ήμουν κ κοιμόμουν κ ένιωθα αυτό τον πόνο, ίσως είχα πιαστεί κιόλας τι να πω.. Τις πιο πολλές ώρες της ημέρας ξαπλωμένη είμαι, απλώς σήμερα είχαμε κάποιες ετοιμασίες για να φύγουμε αύριο, αλλά κ πάλι ούτε μισή ώρα δε μου πήραν.. Σε ευχαριστώ πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Στο εύχομαι γλυκούλα μου!! Να πάνε όλα καλά!! Κάθε φορά είναι διαφορετική, αυτό να σκέφτεσαι!! Είναι η μέρα που θα ερχόταν η περίοδος σου; γιατί εμένα αυτή τη μέρα μου ήρθε το καφέ!! 

Όχι κανονικά στις 14 ήταν! Τώρα δεν ξέρω αν μετραει κ ότι ήταν 4 ημερών τα έμβρυα κ πρέπει να μετράω 4 μέρες λιγότερες! Έχω λίγο μπερδευτεί μ αυτό! Ναι είναι διαφορετική, αυτό σκέφτομαι κ προσπαθώ ΝΔ είμαι αισιόδοξη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Αχ βρε κορίτσια εγώ σήμερα έχω κάτι πονάκια σαν περιόδου αριστερά κ δεξιά.. Τι λέτε οι πιο προχωρημένες από μένα; είναι φυσιολογικό ή να φοβηθω;; 

Εγω τους ειχα αυτούς τους πόνους περιόδου σχεδόν ολο το πρώτο τρίμηνο!!! Ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε ειναι φυσιολογικό γιατι μεγαλώνει η μήτρα. Οταν πας για τον υπέρηχο να τον ρωτήσεις κι εσυ ο,τι σε απασχολεί για να μην σε αγχώνουν ολα αυτα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...