Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελεσμα: 1358..ξεκιναει ο χορός της κοιλιάς 🥳🥳🥳

Συγχαρητήριααααα 😍

Τα κοντέρ στο αιματολογικό άντεξαν της @Vasilique την χοριακή ε τώρα βλέπω να διαλύονται 😁😁

Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

 

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Lucia79--> ?

@kk88 -> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

Χοριακή 

@Ιωάννα28iwantababy--> 66 🥰

@Vasilique--> 1729 🥰

@Διόνη -> 703 🥰

@Tvz ->1358 🥰

@nikol88 ->11/8

💃🏻💃🏻💃🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελεσμα: 1358..ξεκιναει ο χορός της κοιλιάς 🥳🥳🥳

χαχαχαχαχα μπ-ραβο καλη μου!!!!!!!!!!! σιγουρα ειναι διδυμα αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελεσμα: 1358..ξεκιναει ο χορός της κοιλιάς 🥳🥳🥳

Τελειαααααα!! Δεν σου είπα εγώ ότι θα ανοίξεις τον Αύγουστο με θετικό??μπράβο βρε κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Τι να ευχηθώ με τέτοιο νούμερο, καλούς διπλασιασμους ή καλό υπέρηχο? Θα ευχηθώ και τα δύο!! Όλα να σου πάνε κατευχην...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/8/2021 at 11:50 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

Δίπλα στις ντομάτες όπως σου είπα; 😂

Καλή αρχή κοριτσάκι μου!

Ελα για δωσε απαντηση διπλα στις ντοματες;🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελεσμα: 1358..ξεκιναει ο χορός της κοιλιάς 🥳🥳🥳

Υπέροχα νεαααααα!!!!!!!! Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!!!!! μπραβοοοο!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου, πραγματικά όλο αυτό τον καιρό η βοήθεια σας ήταν πολύτιμη για μένα.. Δεν μπορώ να το πιστέψω, πετάω από τη χαρά μου!! Ότι καλύτερο εύχομαι για όλες σας.. @nikol88 είσαι η επόμενη κορίτσι μου!! Άνοιξα τον Αύγουστο τώρα η σκυτάλη είναι δική σου!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελεσμα: 1358..ξεκιναει ο χορός της κοιλιάς 🥳🥳🥳

Κορίτσι μου γλυκό κι εσύ δίδυμομανουλα μου φαίνεται!!! Συγχαρητήρια, μια τελειομηνη και ήρεμη  εγκυμοσυνη εύχομαι γλυκιά μου ♥️🥰 με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό κι εσύ δίδυμομανουλα μου φαίνεται!!! Συγχαρητήρια, μια τελειομηνη και ήρεμη  εγκυμοσυνη εύχομαι γλυκιά μου ♥️🥰 με το καλό!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου!! Με το καλό το Σεπτέμβρη τα δικά σου!! Αντε να γεμίσουμε μωράκια!! 🤰🤰🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Ναι ρε κορίτσι! Εννοείται! Εμείς Άλιμο, εσείς; 

Είμαστε μακριά εμείς!! Ρόδο! Αλλά τόσα κάναμε , εκεί θα κολλήσουμε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Nektaria82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούρια στην παρέα σας. Έκανα εμ στις 29/7 και περιμένω μέχρι 11/8 να κάνω χοριακή. Οι μέρες... οι ώρες δηλαδή, έχουν κολλήσει. Περιμένω με πολύ άγχος όπως φαντάζεστε. Έκανα φυσικό κύκλο και δεν έχω κάνει ξανά πριν, άλλη προσπάθεια.

Εύχομαι σε όλες καλή δύναμη και καλά νέα!!!

Καλώς την!! Μαζί είμαστε ακριβώς!! Άντε καλή μας επιτυχία!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου, πραγματικά όλο αυτό τον καιρό η βοήθεια σας ήταν πολύτιμη για μένα.. Δεν μπορώ να το πιστέψω, πετάω από τη χαρά μου!! Ότι καλύτερο εύχομαι για όλες σας.. @nikol88 είσαι η επόμενη κορίτσι μου!! Άνοιξα τον Αύγουστο τώρα η σκυτάλη είναι δική σου!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες!! ❤️❤️❤️

Εεεεεεεελα βρε κοριτσι μου καλο!!!! Πολυ χαιρομαι!!!! Μπραααααααβο!!! Να το χαρείς!!  Καλούς διπλασιασμούς να εχεις!!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου!! Με το καλό το Σεπτέμβρη τα δικά σου!! Αντε να γεμίσουμε μωράκια!! 🤰🤰🤞🤞

♥️♥️♥️ Μακάρι να έχω κι εγώ τέτοια νέα το Σεπτέμβρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελεσμα: 1358..ξεκιναει ο χορός της κοιλιάς 🥳🥳🥳

Θα τρελαθώ!  Μπράβο ρε κοριτσι!! Χίλια μπράβο! Χαίρομαι τόσο πολύ! Συγχαρητήρια σ εσένα και στον άντρα σου!! Με το καλό να τα υποδεχτείτε!! Να το χαρείτε στο έπακρο!! Σε φιλω! Και πρόσεχε μη χοροπηδάς πολύ ψηλά 😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου, πραγματικά όλο αυτό τον καιρό η βοήθεια σας ήταν πολύτιμη για μένα.. Δεν μπορώ να το πιστέψω, πετάω από τη χαρά μου!! Ότι καλύτερο εύχομαι για όλες σας.. @nikol88 είσαι η επόμενη κορίτσι μου!! Άνοιξα τον Αύγουστο τώρα η σκυτάλη είναι δική σου!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες!! ❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!! Μακαρι να σας ακολουθήσω!! Ας είναι ο Αύγουστος ο τυχερός μας!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια και πάλι!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλώς την!! Μαζί είμαστε ακριβώς!! Άντε καλή μας επιτυχία!! 😍

Μαζί τα καλά νέα λοιπόν να έρθουν!!! 🙏🙏🙏👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Είμαστε μακριά εμείς!! Ρόδο! Αλλά τόσα κάναμε , εκεί θα κολλήσουμε;; 

Όχι βέβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Libra81 είπε:

Καλή επιτυχία με μια μεγάλη χοριακη!!!! Και εγώ πρωτα ο Θεός τον Σεπτέμβριο θα κάνω την πρωτη μου προσπάθεια! 

Mε το καλό λοιπόν! Τώρα διακοπούλες και μετά έρχονται τα καλύτερα!!!! Τις ευχές μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου, πραγματικά όλο αυτό τον καιρό η βοήθεια σας ήταν πολύτιμη για μένα.. Δεν μπορώ να το πιστέψω, πετάω από τη χαρά μου!! Ότι καλύτερο εύχομαι για όλες σας.. @nikol88 είσαι η επόμενη κορίτσι μου!! Άνοιξα τον Αύγουστο τώρα η σκυτάλη είναι δική σου!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες!! ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου, να σε ρωτήσω το καφέ που είχες δει πριν λίγες μέρες και σε τρόμαξε πόσο κράτησε ? Σταμάτησε ? Ρωτάω για να το καταγράψω σαν σύμπτωμα εγκυμοσύνης!! Να ξέρουμε όταν έρθει η σειρά μας !! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου, να σε ρωτήσω το καφέ που είχες δει πριν λίγες μέρες και σε τρόμαξε πόσο κράτησε ? Σταμάτησε ? Ρωτάω για να το καταγράψω σαν σύμπτωμα εγκυμοσύνης!! Να ξέρουμε όταν έρθει η σειρά μας !! ♥️

Κράτησε 1 μέρα ακριβώς. Δλδ στην ουσία είχε βγει στο σερβιέτακι μια καφέ κηλίδα κ μετά το επόμενο πρωί ήταν κίτρινο κ την ίδια μέρα το βράδυ είδα κ λιγο ροζ κόκκινο στο χέρι μου που έβαζα το υπόθετο. Το οποίο κ αυτό μετά καφέ το οποίο από ότι έχω καταλάβει είναι αίμα παλιό που οξειδωνεται. Αυτό μετά από εκεί κ πέρα δεν έχω δει κάτι ευτυχώς. Κοριτσια μίλησα με το γιατρό, την Παρασκευή θα κάνω τη 2η χοριακη κ τη Δευτέρα πάμε υπέρηχο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κράτησε 1 μέρα ακριβώς. Δλδ στην ουσία είχε βγει στο σερβιέτακι μια καφέ κηλίδα κ μετά το επόμενο πρωί ήταν κίτρινο κ την ίδια μέρα το βράδυ είδα κ λιγο ροζ κόκκινο στο χέρι μου που έβαζα το υπόθετο. Το οποίο κ αυτό μετά καφέ το οποίο από ότι έχω καταλάβει είναι αίμα παλιό που οξειδωνεται. Αυτό μετά από εκεί κ πέρα δεν έχω δει κάτι ευτυχώς. Κοριτσια μίλησα με το γιατρό, την Παρασκευή θα κάνω τη 2η χοριακη κ τη Δευτέρα πάμε υπέρηχο!! 

Άντε άντε τσακ μπαμ! Δεν θα προλάβεις να το χωνέψεις καλά καλά και θα πας να τα δεις! Τι ωραία 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελεσμα: 1358..ξεκιναει ο χορός της κοιλιάς 🥳🥳🥳

ε ρε λουμπαδιαρηηηηηη!!!!!!! μπραβο ρε κοριτσι!!!!!! συγχαρητήρια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Κράτησε 1 μέρα ακριβώς. Δλδ στην ουσία είχε βγει στο σερβιέτακι μια καφέ κηλίδα κ μετά το επόμενο πρωί ήταν κίτρινο κ την ίδια μέρα το βράδυ είδα κ λιγο ροζ κόκκινο στο χέρι μου που έβαζα το υπόθετο. Το οποίο κ αυτό μετά καφέ το οποίο από ότι έχω καταλάβει είναι αίμα παλιό που οξειδωνεται. Αυτό μετά από εκεί κ πέρα δεν έχω δει κάτι ευτυχώς. Κοριτσια μίλησα με το γιατρό, την Παρασκευή θα κάνω τη 2η χοριακη κ τη Δευτέρα πάμε υπέρηχο!! 

Φανταστικά!!! Άντε με το καλό να τα δείτε ♥️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δεν μπαίνω πολύ συχνά γιατί δεν έχω το λαπ τοπ μου και το κινητό μου κάνει νούμερα στη συγκεκριμένη σελίδα λες κ το κάνει επίτηδες ενα πράγμα κ όλη την ώρα κολλάει κ με πετάει! Ειδικά όταν προσπαθώ να απαντήσω κάτι σε κάποια απο σας! Μερικές φορές τα χω καταφέρει! Τώρα βρήκα ευκαιρία που ναι μια φίλη σπίτι κ έχει λαπ τοπ κ σας γραφω! Χαιρομαι για τις διδυμομανουλες! Μα πόσες πια! Μπεμπεδόσκονη στείλτε μπόλικη! Να χαρείτε τις στιγμές σας! Φιλιά στις κοιλίτσες σας!!

@kaposetsi λυπάμαι κοπέλα μου μα βρες κουράγιο κ δύναμη και συνέχισε και θα τα καταφέρεις

Εγώ αύριο παω για την 2η δόση του εμβολίου κ μετά ξεκινάω σικλακούρ να φτιάξω ενδομήτριο κ σιγά σιγά να μπω σε πρόγραμμα να κάνω την ετ στο τελευταιο παγωτινάκι μου! Ο γιατρος μου ειπε να μιλήσουμε σε 12 μερες! Άντε να δούμε!!!

Στέλνω σε όλες νέες και παλιές την αγάπη μου κ συγνώμη για το μεγάλο κείμενο μα τώρα βρήκα την ευκαιρία!!!

❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...