Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η angel35 είπε:

ελα παμε!!!!!! ελα δωσε πόνο κουκλάκι μου!!!!!

ναιιιιι τρελη μου 💓λαβ γιου ..καλη αρχη!! βλεπω τις αποριες για τα φαρμακα.......στα εξηγουμε κι ιδιαιτερως χαχαχαχ παρε γνωσεις κι απο δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Καλά αποτελέσματα..Σου εύχομαι μια τέλεια χοριακη!!

Σ ευχαριστώ πολύ καλή μου!! Κ σ εσένα να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Έχουν πάρει φόρα λέμεεεεεε!

αυτο βλεπω βασιλικουλα μου!!🤰💜🤰οσο πιο πολυ παω καλα τοσο πιο πολυ κλειδωνω απο φοβο μη γινει τιποτα!!δεν ξερω αν σας εχει συμβει γενικα;;;................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ολα τελεια ειδες τελικα που αυτη τη φορα ολα πηγαν καλα κ θα συνεχισουν

ναι κοριτσακι μου!!!!!!!💓💓 δοξα τω θεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

ναιιιιι τρελη μου 💓λαβ γιου ..καλη αρχη!! βλεπω τις αποριες για τα φαρμακα.......στα εξηγουμε κι ιδιαιτερως χαχαχαχ παρε γνωσεις κι απο δω!!!

Σε λατρεύω 😁😁😁😁 θα βγω έξω να καώ από την ανάσα δράκου να το φωνάξω!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Τα διπλά καρότσια να κοιτάς και εσύ σαν την @Vasilique

Μπράβο με το καλό να τα δεις και να τα ακούσεις 😁

χαχαχχαχαχ εχω μεγαλη αγωνια!!!! για να δουμε!!! νομιζω εχει ανοιξει το δρομο η βασιλικη!!!!💓💓 σ ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσακι μου γλυκό δίδυμομανουλα 🥰🥰🥰 με το καλό να έρθουν !!!! 

ευακι μου!!! ευχαριστω παρα πολυ!!! αντε να ερθει κι η σειρα σου, με το καλο!!! 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Αφού είσαι θαρραλέα!! Εγώ ούτε που να το σκέφτομαι, 4 μου είπε ο γιατρός 4 θα πάω κ ας βάλει ο Θεός το χέρι του!! Αντε μια εβδομάδα μετά από μένα κ εσύ!! Ξεκουρασου κ θα περάσουν οι μέρες γρήγορα!! Εγώ τις πρώτες 3 μέρες έγινα ένα με το κρεβάτι κ τον καναπέ, τη 4η βγήκα μια βόλτα γύρω από το σπίτι με το σκύλο κ ως κ σήμερα οι βόλτες μου αυτές είναι 2 φορές τη μέρα περπατάμε εδώ στο τετράγωνο ίσα για να ξεπιανομαι γιατί την υπόλοιπη μέρα κρεβατωμενη είμαι, ζαλίζομαι πολύ με τη ζέστη κ τη προγεστερονη μάλλον!! Κ εγώ ελπίζω να είναι θετική, να είναι κ ο Αύγουστος γουρλίδικο μήνας!! 

Κ εγώ έτσι την προηγούμενη φορά, αυτό σκοπεύω να κάνω τωρα! Καναπέ κρεβάτι και πάει λέγοντας!! Για το σκύλο έχω μεγάλο κήπο όποτε ας πάει μόνος του βόλτα 😂😂😂!! Ζαλαδες έχω κ εγω και σήμερα έκανα τη μεταφορά! Ξεκινήσαμε από νωρίς νωρίς!  Είναι αυτή η προγεστερονη άτιμη!! Αφού όταν γύρισα, απ τη ζέστη και την τόση αναμονή κόντεψε να λιποθυμήσω!! Τέλος πάντων, χαλάλι!! Ελπίζω να πανε όλα καλά!! Για ολες μας!! Κοντεύεις εσυ, μακαρι όλα να είναι θετικά!! Σου ευχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου!! Σε φιλω! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Μόλις τελείωσα!! Σκεφτείτε ότι ακόμα είμαι στην κλινική και σας γράφω από δω οσο περιμένω να περάσει το μισάωρο που χρειάζεται για να σηκωθώ! Ο γιατρός λέει οτι πήγαν όλα πολύ καλά κ οτι τα εμβρυακια μας φαίνονται πολύ καλά! Τ άφησαν κ να εξελιχθούν μια μερα, οπότε βάλαμε 2 μορίδια 4 ημερών!! 
Ελπιζω αυτή τη φορά να τα καταφέρουμε, τώρα αναμονή 2 εβδομάδες για δούμε τι κάναμε!! 
Να βάλει η Παναγίτσα το χεράκι σας να μας αξιώσει όλες να τα καταφέρουμε!! 
Φιλια πολλά σε όλες!! 

καλοστεριωτα κοριτσακι μου!!! θα δεις θα πανε ολα τελεια!!!! η Παναγια μαζι σου!!!💓💓 κουραγιο για την αναμονη!!!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Λυπάμαι τόσο πολύ! Ότι και να σου πουμε είναι λίγο! Κανε κουράγιο, ξεκουράσου κυρίως ψυχικά, κ εσυ κ ο άντρας σου, και συνεχίστε όπως νομίζετε εσείς ότι είναι καλύτερο για εσας!! Λυπάμαι πραγματικά παρα πολύ!! 🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Τελειαααααα!!! Συγχαρητήρια Διονη!!! Με το καλό περιμένουμε τον υπέρηχο σου!! Όλα να σου πάνε υπέροχα αγάπη!!!

κοριτσακι μου σ ευχαριστω παρα πολυ!!!
ευχομαι να πανε ολα τελεια αυτο τον μηνα και να κανεις την εμβρυμεταφορα που τοσο περιμενεις γλυκακι μου !!! 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

κοριτσακι μου ....λυπαμαι τοσο πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Ναι την 12η μέρα που πήγα για υπέρηχο είχε γίνει ηδη η ωορρηξία μου..αν δεν είχε γίνει τόσο νωρίς θα τη συγχρονιζε μου είπε αλλά δυστυχώς δεν μπορούσε πια να κάνει τίποτα..γιαυτο τώρα θα με δει απο 9η μέρα..και ακόμα τελικά δεν έχω καταλάβει γιατί επιμένει να τα πάρω αυτά τα χάπια πάλι...εγώ του είπα να πάμε με τον φυσικό μου κύκλο αλλά δεν θέλει..🤔

Κατάλαβα... Γενικά κάνεις τόσο νωρίς ωορρηξία η ετυχε? 

Τώρα που θα σε παρακολουθεί από νωρίς όλα οκ θα πάνε... Τα χάπια τα θέλει για ένα καλό πάχος ενδομήτριου λογικά, όπως και να έχει ξέρει καλύτερα για κάποιον λόγο θα θέλει να τα πάρεις όλα καλά θα πάνε ♥️ άντε με το καλό να γίνει η μεταφορά και να σε ακολουθήσω κι εγώ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κατάλαβα... Γενικά κάνεις τόσο νωρίς ωορρηξία η ετυχε? 

Τώρα που θα σε παρακολουθεί από νωρίς όλα οκ θα πάνε... Τα χάπια τα θέλει για ένα καλό πάχος ενδομήτριου λογικά, όπως και να έχει ξέρει καλύτερα για κάποιον λόγο θα θέλει να τα πάρεις όλα καλά θα πάνε ♥️ άντε με το καλό να γίνει η μεταφορά και να σε ακολουθήσω κι εγώ !!

Βασικά κάνω όποτε να ναι ωορρηξία..δεν έχω σταθερο κύκλο, σκέψου ότι στον ακριβώς προηγούμενο είχα πάει για τεστ Παπ 17η μέρα και ακόμα δεν είχα κάνει..γιαυτο ήθελε να με πάει με χάπια ειπε για καλύτερο έλεγχο αλλά μπααα...πάχος καλό ειχα πάντα και ελπίζω έτσι να συνεχίσει..δεν πειράζει αυτή τη φορά είναι υποψιασμένος πιστεύω θα τα καταφέρει..σ ευχαριστώ πολύ..εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα καλά..εσύ έλεγες ότι θα κάνεις κάποιες ενέσεις πρώτα για καταστολή ή σε έχω μπερδέψει με άλλη κοπέλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Λυπαμαι πολυ! Δεν ξερω τι να πω ελπιζω μονο να ηρεμισεις κ να το ξανασκεφτεις οταν θα εχεις λιγο ηρεμισει τον πονο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Μια μετάφραση θα ήθελα παρακαλώ! 😂😂

Ξεκινάω με puregon μόνο αυτό κατάλαβα, αυτές μου τις έγραψε στο βιβλιάριο. 

Μετά σε ένα παραπεμπτικο εχω:

Follitropin beta

Και σε ένα δεύτερο παραπεμπτικο εχω:

Ganirelix και choriogonadotropin alpha

 

Πείτε τι είναι το καθένα δεν έχω ιδέα 😂😂😂😂

Καλώς όρισες στον όμορφο κόσμο των ενέσεων! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

καλοστεριωτα κοριτσακι μου!!! θα δεις θα πανε ολα τελεια!!!! η Παναγια μαζι σου!!!💓💓 κουραγιο για την αναμονη!!!🤣

Ευχαριστώ καλή μου!! Ελπίζω να σας ακολουθήσουμε!! Κ εσυ μια χαρούμενη και χωρίς άγχος εγκυμοσύνη να έχεις!! Να τα χαρείς και να τ αγκαλιάσεις σύντομα!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλώς όρισες στον όμορφο κόσμο των ενέσεων! 💚

Καλώς σας βρήκα!!!!!!! Μάνα στρώσε κόκκινα χαλιά για εμάς τις υπόλοιπες!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Γλυκό μας κορίτσι, όλες εδώ ελπίζαμε στην ανατροπή μέχρι τελευταία στιγμή. Εύχομαι σύντομα να έχεις καινουρια ευχάριστα νέα και να αλλάξεις αυτό το αβαταρ από ανάποδο χαμόγελο σε κανονικό. Στο μεταξύ να ξεκουραστείτε στις διακοπές και να αποφασίσετε πως θα προχωρήσετε. Θυμάμαι έχεις πει ότι έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο, έχετε μιλήσει αναλυτικά με το γιατρο σας μήπως χρειάζεται κάποια αλλαγή στη διαδικασία η κάποιες επιπλέον εξετάσεις? Δε μου έχει συμβεί οποτε δεν ξέρω πως είναι όμως όλη η διαδικασία της εξωσωματικής είναι έτσι κι αλλιώς γεμάτη πόνο και δυσκολίες με αβέβαιο αποτέλεσμα. Εύχομαι να βρεις την ψυχική ηρεμία που τόσο χρειάζεσαι τώρα. Πολλά φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

...Μεγάλη αγκαλιά από μένα..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

αυτο βλεπω βασιλικουλα μου!!🤰💜🤰οσο πιο πολυ παω καλα τοσο πιο πολυ κλειδωνω απο φοβο μη γινει τιποτα!!δεν ξερω αν σας εχει συμβει γενικα;;;................

Πολλά συγχαρητήρια για την τεράστια χοριακη! Εσείς οι πολυ εγκυουλες να μείνετε εδώ να μας στέλνετε τη θετική σας ενέργεια γιατί την έχουμε πολύ ανάγκη για να πιστέψουμε ότι αυτό που κάνουμε γίνεται πραγματικά!
Είναι λογικό όσο προχωράς να  σκέφτεσαι έτσι γιατί όσο πλησιάζεις το στόχο εννοείται πως δε θες τίποτα να στο χαλάσει. Όλα θα πάνε καλά όμως θα το δεις! Νομίζω δεν υπάρχει τίποτα που να μπορούμε να σου πουμε για να μην αγχώνεσαι, είναι ανθρώπινο, τουλάχιστον απόλαυσε τις ωραίες στιγμές παράλληλα και να φροντίζεις να το χαίρεσαι με τον άντρα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες καλημέρα! Λύστε μου μια απορία! Στο φαρμακείο στο Μαρούσι πρέπει να κλείσεις ραντεβού για να πας;;;; η πας έτσι;;;;; γτ τους παίρνω τηλέφωνο από το πρωί και μάλλον δεν ψήνονται να το σηκώσουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι, καλή αρχή!!! Όχι δε χρειάζεται ραντεβού αλλά καλό θα είναι να πας πρωί αρκετά νωρίς μαζί με παγοκύστες για τα φάρμακα ή καποιο ψυγειάκι. Πας σου δίνουν νούμερο και περνάς. Όλα καλά θα είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...