Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

γλυκια μου @Vasilique μπραβοοο!ημουν σιγουρη οτι ηταν διδυμα μπραβο κοπελα μου!!!με το καλο σε 9 μηνες να τα δεις στην αγκαλιτσα σου!!!!χαιρομαι τοοοοοοοσο για εσενα! το αξιζες τοσο πολυ γι αυτο λοιπον θα σου ερθουν και 2 για να το χορτασεις!!!

@Tvz , @dep14 κοριτσια μου πως ειστε;;;; ο,τι θελετε να σας πω απο συμπτωματα αλλα οπως ειχα ξαναγραψει δεν ειχα πολλα καλουλες μου σε σημειο που ειχα ανησυχησει ...
γι αυτο λοιπον θα σας πω τα σημερινα μου...


Πηγα σημερα για χοριακη λοιπον και ............................ 703!!!!!!!!!!
το πιο γουρλιδικο τοπικ γι αυτο οσες περιμενετε εχετε πιστη και υπομονη ολα θα πανε καλα !!!ειμαι σιγουρη!!!!

ολη μερα δεν μπορω να το πιστεψω γι αυτο απανταω τωρα...!!!ετοιμασα και στον αντρα μου μια ωραια εκπληξουλα!

πεμπτη παω παλι για χοριακη!!!



 

Συγχαρητήριαααααα κορίτσι μου!! Βλέπω κ άλλη μια δίδυμο μανούλα!! 🥳🥳Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο θάρρος κ χαρά μου έδωσαν τα νέα σου. Η πρώτη σου φορά είναι κ εσένα έτσι δεν είναι; καλούς διπλασιασμόυς σου εύχομαι κ με το καλό να τα συναντήσεις σε 9 μήνες!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

γλυκια μου @Vasilique μπραβοοο!ημουν σιγουρη οτι ηταν διδυμα μπραβο κοπελα μου!!!με το καλο σε 9 μηνες να τα δεις στην αγκαλιτσα σου!!!!χαιρομαι τοοοοοοοσο για εσενα! το αξιζες τοσο πολυ γι αυτο λοιπον θα σου ερθουν και 2 για να το χορτασεις!!!

@Tvz , @dep14 κοριτσια μου πως ειστε;;;; ο,τι θελετε να σας πω απο συμπτωματα αλλα οπως ειχα ξαναγραψει δεν ειχα πολλα καλουλες μου σε σημειο που ειχα ανησυχησει ...
γι αυτο λοιπον θα σας πω τα σημερινα μου...


Πηγα σημερα για χοριακη λοιπον και ............................ 703!!!!!!!!!!
το πιο γουρλιδικο τοπικ γι αυτο οσες περιμενετε εχετε πιστη και υπομονη ολα θα πανε καλα !!!ειμαι σιγουρη!!!!

ολη μερα δεν μπορω να το πιστεψω γι αυτο απανταω τωρα...!!!ετοιμασα και στον αντρα μου μια ωραια εκπληξουλα!

πεμπτη παω παλι για χοριακη!!!



 

Καλά κ εγώ συμπτώματα δεν έχω κ κάτι φοβερό. Μόνο τις πρώτες μέρες κάτι τσιμπήματακια. Κ ζαλάδες κ υπνηλία αλλά αυτά θεωρώ πως είναι από την πολλή προγεστερονη.. Καλά έκανες κ πήγες νωρίτερα. Κ εμένα 12η μου είπε να πάω ο γιατρός μου.. Οπότε έχω ακόμη άλλες 9!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Κοίταξε να το κάψετε απόψε με τον άντρα σου!! Θα τρελαθεί από τη χαρά του, είμαι σίγουρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε! 

 

 

73B710AB-6622-40F1-8CAF-DD187CDCE8B5.jpeg

Μπραβο 🍀🧿👩‍👧‍👦Ολα να πανε τελεια απο εδω κ περα. Ηταν δυνατον η αρχηγος να μην κανει δυο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρω καθόλου τι θα είναι όλα είναι καλοδεχούμενα!!!

Εύχομαι και σε εσένα ματάκια μου τα ίδια και υψηλοτερα μη σου πω μέσα από την καρδιά μου!!!

Ειναι 13η μέρα...κανονικά αύριο θα πήγαινα !!

Αχ τα λέω όλα σπασμωδικά...ήθελα να τα πω όλα μαζί σε ένα μήνυμα αλλά η χαρά με έχει συνεπάρει! Αυτό το φόρουμ για εμένα σημαίνει πολλά...μου έδωσε θάρρος όταν έπεσα πολύ ψυχολογικά..κάθε κοπέλα που έλεγε μια ιστορία μου έδινε δύναμη κι έλεγα μέσα μου άλλες έχουν περάσει τόσα στη ζωή τους! Νιώθω σαν να είμαστε εδώ μέσα μια σφιχτή αγκαλιά.....η μία έτοιμη να βοηθήσει την άλλη...ποτέ δε ρώτησα κάτι που δεν πήρα απάντηση κι αυτό κάθε φορά με καθησυχαζε...θα συνεχίζω να μπαίνω στο τοπικ οσο πιο πολύ μπορώ και όσο με βοηθά ο χρόνος κάθε ημέρας όπως έκανα μέχρι τωρα! Ευχαριστώ πολύ όλες μια μια ξεχωριστά...

Διονη μου μπραβο κοριτσι μου πολλα μπραβο και ευχομαι και σε εσενα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου 4η προσπάθεια να ακούσουμε καρδούλα και πάλι δεν ακούσαμε τίποτα! Διορία ως την Δευτέρα για να ακούσουμε ο ιατρός δεν είναι πολύ αισιόδοξος λόγο ότι πλέον είμαι 7 εβδομάδων και 6 ημερών με βάση της περιόδου αλλά στον υπέρηχο από την προηγούμενη εβδομάδα με δείχνει 6 εβδομάδων και 2 ημερών η υποθέσεις είναι 3 η παίζει ρόλο που έγινε καθιστερημενα  η ετ ή επειδή έγιναν από δυο διαφορετικούς υπερήχους ή έχει σταματισει να αναπτισετε! 
μας ενημέρωσε ο ιατρός ότι να έχουμε πλέον στο μυαλό μας όλα! Επίσης μας έδωσε όπως σας είπα διορία ως την Δευτέρα πάμε κάθε 2 ημέρες για να δούμε μήπως ακούσουμε ως την Δευτέρα! Η διάθεση στα πατώματα η ψυχολογία το ίδιο το μυαλό μας άδειο δεν έχει κουράγιο να σκεφτούμε τίποτα! Δεν έχω πλέον κουράγιο για τίποτα ούτε τα φάρμακα θέλω να πάρω ούτε να κάνω ενέσεις τίποτα! Σας μαύρισα το ξέρω συγνώμη! 
 

ευχομαι για όλες σας να μην το περάσει καμία μα καμία και όλα να πάνε τέλεια και να κρατήσετε τα παιδάκια σας στην ζέστη σας αγκαλιά!!! 
 

σας φιλώ όλες μια μια ξεχωριστά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μου 4η προσπάθεια να ακούσουμε καρδούλα και πάλι δεν ακούσαμε τίποτα! Διορία ως την Δευτέρα για να ακούσουμε ο ιατρός δεν είναι πολύ αισιόδοξος λόγο ότι πλέον είμαι 7 εβδομάδων και 6 ημερών με βάση της περιόδου αλλά στον υπέρηχο από την προηγούμενη εβδομάδα με δείχνει 6 εβδομάδων και 2 ημερών η υποθέσεις είναι 3 η παίζει ρόλο που έγινε καθιστερημενα  η ετ ή επειδή έγιναν από δυο διαφορετικούς υπερήχους ή έχει σταματισει να αναπτισετε! 
μας ενημέρωσε ο ιατρός ότι να έχουμε πλέον στο μυαλό μας όλα! Επίσης μας έδωσε όπως σας είπα διορία ως την Δευτέρα πάμε κάθε 2 ημέρες για να δούμε μήπως ακούσουμε ως την Δευτέρα! Η διάθεση στα πατώματα η ψυχολογία το ίδιο το μυαλό μας άδειο δεν έχει κουράγιο να σκεφτούμε τίποτα! Δεν έχω πλέον κουράγιο για τίποτα ούτε τα φάρμακα θέλω να πάρω ούτε να κάνω ενέσεις τίποτα! Σας μαύρισα το ξέρω συγνώμη! 
 

ευχομαι για όλες σας να μην το περάσει καμία μα καμία και όλα να πάνε τέλεια και να κρατήσετε τα παιδάκια σας στην ζέστη σας αγκαλιά!!! 
 

σας φιλώ όλες μια μια ξεχωριστά!! 

Μην πέφτεις κορίτσι μου, συνέχισε να παίρνεις τα φάρμακα σου, έχεις μέσα σου ένα μαχητή, μην το ξεχάσεις ποτέ αυτό!! Μακάρι να πάρει τα πάνω του το εμβρυακι σου κ τη Δευτέρα να πάρεις τη μεγαλύτερη χαρά της ζωής σου, 🙏🙏!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μου 4η προσπάθεια να ακούσουμε καρδούλα και πάλι δεν ακούσαμε τίποτα! Διορία ως την Δευτέρα για να ακούσουμε ο ιατρός δεν είναι πολύ αισιόδοξος λόγο ότι πλέον είμαι 7 εβδομάδων και 6 ημερών με βάση της περιόδου αλλά στον υπέρηχο από την προηγούμενη εβδομάδα με δείχνει 6 εβδομάδων και 2 ημερών η υποθέσεις είναι 3 η παίζει ρόλο που έγινε καθιστερημενα  η ετ ή επειδή έγιναν από δυο διαφορετικούς υπερήχους ή έχει σταματισει να αναπτισετε! 
μας ενημέρωσε ο ιατρός ότι να έχουμε πλέον στο μυαλό μας όλα! Επίσης μας έδωσε όπως σας είπα διορία ως την Δευτέρα πάμε κάθε 2 ημέρες για να δούμε μήπως ακούσουμε ως την Δευτέρα! Η διάθεση στα πατώματα η ψυχολογία το ίδιο το μυαλό μας άδειο δεν έχει κουράγιο να σκεφτούμε τίποτα! Δεν έχω πλέον κουράγιο για τίποτα ούτε τα φάρμακα θέλω να πάρω ούτε να κάνω ενέσεις τίποτα! Σας μαύρισα το ξέρω συγνώμη! 
 

ευχομαι για όλες σας να μην το περάσει καμία μα καμία και όλα να πάνε τέλεια και να κρατήσετε τα παιδάκια σας στην ζέστη σας αγκαλιά!!! 
 

σας φιλώ όλες μια μια ξεχωριστά!! 

Κορίτσι μου γλυκό, έχε πίστη! Να συνεχίσεις εννοείται να παίρνεις τα φάρμακα σου κανονικά ! Τίποτα δεν έχει τελειώσει ! Φυσικά και είναι λογικό και δύσκολο όλο αυτό που περνάτε αλλά πρέπει να συνεχίσεις να έχεις πίστη, μπορεί την επόμενη φορά να ακούσετε καρδια ! Σας το εύχομαι ολόψυχα... Μακάρι να πάρει τα πάνω του... 

Το αίμα έχει σταματήσει η συνεχίζεται ? Ο γιατρός τι είπε για το αιμάτωμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μου 4η προσπάθεια να ακούσουμε καρδούλα και πάλι δεν ακούσαμε τίποτα! Διορία ως την Δευτέρα για να ακούσουμε ο ιατρός δεν είναι πολύ αισιόδοξος λόγο ότι πλέον είμαι 7 εβδομάδων και 6 ημερών με βάση της περιόδου αλλά στον υπέρηχο από την προηγούμενη εβδομάδα με δείχνει 6 εβδομάδων και 2 ημερών η υποθέσεις είναι 3 η παίζει ρόλο που έγινε καθιστερημενα  η ετ ή επειδή έγιναν από δυο διαφορετικούς υπερήχους ή έχει σταματισει να αναπτισετε! 
μας ενημέρωσε ο ιατρός ότι να έχουμε πλέον στο μυαλό μας όλα! Επίσης μας έδωσε όπως σας είπα διορία ως την Δευτέρα πάμε κάθε 2 ημέρες για να δούμε μήπως ακούσουμε ως την Δευτέρα! Η διάθεση στα πατώματα η ψυχολογία το ίδιο το μυαλό μας άδειο δεν έχει κουράγιο να σκεφτούμε τίποτα! Δεν έχω πλέον κουράγιο για τίποτα ούτε τα φάρμακα θέλω να πάρω ούτε να κάνω ενέσεις τίποτα! Σας μαύρισα το ξέρω συγνώμη! 
 

ευχομαι για όλες σας να μην το περάσει καμία μα καμία και όλα να πάνε τέλεια και να κρατήσετε τα παιδάκια σας στην ζέστη σας αγκαλιά!!! 
 

σας φιλώ όλες μια μια ξεχωριστά!! 

Δεν μας μαυρισες βρε κορίτσι μου!! Έχω περάσει πρόσφατα κάτι παρόμοιο και καταλαβαίνω πως νιώθεις..όμως δεν σταματάμε να ελπίζουμε και δεν σταματάμε φάρμακα.. να σου πω όμως κάτι..δεν συμπίπτει παντα η ηλικία κύησης με την ημερομηνία τελευταίας περιοδου στην εξωσωματική..υπάρχει ένα site που βάζεις ημερομηνία έμβρυομεταφοράς και σου βγάζει πόσο είσαι..αν η έμβρυομεταφορά έγινε αργότερα είσαι σε μικρότερη εβδομάδα δες το αν θες..εγώ πιστεύω ότι αυτό συμβαίνει..κάνε λίγο υπομονή και θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά..σε φιλώ και σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό, έχε πίστη! Να συνεχίσεις εννοείται να παίρνεις τα φάρμακα σου κανονικά ! Τίποτα δεν έχει τελειώσει ! Φυσικά και είναι λογικό και δύσκολο όλο αυτό που περνάτε αλλά πρέπει να συνεχίσεις να έχεις πίστη, μπορεί την επόμενη φορά να ακούσετε καρδια ! Σας το εύχομαι ολόψυχα... Μακάρι να πάρει τα πάνω του... 

Το αίμα έχει σταματήσει η συνεχίζεται ? Ο γιατρός τι είπε για το αιμάτωμα ?

Έχει φύγει το αιμάτωμα αλλά λίγο αίμα έχω ακόμη! Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Δεν μας μαυρισες βρε κορίτσι μου!! Έχω περάσει πρόσφατα κάτι παρόμοιο και καταλαβαίνω πως νιώθεις..όμως δεν σταματάμε να ελπίζουμε και δεν σταματάμε φάρμακα.. να σου πω όμως κάτι..δεν συμπίπτει παντα η ηλικία κύησης με την ημερομηνία τελευταίας περιοδου στην εξωσωματική..υπάρχει ένα site που βάζεις ημερομηνία έμβρυομεταφοράς και σου βγάζει πόσο είσαι..αν η έμβρυομεταφορά έγινε αργότερα είσαι σε μικρότερη εβδομάδα δες το αν θες..εγώ πιστεύω ότι αυτό συμβαίνει..κάνε λίγο υπομονή και θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά..σε φιλώ και σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Το ξέρω το σάιτ με βγάζει 6 μέρες λιγότερο δλδ 7 εβδομάδων! Σε ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

Το ξέρω το σάιτ με βγάζει 6 μέρες λιγότερο δλδ 7 εβδομάδων! Σε ευχαριστώ πολύ!!

Καλή μου κανε λίγη υπομονή ακόμα, μη σταματάς τα φάρμακα σου σε καμία περίπτωση! Κανε μια προσευχουλα στην Παναγίτσα να σε αξιώσει να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!! Τίποτα δεν τελείωσε ακόμα!! Χάιδευε την κοιλιτσα σου και μιλά στο μωράκι σου και θα δεις όλα θα πάνε καλά!! Προσπάθησε να βγάλεις το κακό απ το μυαλό σου, όσο δύσκολο κ άν είναι!! Σου ευχομαι τα καλύτερα!! Σε φιλώ 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η emmy87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα!

@Vasilique πόσο τέλεια νέα!!!! Μπράβο!!! Να συνεχίσουν όλα καλά και να έχεις μια όμορφη και εύκολη εγκυμοσύνη!!! Σου αξίζει και με το παραπάνω!!!

Ας συνεχίσω κι εγώ με τα δικά μου ευχάριστα και εύχομαι με όλη μου την καρδιά να ακούσουμε και άλλα καλά νέα από όλα τα κορίτσια που περιμένουν σήμερα-αύριο αποτελέσματα χοριακής!

Εγώ επανέλαβα σήμερα, 11η μέρα από την ε.τ. μιας βλαστοκύστης την χοριακή μου, διπλασιάστηκε κανονικά σε 48 ώρες, από 151 προχτές, σήμερα είμαι 330! Σήμερα ήταν κανονικά η μέρα που έπρεπε να κάνω χοριακή 1η φορά, αλλά ας όψεται η αγωνία μου! 

Δεν έχω καταφέρει να μιλήσω ακόμα με τον γιατρό μου, αλλά υποθέτω ότι είναι εντάξει το νούμερο της χοριακής μου, ε;;;;;;;;;;;;

Συγχαρητήρια!! Με το καλό να πάνε όλα καλά, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

γλυκια μου @Vasilique μπραβοοο!ημουν σιγουρη οτι ηταν διδυμα μπραβο κοπελα μου!!!με το καλο σε 9 μηνες να τα δεις στην αγκαλιτσα σου!!!!χαιρομαι τοοοοοοοσο για εσενα! το αξιζες τοσο πολυ γι αυτο λοιπον θα σου ερθουν και 2 για να το χορτασεις!!!

@Tvz , @dep14 κοριτσια μου πως ειστε;;;; ο,τι θελετε να σας πω απο συμπτωματα αλλα οπως ειχα ξαναγραψει δεν ειχα πολλα καλουλες μου σε σημειο που ειχα ανησυχησει ...
γι αυτο λοιπον θα σας πω τα σημερινα μου...


Πηγα σημερα για χοριακη λοιπον και ............................ 703!!!!!!!!!!
το πιο γουρλιδικο τοπικ γι αυτο οσες περιμενετε εχετε πιστη και υπομονη ολα θα πανε καλα !!!ειμαι σιγουρη!!!!

ολη μερα δεν μπορω να το πιστεψω γι αυτο απανταω τωρα...!!!ετοιμασα και στον αντρα μου μια ωραια εκπληξουλα!

πεμπτη παω παλι για χοριακη!!!



 

Μπράβο μπράβο μπράβο!! Συγχαρητήρια!! Κι άλλη διδυμομανουλα μου φαίνεται!! Καλούς διπλασιασμούς και μια χαρούμενη και ξένοιαστη εγκυμοσύνη ευχομαι!! 
 

Κοροτσια τώρα που μαζευτήκατε πολλές, στείλτε μπεμπεδοσκονη με το τσουβάλι!! Άχ να πάει καλά και για μας τις υπόλοιπες 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Και λέω έχω να μπω καιρό, ας δω τι κάνουν αυτές οι ψυχουλες και τσουπ.. Τα πιο ευχάριστα νέα!!!! Μας έδινες δύναμη με τα πινακάκια και τη θετική σου ενέργεια και τώρα ήρθε η σειρά σου να ανταμοιφθεις!! Όταν τέλος Απρίλη δημιουργήθηκε αυτό το γκρουπακι που τόση δύναμη μου έδινε στην αναμονή της χοριακής, δεν πίστευα ότι θα ήταν ΤΌΣΟ γουρλίδικο!!! Εμείς κλείσαμε πρώτο τρίμηνο, κάναμε αυχενική, περιμένουμε αγοράκι και ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους (το άγχος δεν έχει σταματήσει στιγμή). Δύναμη σε όλα τα κορίτσια, μην απογοητευεστε, μην τα τα παρατάτε, όλες θα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας το μωράκι που τόσο ποθούμε!! 👶🍼🥳

Με το καλό το παλικάρι σου!! Να πάνε όλα τέλεια από δω και πέρα! Και σε λίγους μήνες να χεις έναν παίδαρο αγκαλιά 👩‍🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Με το καλό το παλικάρι σου!! Να πάνε όλα τέλεια από δω και πέρα! Και σε λίγους μήνες να χεις έναν παίδαρο αγκαλιά 👩‍🍼

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Libra81 είπε:

Πολλά συγχαρητήρια!!!! Μακάρι να ακολουθήσουμε και όλες οι υπόλοιπες!!!!! Πίστεψε το γιατί συμβαίνει!!!! Με το καλό!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!! Θα ακολουθήσετε θα δεις !! Είσαι στο σωστό τοπικ!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Μπράβο μπράβο μπράβο!! Συγχαρητήρια!! Κι άλλη διδυμομανουλα μου φαίνεται!! Καλούς διπλασιασμούς και μια χαρούμενη και ξένοιαστη εγκυμοσύνη ευχομαι!! 
 

Κοροτσια τώρα που μαζευτήκατε πολλές, στείλτε μπεμπεδοσκονη με το τσουβάλι!! Άχ να πάει καλά και για μας τις υπόλοιπες 🥰🥰

Αχχαχαχαχ δεν ξέρω κοριτσάκι μου...ένα ή δύο είναι καλοδεχούμενα!!!! Προς το παρόν το μόνο που εύχομαι είναι να δω έναν καλό διπλασιασμό....στέλνουμε μπεμπεδοσκονη ναιιιι ❤️❤️❤️❤️❤️ σ ευχαριστώ πολύ για όλες τις ευχές σου κοριτσάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μου 4η προσπάθεια να ακούσουμε καρδούλα και πάλι δεν ακούσαμε τίποτα! Διορία ως την Δευτέρα για να ακούσουμε ο ιατρός δεν είναι πολύ αισιόδοξος λόγο ότι πλέον είμαι 7 εβδομάδων και 6 ημερών με βάση της περιόδου αλλά στον υπέρηχο από την προηγούμενη εβδομάδα με δείχνει 6 εβδομάδων και 2 ημερών η υποθέσεις είναι 3 η παίζει ρόλο που έγινε καθιστερημενα  η ετ ή επειδή έγιναν από δυο διαφορετικούς υπερήχους ή έχει σταματισει να αναπτισετε! 
μας ενημέρωσε ο ιατρός ότι να έχουμε πλέον στο μυαλό μας όλα! Επίσης μας έδωσε όπως σας είπα διορία ως την Δευτέρα πάμε κάθε 2 ημέρες για να δούμε μήπως ακούσουμε ως την Δευτέρα! Η διάθεση στα πατώματα η ψυχολογία το ίδιο το μυαλό μας άδειο δεν έχει κουράγιο να σκεφτούμε τίποτα! Δεν έχω πλέον κουράγιο για τίποτα ούτε τα φάρμακα θέλω να πάρω ούτε να κάνω ενέσεις τίποτα! Σας μαύρισα το ξέρω συγνώμη! 
 

ευχομαι για όλες σας να μην το περάσει καμία μα καμία και όλα να πάνε τέλεια και να κρατήσετε τα παιδάκια σας στην ζέστη σας αγκαλιά!!! 
 

σας φιλώ όλες μια μια ξεχωριστά!! 

Καλή μου μέχρι Δευτέρα μην πάψεις να ελπίζεις σε πάρακαλω....μην το βάλεις κάτω !!! Ο,τι και να σου πούμε το ξέρω είναι λίγο αλλά τίποτα δεν έχει χαθεί ακόμα....συνέχισε να παίρνεις τα φάρμακα σου σε παρακαλώ κι έχε πίστη!! 💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Διονη μου μπραβο κοριτσι μου πολλα μπραβο και ευχομαι και σε εσενα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!🧿

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου και σε εσένα εύχομαι από την καρδιά μου ο,τι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλά κ εγώ συμπτώματα δεν έχω κ κάτι φοβερό. Μόνο τις πρώτες μέρες κάτι τσιμπήματακια. Κ ζαλάδες κ υπνηλία αλλά αυτά θεωρώ πως είναι από την πολλή προγεστερονη.. Καλά έκανες κ πήγες νωρίτερα. Κ εμένα 12η μου είπε να πάω ο γιατρός μου.. Οπότε έχω ακόμη άλλες 9!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Κοίταξε να το κάψετε απόψε με τον άντρα σου!! Θα τρελαθεί από τη χαρά του, είμαι σίγουρη!! 

@Tvz σ ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσι μου... μαζί με την dep θα είστε οι επόμενες!!! Κορίτσι μου είναι η πρώτη η φορά και τρέμω λίγο  από την μια και δεν μπορώ να πιστέψω ότι πήγαν όλα καλά από την  αρχή , από την άλλη νιώθω πολύ τυχερή και ευλογημένη... Να σου πω την αλήθεια κάποιες μέρες αγχώθηκα πάρα πολύ γιατί δεν είχα τίποτα από συμπτώματα.. είχα μόνο καποια  στην αρχή σαν αυτά που περιγράφεις...μετά δεν είχα τίποτα...την Παρασκευή είδα λίγο ροζ αίμα και επειδή ήταν πολύ αργά γιατί νόμιζα ότι εμφύτευση θα γινόταν πιο νωρίς θεώρησα ότι είναι περιόδου...παρόλα αυτά δε συνεχίστηκε..και πήγα για χοριακη Δευτέρα....η κάθε γυναίκα είναι τελείως  διαφορετική το κατάλαβα επειδή μου το εξηγούσαν πολύ τα κορίτσια εδώ στην ομάδα και μου έμεινε στο μυαλό...και είμαι σιγουρη ότι θα μπαίνεις κι εσύ στο ίντερνετ να κοιτάς για συμπτώματα και λοιπά αλλά ειλικρινά όπως και να τα περιγραφει κάποια κοπέλα ή κάποιο άρθρο πάντα δε θα σε καλύπτει και θα νομίζεις ότι δε σου συμβαίνουν αυτά που διαβάζεις...εγω έτσι ενιωθα...οπότε άστο να εξελιχθεί...περιμένω με χαρά να ακούσω τα καλά σου νέα!!! Και καλές διακοπουλες!! Πήγατε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις και να σου πανε ολα σουπερ!!!! 

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Και σένα εύχομαι οι υπόλοιποι μήνες να είναι τέλειοι και να υποδεχτείς με χαρά το μωράκι σου!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Συγχαρητήρια με το καλό!!

Να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!❤️

Σ ευχαριστώ πολύ γατούλα μου!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα κι εσένα!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η condios είπε:

Μπράβο κορίτσι,,, συγχαρητήρια για το νούμερο σου. Εύχομαι ολόψυχα να την ευχαριστηθεις στο έπακρο αυτή την ευλογημένη περίοδο!!!! 🙏👶❤️👶❤️ 

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου για όλες τις ευχές σου !!!! Σου εύχομαι κι εσένα τα καλύτερα!!!💜💜💜💜🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ερε κοριτσάκι μου συγχαρητήρια... πωπω πραγματικά τι ευχάριστα νέα... καλα σας έλεγα για την βιταμίνη  β από τώρα όλες με φουσκωμένες κοιλίτσες..  υπέροχα νέα και σε βλεπω κι εσένα με 2 :-*

Γλυκακι μου καλό σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Μακάρι είτε είναι ένα είτε ειναι δύο είναι καλοδεχούμενα!!! Άντε να ξεκινήσεις κι εσύ μαζί με το @angel35 μας !!! Και να συνεχιστούν οι καλές προσπάθειες...το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ❤️ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...