Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Εννοείται πως δεν τελειώνει ποτέ! Πάντα κάτι θα μας αγχώνει! 

Ένα γερό μωράκι! Όπως τα λες Ντινάκο μου!  Γι’ αυτό παλεύουμε! 🙏🏻💚

Εννοειται κοριτσι μου γλυκο!!! Με το καλο για αυριο, να δεις τα σακουλάκια σου και να ακούσεις και τις καρδούλες σου!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ 
Θα περιμενω τα νεα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσι μου καλημερα αυτο το σπορακι δειχνει εντονα την προσωπικότητα του απο νωρις!😄ευχομαι να πανε ολα καλα κ γρηγορα να σταματησουν κ ανακακΤοσουρες. Φανταζομαι πως εχεις λιγο χαλαρωσει απο το εντονο αγχος τωρα που το εχεις δει;

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Αν σου πω ότι δεν έχω καθόλου άγχος! Από την πρώτη στιγμή που έκανα εμβρυομεταφορα δεν είχα καθόλου! Το μόνο που αγχώθηκα ήταν τότε με το αίμα ποτέ ξανά! 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Τον εμετο τον αντέχουμε κοριτσι μου!!! Ειναι σημαδι πως εξελίσσεται η εγκυμοσύνη!! Κι εγω πριν τρεις βδομαδες ετσι ημουν, ολη μερα, σαν αρρωστη! Κατα τα αλλα ελπιζω να τα πηγαίνεις καλα!!! Καλη συνεχεια!!!! 

Μακάρι!!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Κι εσένα όλα καλά να πηγενουν εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Μπράβο! Με το καλό κοριτσάκι μου! Να είναι η τυχερή σου! Μέσα από την καρδιά μου στο εύχομαι! 💚

Σε αλλάζω κ στο πινακάκι μας! 😉

Σ ευχαριστώ τοοοοσο πολύ!! Άντε να μπω πάλι στο γουρλίδικο πινακακι μας!! Το οποίο όταν γεμίσει με όλες μας να είμαστε στην τελευταία κατηγορία θα το εκτυπώσω και το κάνω κορνίζα!! 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Τι ωραία νέα είναι αυτά που μαθαίνουμε;; Πολλα μωράκια στον ορίζοντα!! Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες μας, καλή συνέχεια και καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια!! 
 

Εγω σήμερα ενημερώθηκα ότι πάω για τη δεύτερη προσπάθεια την Πέμπτη στις 29/07! Στο τσακ πρόλαβα μην κλείσουν 😁 Ελπίζω αυτή τη φορά να τα πάμε καλύτερα!! 
 

Σας φιλώ γλυκά 😘

Αλήθεια; με το καλό να συναντήσεις τα εμβρυακια σου!! Έλα μην είμαι μόνη μου τον Αύγουστο για χοριακη 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

@Διόνη, @dep14πως πάτε κορίτσια μου; πως πάει η αναμονή; έφτασαν οι μέρες όπου να ναι!! 

γειααα...καλα μπορω να πω...με πιανουν κατι βελονιες για λιγο...εδω κ 3-4 μερες με πονανε αρκετα τα ποδια μου σαν να περπατουσα ωρες κ δεν μπορω να κοιμηθω ευκολα κ μια μικρη εξαντληση παρολο που κοιμαμαι κ τα μεσημερια...καλα παει απο αποψη αγχους ειμαι πολυ καλυτερα κ πιο ηρεμη...εγω 3 μερες εχω περασε ο καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η dep14 είπε:

γειααα...καλα μπορω να πω...με πιανουν κατι βελονιες για λιγο...εδω κ 3-4 μερες με πονανε αρκετα τα ποδια μου σαν να περπατουσα ωρες κ δεν μπορω να κοιμηθω ευκολα κ μια μικρη εξαντληση παρολο που κοιμαμαι κ τα μεσημερια...καλα παει απο αποψη αγχους ειμαι πολυ καλυτερα κ πιο ηρεμη...εγω 3 μερες εχω περασε ο καιρος

Κ εγω είχα ενοχλησουλες αλλά χθες κ προχθές, σήμερα όχι τόσο. Ελπίζω να είναι αυτά που λένε της εμφυτευσης. 🙏Καλά κ εγώ ρίχνω κάτι υπνους άστα να πάνε. Κ με πιάνουν κ κατι ζαλάδες χάλια. Η πολλή προγεστερονη βλέπεις. Εγώ έχω δρόμο ακόμα, βέβαια ως τώρα δεν έχω άγχος, ότι είναι να γίνει θα γίνει. Εγώ παίρνω τα φάρμακα μου, προσέχω να μην κουράζομαι κτλ κ ότι έχει πει ο Θεός, τι να κάνουμε.. Με το καλό μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Κ εγω είχα ενοχλησουλες αλλά χθες κ προχθές, σήμερα όχι τόσο. Ελπίζω να είναι αυτά που λένε της εμφυτευσης. 🙏Καλά κ εγώ ρίχνω κάτι υπνους άστα να πάνε. Κ με πιάνουν κ κατι ζαλάδες χάλια. Η πολλή προγεστερονη βλέπεις. Εγώ έχω δρόμο ακόμα, βέβαια ως τώρα δεν έχω άγχος, ότι είναι να γίνει θα γίνει. Εγώ παίρνω τα φάρμακα μου, προσέχω να μην κουράζομαι κτλ κ ότι έχει πει ο Θεός, τι να κάνουμε.. Με το καλό μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι!! 

κ γω ελπιζω να ναι της εμφυτευσης κ στις 2 μας!!!ναι κ γω τιποτα δεν κανω γενικα εχω πολυ βοηθεια...να φανταστεις μετα απο τοσες μερες σημερα επλυνα πιατα...επισης κ σε σενα με μια τεραστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Αλήθεια; με το καλό να συναντήσεις τα εμβρυακια σου!! Έλα μην είμαι μόνη μου τον Αύγουστο για χοριακη 😄😄

😂😂 Σιγά μην σ αφήναμε μόνη σου!! Ελπίζω να μαστε τυχερές!! 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Καλή μας εβδομάδα! Της Αγίας Παρασκευής σήμερα! Βοήθειά μας! Να δούνε τα ματάκια μας ωραία πράγματα! 🙏🏻

@TRigirl Κορίτσι μου σου εύχομαι από καρδιάς να δικαιωθούν κ οι δικοί σου κόποι αυτή τη φορά! 💚

@Διόνη εσύ θα αντέξεις μέχρι αύριο κοριτσάκι μου ή θα πας σήμερα για χοριακή; Τι σκέφτεσαι; Όπως κ να έχει σου εύχομαι ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! Το νεαρό της ηλικίας σου εξάλλου είναι κ ο άσσος στο μανίκι σου! 😉 Ενημέρωσέ μας για τις προθέσεις σου! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα! Καλή μας εβδομάδα! Της Αγίας Παρασκευής σήμερα! Βοήθειά μας! Να δούνε τα ματάκια μας ωραία πράγματα! 🙏🏻

@TRigirl Κορίτσι μου σου εύχομαι από καρδιάς να δικαιωθούν κ οι δικοί σου κόποι αυτή τη φορά! 💚

@Διόνη εσύ θα αντέξεις μέχρι αύριο κοριτσάκι μου ή θα πας σήμερα για χοριακή; Τι σκέφτεσαι; Όπως κ να έχει σου εύχομαι ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! Το νεαρό της ηλικίας σου εξάλλου είναι κ ο άσσος στο μανίκι σου! 😉 Ενημέρωσέ μας για τις προθέσεις σου! 💚

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!! Είθε η Αγία Παρασκευή μας να δώσει φως στα μάτια της ψυχής μας και ανείπωτη χαρά στην καρδιά μας !!!! Καλά αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν....υπέροχους υπερήχους σε όσες είναι να δείτε τα μωράκια σας ,,,,με το καλό να δεχτούν όσες είναι να μεταφέρουν και μεγάλη αγκαλιά υπομονής σε όσες περιμένουν τη σειρά τους!!!! 🙏👶❤️👶❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα!

@Vasilique πόσο τέλεια νέα!!!! Μπράβο!!! Να συνεχίσουν όλα καλά και να έχεις μια όμορφη και εύκολη εγκυμοσύνη!!! Σου αξίζει και με το παραπάνω!!!

Ας συνεχίσω κι εγώ με τα δικά μου ευχάριστα και εύχομαι με όλη μου την καρδιά να ακούσουμε και άλλα καλά νέα από όλα τα κορίτσια που περιμένουν σήμερα-αύριο αποτελέσματα χοριακής!

Εγώ επανέλαβα σήμερα, 11η μέρα από την ε.τ. μιας βλαστοκύστης την χοριακή μου, διπλασιάστηκε κανονικά σε 48 ώρες, από 151 προχτές, σήμερα είμαι 330! Σήμερα ήταν κανονικά η μέρα που έπρεπε να κάνω χοριακή 1η φορά, αλλά ας όψεται η αγωνία μου! 

Δεν έχω καταφέρει να μιλήσω ακόμα με τον γιατρό μου, αλλά υποθέτω ότι είναι εντάξει το νούμερο της χοριακής μου, ε;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε! 

 

F510545D-201F-4C6A-AAC6-81838F30FFD0.jpeg

Ε ναι ρε @Vasilique εδώ έσπασε το κοντέρ η χοριακή σου.

Μπράβο ρε παιδιά και πάλι μπράβο.

Με το καλό τα μωράκια σας.

Γερή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχετε!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε! 

 

F510545D-201F-4C6A-AAC6-81838F30FFD0.jpeg

Διδυμακια μυρωδάτα όμορφα και πριγκιπάτα 

Έρχονται για να τρελάνουν τη μαμά και το μπαμπά να ξεκανουν!!!!!!!!

Ναιιιιιιιι με το καλό τα μωράκια σας Βασιλική μου ,,,γερά και καλοτυχα να τα υποδεχτειτε στην αγκαλιά σας !!!!!! 🙏👶❤️👶❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε! 

 

F510545D-201F-4C6A-AAC6-81838F30FFD0.jpeg

Θα τρελαθώ!!!!!!μπράβο κορίτσι μου!!!συγχαρητήρια .. εύχομαι να πάνε όλα σούπερ  ♥️♥️ άκουσες και καρδούλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε! 

 

F510545D-201F-4C6A-AAC6-81838F30FFD0.jpeg

Μπραβο, μπράβο!! Ένα για το καθένα!! Με το καλό να τα αγκαλιάσεις σε 9 μήνες!! Άκουσες κ καρδιά; ή είναι νωρίς ακόμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε! 

 

F510545D-201F-4C6A-AAC6-81838F30FFD0.jpeg

Γλυκουλια διδυμάκια με το καλο να ερθετε στην αγκαλια της μαμάς και του  μπαμπα!!! Μπραβο κοριτσι μου καλο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε! 

 

F510545D-201F-4C6A-AAC6-81838F30FFD0.jpeg

Μπράβο κορίτσι μας μπραβοοοοο!!!!!!!!!! Να είσαι καλά να πάνε όλα καλααααα!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις ευχές σας! 🥰 Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μην αργήσει να έρθει κ για εσάς αυτή η μοναδική στιγμή! Όχι δεν ακούσαμε καρδούλες τις είδαμε όμως να πάλλονται! Ευγνωμοσύνη μόνο! 🙏🏻

Υ.Γ Στέλνω μπεμπεδόσκονη φουλλλλλλλλ λέμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις ευχές σας! 🥰 Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μην αργήσει να έρθει κ για εσάς αυτή η μοναδική στιγμή! Όχι δεν ακούσαμε καρδούλες τις είδαμε όμως να πάλλονται! Ευγνωμοσύνη μόνο! 🙏🏻

Βασιλική μου ποσό χαίρομαι για σένα!! Συγχαρητήρια σ εσένα και στον άντρα σου!! Οι κοποι κ η υπομονή σας ανταμείφθηκαν και με το παραπάνω!! Με το καλό να τα αγκαλιάσετε!! Σου ευχομαι τα καλύτερα, μια εύκολη και χαρούμενη εγκυμοσύνη!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε! 

 

F510545D-201F-4C6A-AAC6-81838F30FFD0.jpeg

Μπράβο κοριτσάκι μου! Όλα να πάνε καλά και να τα σφίξεις στην αγκαλιά σου!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου! Όλα να πάνε καλά και να τα σφίξεις στην αγκαλιά σου!!!❤️❤️❤️

💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου @Vasilique μπραβοοο!ημουν σιγουρη οτι ηταν διδυμα μπραβο κοπελα μου!!!με το καλο σε 9 μηνες να τα δεις στην αγκαλιτσα σου!!!!χαιρομαι τοοοοοοοσο για εσενα! το αξιζες τοσο πολυ γι αυτο λοιπον θα σου ερθουν και 2 για να το χορτασεις!!!

@Tvz , @dep14 κοριτσια μου πως ειστε;;;; ο,τι θελετε να σας πω απο συμπτωματα αλλα οπως ειχα ξαναγραψει δεν ειχα πολλα καλουλες μου σε σημειο που ειχα ανησυχησει ...
γι αυτο λοιπον θα σας πω τα σημερινα μου...


Πηγα σημερα για χοριακη λοιπον και ............................ 703!!!!!!!!!!
το πιο γουρλιδικο τοπικ γι αυτο οσες περιμενετε εχετε πιστη και υπομονη ολα θα πανε καλα !!!ειμαι σιγουρη!!!!

ολη μερα δεν μπορω να το πιστεψω γι αυτο απανταω τωρα...!!!ετοιμασα και στον αντρα μου μια ωραια εκπληξουλα!

πεμπτη παω παλι για χοριακη!!!



 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...