Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πραγματικά όλες μα όλες!!! Το εμβρυακή μας είναι εδώ έχει και καρδιακό παλμό μόνο που είναι τόσο μικρούλη και δεν μπορούσαν να το ακούσουμε όποτε σε 4 μέρες θα πάω ξανά! Το αίμα λιπών που έχω και θα συνεχίσει είναι από ένα ωραιότατο αιμάτωμα ακριβός δίπλα από το σάκο!! Όπου αυτό θα ματώνει μέχρι να αρχίσει να μικραίνει για να φύγει! Όποτε τώρα αυτή την περίοδο κοπανάω ενέσεις προγεστερονης και αυξάνω τα ουτρογεσταν!! Σας ευχαριστώ παρά παρά πολύ για την θετική σας σκέψη και για όλα θα είμαι εδώ για όλες σας ότι μα ότι χρειαστείτε!!! 

Ααααααχ Έλα ρε κοριτσάκι μου!!!!!! Μα συγκινήθηκα τώρα!!! Μπράβο!!! Χαλάρωσε και βάρα ενέσεις τώρα!! 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Ναι κ έχω τόση αγωνία κ ανυπομονησία ταυτόχρονα.. Πήγα χθες στο γιατρό μου για έναν υπέρηχο να τσεκάρουμε ενδομητριο κ μου είπε είναι πολύ ευχαριστημένος, όλα πάνε καλά.. Σε ευχαριστώ πολύ γατούλα μου, θα σας ενημερώσω για την εμπειρία μου, μιας κ ειναι πρώτη φορά που φτάνω σε αυτό το βήμα!! Εν τω μεταξύ είμαι σαν το κοτόπουλο από την προγεστερονη, ώρες ώρες αν δεν κοιμηθώ ή δεν ξαπλώσω δεν την παλεύω.. Αλλά δεν πειράζει χαλάλι θα περάσει κ αυτό!! 

Κορίτσακι μου καλή αντάμωση με τα εμβρυακια σου και σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να τα συναντήσεις σε εννέα μήνες !! Όλα θα πάνε υπέρτελεια να μην ανησυχείς καθόλου ! Ετοιμάσου να γίνεις μανούλα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πραγματικά όλες μα όλες!!! Το εμβρυακή μας είναι εδώ έχει και καρδιακό παλμό μόνο που είναι τόσο μικρούλη και δεν μπορούσαν να το ακούσουμε όποτε σε 4 μέρες θα πάω ξανά! Το αίμα λιπών που έχω και θα συνεχίσει είναι από ένα ωραιότατο αιμάτωμα ακριβός δίπλα από το σάκο!! Όπου αυτό θα ματώνει μέχρι να αρχίσει να μικραίνει για να φύγει! Όποτε τώρα αυτή την περίοδο κοπανάω ενέσεις προγεστερονης και αυξάνω τα ουτρογεσταν!! Σας ευχαριστώ παρά παρά πολύ για την θετική σας σκέψη και για όλα θα είμαι εδώ για όλες σας ότι μα ότι χρειαστείτε!!! 

Μπραβο βρε κοριτσι μου. Μπηκα ξανα για να δω τι σας ειπε ο γιατρος. Ελπιζω να ανακουφίστηκες λιγο. Δεν πειράζει που δεν ακουσες καρδουλα σημερα αφου το μωρακι σου ειναι εκει αυτο εχει σημασια. Θα το ακουσεις την επομενη οπως φαινεται ειναι κ αυτο δυνατο σαν την μαμα. Προσεχε οσο μπορεις υπομονη σου ευχομαι για να περασει κ το αιματωμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Ναι κ έχω τόση αγωνία κ ανυπομονησία ταυτόχρονα.. Πήγα χθες στο γιατρό μου για έναν υπέρηχο να τσεκάρουμε ενδομητριο κ μου είπε είναι πολύ ευχαριστημένος, όλα πάνε καλά.. Σε ευχαριστώ πολύ γατούλα μου, θα σας ενημερώσω για την εμπειρία μου, μιας κ ειναι πρώτη φορά που φτάνω σε αυτό το βήμα!! Εν τω μεταξύ είμαι σαν το κοτόπουλο από την προγεστερονη, ώρες ώρες αν δεν κοιμηθώ ή δεν ξαπλώσω δεν την παλεύω.. Αλλά δεν πειράζει χαλάλι θα περάσει κ αυτό!! 

Με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση τι χαρτιά χρειάζονται για να πάω στο φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ για να παρω τα φάρμακα εκτός από την συνταγή;

Η απόφαση της επιτροπής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πραγματικά όλες μα όλες!!! Το εμβρυακή μας είναι εδώ έχει και καρδιακό παλμό μόνο που είναι τόσο μικρούλη και δεν μπορούσαν να το ακούσουμε όποτε σε 4 μέρες θα πάω ξανά! Το αίμα λιπών που έχω και θα συνεχίσει είναι από ένα ωραιότατο αιμάτωμα ακριβός δίπλα από το σάκο!! Όπου αυτό θα ματώνει μέχρι να αρχίσει να μικραίνει για να φύγει! Όποτε τώρα αυτή την περίοδο κοπανάω ενέσεις προγεστερονης και αυξάνω τα ουτρογεσταν!! Σας ευχαριστώ παρά παρά πολύ για την θετική σας σκέψη και για όλα θα είμαι εδώ για όλες σας ότι μα ότι χρειαστείτε!!! 

Αχ μπράβο!! Είχα το άγχος σου!! Είδες όλα θα πάνε καλά!! Μόνο αισιοδοξία κι όλα θα πάνε τέλεια και σε λίγους μήνες θα έχεις αγκαλιά το μωράκι σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...εκανα εμβρυομεταφορα την προηγουμενη πεμπτη ενος εμβρυου 3ων ημερων κ δεν αντεξα κ εκανα τεστ φαρμακειου το οποιο φυσικα ειναι αρνητικο...ξερω πως απο την μια ειναι νωρις απλα ειχα αρχισει να εχω αρκετο αγχος κ λεω ας το κανω κ ας ειναι αρνητικο...δεν με πειραξε φια καποιο λογο ισως επειδη ειναι νωρις;βεβαια προσπαθω να ειμαι ετοιμη αν ειναι οντως αρνητικο στην χοριακη για να μην πεσω ψυχολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Να τα βάζεις κολπικά κοριτσάκι μου! Βοηθάει! Αλήθεια! Ωστόσο αυτό είναι το λιγότερο ε! Με το καλό να τα υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου! Δύο θα βάλεις είπαμε;

 Σου στέλνουμε φουλ θετική ενέργεια! Ε κορίτσια;;; Στείλτε στο παιδί μας εδώ! Άντε να σας χαρώ! Fingers crossed κορίτσι μου! 🤞🏻Ενημέρωσέ μας!

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Όλα θα πάνε τέλεια..

Όσο έχεις καιρό ευχαριστήσου ξάπλες και ύπνους 😉

Σας ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια!! Κ σε εσάς ότι καλύτερο!! Εννοείται, κόβω υπνους κ με την ευλογία του συζύγου που ανησυχεί ο κακομοίρης αν είμαι καλα😄😄. Κ κολπικά τα βάζω, κ από το στόμα παίρνω κ ένεση κάνω. Αφήστε τα, με έχει ο γιατρός φουλ στην προγεστερονη!! Αλλά δε με πειράζει καθόλου, εφόσον δε δουλεύω κιόλας δεν έγινε κ κάτι, απλώς τα ρυθμίζω μέσα στην ημέρα έτσι ώστε αν με πιάσει κάτι να έιμαι σπίτι να αράξω!! 2 θα βάλω κ ανυπομονώ να τα γνωρισω😄. Μακάρι να πάνε όλα καλά κ να ξεκινήσει από αύριο το πιο όμορφο ταξίδι!! Κ βήμα βήμα για όλες σας καθεμία ξεχωριστά!! 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@kaposetsi στο parents cafe υπάρχει κοπέλα που είχε πολλές αποβολές λόγω έλλειψης προγεστερόνης.

Δεν την απορροφούσε καθόλου ο οργανισμός της και τελικά μετά από πολλές προσπάθειες τα κατάφερε.

Δυστυχώς δεν θυμάμαι το username της μήπως μπορούσες να επικοινωνήσεις μαζί της.

η @troia ή η @Nefeliap που συμμετέχουν και στα δύο forums ίσως θυμούνται.

Αν κάνω λάθος κορίτσια διορθώστε με.

 

Sanel067

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πραγματικά όλες μα όλες!!! Το εμβρυακή μας είναι εδώ έχει και καρδιακό παλμό μόνο που είναι τόσο μικρούλη και δεν μπορούσαν να το ακούσουμε όποτε σε 4 μέρες θα πάω ξανά! Το αίμα λιπών που έχω και θα συνεχίσει είναι από ένα ωραιότατο αιμάτωμα ακριβός δίπλα από το σάκο!! Όπου αυτό θα ματώνει μέχρι να αρχίσει να μικραίνει για να φύγει! Όποτε τώρα αυτή την περίοδο κοπανάω ενέσεις προγεστερονης και αυξάνω τα ουτρογεσταν!! Σας ευχαριστώ παρά παρά πολύ για την θετική σας σκέψη και για όλα θα είμαι εδώ για όλες σας ότι μα ότι χρειαστείτε!!! 

Ολα καλα θα πανε !!  θα δεις ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πραγματικά όλες μα όλες!!! Το εμβρυακή μας είναι εδώ έχει και καρδιακό παλμό μόνο που είναι τόσο μικρούλη και δεν μπορούσαν να το ακούσουμε όποτε σε 4 μέρες θα πάω ξανά! Το αίμα λιπών που έχω και θα συνεχίσει είναι από ένα ωραιότατο αιμάτωμα ακριβός δίπλα από το σάκο!! Όπου αυτό θα ματώνει μέχρι να αρχίσει να μικραίνει για να φύγει! Όποτε τώρα αυτή την περίοδο κοπανάω ενέσεις προγεστερονης και αυξάνω τα ουτρογεσταν!! Σας ευχαριστώ παρά παρά πολύ για την θετική σας σκέψη και για όλα θα είμαι εδώ για όλες σας ότι μα ότι χρειαστείτε!!! 

Μπράβο ρε κοριτσαρα μμου!!!!!!!! Όλα καλά!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσακι μου καλή αντάμωση με τα εμβρυακια σου και σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να τα συναντήσεις σε εννέα μήνες !! Όλα θα πάνε υπέρτελεια να μην ανησυχείς καθόλου ! Ετοιμάσου να γίνεις μανούλα 🥰🥰🥰

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!κ σε περιμένω να κάνουμε παρέα από Σεπτέμβρη!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dep14 είπε:

Καλησπερα κοριτσια...εκανα εμβρυομεταφορα την προηγουμενη πεμπτη ενος εμβρυου 3ων ημερων κ δεν αντεξα κ εκανα τεστ φαρμακειου το οποιο φυσικα ειναι αρνητικο...ξερω πως απο την μια ειναι νωρις απλα ειχα αρχισει να εχω αρκετο αγχος κ λεω ας το κανω κ ας ειναι αρνητικο...δεν με πειραξε φια καποιο λογο ισως επειδη ειναι νωρις;βεβαια προσπαθω να ειμαι ετοιμη αν ειναι οντως αρνητικο στην χοριακη για να μην πεσω ψυχολογικα

Ρε συ είναι νωρίς στις 7 ημέρες με έμβρυο 3 ημερών να δείξει κάτι ποιο το τεστ του φαρμακείου! Θεωρώ πως δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να απογοητεύεσαι από τώρα! Εννοείται πως στο πίσω μέρος του μυαλού μας όλα τα κορίτσια έχουμε την πιθανότητα ενός αρνητικού αποτελέσματος αλλά όχι επειδή δεν έδειξε το τεστ από την 1η εβδομάδα! Εμείς γιατί περιμέναμε μάνα μου 14 ημέρες;;; Ε; Ε; Ε;

Κάνε λιγάκι υπομονή κ έχε πίστη! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ρε συ είναι νωρίς στις 7 ημέρες με έμβρυο 3 ημερών να δείξει κάτι ποιο το τεστ του φαρμακείου! Θεωρώ πως δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να απογοητεύεσαι από τώρα! Εννοείται πως στο πίσω μέρος του μυαλού μας όλα τα κορίτσια έχουμε την πιθανότητα ενός αρνητικού αποτελέσματος αλλά όχι επειδή δεν έδειξε το τεστ από την 1η εβδομάδα! Εμείς γιατί περιμέναμε μάνα μου 14 ημέρες;;; Ε; Ε; Ε;

Κάνε λιγάκι υπομονή κ έχε πίστη! 💚

το ξερω οτι ειναι νωρις απο τωρα κ δεν απογοητευομαι απλα οσο να ναι μηπως μειωσω το αγχος γτ με βλεπω με καμια κριση κ δεν μπορω να παρω κ ζαναξ χαχαχα...υπομονη κ εχω ακομα μεχρι την τεταρτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Ααααααχ Έλα ρε κοριτσάκι μου!!!!!! Μα συγκινήθηκα τώρα!!! Μπράβο!!! Χαλάρωσε και βάρα ενέσεις τώρα!! 💓

Αυτό κάνω κοπέλα μου βαράω ενέσεις 😂 σε ευχαριστώ πολύ 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Μπραβο βρε κοριτσι μου. Μπηκα ξανα για να δω τι σας ειπε ο γιατρος. Ελπιζω να ανακουφίστηκες λιγο. Δεν πειράζει που δεν ακουσες καρδουλα σημερα αφου το μωρακι σου ειναι εκει αυτο εχει σημασια. Θα το ακουσεις την επομενη οπως φαινεται ειναι κ αυτο δυνατο σαν την μαμα. Προσεχε οσο μπορεις υπομονη σου ευχομαι για να περασει κ το αιματωμα. 

σε ευχαριστώ παρά παρά πολύ μου αρκεί ακόμη που είδαμε να παλετε η καρδούλα του αυτό με ηρέμησε λίγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα σας ευχαριστώ πολύ όλες μα όλες σας μέσα από την καρδιά μου δέν έχω άλλες αντιδράσεις να σας βάλω!!!

θελω από μεριά μου να ευχηθώ για όλες να έχετε πολύ πολύ σύντομα ευχάριστα νέα και μα γεμίσουν όλες οι αγκαλιές μωράκια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!κ σε περιμένω να κάνουμε παρέα από Σεπτέμβρη!! 🙏🙏

Ανυπομονώ να μιλάμε από Σεπτέμβρη και να λέμε για τα μωράκια μας στην κοιλίτσα μας, τα θαυματακια μας ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

Βρε ποιος θα πάρει την απόφαση της επιτροπής αύριο;;;;;;; 

😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Αντε με το καλό να ξεκινάς κ εσύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva29 είπε:

Ανυπομονώ να μιλάμε από Σεπτέμβρη και να λέμε για τα μωράκια μας στην κοιλίτσα μας, τα θαυματακια μας ♥️♥️♥️

Εγω να δεις🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dep14 είπε:

το ξερω οτι ειναι νωρις απο τωρα κ δεν απογοητευομαι απλα οσο να ναι μηπως μειωσω το αγχος γτ με βλεπω με καμια κριση κ δεν μπορω να παρω κ ζαναξ χαχαχα...υπομονη κ εχω ακομα μεχρι την τεταρτη

Κάνε υπομονή κορίτσι μου είναι πολύ νωρίς ακόμα !! Έχε πίστη !! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά !! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Βρε ποιος θα πάρει την απόφαση της επιτροπής αύριο;;;;;;; 

😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Καλά αποτελέσματα αύριο κορίτσι μου ! 🥰♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!κ σε περιμένω να κάνουμε παρέα από Σεπτέμβρη!! 🙏🙏

Καλημέρα!!!! Καλή επιτυχία!!!! Καλώς να μπουνε τα εμβρυακια σου και σε 9μηνες να βγούνε 💓🥰🥰🥰🥰 περιμένουμε νέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η dep14 είπε:

το ξερω οτι ειναι νωρις απο τωρα κ δεν απογοητευομαι απλα οσο να ναι μηπως μειωσω το αγχος γτ με βλεπω με καμια κριση κ δεν μπορω να παρω κ ζαναξ χαχαχα...υπομονη κ εχω ακομα μεχρι την τεταρτη

Βρε κορίτσι μου γιατί έκανες τεστακι;;;;καλά ξέρω τι αγωνία έχεις αλλά είναι πολύ νωρίς!!!! Πραγματικά...αν σκέφτεις οτι στη ουσία η εμφύτευση κάπου τώρα θα έγινε...δεν πειράζει απλά μην απογοητευτεις απο τώρα...να έχεις και το αρνητικό στο μυαλό σου στα πλαίσια του λογικού όμως...έχε πίστη κι όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Βρε ποιος θα πάρει την απόφαση της επιτροπής αύριο;;;;;;; 

😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Αγαπημένη μου....big day today !!! Όλα αρχίζουν!!!!!! 💓💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...