Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Μπράβο, είναι πολύ σημαντικό να νιώθεις όμορφα με το γιατρό σου κ πάνω από όλα να μην έχεις απορίες. Έτσι δε θα αγχώνεσαι γιατί κ το άγχος δεν κάνει καλό στα αυγουλακια μας!! Καλή αρχή σου εύχομαι!! Για Σεπτέμβρη λέτε ή νωρίτερα; 

Βουρ για Σεπτέμβριο!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

Βουρ για Σεπτέμβριο!!!!!!! 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!! Να κατέβεις γρήγορα από την επιτροπή στην εγκυμοσύνη🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@angel35-->22/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Διόνη -- 8/7

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

@Lucia79--?

@kaposetsi--?

Εμβρυομεταφορά 🙏

 Χοριακή 

@Ιωάννα28iwantababy--> 66 🥰

@Vasilique--> 16/7

Εγκυμοσύνη 

Εγώ θα μείνω με το ερωτηματικουλι για μέρες ακόμα. Δεν ξέρω αν θα προλαβω τον κύκλο που θα ξεκινήσει γύρω στις 20 Αυγούστου. Αλλά μου κάνει καλό να με βλέπω εκεί για να ξέρω ότι κάτι έχω να περιμένω…εύχομαι όμως σε όλα τα κορίτσια που έχουν συγκεκριμένες ημερομηνίες πολλά καλά αυγουλακια, εύκολες εμβρυομεταφορες και ψηλές χοριακες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια όλες!!!ο γιατρός είπε ότι η λυποθυμια είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης ποσό μάλλον  δίδυμης και μα προσέχω λίγο παραπάνω και για τα καφέ υγρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια όλες!!!ο γιατρός είπε ότι η λυποθυμια είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης ποσό μάλλον  δίδυμης και μα προσέχω λίγο παραπάνω και για τα καφέ υγρα!

Να προσεχεις και να ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού κατά γράμμα. Όπως φαίνεται θα έχεις διπλή κούραση αλλά αξίζει τον κόπο με δυο μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα!!! Πλέον είμαι στην κατηγορία χοριακη! Πάω αύριο για την χοριακη μου 

Με το καλο τα ωραια νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!!! Με το καλο!!! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις!!!! 

Μπραβο με το καλο διπλασιασμους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!βλεπω ότι είχαμε και θετικές χοριακες χαίρομαι παρα πολυ!!!τα δικά μου νέα είναι ότι τις τελευταίες μέρες είμαι πολύ αδύναμη και νυστάζω πολύ!σημερα το πρωί λοιπον είδα και αυτά τα απαίσια καφέ υγρά μετά λυποθυμησα (όχι επειδή είδα τα καφέ υγρά)!πηρα τον γιατρό πηγα και μου έκανε μια ένεση προγεστερωνης και κάναμε υπέρηχο είναι όλα καλά δεν έχω καμία αποκολλήση είδαμε 2 σάκους σε καλό σημείο και μου είπε ότι όλα πάνε πολύ καλά!

Να προσεχεις κοριτσι μου κ εσυ κ τα μωρακια σου. Η ζεστη κ η κουραση πολλες φορες ριχνουν την πιεση γιατι χανουμε υγρα. Τωρα κ ως εγκυουλα δεν ξερω αν υπηρχε κ κατι αλλο αλλα γενικα να προσεχεις. Σου στελνω τις ευχες μου.🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια όλες!!!ο γιατρός είπε ότι η λυποθυμια είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης ποσό μάλλον  δίδυμης και μα προσέχω λίγο παραπάνω και για τα καφέ υγρα!

αν και δεν συμπεθεριάσαμε κοιτάω να δω τα νέα σου.....,μπραβο διδυμομανούλα...... σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε υπέροχα...να προσέχεις και να μην αγχώνεσαι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημέρα κορίτσια ... Έκανα την χοριακη είναι 66μοναδες (δέκα μέρες από την εμβρυομεταφορα) από το κέντρο μου είπαν ότι είναι πολύ καλή και να την επαναλάβω την Δευτέρα ...

συγχαρητήρια κορίτσι μου......υπέροχα νέα καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου για αύριο.. Μην αγχώνεσαι καθόλου, όλα θα πάνε καλά!! Καλές γονιμοποιησεις σου εύχομαι!! Θα κάνεις κ την έμβρυομεταφορά σε αυτόν τον κύκλο; 

 

στις πριν 20 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Περιμένουμε αύριο τα νέα σου κ την εμπειρία σου! Fingers crossed! 🤞🏻😘

ευχαριστω και τις 2 σας προσωπικα για ολο το ενδιαφερον  !!

 

κοριτσια μου καλησπερα! 
εκανα ωοληψια σημερα !πηραμε 8 ωοθυλακια! δεν ξερω αν ο αριθμος ειναι καλος η οχι !ο γιατρος ικανοποιημενος φανηκε! αλλα εγω δεν ξερω γιατι βλεπαμε κανα 10αρια καλα.... τελοσπαντων.αυριο θα μιλησω με εμβρυολογο και θα σας πω ποσα γονιμοποιηθηκαν!!
@Tvz μου σε αυτον τον κυκλο παμε για εμβρυμεταφορα!

αληθεια απο περιεργεια αν και αυριο θα μιλησω με εμβρυολογο απο ποτε μετραμε βλαστοκυστες 5ημερων η εμβρυα 3ημερων;;;απο αυριο η απο σημερα;;

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

 

 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημέρα κορίτσια ... Έκανα την χοριακη είναι 66μοναδες (δέκα μέρες από την εμβρυομεταφορα) από το κέντρο μου είπαν ότι είναι πολύ καλή και να την επαναλάβω την Δευτέρα ...

 

κοριτσι μου συγχαρητηριααααααααααααα!!!! μπραβοοο!!αντε καλους διπλασιασμους!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! κρατα μας ενημερες!!!! 💓💓

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

 

ευχαριστω και τις 2 σας προσωπικα για ολο το ενδιαφερον  !!

 

κοριτσια μου καλησπερα! 
εκανα ωοληψια σημερα !πηραμε 8 ωοθυλακια! δεν ξερω αν ο αριθμος ειναι καλος η οχι !ο γιατρος ικανοποιημενος φανηκε! αλλα εγω δεν ξερω γιατι βλεπαμε κανα 10αρια καλα.... τελοσπαντων.αυριο θα μιλησω με εμβρυολογο και θα σας πω ποσα γονιμοποιηθηκαν!!
@Tvz μου σε αυτον τον κυκλο παμε για εμβρυμεταφορα!

αληθεια απο περιεργεια αν και αυριο θα μιλησω με εμβρυολογο απο ποτε μετραμε βλαστοκυστες 5ημερων η εμβρυα 3ημερων;;;απο αυριο η απο σημερα;;

 

 

Με το καλο κοριτσι μου!!!! Σουπερ ειναι τα οκτώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!!!! Κορίτσια μου γουρλούδικα!!!!! Εχτές προφανώς και οταν γυρισα απο το γιατρο σαπησα στον υπνο!!!! προφανώς μου βγήκε όλη η ενταση!!!!

Ο γιατρος εξαιρετικός! μαζί ήταν και η μαία του! πήγαν όλα τέλεια! μονο καλά λόγια έχω να πω από την πρώτη μας συνάντηση! μου έκανε και τον υπέρηχο εσω οργανων πως το λενε αυτό για την επιτροπή και μου ειπε οτι με βλέπει πολύ καλά μέσα μου τα συστήματα μου χαχαχαχα και σίγουρα με βλέπει για 10 αυγά!

Μου είπε οτι το πιο πιθανόν ειναι να κάνουμε το πρωτόκολλο των ανταγωνιστών. 

Το καλύτερο από όλα είναι ότι μας έδωσε 60% πιθανότητες για θετικά αποτελέσματα!!!!

μου είπε μια γνωστή ότι οι γιατροί πάντα δίνουν το μικρότερο ποσοστό, οπότε αν το μικρότερο ειναι 60 τι να κανω να ράψω από τωρα κανα ζιπουνάκι;;;;;

το πιο σημαντικό για μένα από όλα είναι ότι μου έφυγε μεγάλο άγχος, γτ ο γιατρός ήταν πρόθυμος να λύσει κάθε μου απορια και ήταν πολύ συζητησιμος και συνεργάσιμος!!!!

μου ειπε και εκεινος παμε βημα βημα την φορα! μας έγραψε κάποιες εξετάσεις που μας έλειπαν και μας είπε πριν την επιτροπή που έχουμε στις 22-23 ιουλίου να ξαναπάμε να κάνει και έναν έλεγχο στα χαρτιά μας ότι είναι όλα εντάξει!!!!

είμαι πάρα πολύ χαρούμενη!!!!!

 

κοριτσακι μου!!!πανω απ ολα σου εφυγε το αγχος κι αυτο ειναι το πιο σημαντικο!!!!βουουουρρρρ για επιτροπη τωρα!!!!:x:x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Διόνη είπε:

 

ευχαριστω και τις 2 σας προσωπικα για ολο το ενδιαφερον  !!

 

κοριτσια μου καλησπερα! 
εκανα ωοληψια σημερα !πηραμε 8 ωοθυλακια! δεν ξερω αν ο αριθμος ειναι καλος η οχι !ο γιατρος ικανοποιημενος φανηκε! αλλα εγω δεν ξερω γιατι βλεπαμε κανα 10αρια καλα.... τελοσπαντων.αυριο θα μιλησω με εμβρυολογο και θα σας πω ποσα γονιμοποιηθηκαν!!
@Tvz μου σε αυτον τον κυκλο παμε για εμβρυμεταφορα!

αληθεια απο περιεργεια αν και αυριο θα μιλησω με εμβρυολογο απο ποτε μετραμε βλαστοκυστες 5ημερων η εμβρυα 3ημερων;;;απο αυριο η απο σημερα;;

 

 

Μπράβο κορίτσι μου..καλές γονιμοποιήσεις τώρα!! Μια χαρά είναι ο αριθμός υπέροχα..βλέπατε πιο πολλά αλλα στην ωοληψια φαίνεται ο ακριβής αριθμός, μπορεί ας πούμε κάποια να είναι ανώριμα..από αύριο μετράνε για τα έμβρυα που θα γονιμοποιηθούν..με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!!! Σουπερ ειναι τα οκτώ!!! 

ααααχ ωραια!!!! οποτε αυριο σας λεω τα υπολοιπα νεακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sandyb είπε:

Μπράβο κορίτσι μου..καλές γονιμοποιήσεις τώρα!! Μια χαρά είναι ο αριθμός υπέροχα..βλέπατε πιο πολλά αλλα στην ωοληψια φαίνεται ο ακριβής αριθμός, μπορεί ας πούμε κάποια να είναι ανώριμα..από αύριο μετράνε για τα έμβρυα που θα γονιμοποιηθούν..με το καλό!!

ωραια σαντυ μου!!!τελεια!αρα αυριο λογικα θα μου πει για τριτη!! ;; ανυπομονω τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!!! Σουπερ ειναι τα οκτώ!!! 

Τι κάνεις εσύ βρε κορίτσι?πως τα πας? Σταμάτησαν τα καφέ υγρά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Δεν έχω ιδέα γιατί λυποθυμησα όμως φοβήθηκα παρα πολύ!

Αγαπη είχα συχνά τάσης λιποθυμίας  στην εγκυμοσύνη , θα πρέπει να ξεκουράζεται και να τρως λαχανικά ο οργανισμός σου τώρα δουλεύει 3πλαααααα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!βλεπω ότι είχαμε και θετικές χοριακες χαίρομαι παρα πολυ!!!τα δικά μου νέα είναι ότι τις τελευταίες μέρες είμαι πολύ αδύναμη και νυστάζω πολύ!σημερα το πρωί λοιπον είδα και αυτά τα απαίσια καφέ υγρά μετά λυποθυμησα (όχι επειδή είδα τα καφέ υγρά)!πηρα τον γιατρό πηγα και μου έκανε μια ένεση προγεστερωνης και κάναμε υπέρηχο είναι όλα καλά δεν έχω καμία αποκολλήση είδαμε 2 σάκους σε καλό σημείο και μου είπε ότι όλα πάνε πολύ καλά!

μπραβο βρε κορτσακι μου!!! 2 μωρακια;;; τελειο!!αχ γιατι λιποθυμισες;;εχω ακουσει οι διδυμες κυησεις ειναι λιγο παραπανω κουραστικες...ισως γι αυτο!!να προσεχεις κοριτσι μου!!! και να ξεκουραζεσαι!!!💓

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Διόνη είπε:

ωραια σαντυ μου!!!τελεια!αρα αυριο λογικα θα μου πει για τριτη!! ;; ανυπομονω τωρα!!!

Αύριο θα σου πει πόσα γονιμοποιηθηκαν αρχικά και τις επόμενες μέρες θα σε ενημερώνουν για την εξέλιξη τους, εμένα με έπαιρναν κάθε μέρα (πολύ αγχωτικό ήταν αυτό)..αν σου έχει πει ότι θέλει βλαστοκυστες ναι για τρίτη θα σου πει να πάτε για εμβρυομεταφορα. Σου είπε να ξεκινήσεις προγεστερόνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Με τρώει το θέμα του εμβολιου τώρα για τον κορονοιο. 

Όταν ξεκίνησα τις διαδικασίες για την εξωσωματική, ραντεβού με γιατρό εξετάσεις κλπ ήταν μέσα μαϊου και τότε δεν είχε ανοίξει καλά καλά η πλατφόρμα για τους κάτω των 30 οπότε δεν είχα στο νου μου να κάνω καν το εμβόλιο! Κάπως έτσι, η αν είχε ανοίξει ήταν λίγες ημέρες και επειδή ξεκινούσαμε εξωσωματικη δεν είχα στο μυαλό να το κάνω. Ρώτησα και τον γυναικολόγο μου όμως τότε και μου είχε πει ότι το άστρα να μη το κάνω το fizer αν είναι να κάνω. Αλλά δεν δώσαμε και σημασία αφού ξεκίναγα διέγερση σε λίγες ημέρες. Τον ρώτησα πάλι προχτές γιατί πλέον με το νέο κύμα με τα ένα μέτρα κλπ και φοβάμαι αλλά και δεν θα μπορώ να κυκλοφορώ πουθενά σε λίγο ανεμβολιαστη. Και η απάντηση του ήταν ότι έπρεπε να είχα εμβολιαστεί τότε γιατί δεν θέλει ενώ είμαι έγκυος να το κάνω, οπότε να το κάνω πριν την έμβρυο μεταφορά και αφού έχω ολοκληρώσει τη διέγερση και να κάνω το pfizer. Θα κάνουμε έμβρυο μεταφορά σε επόμενο κύκλο για να αποφύγουμε υπερδιέγερση. Θα ρωτήσω αύριο και τον εξωσωματιστη μου να δω τι θα μου πει αλλά φοβάμαι μήπως επηρεάσει το ενδομήτριο μου η την έκβαση της εξωσωματικής... Δεν ξέρω τι να κάνω.. εσείς τι έχετε κάνει με το εμβόλιο? 

εγω δεν το εχω κανει! και εμενα μου ειπε η γυναικολογος οτι τωρα να μην το σκεφτομαι που εχω μπει στη διαδικασια.....ειμαι αρκετα μπερδεμενη γιατι αλλοι λενε ετσι αλλοι λενε αλλιως αλλα οπως παει ολοι θα το κανουμε σε οποια φαση ειμαστε!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αύριο θα σου πει πόσα γονιμοποιηθηκαν αρχικά και τις επόμενες μέρες θα σε ενημερώνουν για την εξέλιξη τους, εμένα με έπαιρναν κάθε μέρα (πολύ αγχωτικό ήταν αυτό)..αν σου έχει πει ότι θέλει βλαστοκυστες ναι για τρίτη θα σου πει να πάτε για εμβρυομεταφορα. Σου είπε να ξεκινήσεις προγεστερόνη?

αχ αληθεια;;;καθε μερα θα μιλαω;;;αρα μπαινω σε αλλο αγχος ε;;και νομιζα οτι θα ειχα 5ημερες ηρεμιας! 🤣

δεν μου ειπε για βλαστοκυστες και να σου πω την αληθεια δεν ξερω πως το εχω υποθεσει αυτο.αυριο φανταζομαι θα μιλησουμε γι αυτα.αλλα μου εχει κατσει για βλαστοκυστες ειλικρινα δεν ξερω γιατι...απλα σκεφτομαι οτι με 8 ισως να θελουν να το φτασουν στις βλαστοκυστες.αλλα ισως το σκεφτομαι και λαθος.

ναι ναι! προγεστερονη και utrogestan και prolutex (ειναι καποιες ενεσεις)για να τις αφομοιωσω καλυτερα μου ειπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα!!! Πλέον είμαι στην κατηγορία χοριακη! Πάω αύριο για την χοριακη μου 

 καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!περιμενουμε νεα σου!!!💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Καλημέρα, κι εγώ είχα μεγάλη ανησυχία με το εμβόλιο. Και για μένα άνοιξε η πλατφόρμα για όλα τα εμβόλια καπου 10 Μαΐου αλλά τότε δεν συζήτησα τίποτα γιατί 10 ΜΑΗ έκανα εμβρυομεταφορα, 24 πήρα την αρνητική χοριακη και ξεκίνησα ξανά αμέσως ενέσεις για 2η διέγερση. Μετά την ωοληψια στις 9 Ιουνίου ρώτησα το γιατρό μου αλλά ανήκει στη μειοψηφία που είναι πολύ σκεπτικιστές για το εμβόλιο και μου είπε ότι δεν συστήνει και ότι αν μπορώ λόγω δουλειάς κλπ να αποφύγω τα ρίσκα να μην το κάνω. Φυσικά ακόμη κι αν μπορούσα να μείνω συνεχώς σε τηλεργασια (που δε μπορώ) υπάρχουν συνεχώς ρίσκα και όσο ανεβαίνουν τα κρούσματα δεν ξέρεις πλέον από που να φυλαχτεις. Επίσης έμαθα από φίλες και γυναίκες εδώ στο φόρουμ ότι πολλοί άλλοι γιατροί το συστήνουν απλώς ο καθένας δίνει ένα διαφορετικό χρονικό διάστημα το οποίο θα πρέπει να απέχει το εμβόλιο απο διέγερση και εμβρυομεταφορα. Κάποιοι γιατροί λένε ολόκληρο μήνα, άλλοι μικραίνουν το διάστημα μέχρι και 7 μέρες. Για να μη μακρηγορώ, επειδή μέσα στον Ιούλιο δε θα κάνω καμία ιατρική πράξη και θα ξαναρχίσω τέλος Αυγούστου, πήγα χτες και έκανα 1η δόση moderna και ανάλογα ποτε θα ξανά ξεκινήσω τον Αύγουστο θα δω τι θα κάνω με τη 2η δόση που είναι στις 5 Αυγούστου. 
Δεν είναι εύκολη απόφαση ειδικά για εμάς τις μεγαλύτερες που καλό είναι να μη χάνουμε χρόνο απλώς τώρα το καλοκαίρι αναγκαστικά χάνουμε κάποιους κύκλους λόγω του ότι κλείνουν τα εμβρυολογικά εργαστήρια για συντήρηση οποτε αν σκέφτεσαι να το κανεις, ίσως τώρα είναι το καλύτερο διάστημα ώστε από αρχές Σεπτέμβρη να μπορέσεις να κανεις συνεχόμενα ότι χρειάζεται. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Σήμερα που πήγα ρώτησα τον εξωσωματιστη προκειμένου να κλείσω από τώρα ραντεβού για το εμβόλιο καμία εβδομάδα μετά την ωοληψια, αλλά μου είπε δεν το συζητάμε τώρα τώρα είμαστε σε φάση διέγερσης- ωοληψιας, αυτά θα τα δούμε μετά μου είπε. Θα δούμε επομένως. Σε ευχαριστώ πολύ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...