Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσι μου κι εγω εχω ακουσει οτι υπαρχουν καποιοι που τα φτιαχνουν μονοι τους !!απλα επειδη δεν ειμαι σιγουρη δεν το ανεφερα ....ομως ψαχτειτε οσες τα χρειαζεστε ειδικα στην αθηνα θα ειναι περισσοτεροι οι φαρμακοποιοι που τα φτιαχνουν!

Εγώ κορίτσια μου αγόρασα 600 χαπια απο Γερμανια! 155 ευρώ! Ειναι σαν τα cuclacur μονο τα ασπρα όμως! Για να μην αγχώνομαι! Αλλά με τόσες αποτυχίες με βλέπω να τα τρώω ….  🥴

Βέβαια είχα φίλη που είχε φίλο Γερμανία, έστειλα συνταγή από τον γιατρό μου και μου τα αγόρασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Είδες???????? Υπεροχαααααα!!!!!!!!! Τώρα θα δρομολογηθουν όλα...... Θα σε πάρει κ ο γιατρός σου και βουρ για επιτροπή!!!!!!!! 😘😘😘😘

Θα έρθεις να μου κρατάς το χέρι;;;;;;; χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

@Zoupaki @elena2201 @geo2222 @kk88 Κορίτσια μου! Παρούσα! Η αλήθεια είναι πως σήμερα πόνεσα λιγάκι ... Πήραμε κ τα έξι! Τον απείλησα τον γιατρό στο χειρουργείο! Του λέω μην μου έρθετε στο γραφείο μετά για ενημέρωση με άδεια χέρια! Κ έδειξε υπερβάλλοντα ζήλο ο καλούλης μου! Καλώς εχόντων των πραγμάτων ετ το Σάββατο! Οπότε @elena2201 θα περπατάμε μαζί μέσα σ' αυτή τη ζωή ...🎵

Μπραβο βρε κοριτσι αντε με το καλο η ετ κ να γατζωθουν τα μωρακια 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ευχαριστω που με εκπροσωπείς αγαπημένη μου όσο ξεραίνομαι στον ύπνο. Να ξέρεις με συγκίνησες σήμερα. Και που πήρατε κ τα 6  και που θα πάμε μαζί το Σάββατο. Καλες γονιμοποιησεις κοριτσάκι μου 🥰🥰🥰 κ από δω κ πέρα μόνο χαρές😍😍😍

@JNtina σ ευχαριστούμε. Μακάρι να έχουμε τη δίκη σου επιτυχία 🤗🤗🤗😘😘

@angel35 είδες κοριτσάκι;;;με τι μικρογονιμοποιηση ο ανδρικός παράγοντας διορθώνεται πολύ ευκολα. Καλή αρχη να έχεις 🤗 πάμε για επιτροπή τώρα 

Χέρια να κρατάω και αγκαλιές να πέφτω ❤️❤️❤️ και ηρεμιστικά 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

Χέρια να κρατάω και αγκαλιές να πέφτω ❤️❤️❤️ και ηρεμιστικά 🤣🤣🤣

Ιιιιιιι ούτε καν καλε. Η επιτροπή είναι ευκολο πράγμα. Απλά να κλείσεις ραντεβουδάκι.  Τελείωσες με τις εξετάσεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Λοιπόν, πρώτο ανακοινωθέν, μίλησε μόλις ο άντρας μου με τον γιατρό του κέντρου και του είπε ότι υπάρχει θέματακι στην κινητικοτητα (που το ξέραμε) και στην μορφολογία λίγο, αλλά με τον αριθμό που έχουμε είμαστε πολύ καλά να προχωρήσουμε σε εξωσωματική! (με τις υγείες μας) 

Τώρα κάθομαι στα κάρβουνα μεχρι τις 21.30 που θα με πάρει ο γιατρός της εξωσωματικής τηλέφωνο να μου πει τα τι και τα πως. 

Είδες που αγχωνοσουν? Μια χαρά, απλά πρέπει να μη σε παίρνει από κάτω και να μην αγχώνεσαι τόσο γιατί μέχρι τη χοριακη είναι πολλά ακόμα τα βήματα!!!!!!στο λέει η σούπερ αγχωμένη! Τώρα προσπαθώ να το βελτιώσω αυτό γιατί μόνο καλό δεν κάνει! Απόλαυσε το γεγονός ότι προσπαθείς για παιδάκι και όλες οι εξετάσεις που κάνεις είναι για να βγει κάτι όμορφο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η troia είπε:

Τα low fat γαλακτοκομικά βέβαια δεν είναι και ό,τι καλύτερο για τη γονιμότητα...

Ναι εσυ μπορεις να βαλεις αλλο γιαουρτακι εγω επειδη εχω ενδομητριωση με εχουν σε ειδικη διατροφη (αηδια) χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτήσω είχε καμία πρόβλημα με την πίεση της με τα χάπια την εμβρυομεταφορας;;από χτες η μεγάλη μου πίεση είναι 7,5-8 και η μικρή 5!εχω μια ζαλάδα όταν πάω να σηκωθώ και νιώθω λίγο αδύναμη!πηρα τον γιατρό και μου είπε να φαω λίγο αλατι στο φαγητό γιατί το εκοψα και τελείως και την ζάχαρη αλλά πάλι τίποτα!

Κορίτσι μου θεωρώ οτί την προκαλεί η ζάλη απο το uteogestan! Δεν ξερω σίγουρα! Όμως θα σου πω κάτι μα μη το παρεις τοις μετρητοις αλλά σε μένα έτυχε! Όταν είχα πιάσει τα 3διμάκια μου ασχετα αν μετα παλινδρόμησαν έτσι κι εγω είχα χαμηλή πίεση!!! 🤞🏻😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ιιιιιιι ούτε καν καλε. Η επιτροπή είναι ευκολο πράγμα. Απλά να κλείσεις ραντεβουδάκι.  Τελείωσες με τις εξετάσεις ;

Μήπως ξέρω μάνα μου και τι μου λείπει;;;;; το σίγουρο είναι αυτό το ηπατίτιδας που λέει ότι πρέπει να κάνουμε και οι δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η troia είπε:

Τα low fat γαλακτοκομικά βέβαια δεν είναι και ό,τι καλύτερο για τη γονιμότητα...

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ιιιιιιι ούτε καν καλε. Η επιτροπή είναι ευκολο πράγμα. Απλά να κλείσεις ραντεβουδάκι.  Τελείωσες με τις εξετάσεις ;

Αν εισαι Αθηνα κ ειδικα Μαρουσι παρε αυριο το πρωι αργουν πολυ τα ραντεβου μην το καθυστερισεις καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Είδες που αγχωνοσουν? Μια χαρά, απλά πρέπει να μη σε παίρνει από κάτω και να μην αγχώνεσαι τόσο γιατί μέχρι τη χοριακη είναι πολλά ακόμα τα βήματα!!!!!!στο λέει η σούπερ αγχωμένη! Τώρα προσπαθώ να το βελτιώσω αυτό γιατί μόνο καλό δεν κάνει! Απόλαυσε το γεγονός ότι προσπαθείς για παιδάκι και όλες οι εξετάσεις που κάνεις είναι για να βγει κάτι όμορφο!!!

Αυτό μου είπε μόλις ο άντρας μου, σκέψου το αποτέλεσμα που θα έρθει ότι και αν χρειαστεί να κάνουμε!

Δεν πρόκειται να κάνω πίσω σε τπτ, το ξέρω, απλά είμαι πολύ αγχώδης γενικά, έχω και τις κρίσεις πανικού που έρχονται οπότε το θυμηθούν και γενικά προσπαθώ συνεχώς να είμαι ζεν!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βρήκα τι θα κάνω! 

Θα οργανώσω πούλμαν να έρθετε όλες με πανό και τέτοια, όπου και να πάω για συμπαράσταση 😂😂

Γτ αλλιώς θα τους πω ελάτε από τοο σπίτι ναρκωστε με και πάρτε με και κάντε ότι θέτε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Το βρήκα τι θα κάνω! 

Θα οργανώσω πούλμαν να έρθετε όλες με πανό και τέτοια, όπου και να πάω για συμπαράσταση 😂😂

Γτ αλλιώς θα τους πω ελάτε από τοο σπίτι ναρκωστε με και πάρτε με και κάντε ότι θέτε!!!! 

Για αρχη μιλά με τον εξωσωματικό. Θα σ στείλει αυτός τη λίστα με τα χαρτια που έχεις αν μαζέψεις. Εμένα μου τα είχαν ελέγξει κ ολας όταν τα μάζεψα. Ολα καλά θα πάνε. Ψυχραιμία κ καλή διάθεση 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Για αρχη μιλά με τον εξωσωματικό. Θα σ στείλει αυτός τη λίστα με τα χαρτια που έχεις αν μαζέψεις. Εμένα μου τα είχαν ελέγξει κ ολας όταν τα μάζεψα. Ολα καλά θα πάνε. Ψυχραιμία κ καλή διάθεση 🥰

Εγώ θέλω να του μιλήσω εκείνος κάνει κονξες και θα με πάρει στις 21.30 😂😂😂😂

Έχετε καταλάβει ότι δεν είμαι καλά έτσι;;;; χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Εγώ θέλω να του μιλήσω εκείνος κάνει κονξες και θα με πάρει στις 21.30 😂😂😂😂

Έχετε καταλάβει ότι δεν είμαι καλά έτσι;;;; χαχαχαχαχαχα 

Λιγο έμεινε. Κάνε υπομονη και θα σε πάρει 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Λιγο έμεινε. Κάνε υπομονη και θα σε πάρει 🥰🥰🥰

Ετσι όπως είμαι τώρα με βλέπω να κάνω και γενική!!!!!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσι μου θεωρώ οτί την προκαλεί η ζάλη απο το uteogestan! Δεν ξερω σίγουρα! Όμως θα σου πω κάτι μα μη το παρεις τοις μετρητοις αλλά σε μένα έτυχε! Όταν είχα πιάσει τα 3διμάκια μου ασχετα αν μετα παλινδρόμησαν έτσι κι εγω είχα χαμηλή πίεση!!! 🤞🏻😘

Μακαρι αλλά γενικά έχω χαμηλή πίεση γι αυτό θεωρώ ότι λόγο αλατιού και της διατροφής μου έπεσε πιο πολύ!αν δεν ήμουν γενικά υποτασικη θα το πίστευα πιο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Το βρήκα τι θα κάνω! 

Θα οργανώσω πούλμαν να έρθετε όλες με πανό και τέτοια, όπου και να πάω για συμπαράσταση 😂😂

Γτ αλλιώς θα τους πω ελάτε από τοο σπίτι ναρκωστε με και πάρτε με και κάντε ότι θέτε!!!! 

Εντάξει τέλεια θα πάμε κ εκδρομουλα!!!!!!!! 🤣🤣🤣😘😘😘🌹🌹🌹🌹🌹🌹👍👍👍👍👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μακαρι αλλά γενικά έχω χαμηλή πίεση γι αυτό θεωρώ ότι λόγο αλατιού και της διατροφής μου έπεσε πιο πολύ!αν δεν ήμουν γενικά υποτασικη θα το πίστευα πιο πολύ!

Εγώ πριν δύο χρόνια που έπαιρνα utrogestan ήμουν μονίμως στο κρεβάτι με ζαλάδες ...μου έπεφτε η πίεση ....ήμουν σαν κοτόπουλακι!!!!σερνομουν!!!!!!! Βέβαια εγώ τα έπαιρνα τότε απτό στόμα ενώ αποτι μου είχαν πει εκ των υστέρων είναι καλύτερα κολπικά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια αν κάνω ένα τεστ φαρμακείου σήμερα πιστεύετε θα δείξει;

Σε ποια μέρα είσαι μετά από την έμβρυομεταφορά κορίτσι μου? Έχω χαθεί λίγο στις άπειρες σελίδες που έχετε γράψει..χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sandyb είπε:

Σε ποια μέρα είσαι μετά από την έμβρυομεταφορά κορίτσι μου? Έχω χαθεί λίγο στις άπειρες σελίδες που έχετε γράψει..χιχι!!

10η μέρα με βλαστοκυστες 5ης μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

Λοιπόν, πρώτο ανακοινωθέν, μίλησε μόλις ο άντρας μου με τον γιατρό του κέντρου και του είπε ότι υπάρχει θέματακι στην κινητικοτητα (που το ξέραμε) και στην μορφολογία λίγο, αλλά με τον αριθμό που έχουμε είμαστε πολύ καλά να προχωρήσουμε σε εξωσωματική! (με τις υγείες μας) 

Τώρα κάθομαι στα κάρβουνα μεχρι τις 21.30 που θα με πάρει ο γιατρός της εξωσωματικής τηλέφωνο να μου πει τα τι και τα πως. 

ειδες μωρε?ολα καλα αντε ξεαγχωσου τωρα!!!με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2021 at 11:46 ΠΜ, ο/η geo2222 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα να ‘σαι καλά κορίτσι μου!!!ευχομαι να πετύχεις με την πρώτη και να σου πω κι κάτι κι εγώ το πιστεύω ότι θα πετύχεις μόνο και μόνο έτσι όπως το έγραψες!!!❤️❤️

Ουυυ λέω πολλά τέτοια..  χαχαχχα ασ πέσω το θέμα μου είναι να σηκωθώ..  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...