Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ενα φαρμακείο που παράγει αυτα τα παράγωγα ειναι ο Κυριος Ταλαρουγκας Χαρης στο Ψυχικό! Γενικα ειναι πολυ ενημερωμένος με τα φάρμακα εξωσωματικής. 

Ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, ο δρόμος του φυσικού δεν είναι εύκολος. Το λέω κ θα το ξσνσλέω κ όποια ξέρει από φυσικό κύκλο με καταλαβαίνει. Δυστυχώς σήμερα ωάριο γιοκ! Πάμε για την άλλη εβδομάδα... Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! 🌸

Δεν πειραζει...Δεν πτοουμαστε! την αλλη εβδομαδα η τον αλλο μηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, ο δρόμος του φυσικού δεν είναι εύκολος. Το λέω κ θα το ξσνσλέω κ όποια ξέρει από φυσικό κύκλο με καταλαβαίνει. Δυστυχώς σήμερα ωάριο γιοκ! Πάμε για την άλλη εβδομάδα... Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! 🌸

Υπομονή..δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα παρά να μην χάσουμε την πίστη μας άλλωστε δεν αλλάζει κάτι, οπότε όσο καλύτερη ψυχολογία τόσο το καλύτερο!!! Συνεχίζουμε δυναμικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, ο δρόμος του φυσικού δεν είναι εύκολος. Το λέω κ θα το ξσνσλέω κ όποια ξέρει από φυσικό κύκλο με καταλαβαίνει. Δυστυχώς σήμερα ωάριο γιοκ! Πάμε για την άλλη εβδομάδα... Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! 🌸

Αχ, ξερουμε κοριτσι μου! Το επομενο θα ειναι τέλειο αυτο να σκεφτεσαι! Δυστηχως υπαρχουν κι αυτοι οι μηνες🙁 παμε δυνατα για ενα υπεροχο αυγουλινι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ! Γύρισα πριν λίγο από το γιατρό μου ..Κάναμε πάλι ορμόνες και κολπικό 8η μέρα του κύκλου . Καταβολές είχα 6 δεξιά και 8 αριστερά από οπου φαινόντουσαν 2 ωοθυλάκια να ξεχωρίζουν και μου είπε ότι από εκεί θα κάνω ωορρηξία αυτό το μήνα .. Το ενδομήτριο ήταν 5mm . Μου λέει θα το θέλαμε λίγο πιο μεγάλο αλλά οκ .. Ποιά ειναι η γνώμη σας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Δεν πειράζει, υπομονή και επιμονή!!! Σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια και καλά θα πάνε ολα! 🌻🌻

Εννοείται! Χωρίς υπομονή και επιμονή δεν πας πουθενά! Σας ευχαριστώ πολύ @Avocando@JNtina @Jesabell@Apol@N.Angel😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Βγήκε η τρίτη μέτρηση της χοριακής, 1849!! Οπότε προς το παρόν όλα καλά προχωράμε... ❤️❤️

Είσαι φοβερή! Μην σε νοιάζει τίποτε! Με το καλό να πάτε να ακούσετε 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Καλημέρα ! Γύρισα πριν λίγο από το γιατρό μου ..Κάναμε πάλι ορμόνες και κολπικό 8η μέρα του κύκλου . Καταβολές είχα 6 δεξιά και 8 αριστερά από οπου φαινόντουσαν 2 ωοθυλάκια να ξεχωρίζουν και μου είπε ότι από εκεί θα κάνω ωορρηξία αυτό το μήνα .. Το ενδομήτριο ήταν 5mm . Μου λέει θα το θέλαμε λίγο πιο μεγάλο αλλά οκ .. Ποιά ειναι η γνώμη σας ?

Μετά από διέγερση είναι αυτά που μας λες κορίτσι; Το ενδομήτριο είναι όντως μικρό για 8η ημέρα ... Σ' αυτό τον κύκλο λέτε για ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μετά από διέγερση είναι αυτά που μας λες κορίτσι; Το ενδομήτριο είναι όντως μικρό για 8η ημέρα ... Σ' αυτό τον κύκλο λέτε για ετ;

όχι δεν κάνω διέγερση . Αδιαθέτησα πρώτη φορά μετά την απόξεση που έκανα και τώρα παρακολουθούμε πως πάει ο καινούριος κύκλος. Δε ξέρω αν καταφέρουμε να πάρουμε κανένα σε φυσικό κύκλο . Δεν έιχα ποτέ θέμα με το ενδομήτριο . Πάντα ήταν όπως έπρεπε .. Μπορεί να επηρεάστηκε από την απόξεση . Περιμένω τηλ το μεσημέρι να μου πουν και τις τιμές των ορμονών πάλι και βλέπουμε . 

@Avocando τέλειο νούμερο ..Άντε τώρα πας για υπέρηχο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Δεν πειραζει...Δεν πτοουμαστε! την αλλη εβδομαδα η τον αλλο μηνα?

Συμβαίνει η γυναίκα να κάνει διπλή ωορρηξία οπότε την άλλη εβδομάδα θεωρητικά πρέπει να πάω να με ξαναδεί ... Μου έχει τύχει ξανά να μην βρουν την πρώτη εβδομάδα κ να βρουν την δεύτερη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/5/2021 at 11:45 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅


@dep14--> 18/5

@Vasilique--> 20/5

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> 13/5

@JNtina --> ?

@Vibet--> ?

@Apol--> 14/5

@Nansi--> 15/5

@geo2222--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Sandyb--> ?

@ΧΑΡΜΑ --> 22/5

 

--> Χοριακή 

@AvocandoΘΕΤΙΚΟ 🥰

@Layla85 --> ?

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

 

@Nansi σε πέρασα για τις 15/5! Εύχομαι ό,τι καλύτερο! @Apolπώς πήγε σήμερα κορίτσι; Πες μας τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νικολίνιτι κάνεις κορίτσι; Να σε ρωτήσω πόσες μονάδες gonal προμηθεύτηκες, πόσο τις πλήρωσες κ από πού τις πήρες; Εάν δεν θέλεις να πεις δημόσια μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις μήνυμα; Thanks!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Συμβαίνει η γυναίκα να κάνει διπλή ωορρηξία οπότε την άλλη εβδομάδα θεωρητικά πρέπει να πάω να με ξαναδεί ... Μου έχει τύχει ξανά να μην βρουν την πρώτη εβδομάδα κ να βρουν την δεύτερη ...

Μακαρι να βρείτε ωαριακι την επόμενη εβδομάδα!! 🙏🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Βγήκε η τρίτη μέτρηση της χοριακής, 1849!! Οπότε προς το παρόν όλα καλά προχωράμε... ❤️❤️

Μπραβο κοριτσι μου!!! Να συνεχίσεις ετσι θετικά!!! 🙏🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Νικολίνι είπε:

Kαλημέρα στα κοριτσια της μανουλοκατάστασης εδώ.Μόλις προμηθευτηκα όλα τα φαρμακα gonal κλπ.Τελος του μηνα οταν μου ερθει περιοδος ξεκιναω.Επειδη υπαρχει ελλειψη με τις γκοναλ και επειδη εψαχνα και δεν εβρισκα,ο γιατρος μου μου εδωσε το τηλ της αντιπροσώπου στην Ελλάδα,η οποία με έστειλε σε συγκεκριμένο μερος και τα πήρα.Για όποια ενδιαφερομενη δεν τα βρισκει να επικοινωνησει μαζι μου σε πμ.Υπαρχει και οβιτρελ.

Καλησπέρα,

Μπορείς να μου στείλεις πμ. με τις πληροφορίες;

Δεν με αφήνει το forum να στείλω μήνυμα.

Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλως σας βρήκα όλες!! Καλή επιτυχία σε όλες και τελειόμηνες κυήσεις στις εγκυμονούσες!!

Να σας πως 2 λόγια και για μένα καθώς βρίσκομαι κι εγώ στο ταξίδι της εξωσωματικής 🙂 Είμαι 38 με ενδομητρίωση και χαμηλή ΑΜΗ. Έχω 4 κατεψυγμένα 3ων ημερών από φυσικούς κύκλους όλα και στο τέλος του μήνα θα προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά 3 εξ αυτών. Σήμερα είναι η μέρα που αδιαθέτησα και αύριο ξεκινάω με τις αιματολογικές για να δούμε τα φάρμακα 🥰

Προς το παρόν έχω λίγο άγχος αλλά πολύ χαρά και ενθουσιασμό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Βγήκε η τρίτη μέτρηση της χοριακής, 1849!! Οπότε προς το παρόν όλα καλά προχωράμε... ❤️❤️

Τέλειο νούμερο....Συγχαρητήρια ,,,, με το καλό να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου κορίτσι!!!!!!!! 🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Τέλειο νούμερο....Συγχαρητήρια ,,,, με το καλό να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου κορίτσι!!!!!!!! 🙏👶💖

Μακάρι να πάνε όλα καλά, και για μένα και για όλες που παλεύουν!! Υπομονή και δύναμη! 💙💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Βγήκε η τρίτη μέτρηση της χοριακής, 1849!! Οπότε προς το παρόν όλα καλά προχωράμε... ❤️❤️

Τέλειο το νουμερο..μπράβο κορίτσι μου..με το καλό να το δείτε σιγά σιγά!! αν και θυμάμαι είχες πει ότι θα σου κάνει αρκετές χοριακες πρώτα αλλά πλησιάζει και αυτή η μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Βγήκε η τρίτη μέτρηση της χοριακής, 1849!! Οπότε προς το παρόν όλα καλά προχωράμε... ❤️❤️

Συγχαρητήρια @Avocando !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

@Nansi σε πέρασα για τις 15/5! Εύχομαι ό,τι καλύτερο! @Apolπώς πήγε σήμερα κορίτσι; Πες μας τα νέα σου!

Καλησπέρα!!!! Λοιπόν πήραμε 17 ωράρια μου είπε βέβαια ότι δεν ήξερε εκείνη την ώρα πόσα θα είναι τα ώριμα αλλα μου είπε πως τα μισά θα είναι οκ λογικα, αύριο θα με πάρει να μου πει πόσα γονιμοποιηθηκαν ✌🏾🏾🏾

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλησπέρα!!!! Λοιπόν πήραμε 17 ωράρια μου είπε βέβαια ότι δεν ήξερε εκείνη την ώρα πόσα θα είναι τα ώριμα αλλα μου είπε πως τα μισά θα είναι οκ λογικα, αύριο θα με πάρει να μου πει πόσα γονιμοποιηθηκαν ✌🏾🏾🏾

Μπράβοοοοοοο 🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλησπέρα!!!! Λοιπόν πήραμε 17 ωράρια μου είπε βέβαια ότι δεν ήξερε εκείνη την ώρα πόσα θα είναι τα ώριμα αλλα μου είπε πως τα μισά θα είναι οκ λογικα, αύριο θα με πάρει να μου πει πόσα γονιμοποιηθηκαν ✌🏾🏾🏾

Σούπερ!!!! Καλές γονιμοποιήσεις!!όλα καλά θα πάνε μπόλικα σου πήραν..μια χαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...