Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Μ΄ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι αλλά ξέρεις ότι η ευχή μου είναι να είναι από σημάδια εγκυμοσύνης. Αν είναι στιγμιαίες οι ζαλαδίτσες είναι γμτα σημάδια,,,αν είναι "χάνω τον κόσμο" πάλι είναι γμτα σημάδια,,,ας είναι ότι θέλουν , αρκεί να είναι το αποτέλεσμα επιθυμητό!!!!! 🙏👶💖👶💖

Μακαρι θα μάθουμε σε δυο μέρες!!!!🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@Zoupaki @elena2201 @geo2222 @kk88 Κορίτσια μου! Παρούσα! Η αλήθεια είναι πως σήμερα πόνεσα λιγάκι ... Πήραμε κ τα έξι! Τον απείλησα τον γιατρό στο χειρουργείο! Του λέω μην μου έρθετε στο γραφείο μετά για ενημέρωση με άδεια χέρια! Κ έδειξε υπερβάλλοντα ζήλο ο καλούλης μου! Καλώς εχόντων των πραγμάτων ετ το Σάββατο! Οπότε @elena2201 θα περπατάμε μαζί μέσα σ' αυτή τη ζωή ...🎵

καλη επιτυχια καλη μου!!!!!καλες γονιμοποιησεις!!!με το καλο το σαββατο η εμβρυομεταφορα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ κοριτσια μου!!!χτες ξεκινησα ενεσουλες και οσες φορες και να ειδαμε τα βιντεακια μαλλον την καναμε τη βλακεια.αφησαμε την βελονα πανω στην ενεση!!!τωρα παει;;;;; αχρηστεψα μια gonal των 900 λετε;;;;;;σημερα για να ειμαι σιγουρη ανοιξα νεο κουτι αλλα ειναι πολυ κριμα τωρα να χαλασα την ενεση !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

🤞🤞🤞🤞🤞🤞😇😇😇😇κοριτσιιιιιιι με το καλό και πολύ πολύ πολύ καλή επιτυχία!!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Μακάρι! Καλή τύχη για όλες μας σε όποιο στάδιο βρίσκεται η καθεμία! Με το καλό να ακούσεις τα ευχάριστα μεθαύριο ρε! Ένα νούμερο νααααααααααααααααααααα (με το συμπάθιο)! Τον έφαγες τον γάιδαρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλή επιτυχία ✌️✌️✌️✌️✌️καλές γονιμοποιησεις 🥰🥰🥰🥰🥰

Ναι, μακάρι Παναγιά μου! Για να δούμε τι ψάρια πιάσαμε! 🤣

Κοντεύει κ για εσένα κοριτσάκι μου η μέρα των αποκαλύψεων! Ένα τεράστιο νούμερο να μας αποκαλυφθεί! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η condios είπε:

Με απειλή όλοι ισιώνουν,,,χαχαχα,,,,αν και το νούμερό σου είναι υπέροχο!!!! Μπράβο κορίτσι μου για τη δύναμή σου!!!! Καλοένωτα και καλόβαλτα το Σάββατο! Summer babies loading... 🙏👶💖👶💖

Αχ, εσύ με τα όμορφά σου λόγια! Δεν έχω άλλες αντιδράσεις αλλά ούτως ή άλλως σε εσένα θα έστελνα μια μεγάλη αγκαλιά! Νοερή μεν, δυνατή δε! 💚

Υ.Γ Μιλάς κ εσύ για δύναμη; Προκλήσεις της ζωής θα έλεγα κ θα συμφωνούσες είμαι σίγουρη ... 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Ολα πολυ καλα!!! 
Το Σάββατο ευχομαι να εχεις καλη επιτυχια και ΟΛΑ θετικά!!!! ❤️❤️❤️ Και για σενα και για την @elena2201που θα ειστε μαζι!!! 
🥰🥰🍀🍀🍀🙏🙂

🥰 Ως εκπρόσωπος τύπου, εκφράζω τις ευχαριστίες κ των δυο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

 

καλη επιτυχια καλη μου!!!!!καλες γονιμοποιησεις!!!με το καλο το σαββατο η εμβρυομεταφορα σου!!!

Ευχαριστώ! Άντε ακολουθείς ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, εσύ με τα όμορφά σου λόγια! Δεν έχω άλλες αντιδράσεις αλλά ούτως ή άλλως σε εσένα θα έστελνα μια μεγάλη αγκαλιά! Νοερή μεν, δυνατή δε! 💚

Υ.Γ Μιλάς κ εσύ για δύναμη; Προκλήσεις της ζωής θα έλεγα κ θα συμφωνούσες είμαι σίγουρη ... 😘

Το καλοκαίρι οι εξωσωματικες έχουν τις περισσότερες επιτυχιες λενε τα στατιστικα γιατί ο οργανισμός χαλαρώνει λόγω μεγαλύτερης ημέρας, διάθεσης και ευφορίας. Οπότε,,,ξεκινάμε γερά όλες και έρχεται η ώρα της πιο όμορφης συνάντησης της ζωής μας !!!!!

Οι πιο άμεσες υποψήφιες μανούλες να ανασαίνετε βαθιά και να βουτάτε στον πιο όμορφο βυθό σας.Η ζωή κάνει σχέδια για μας που ευτυχώς έρχονται ως δώρα όλα ,,, γιατί οι καλύτερες στιγμές μας είναι αυτές που δε ζήσαμε ακόμα. 🙏👶💖👶💖

"Μια ζωή και σήμερα" λοιπόν (που λέει ο αντρούλης μου από τη μέρα που ενωθήκαμε ενώπιον Θεού και ανθρώπου, ο γλυκός μου) 

Και επειδή τα likes τελείωσαν ...  💖💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Αχχχ κοριτσια μου!!!χτες ξεκινησα ενεσουλες και οσες φορες και να ειδαμε τα βιντεακια μαλλον την καναμε τη βλακεια.αφησαμε την βελονα πανω στην ενεση!!!τωρα παει;;;;; αχρηστεψα μια gonal των 900 λετε;;;;;;σημερα για να ειμαι σιγουρη ανοιξα νεο κουτι αλλα ειναι πολυ κριμα τωρα να χαλασα την ενεση !!

Τώρα το είδα το μνμ σου! Μην μου αγχώνεσαι! Αθήνα δεν είσαι απ' ότι θυμάμαι; Μου έχουν περισσέψει 600 μονάδες οπότε αν θέλεις σου τις δίνω! Με μεγάλη μου χαρά δλδ! Ρώτα τον γιατρό εάν υπάρχει πρόβλημα κ αν όντως τις αχρήστεψες τότε να κανονίσουμε να σου τις δώσω... Ειδάλλως να τις χαρίσω σε άλλη κοπέλα που ίσως να βρίσκεται κ αυτή σε απόγνωση ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Το καλοκαίρι οι εξωσωματικες έχουν τις περισσότερες επιτυχιες λενε τα στατιστικα γιατί ο οργανισμός χαλαρώνει λόγω μεγαλύτερης ημέρας, διάθεσης και ευφορίας. Οπότε,,,ξεκινάμε γερά όλες και έρχεται η ώρα της πιο όμορφης συνάντησης της ζωής μας !!!!!

Οι πιο άμεσες υποψήφιες μανούλες να ανασαίνετε βαθιά και να βουτάτε στον πιο όμορφο βυθό σας.Η ζωή κάνει σχέδια για μας που ευτυχώς έρχονται ως δώρα όλα ,,, γιατί οι καλύτερες στιγμές μας είναι αυτές που δε ζήσαμε ακόμα. 🙏👶💖👶💖

"Μια ζωή και σήμερα" λοιπόν (που λέει ο αντρούλης μου από τη μέρα που ενωθήκαμε ενώπιον Θεού και ανθρώπου, ο γλυκός μου) 

Και επειδή τα likes τελείωσαν ...  💖💖💖💖💖

🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τώρα το είδα το μνμ σου! Μην μου αγχώνεσαι! Αθήνα δεν είσαι απ' ότι θυμάμαι; Μου έχουν περισσέψει 600 μονάδες οπότε αν θέλεις σου τις δίνω! Με μεγάλη μου χαρά δλδ! Ρώτα τον γιατρό εάν υπάρχει πρόβλημα κ αν όντως τις αχρήστεψες τότε να κανονίσουμε να σου τις δώσω... Ειδάλλως να τις χαρίσω σε άλλη κοπέλα που ίσως να βρίσκεται κ αυτή σε απόγνωση ... 

Όχι κορίτσι μου Πάτρα είμαι ευχαριστώ!! Κι εγώ αυτό θα ήθελα να της έδινα σε κάποια κοπέλα από το να έκανα αυτή τη βλακεια εάν μου περισσευαν... Θα πάρω το φαρμακοποιό μας για αρχή... Βέβαια σε παρακαλώ εάν δε βρεθεί άλλη κοπέλα που τις θέλει εάν τις χρειαστώ μπορείς να τις κρατήσεις σαν backup για εμένα... Θα έρθω αυθημερόν εν ανάγκη με παγοκυστες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Όχι κορίτσι μου Πάτρα είμαι ευχαριστώ!! Κι εγώ αυτό θα ήθελα να της έδινα σε κάποια κοπέλα από το να έκανα αυτή τη βλακεια εάν μου περισσευαν... Θα πάρω το φαρμακοποιό μας για αρχή... Βέβαια σε παρακαλώ εάν δε βρεθεί άλλη κοπέλα που τις θέλει εάν τις χρειαστώ μπορείς να τις κρατήσεις σαν backup για εμένα... Θα έρθω αυθημερόν εν ανάγκη με παγοκυστες!! 

Ναι, μην μου αγχώνεσαι! Δεν υπάρχει λόγος! Για όλα υπάρχει λύση ... Θα περιμένω να μου πεις εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Το έστειλα στο γιατρό το σπερμοδιαγραμμα, θα με πάρει το βράδυ! 

Μέχρι τότε θα πάω να πλεξω την φανέλα του φαντάρου για να περάσει η ώρα 😂

και του αντρα μου το σπερμα ηταν χαλια κ ο εξωσωματιστης του εδωσε κατι βιταμινες...πηγαμε σε ουρολογο κ εκανε παλι σπερμοδιαγραμμα μετα απο 3 μηνες κ εφτιαξε τελικα του ειπε πιο γονιμος δε γινεται χαχα...οποτε καλο ειναι να τον δει κ καποιος ειδικος ουρολογος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Ναι, ε; Ούτε ούτρο; 

Utrogestan Πήρα προληπτικά μόνο βέβαια, επειδή είχα κάνει κι από μόνη μου ωορρηξία και ο οργανισμός μου παρήγαγε φυσική προγεστερόνη. Αλλά γι' αυτόν ακριβώς το λόγο τα έκοψα νωρίς, δηλαδή μόλις ακούσαμε καρδιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η dep14 είπε:

και του αντρα μου το σπερμα ηταν χαλια κ ο εξωσωματιστης του εδωσε κατι βιταμινες...πηγαμε σε ουρολογο κ εκανε παλι σπερμοδιαγραμμα μετα απο 3 μηνες κ εφτιαξε τελικα του ειπε πιο γονιμος δε γινεται χαχα...οποτε καλο ειναι να τον δει κ καποιος ειδικος ουρολογος

Και ο δικός μου πήρε βιταμίνες νομίζω 6 7 μήνες τις profertil αλλά μόνο τον αριθμό μας αύξησαν που δεν είχαμε και θέμα εκεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

 

Καλησπερα σε όλες, σας διαβάζω καιρό αλλά ντρεπόμουν να γράψω. Έχω στην πλάτη μου μια αποτυχημένη προσπάθεια τέλος Μαΐου (3 μέτριες βλαστοκυστες που τις 2 τις έκοψε ο προεμφυτευτικος που κάνουμε λόγω καρυοτυπου του συζύγου, και έτσι μεταφέραμε μια ΒΒ με χοριακη 0.1). 
ο γιατρός είπε ότι μάλλον το έμβρυο δεν είχε τη δυναμική να προχωρήσει οποτε ξεκίνησα αρχές Ιουνίου 2η διέγερση, καταλήξαμε με 5 βλαστοκυστες που οι 4 ήταν ΑΑ και μια ΒΒ, μόνο που δεν έκλαιγα από χαρά όταν με πήραν οι έμβρυολογοι, και τώρα την παρασκευη πήραμε αποτελέσματα προεμφυτευτικου και τα έκοψε όλα!!!!
εχω σοκαριστεί και απογοητευτεί παρά πολύ και φοβάμαι ότι ποτε δεν θα τα καταφέρουμε. Ο γιατρός μου που με πήρε σήμερα μου είπε ότι θεωρεί ενθαρρυντικό ότι είχαμε αυτή τη σοδειά και ότι στην ηλικία μας (41 και οι δυο), ένα στα δέκα έμβρυα θα είναι καλό γενετικά οποτε είμαστε μέσα στο όριο και να συνεχίσω να προσπαθώ μέχρι να πετύχουμε. 
μου είχε ήδη προτείνει ο εξωσωματιστης μου να μην κάνουμε προεμφυτευτικο αυτή τη φορά αλλά εγώ επέμεινα γιατί είμαι υποχονδρία και ήθελα να γίνουν όλα όπως πρέπει. Όμως τώρα μετά από αυτή την ήττα έχω ξεκινήσει να διαβάζω και βρίσκω αρκετά άρθρα από σκεπτικιστές γιατρούς που λένε ότι δεν υποστηρίζουν το pgt aσε γυναίκες άνω των 40 και προτιμούν να αφήσουν τη φύση να κάνει τη δουλειά της και να αποφασίσει αν θα κρατηθεί ένα έμβρυο η θα αποβληθεί. Το σκέφτομαι κι εγώ την επόμενη να μην κάνουμε έλεγχο αλλά ήθελα να ρωτήσω και εδώ γνώμες αν υπάρχει αντίστοιχη περίπτωση. Να σημειώσω ότι δεν έχουμε στίγμα, γονίδιο κυστικης κλπ αλλά ο καρυοτυπος του άντρα μου έχει μωσαικισμο των φυλετικών χρωμοσωμάτων. 
στο μεταξύ καθυστέρησαν τα αποτελέσματα του προεμφυτευτικου και έχασα τη διέγερση σε αυτό τον κύκλο και σήμερα έμαθα ότι θα χάσω και τον επόμενο γιατί κέντρο κλείνει όλο τον Αύγουστο. Γίνεται όντως αυτό παντού.; Κλείνουν όλοι για έναν ολόκληρο μήνα?
τελος έχω άλλη μια ερώτηση για το εμβόλιο. Μέχρι τώρα δεν είχα κάνει γιατί πήγα σερί τις προσπάθειες και ο γιατρός μου δεν ήθελε. Τώρα όπως φαίνεται θα έχω ένα κενό και έχω κλείσει για moderna στις 7 Ιουλίου και 5 Αυγούστου. Αν όμως ξεκινήσω διέγερση καπου 20 Αυγούστου μήπως η 2η δόση παραείναι κοντά? Ο δικός μου γιατρός γενικα χωρίς να μου το λέει ξεκάθαρα έχω καταλαβει ότι δεν θέλει να το κάνω και δεν μου απαντάει ξεκάθαρα αν οι 15 μέρες είναι επαρκές διάστημα ανάμεσα σε δόση και ξεκίνημα του menopur. Επίσης απ ότι έχω καταλαβει ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του. Εσείς τι έχετε κάνει?
αυτα τα λίγα για αρχή και χαίρομαι πολύ που είμαι ανάμεσα σας. 

Τα περισσότερα κέντρα κλείνουν τον Αύγουστο, δεν είμαι σίγουρη αν βέβαια αυτό ισχύει για ολόκληρο το μήνα. 

Για τα εμβόλια, θα σου πω τη γνώμη της Τσεκούρα από το Έλενα (αιματολόγος/ανοσολόγος). Λέει να μην το κάνουμε όταν είμαστε σε φάση προσπάθειας, αλλά έχω ακούσει κιόλας ότι αν το κάνουμε, καλό είναι να έχει περάσει κάποιο χρονικό διάστημα, δεν ξέρω ακριβώς πόσο, αλλά ίσως οι 15 μέρες δεν επαρκεί. Σπάνιο πάντως να σου λέει ο γιατρός σου να μην το κάνεις, γιατί οι περισσότεροι λένε να το κάνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, πρώτο ανακοινωθέν, μίλησε μόλις ο άντρας μου με τον γιατρό του κέντρου και του είπε ότι υπάρχει θέματακι στην κινητικοτητα (που το ξέραμε) και στην μορφολογία λίγο, αλλά με τον αριθμό που έχουμε είμαστε πολύ καλά να προχωρήσουμε σε εξωσωματική! (με τις υγείες μας) 

Τώρα κάθομαι στα κάρβουνα μεχρι τις 21.30 που θα με πάρει ο γιατρός της εξωσωματικής τηλέφωνο να μου πει τα τι και τα πως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

 

 

@BlackCat γνωριζεις εαν αυτα το επιδομα τα δικαιουνται κοπελες που εχουν κανει εξωσωματικη σε δημοσιο νοσοκομειο;;; τα διαβασα ολα τα μηνυματα σου και των αλλων κοπελων και θα μπω να διαβασω πληροφοριες στο ιντερνετ τωρα... απλα αυτο δεν εχω καταλαβει... η ειναι μονο για ιδιωτικα;

 

 

Δεν πρέπει να το δικαιούνται, γιατί στα δικαιολογητικά που ζητάνε είναι και οι αποδείξεις από το κέντρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Κ εγώ σε δημόσιο είμαι.... Θα πληρώσουμε κάτι 😉😉 αλλά δεν ξέρω αν θα πάρουμε απόδειξη 😉😉😉 ...........

Εεεεεε, αν δώσετε φακελάκι, μάλλον δεν θα πάρετε απόδειξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Λοιπόν, πρώτο ανακοινωθέν, μίλησε μόλις ο άντρας μου με τον γιατρό του κέντρου και του είπε ότι υπάρχει θέματακι στην κινητικοτητα (που το ξέραμε) και στην μορφολογία λίγο, αλλά με τον αριθμό που έχουμε είμαστε πολύ καλά να προχωρήσουμε σε εξωσωματική! (με τις υγείες μας) 

Τώρα κάθομαι στα κάρβουνα μεχρι τις 21.30 που θα με πάρει ο γιατρός της εξωσωματικής τηλέφωνο να μου πει τα τι και τα πως. 

Είδες???????? Υπεροχαααααα!!!!!!!!! Τώρα θα δρομολογηθουν όλα...... Θα σε πάρει κ ο γιατρός σου και βουρ για επιτροπή!!!!!!!! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η troia είπε:

Εεεεεε, αν δώσετε φακελάκι, μάλλον δεν θα πάρετε απόδειξη...

Ναι δεν ξέρουμε αν θα είναι ακριβώς φακελάκι από την στιγμή που είχαμε απτην αρχή αυτήν την ενημέρωση του ποσού.....αλλά δεν νομίζω να κοπεί κ απόδειξη λόγω δημοσίου..... Θα δείξει!!!!! 👍🌹👍🌹👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Εμενα η διατροφολογος μου εχει πει να βαζω στο μπλεντερ παγωμενο γιαουρτι χαμηλων λιπαρων παγωμενα φρουτα κ μια κουταλια μελι σε ειδικη θηκη κ μετα καταψυξη τελοια γρανιτα δροσερη κ νοστιμη ( μερικες φορες βαζω κ μικρα κομματακια απο ξυρο καρπο η φρουτα)

Τα low fat γαλακτοκομικά βέβαια δεν είναι και ό,τι καλύτερο για τη γονιμότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Ναι δεν ξέρουμε αν θα είναι ακριβώς φακελάκι από την στιγμή που είχαμε απτην αρχή αυτήν την ενημέρωση του ποσού.....αλλά δεν νομίζω να κοπεί κ απόδειξη λόγω δημοσίου..... Θα δείξει!!!!! 👍🌹👍🌹👍

Εεεε, αν είναι χωρίς απόδειξη, τι άλλο να είναι; Δεν πειράζει, χαλάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

🥰 Ως εκπρόσωπος τύπου, εκφράζω τις ευχαριστίες κ των δυο μας!

Ευχαριστω που με εκπροσωπείς αγαπημένη μου όσο ξεραίνομαι στον ύπνο. Να ξέρεις με συγκίνησες σήμερα. Και που πήρατε κ τα 6  και που θα πάμε μαζί το Σάββατο. Καλες γονιμοποιησεις κοριτσάκι μου 🥰🥰🥰 κ από δω κ πέρα μόνο χαρές😍😍😍

@JNtina σ ευχαριστούμε. Μακάρι να έχουμε τη δίκη σου επιτυχία 🤗🤗🤗😘😘

@angel35 είδες κοριτσάκι;;;με τι μικρογονιμοποιηση ο ανδρικός παράγοντας διορθώνεται πολύ ευκολα. Καλή αρχη να έχεις 🤗 πάμε για επιτροπή τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...