Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

@angel35 μην αγχωνεσαι απο τα λιγα που ξερω κι εγω λογικα μικρογονιμοποιηση θα κανετε!!! απλα μιληστε με γιατρο να ξεκινησετε τις διαδικασιες!!!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Και γω αυτό νομίζω, τώρα που το είδαμε με ηρεμία και με τον άντρα μου αυτό είπαμε, ότι για εξωσωματική είμαστε οκ. 

Θέλω την μαμά μου ρε παιδί μου 😂😂

Κοιτα θα σου πω κάτι εμάς ήταν όλα χάλια στο σπερμοδιαγραμμα ο ουρολόγος είπε δεν φτιάχνει ότι και να του δώσει η μορφολογία ήταν 1%φυσιολογικες  η κινητικότητα από 42% πήγε 15% μίλησα με τον γυναικολόγο και μου είπε ότι με αυτά τα αποτελέσματα ίσως μας δυσκόλεψει η γονιμοποίηση δηλαδή να χάσουμε ωάρια λόγω σπέρματος αλλά πριν ξεκινήσουμε να πάρει μια αντιβίωση και κάτι που δεν θυμάμαι να καθαρίσει ο οργανισμός του και βιταμίνες! Πάμε για ωοληψια δίνει και σπερμα ο άντρας μου και παθαίνει σοκ ο γιατρός μου λέει αυτό το σπερμα είναι μια χαρά ( σε σχέση με δυο μήνες πριν όχι γενικά ότι έφτιαξε)με παίρνει και μετά από μέρες και μου λέει κορίτσι 13 βλαστοκυστες 5ημερων ΑΑ από τα 18 και μια ακόμα που προχώρησε λίγο πιο αργά!θελω να πω ότι μην σε αγχώνει το σπερμα στην εξωσωματική διορθώνεται σε μεγάλο βαθμό και με την επεξεργασία που κάνουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να ρωτήσω είχε καμία πρόβλημα με την πίεση της με τα χάπια την εμβρυομεταφορας;;από χτες η μεγάλη μου πίεση είναι 7,5-8 και η μικρή 5!εχω μια ζαλάδα όταν πάω να σηκωθώ και νιώθω λίγο αδύναμη!πηρα τον γιατρό και μου είπε να φαω λίγο αλατι στο φαγητό γιατί το εκοψα και τελείως και την ζάχαρη αλλά πάλι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κοιτα θα σου πω κάτι εμάς ήταν όλα χάλια στο σπερμοδιαγραμμα ο ουρολόγος είπε δεν φτιάχνει ότι και να του δώσει η μορφολογία ήταν 1%φυσιολογικες  η κινητικότητα από 42% πήγε 15% μίλησα με τον γυναικολόγο και μου είπε ότι με αυτά τα αποτελέσματα ίσως μας δυσκόλεψει η γονιμοποίηση δηλαδή να χάσουμε ωάρια λόγω σπέρματος αλλά πριν ξεκινήσουμε να πάρει μια αντιβίωση και κάτι που δεν θυμάμαι να καθαρίσει ο οργανισμός του και βιταμίνες! Πάμε για ωοληψια δίνει και σπερμα ο άντρας μου και παθαίνει σοκ ο γιατρός μου λέει αυτό το σπερμα είναι μια χαρά ( σε σχέση με δυο μήνες πριν όχι γενικά ότι έφτιαξε)με παίρνει και μετά από μέρες και μου λέει κορίτσι 13 βλαστοκυστες 5ημερων ΑΑ από τα 18 και μια ακόμα που προχώρησε λίγο πιο αργά!θελω να πω ότι μην σε αγχώνει το σπερμα στην εξωσωματική διορθώνεται σε μεγάλο βαθμό και με την επεξεργασία που κάνουν!!!!

Ο αντρας της αδερφης μου δεν ειχε καθολου σπερμα και του κανανε παρακεντιση και βρηκανε και εκανε μικρογονιμοποιηση και κανανε παιδακι τελικα.Το λεω για να το διαβασουν οσα ζεευγαρια εχουν θεμα με σπερμα και αγχωνονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτήσω είχε καμία πρόβλημα με την πίεση της με τα χάπια την εμβρυομεταφορας;;από χτες η μεγάλη μου πίεση είναι 7,5-8 και η μικρή 5!εχω μια ζαλάδα όταν πάω να σηκωθώ και νιώθω λίγο αδύναμη!πηρα τον γιατρό και μου είπε να φαω λίγο αλατι στο φαγητό γιατί το εκοψα και τελείως και την ζάχαρη αλλά πάλι τίποτα!

ναι ειχα λιγο αλλα ειναι απο τα φαρμακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Ralou είπε:

Γειά  σας!!!  Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζει και έχει πάρει καμία σας  τα Cyclo Progynova αντί για Cyclacur? Ψάχνω παντού για cyclacur η Divina αλλά δεν υπάρχει τπτ και μια φαρμακοποιός μου είπε ότι τα αντίστοιχα είναι αυτά. Ξέρει καμία σας τπτ? Ευχαριστώ 

 

Καλησπέρα. Είναι ίδια. Τώρα ξεκίνησαν να κυκλοφορούν σιγά σιγά στα φαρμακεια. Το κουτί είναι ολόιδιο. Απλά η τιμη τους είναι πιο μεγάλη κ ακόμα δεν γράφονται. Τα cyclacur είπαν Ότι θα κυκλοφορήσουν ξανά Μάιο του 2022. 
 

ρε κορίτσια. Η @Vasilique που είναι;;;ακόμα δε γύρισε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Και γω αυτό νομίζω, τώρα που το είδαμε με ηρεμία και με τον άντρα μου αυτό είπαμε, ότι για εξωσωματική είμαστε οκ. 

Θέλω την μαμά μου ρε παιδί μου 😂😂

Καλησπέρα ! Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου κι εγώ έτσι αγχωμενη και στεναχωρημένη ήμουν μέχρι να μιλήσω με τον εξωσωματιστη και μου είπε ότι θα κάνουμε μικρογονιμοποιηση... Εμείς έχουμε 1% φυσιολογικές μορφές σκέψου και 7εκ σπέρμα και 19% κινητικότητα. Εγώ του έλεγα θα βρείτε καλό σπέρμα όμως για να κάνετε μικρογονιμοποιηση μου φαίνεται θα είναι σαν να ψάχνετε ψιλο στα άχυρα... Και μου είπε καλέ ναι από τα 7εκ τα 30.000 θα είναι καλά ε εμείς από αυτά τα 30.000 θέλουμε 10 περίπου για να γονιμοποιήσουμε...μου είπε να μην αγχωνόμαστε και θα το θέμα παρακάμπτεται με την μικρογονιμοποιηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

@angel35 μην αγχωνεσαι απο τα λιγα που ξερω κι εγω λογικα μικρογονιμοποιηση θα κανετε!!! απλα μιληστε με γιατρο να ξεκινησετε τις διαδικασιες!!!!😊😊

Όχι απλά πες μου πόσο σαγαπω εσένα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα. Είναι ίδια. Τώρα ξεκίνησαν να κυκλοφορούν σιγά σιγά στα φαρμακεια. Το κουτί είναι ολόιδιο. Απλά η τιμη τους είναι πιο μεγάλη κ ακόμα δεν γράφονται. Τα cyclacur είπαν Ότι θα κυκλοφορήσουν ξανά Μάιο του 2022. 
 

ρε κορίτσια. Η @Vasilique που είναι;;;ακόμα δε γύρισε;;;

Ευχαριστώ πολύ πολύ!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επειδη το διαβασα παραπανω οποια θελει σικλακουρ να παει να παραγγειλει στο φαρμακειο κακονικος στον αλιμο τα φτιαχνει μονος του.Τα κανονικα εχουν ελλειψη δε τα βρισκεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zoupaki είπε:

κοριτσια επειδη το διαβασα παραπανω οποια θελει σικλακουρ να παει να παραγγειλει στο φαρμακειο κακονικος στον αλιμο τα φτιαχνει μονος του.Τα κανονικα εχουν ελλειψη δε τα βρισκεις

Καλησπέρα!! Έχω ρωτήσει τον γιατρό μου και μου έχει πει να μην πάρω κάτι που δεν έχει περάσει από έλεγχους. Ευχαριστώ πάντως! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Όχι απλά πες μου πόσο σαγαπω εσένα ❤️

κι εγωωωωω 💓🎈💘💜

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

τις υπολοιπες τιποτα ρε σκασμενο?

χαχαχαχχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

κοριτσια επειδη το διαβασα παραπανω οποια θελει σικλακουρ να παει να παραγγειλει στο φαρμακειο κακονικος στον αλιμο τα φτιαχνει μονος του.Τα κανονικα εχουν ελλειψη δε τα βρισκεις

κοριτσι μου κι εγω εχω ακουσει οτι υπαρχουν καποιοι που τα φτιαχνουν μονοι τους !!απλα επειδη δεν ειμαι σιγουρη δεν το ανεφερα ....ομως ψαχτειτε οσες τα χρειαζεστε ειδικα στην αθηνα θα ειναι περισσοτεροι οι φαρμακοποιοι που τα φτιαχνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ralou είπε:

Γειά  σας!!!  Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζει και έχει πάρει καμία σας  τα Cyclo Progynova αντί για Cyclacur? Ψάχνω παντού για cyclacur η Divina αλλά δεν υπάρχει τπτ και μια φαρμακοποιός μου είπε ότι τα αντίστοιχα είναι αυτά. Ξέρει καμία σας τπτ? Ευχαριστώ 

 

Γεια σου κοριτσι μου!! Εγω με τα progynova πορεύομαι και τα παιρνω ακομα!!! Και ολα καλα, τα ιδια ακριβως ειναι και η συσκευασία εχει γυρω στα 80 χάπια μεσα και μονο τα άσπρα που χρειαζόμαστε… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

τις υπολοιπες τιποτα ρε σκασμενο?

Ρε όλες σας αγαπάω!!!!!!!!!!! Τι θα κάνα χωρίς εσάς;;;;; θα έπρηζα τον άντρα μου 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσι μου κι εγω εχω ακουσει οτι υπαρχουν καποιοι που τα φτιαχνουν μονοι τους !!απλα επειδη δεν ειμαι σιγουρη δεν το ανεφερα ....ομως ψαχτειτε οσες τα χρειαζεστε ειδικα στην αθηνα θα ειναι περισσοτεροι οι φαρμακοποιοι που τα φτιαχνουν!

Οντως αυτο!!! Πολλα φαρμακεία τα φτιάχνουν μονοι τους και ειναι κι αυτα οκ αρκεί να συμφωνεί και ο γιατρος της καθεμιάς! Εμενα για παράδειγμα ηθελε τα progynova! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

Ρε όλες σας αγαπάω!!!!!!!!!!! Τι θα κάνα χωρίς εσάς;;;;; θα έπρηζα τον άντρα μου 😂😂😂😂😂

αχχαχαχααχαχαχχα ετσι σε θελω να γελας και να μην τρελενεσαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έστειλα στο γιατρό το σπερμοδιαγραμμα, θα με πάρει το βράδυ! 

Μέχρι τότε θα πάω να πλεξω την φανέλα του φαντάρου για να περάσει η ώρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η angel35 είπε:

Το έστειλα στο γιατρό το σπερμοδιαγραμμα, θα με πάρει το βράδυ! 

Μέχρι τότε θα πάω να πλεξω την φανέλα του φαντάρου για να περάσει η ώρα 😂

φτιαξε μετα βιντεο με ολα αυτα θα παρεις πολα βιους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Το έστειλα στο γιατρό το σπερμοδιαγραμμα, θα με πάρει το βράδυ! 

Μέχρι τότε θα πάω να πλεξω την φανέλα του φαντάρου για να περάσει η ώρα 😂

Χαχαχαχα 😂😂😂 πλεξε κάτι πιο ουδέτερο!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Γεια σου κοριτσι μου!! Εγω με τα progynova πορεύομαι και τα παιρνω ακομα!!! Και ολα καλα, τα ιδια ακριβως ειναι και η συσκευασία εχει γυρω στα 80 χάπια μεσα και μονο τα άσπρα που χρειαζόμαστε… 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...