Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zoupaki είπε:

οτι πιστευουμε πρεπει να το κανουμε!!!!Αν νιωθεις οτι θα σε βοηθησει καντο.Εγω παντος το ειπα στη κολλητη μου που ειναι φυσιατρος και μου ειπε οτι γενικα για χαλαρωση αν ειναι αυθεντικος ο βελονιστης μπορει να δουλεψει αυτο και ΑΝ.Ευεργετικες ιδιοτητες δε ξερω να εχει απο οτι ειπε κ η ιδια.

Ισχύει. Και υπάρχουν και βελονιστές που ειδικεύονται στα αναπαραγωγικά θέματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Να σε ρωτήσω κορίτσι σχετικά με τον βελονισμό που αναφέρεις, επειδή κάνω κ εγώ (δεν έχει πολύ καιρό που τον ξεκίνησα) έκανες παραμονές της ετ ή μετά; Υπάρχει κάποιος περιορισμός; Θα ρωτήσω βέβαια κ τους ειδικούς αλλά με ενδιαφέρει να ακούω κ τις εμπειρίες των κοριτσιών εδώ μέσα. Άλλωστε μην το ξαναλέμε, αυτός είναι κ ο σκοπός που μπαίνουμε εδώ. Να ανταλλάζουμε απόψεις κ εμπειρίες ... Για πες!

Εγώ έκανα το πρωί πριν την εμβρυομεταφορά και αμέσως μετά πάλι. 2πλή συνεδρία εκείνη τη μέρα. Αλλά καλό είναι να έχεις ξεκινήσει κανένα 3μηνο πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η troia είπε:

Εγώ έκανα το πρωί πριν την εμβρυομεταφορά και αμέσως μετά πάλι. 2πλή συνεδρία εκείνη τη μέρα. Αλλά καλό είναι να έχεις ξεκινήσει κανένα 3μηνο πριν.

Σ' ευχαριστώ για την απάντησή σου ... Κάθε πότε έκανες; Μία φορά την εβδομάδα ή πιο αραιά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

καλα πηγαινε τωρα και ξαναπες μου ειδικα τριτη και πεμπτη που εχει ο Π. και ο Σω...και κατοικοι απομακρυσμενων νησων και οικογενειες χαμηλου εισοδηματος.

Α, κι εγώ τον περίμενα αρκετά τον Πετρ. να έρθει, επειδή ήταν σε χειρουργείο. Κι όχι μόνο τον περίμενα πολύ, αλλά με ξεπέταξε κιόλας μέσα σε 2'...Αλλά ραντεβού μου είχαν κλείσει γρήγορα, θυμάμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Λυπαμαι πολυ κοριτσι! Κλαψε πονεσε βρισε θυμωσε κ ξανασηκωσε το μποι σου ξεκουρασου τωρα το καλοκαιρι ηρεμισε κ προσπαθησε ξανα.

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σ' ευχαριστώ για την απάντησή σου ... Κάθε πότε έκανες; Μία φορά την εβδομάδα ή πιο αραιά;

Μια φορά την εβδομάδα εκτός από την εβδομάδα που είχα περίοδο. Όταν ξεκίνησα διέγερση είχα κλείσει σχεδόν 1 χρόνο που έκανα βελονισμό, βέβαια με διακοπές, γιατί στο μεταξύ είχαμε το πρώτο lockdown κτλ.

Το σημαντικότερο κομμάτι για μένα δεν ήταν ο βελονισμός αυτός καθαυτός, αλλά επειδή η κυρία που μου έκανε είναι ιατρός κινέζικης ιατρικής, ασχολήθηκε πολύ με το θέμα της διατροφής και του τρόπου ζωής. Και για να προλάβω τυχόν αντιδράσεις, τα όσα μου είπε, μου τα επιβεβαίωσε στο 100% και η Τσεκούρα από το Έλενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η troia είπε:

Μια φορά την εβδομάδα εκτός από την εβδομάδα που είχα περίοδο. Όταν ξεκίνησα διέγερση είχα κλείσει σχεδόν 1 χρόνο που έκανα βελονισμό, βέβαια με διακοπές, γιατί στο μεταξύ είχαμε το πρώτο lockdown κτλ.

Το σημαντικότερο κομμάτι για μένα δεν ήταν ο βελονισμός αυτός καθαυτός, αλλά επειδή η κυρία που μου έκανε είναι ιατρός κινέζικης ιατρικής, ασχολήθηκε πολύ με το θέμα της διατροφής και του τρόπου ζωής. Και για να προλάβω τυχόν αντιδράσεις, τα όσα μου είπε, μου τα επιβεβαίωσε στο 100% και η Τσεκούρα από το Έλενα...

Η κυρία αυτή είναι στα νότια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Olia4 είπε:

Λυπάμαι πολύ!!!!!!! Πάρε τον χρόνο σου τώρα..... Ηρέμησε χαλάρωσε ....καλοκαιράκι έχουμε..... Περάστε όμορφα και όταν είστε έτοιμοι ξανά πάλι!!!!!!! 😘❤️

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η troia είπε:

Μια φορά την εβδομάδα εκτός από την εβδομάδα που είχα περίοδο. Όταν ξεκίνησα διέγερση είχα κλείσει σχεδόν 1 χρόνο που έκανα βελονισμό, βέβαια με διακοπές, γιατί στο μεταξύ είχαμε το πρώτο lockdown κτλ.

Το σημαντικότερο κομμάτι για μένα δεν ήταν ο βελονισμός αυτός καθαυτός, αλλά επειδή η κυρία που μου έκανε είναι ιατρός κινέζικης ιατρικής, ασχολήθηκε πολύ με το θέμα της διατροφής και του τρόπου ζωής. Και για να προλάβω τυχόν αντιδράσεις, τα όσα μου είπε, μου τα επιβεβαίωσε στο 100% και η Τσεκούρα από το Έλενα...

Μπορώ να εχω πμ παρακαλω για πληροφοριες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...μπορειτε να μου πειτε ποιες ακριβως τροφες προκαλουν φλεγμονες;θα ξεκινησω σε λιγες μερες διεργεση κ θελω να προετοιμαστω οσο μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!ευχομαι σε όλες καλή επιτυχία σε όσες έχουν ωοληψια εμβρυομεταφορα η χοριακες!!! Εγώ λίγο πεσμένη σήμερα 9η μέρα μετά από εμβρυομεταφορα και νομίζω αρχίζω και νιώθω πτι θέλει να κατέβει η περίοδος προσπαθω να κάνω ότι δεν το νιώθω αλλά η ψυχολογία πεφτει!🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!ευχομαι σε όλες καλή επιτυχία σε όσες έχουν ωοληψια εμβρυομεταφορα η χοριακες!!! Εγώ λίγο πεσμένη σήμερα 9η μέρα μετά από εμβρυομεταφορα και νομίζω αρχίζω και νιώθω πτι θέλει να κατέβει η περίοδος προσπαθω να κάνω ότι δεν το νιώθω αλλά η ψυχολογία πεφτει!🤨

Μην πέφτεις μην πέφτεις..

Ανέβα και σκέψου οτι λίγο έμεινε για να γίνει το όνειρο πραγματικότητα.

Πότε πας για χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!ευχομαι σε όλες καλή επιτυχία σε όσες έχουν ωοληψια εμβρυομεταφορα η χοριακες!!! Εγώ λίγο πεσμένη σήμερα 9η μέρα μετά από εμβρυομεταφορα και νομίζω αρχίζω και νιώθω πτι θέλει να κατέβει η περίοδος προσπαθω να κάνω ότι δεν το νιώθω αλλά η ψυχολογία πεφτει!🤨

Βρε μην το λες αυτό!!!! Περίμενε, έχεις μερούλες ακόμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μην πέφτεις μην πέφτεις..

Ανέβα και σκέψου οτι λίγο έμεινε για να γίνει το όνειρο πραγματικότητα.

Πότε πας για χοριακή?

Στην αρχή μου είπε την 14η μέρα και μετά μου ειπα άντε την 12η!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Στην αρχή μου είπε την 14η μέρα και μετά μου ειπα άντε την 12η!

Εχεις φάει τον γαίδαρο έμεινε η ουρά..

Κράτα γερά!! Και εύχομαι να πάρεις τεράστια χαρά!!

Βρες τρόπους να φεύγει το μυαλό.

Βιβλία, ταινίες, βόλτα, τηλεμάρκετινγκ..χαχαχαχα

οτι σε βολέψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!ευχομαι σε όλες καλή επιτυχία σε όσες έχουν ωοληψια εμβρυομεταφορα η χοριακες!!! Εγώ λίγο πεσμένη σήμερα 9η μέρα μετά από εμβρυομεταφορα και νομίζω αρχίζω και νιώθω πτι θέλει να κατέβει η περίοδος προσπαθω να κάνω ότι δεν το νιώθω αλλά η ψυχολογία πεφτει!🤨

Μην πέφτεις κοπέλα μου! Χάιδευε την κοιλίτσα σου κ όλα καλά θα πάνε! Υπομονή και πίστη! Λίγο έμεινε ακόμα! Με το καλό όλα!!!Σε φιλώ γλυκά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!ευχομαι σε όλες καλή επιτυχία σε όσες έχουν ωοληψια εμβρυομεταφορα η χοριακες!!! Εγώ λίγο πεσμένη σήμερα 9η μέρα μετά από εμβρυομεταφορα και νομίζω αρχίζω και νιώθω πτι θέλει να κατέβει η περίοδος προσπαθω να κάνω ότι δεν το νιώθω αλλά η ψυχολογία πεφτει!🤨

Καλά σημάδια είναι αυτά να ξέρεις,,,παρόμοια με την περίοδο είναι και της εμφύτευσης και της εξέλιξης ότι πάει καλά. Λίγο μέση λίγο κοιλιά αν πονάνε, όλα καλά. Αν έχεις και ανεβασμένη θερμοκρασία,,τυπου αν ειχες παντα κρυα ακρα και τωρα εισαι ζεστή είναι και αυτό δειγμα,,,λεμε τωρα αν μπορουμε να πουμε ότι θα μπορουσε να ειναι κάτι απο αυτά σύμπτωμα. Η ψυχολογία πέφτει γιατί έρχεται η αδημονία. Πάρε ανάσες,,,ηρέμησε,,,αν δεν κρατιέσαι παρε ενα τεστ αυριο τυπου Predictor early για να ξέρεις ρε παιδάκι μου. Άλλα κέντρα κάνουν από 8η μερα μετά την ετ. Φυσικά αν αντέχεις να περιμένεις περίμενε,,,,η υπομονή είναι αρετή. Εύχομαι ολόψυχα να έγινε η εμφύτευση και να είσαι έγκυος κορίτσι μου όμορφο! 🙏👶💖👶💖

Άνοιξε το χορό του Ιουλίου με έναν ωραίο χορό της κοιλιάς !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλά σημάδια είναι αυτά να ξέρεις,,,παρόμοια με την περίοδο είναι και της εμφύτευσης και της εξέλιξης ότι πάει καλά. Λίγο μέση λίγο κοιλιά αν πονάνε, όλα καλά. Αν έχεις και ανεβασμένη θερμοκρασία,,τυπου αν ειχες παντα κρυα ακρα και τωρα εισαι ζεστή είναι και αυτό δειγμα,,,λεμε τωρα αν μπορουμε να πουμε ότι θα μπορουσε να ειναι κάτι απο αυτά σύμπτωμα. Η ψυχολογία πέφτει γιατί έρχεται η αδημονία. Πάρε ανάσες,,,ηρέμησε,,,αν δεν κρατιέσαι παρε ενα τεστ αυριο τυπου Predictor early για να ξέρεις ρε παιδάκι μου. Άλλα κέντρα κάνουν από 8η μερα μετά την ετ. Φυσικά αν αντέχεις να περιμένεις περίμενε,,,,η υπομονή είναι αρετή. Εύχομαι ολόψυχα να έγινε η εμφύτευση και να είσαι έγκυος κορίτσι μου όμορφο! 🙏👶💖👶💖

Άνοιξε το χορό του Ιουλίου με έναν ωραίο χορό της κοιλιάς !!!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι τα άκρα μου ήταν παντα κρύα αλλά από προχτές είναι πολύ ζεστά και ειδικά στα πόδια αλλά και αυτό το έχω όταν περιμένω περίοδο χαχαχαχαχαχχα όποτε δεν μπορώ να παρω σαν θετικά αυτά που νιώθω!εχετε όμως δίκιο υπομονη και αισιοδοξία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι τα άκρα μου ήταν παντα κρύα αλλά από προχτές είναι πολύ ζεστά και ειδικά στα πόδια αλλά και αυτό το έχω όταν περιμένω περίοδο χαχαχαχαχαχχα όποτε δεν μπορώ να παρω σαν θετικά αυτά που νιώθω!εχετε όμως δίκιο υπομονη και αισιοδοξία!!!!

Τέλειο δείγμα είναι τα πόδια,,,και εγώ αυτό ειχα όταν είχα δει τα 2 θετικά τεστ (πριν βγει η χοριακη,,,ασχετα τη δικη μου εξελιξη, τώρα κοιτάμε τα δικά σου σημάδια)...

Επίσης αν απο αυριο αρχίζει να σου μυριζουν πράγματα , ακόμα και αν αρχικα σου μυριζουν περιεργα αλλα μετα τα τρως,,,,ή αν όταν πλενεις τα δοντια σου κατι σου ερχεται σαν αναγουλα,,,και καμια ελαφρα ζαλάδα,,,όλα τελεια ειναι,,,αλλα ακομα και τιποτα να μην εχεις κραταμε το ηθικό ψηλά!!!!! βιντεακια με γελιο να επιδιωκεις,,,κανει καλό,,,και πολλές αγκαλιές,,,εκλύεται η ωκυτοκίνη,,,η ορμόνη της ευφορίας και της αγαπης. 🙏👶💖👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!ευχομαι σε όλες καλή επιτυχία σε όσες έχουν ωοληψια εμβρυομεταφορα η χοριακες!!! Εγώ λίγο πεσμένη σήμερα 9η μέρα μετά από εμβρυομεταφορα και νομίζω αρχίζω και νιώθω πτι θέλει να κατέβει η περίοδος προσπαθω να κάνω ότι δεν το νιώθω αλλά η ψυχολογία πεφτει!🤨

Πωωωωω και εγώ έτσι σηκώθηκα σήμερα πεσμένη και αγχωμενη.... είναι φοβερό του σου προκαλεί η αναμονή.... κορίτσι μου οι πόνοι δεν σημαίνουν τίποτα κάνε υπομονή κοντεύεις θα δεις πως όλα θα πάνε καλά.....εγώ εντωμεταξύ έχω άπειρα νεύρα σε σημείο που δεν μου μιλάει ο άντρας μου...... μιλάμε για μια τρελή σήμερα 🤣🤣🤣🤣 Επίσης σήμερα νιώθω ζάλη ενώ δεν παίρνω ουτροτζεσταν λέτε να με πείραξε η ζέστη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια. Όταν κάνετε εμβρυομεταφορα σε φυσικό κύκλο δεν παίρνετε cyclacur ( η τα παρόμοια…);;;αυτή τη φορα δε μου έβαλε. Κ παραξενεύτηκα. Μόνο salospir folidex και προγεστερονη μου βάλε. Κ αντιβίωση Για την ωοληψια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ρε κορίτσια. Όταν κάνετε εμβρυομεταφορα σε φυσικό κύκλο δεν παίρνετε cyclacur ( η τα παρόμοια…);;;αυτή τη φορα δε μου έβαλε. Κ παραξενεύτηκα. Μόνο salospir folidex και προγεστερονη μου βάλε. Κ αντιβίωση Για την ωοληψια 

Και εγώ σε φυσικό κύκλο είμαι χωρίς σικλακουρ......αν έχεις καλό ενδομήτριο δεν έχεις λόγο να πάρεις .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Και εγώ σε φυσικό κύκλο είμαι χωρίς σικλακουρ......αν έχεις καλό ενδομήτριο δεν έχεις λόγο να πάρεις .....

❤️
τελος οι αντιδράσεις. Σ Ευχαριστω. Απλά παραξενεύτηκα γιατί πέρσι έπαιρνα. Έχω καλό ενδομήτριο. Ας ελπίσουμε να γαντζωθεί το μικρό μετά το Σάββατο. 
καλη επιτυχία κ σε σένα κορίτσι μου 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...