Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Κοριτσι μου😢 τι λες; Ο θεος σε φύλαξε αγαπη μου γλυκια! Ποσο δυναμη.. ο θεος παντα να σε προστατεύει και καμια αλλη κοπελα να μη βρεθει σε τετοια θεση.. 🙏🏻

Σε ευχαριστω παρα πολυ αλλα δυναμη χρειαζομαστε ολες μας.Σας σεβομαι ολες και σας εκτιμω γιατι ξερω τον αγωνα,ξερω το πονο μας και ξερω το κλαμμα μας.Να μας λυπηθει ο κυριουλης απο ψηλα να μας δωσει παιδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Λυπάμαι πολύ για αυτό που ακούω.

Έχεις τεράστια δύναμη και ψυχικά αποθέματα.

Μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω ❣️

💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Από χαρτιά χρειάζεται :

Την αποφαση της επιτροπής φωτοτυπίας.

Βεβαίωση / σεις από το κέντρο εξωσωματικής για τις πράξεις που έκανε , ωοληψία και εμβρυομεταφορά. Πρωτότυπες.

Αποδείξεις πληρωμών στο κέντρο για τις πράξεις που έκανε. Ωολληψία, εμβρυομεταφορά κλπ. Πρωτότυπες.

Αντίγραφο από βιβλιάριο τραπέζης που θα μπουν τα χρήματα.

Αντίγραφο ταυτότητας.

Πρέπει να βρει σε ποιο γραφείο ΕΟΠΥ ανήκει και να πάρει τηλ να κλεισει ραντεβού.

Αν ανήκει στην Καλλιθέα πες μου να στείλω τηλέφωνο και όνομα ατόμου.

 

μπραβο ρε γατουλι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όσες έχετε κάνει φυσικό συμβαίνει να σπάσει το ωοθυλακιο πριν προλάβουν να το πάρουν? Είμαι λίγο απογοητευμένη σήμερα γιατί ήταν να κάνω ωοληψια ένα 17mm που είχα το Σάββατο και σήμερα δεν φαινόταν πουθενά..  Τώρα περιμένω να αδιαθετησω για κανονική διέγερση αλλά ήλπιζα να παίρναμε κι αυτό..

Εχω ακουσει να συμβαινει γιατι δε ξερω αν στο φυσικο κανεις σετροτιντ για να μην σπασουν.Αλλα θα κανεις διεγερση και θα δεις οτι θα παρεις πολλα!Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

σε ευχαριστω για τις αναλυτικές οδηγίες! Υπάρχει καποιο site για να βρει που ανήκει?

https://www.eopyy.gov.gr/sites/5771D3D5-BBD2-4B38-80E7-5646D86FB302

Εδώ θα βρει που ανήκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλημέρα!

Ρωταω εκ μέρους φίλης γιατί δε θυμαμαι καθόλου εγω να της απαντησω...

Θυμαστε τι χαρτιά χρειάζεται για να καταθέσει έτσι ωστε να πάρει το επίδομα; Επίσης μένει Αθηνα και περασε επιτροπή Μαρούσι. Που πρεπει να απευθυνθεί; που πάει; πρεπει να κλέισει ραντεβού λόγω covid;

Καταρχάς μπαίνει κ κλείνει ρνβ στην πλατφόρμα ραντεβού ΠΕΔΙ rantevoupedi.eopyy.gov.gr. Δεν πηγαίνει στο άσχετο χωρίς ρνβ δεν πρόκειται να την δεχτούν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! Με το καλο αυριο για την ωοληψια σου!!! 
Καλη εβδομάδα και σε ολα τα κορίτσια και καλη επιτυχια και δύναμη σε ολες!!! Σας στελνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη!!! Τα φιλια μου!!! 

Ευχαριστώ πολύ αγάπη! Την καλημέρα μου κ να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όσες έχετε κάνει φυσικό συμβαίνει να σπάσει το ωοθυλακιο πριν προλάβουν να το πάρουν? Είμαι λίγο απογοητευμένη σήμερα γιατί ήταν να κάνω ωοληψια ένα 17mm που είχα το Σάββατο και σήμερα δεν φαινόταν πουθενά..  Τώρα περιμένω να αδιαθετησω για κανονική διέγερση αλλά ήλπιζα να παίρναμε κι αυτό..

Δεν έκανες ovitrelle;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου! 0,10 😔

Λυπαμαι πολυ κοριτσι! Κλαψε πονεσε βρισε θυμωσε κ ξανασηκωσε το μποι σου ξεκουρασου τωρα το καλοκαιρι ηρεμισε κ προσπαθησε ξανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Ευχαριστούμε πολύ! Αμήν Παναγιά μου! @elena0212 κράτα με να σε κρατώ, να ανεβούμε το βουνό που λένε! 😂

Σε κρατώ.🥰🥰 μόλις γύρισα απ την κλινική. Δεν πήγε όπως περιμένουμε αλλά δεν πειραζει. Πήραμε ένα ωαριακι. Τα αλλά 2 ωοθηλακια ήταν άδεια. Αν φτάσει βλαστοκύστη έχει καλώς. Αλλιώς θα βάλουνε μόνο το παγωτακι μας το Σάββατο. 🥰🥰🥰 σου στελνω όλη μου τη θετική σκέψη κ να προετοιμάζεσαι Γιατι θα σε ζαλίσω στην αναμονή 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου! 0,10 😔

Λυπάμαι πολύ!!!!!!! Πάρε τον χρόνο σου τώρα..... Ηρέμησε χαλάρωσε ....καλοκαιράκι έχουμε..... Περάστε όμορφα και όταν είστε έτοιμοι ξανά πάλι!!!!!!! 😘❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Εχω ακουσει να συμβαινει γιατι δε ξερω αν στο φυσικο κανεις σετροτιντ για να μην σπασουν.Αλλα θα κανεις διεγερση και θα δεις οτι θα παρεις πολλα!Καλη επιτυχια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ.. Δεν έχω κανει ποτέ cetrotide.. Δε ξέρω τι είναι..  Μόνο orgalutran και ovitrelle το  Σάββατο το βράδυ..  

Λυπάμαι πολύ γι αυτό που σου συνέβη.. Εσύ κι αν έχεις δύναμη ψυχής!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Κοριτσια μου, γλυκα θα ηθελα πληροφοριες για βελονισμό παρακαλω @Vasilique???

Κοριτσάκι μου εγώ είμαι νέα όσον αφορά τα του βελονισμού. Εάν βοηθάει ή όχι θα σου πω μετά! Η αδερφή μου έπιασε μετά από βελονισμό αλλά αυτό μπορεί να ήταν κ τυχαίο γεγονός. Όπως τυχαίο μπορεί να είναι κ το γεγονός ότι ενώ η μία μου ωοθήκη δεν έβγαζε καθόλου ωάρια αυτή τη φορά έβγαλε... Για την ποιότητα θα σου πω σε λίγες ημέρες. Έκανα μόλις 3 συνεδρίες ... Θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η FAITH_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.. Δεν έχω κανει ποτέ cetrotide.. Δε ξέρω τι είναι..  Μόνο orgalutran και ovitrelle το  Σάββατο το βράδυ..  

Λυπάμαι πολύ γι αυτό που σου συνέβη.. Εσύ κι αν έχεις δύναμη ψυχής!!! 

Η certotide είναι σαν την orgalutran. Βοηθάει να μη σπάει το ωοθηλακιο. Κρατά γερά κοριτσάκι. Πάμε για το επόμενο. Να σκεφτεσαι κάθε εμπόδιο για καλό. Δεν ήταν αυτό το τυχερό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Σε κρατώ.🥰🥰 μόλις γύρισα απ την κλινική. Δεν πήγε όπως περιμένουμε αλλά δεν πειραζει. Πήραμε ένα ωαριακι. Τα αλλά 2 ωοθηλακια ήταν άδεια. Αν φτάσει βλαστοκύστη έχει καλώς. Αλλιώς θα βάλουνε μόνο το παγωτακι μας το Σάββατο. 🥰🥰🥰 σου στελνω όλη μου τη θετική σκέψη κ να προετοιμάζεσαι Γιατι θα σε ζαλίσω στην αναμονή 😂😂😂

Διέγερση έκανες ή με φυσικό?? Καλή επιτυχία εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η FAITH_ είπε:

Διέγερση έκανες ή με φυσικό?? Καλή επιτυχία εύχομαι! 

Με φυσικό ξεκίνησα. Αλλά αποφασίσαμε να κάνουμε ήπια διεγερσουλα να αυξήσουμε τις πιθανότητες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena0212 είπε:

Η certotide είναι σαν την orgalutran. Βοηθάει να μη σπάει το ωοθηλακιο. Κρατά γερά κοριτσάκι. Πάμε για το επόμενο. Να σκεφτεσαι κάθε εμπόδιο για καλό. Δεν ήταν αυτό το τυχερό σου

Αυτό το τυχερό ψάχνουμε όλες βρε κορίτσια.. Πότε θα μας έρθει πια.. Να γινοντουσαν όλα σύμφωνα με το πλάνο τι καλά που θα ήταν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η FAITH_ είπε:

Έκανα το Σάββατο το βράδυ..  Και πριν για μια εβδομάδα έκανα orgalutran..  

Κ πήγες σήμερα για ωοληψία κ δεν φαινόταν; Αυτό το για μια εβδομάδα orgalutran, τι φάση; Άρα δεν πήγαινες με φυσικό αλλά με τροποποιημένο ... Τι να σου πω, εντύπωση μου κάνει ... Να μην μπόρεσαν να το ελέγξουν εννοώ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δλδ κορίτσια αν κατάλαβα καλά όταν κάνουμε εξωσωματική δικαιούμαστε και επίδομα;

Δεν το γνώριζα καθόλου αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Κ πήγες σήμερα για ωοληψία κ δεν φαινόταν; Αυτό το για μια εβδομάδα orgalutran, τι φάση; Άρα δεν πήγαινες με φυσικό αλλά με τροποποιημένο ... Τι να σου πω, εντύπωση μου κάνει ... Να μην μπόρεσαν να το ελέγξουν εννοώ ...

Ο τροποποιημενος δεν είναι όταν παίρνεις φάρμακα και για διέγερση? Εμένα με ξεκίνησε orgalutran γιατί μεγαλώνε σιγά σιγά, με αποτέλεσμα το Σάββατο να είναι 17mm και μου είπε να κάνω ovitrelle το βράδυ και να πάω σήμερα.. Μάλλον χθες θα έσπασε.. Τι να πω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Λυπαμαι πολυ κοριτσι! Κλαψε πονεσε βρισε θυμωσε κ ξανασηκωσε το μποι σου ξεκουρασου τωρα το καλοκαιρι ηρεμισε κ προσπαθησε ξανα.

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Σε κρατώ.🥰🥰 μόλις γύρισα απ την κλινική. Δεν πήγε όπως περιμένουμε αλλά δεν πειραζει. Πήραμε ένα ωαριακι. Τα αλλά 2 ωοθηλακια ήταν άδεια. Αν φτάσει βλαστοκύστη έχει καλώς. Αλλιώς θα βάλουνε μόνο το παγωτακι μας το Σάββατο. 🥰🥰🥰 σου στελνω όλη μου τη θετική σκέψη κ να προετοιμάζεσαι Γιατι θα σε ζαλίσω στην αναμονή 😂😂😂

Ένα κ καλό θέλουμε αγάπη! Εκτός εάν θέλεις να μπεις στην κατηγορία διδυμομανούλες! Αλλά μετά θα με αφήσεις μόνη;;; Θετικές σκέψεις μόνο αυτό μας μένει! Είχες κάνει διέγερση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η skorpina78 είπε:

♥️♥️♥️

Η φωτό προφίλ σου δε μπήκε τυχαία...coming soon,,,κράτα το στο μυαλο σου και κάνοντας τα επόμενα βήματα αυτό θα ειναι και το αποτέλεσμα,,,soon!!!!! Πάρε ανάσες, κάνε διακοπές αν μπορείς και η δύναμη έρχεται από το μέσα μας κάθε φορά όταν θα είσαι έτοιμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Με φυσικό ξεκίνησα. Αλλά αποφασίσαμε να κάνουμε ήπια διεγερσουλα να αυξήσουμε τις πιθανότητες. 

Όταν λες ήπια; Πόσες μονάδες δλδ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...