Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Εννοω πακετο εξωσωματικης και ειχε και συνεδριες με ψυχολογο και βελονισμο.

Κατάλαβα...αυτη η άτιμη η ψυχολογια βρε κοριτσια! Αχ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Κατάλαβα...αυτη η άτιμη η ψυχολογια βρε κοριτσια! Αχ! 

οτι πιστευουμε πρεπει να το κανουμε!!!!Αν νιωθεις οτι θα σε βοηθησει καντο.Εγω παντος το ειπα στη κολλητη μου που ειναι φυσιατρος και μου ειπε οτι γενικα για χαλαρωση αν ειναι αυθεντικος ο βελονιστης μπορει να δουλεψει αυτο και ΑΝ.Ευεργετικες ιδιοτητες δε ξερω να εχει απο οτι ειπε κ η ιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου! 0,10 😔

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου.

Πάρε τον χρόνο σου αγκαλιά με τον άντρα σου, σηκώστε τα μανίκια σας , ψυχολογικά και οικονομικά και μη το βάλετε κάτω.

Μεγάλη αγκαλιά ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου! 0,10 😔

Παρε το χρονο σου,αγκαλιασε τον αντρα σου,πατε διακοπες φατε για μια φορα τα λεφτα για ΕΣΑΣ.Σηκω πανω και πάλεψε ξανα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Αρνητικό κορίτσια μου! 0,10 😔

Λυπαμαι πολυ...😢 δεν ξερω τι να σου πω; Αληθεια... σφιχτή αγκαλια κοριτσι μου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου.

Πάρε τον χρόνο σου αγκαλιά με τον άντρα σου, σηκώστε τα μανίκια σας , ψυχολογικά και οικονομικά και μη το βάλετε κάτω.

Μεγάλη αγκαλιά ❣️

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

Παρε το χρονο σου,αγκαλιασε τον αντρα σου,πατε διακοπες φατε για μια φορα τα λεφτα για ΕΣΑΣ.Σηκω πανω και πάλεψε ξανα!!!!!!!!

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Λυπαμαι πολυ...😢 δεν ξερω τι να σου πω; Αληθεια... σφιχτή αγκαλια κοριτσι μου.

 

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

οτι πιστευουμε πρεπει να το κανουμε!!!!Αν νιωθεις οτι θα σε βοηθησει καντο.Εγω παντος το ειπα στη κολλητη μου που ειναι φυσιατρος και μου ειπε οτι γενικα για χαλαρωση αν ειναι αυθεντικος ο βελονιστης μπορει να δουλεψει αυτο και ΑΝ.Ευεργετικες ιδιοτητες δε ξερω να εχει απο οτι ειπε κ η ιδια.

Γενικα εχω μαθει να χειρίζομαι το αγχος και τα αρνητικα συναισθήματα.. αλλα... οπως κι αν εχει σε ευχαριστω για την απαντηση σου κοριτσακι μου❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Γενικα εχω μαθει να χειρίζομαι το αγχος και τα αρνητικα συναισθήματα.. αλλα... οπως κι αν εχει σε ευχαριστω για την απαντηση σου κοριτσακι μου❣️

Εγω δεν ειχα παει ποτε σε ψυχολογο,ουτε ηξερα τοτε γιατι μου παρουσιαζανε στο κεντρο οτι ντε και καλα ειναι καλο να παρω το πακετο και να μιλησω με ψυχολογο και η ψυχολογος μου λεγε αλλα-νταλλα και μου ειπε οτι εχω πολλη ενταση και πρεπει να κανω βελονισμο διοτι βοηθα και στην εμφυτευση ελεγε.Ενταξει κλαιω που τα σκεφτομαι τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ρωταω εκ μέρους φίλης γιατί δε θυμαμαι καθόλου εγω να της απαντησω...

Θυμαστε τι χαρτιά χρειάζεται για να καταθέσει έτσι ωστε να πάρει το επίδομα; Επίσης μένει Αθηνα και περασε επιτροπή Μαρούσι. Που πρεπει να απευθυνθεί; που πάει; πρεπει να κλέισει ραντεβού λόγω covid;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλημέρα!

Ρωταω εκ μέρους φίλης γιατί δε θυμαμαι καθόλου εγω να της απαντησω...

Θυμαστε τι χαρτιά χρειάζεται για να καταθέσει έτσι ωστε να πάρει το επίδομα; Επίσης μένει Αθηνα και περασε επιτροπή Μαρούσι. Που πρεπει να απευθυνθεί; που πάει; πρεπει να κλέισει ραντεβού λόγω covid;

θα ρωτησω τον αντρα μου και θα σου στειλω απογευματακι που θα γυρισει απο δουλεια γιατι εκεινον ειχα στειλει τοτε.Απ οτι θυμαμαι εγω την αποδειξη απο το κεντρο της εμβρυομεταφορας και μια βεβαιωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Εγω δεν ειχα παει ποτε σε ψυχολογο,ουτε ηξερα τοτε γιατι μου παρουσιαζανε στο κεντρο οτι ντε και καλα ειναι καλο να παρω το πακετο και να μιλησω με ψυχολογο και η ψυχολογος μου λεγε αλλα-νταλλα και μου ειπε οτι εχω πολλη ενταση και πρεπει να κανω βελονισμο διοτι βοηθα και στην εμφυτευση ελεγε.Ενταξει κλαιω που τα σκεφτομαι τωρα.

Ναι, ο καθενας οπως νοιωθει.. εχεις δικιο. Ουτε κι εγω δεν εχω επισκεφθεί καποιον για να βοηθηθώ οχι πως δεν τα υποστηριζω( του εναντίον εαν καποιος το χρειαζεται ειναι προς τιμήν του που το αναγνωρίζει) ωστοσο λογω του μπαμπα μου ο οποιος τυγχάνει να ασχολειται με ψυχολογια ερασιτεχνικά βεβαιως με βοηθα πολυ απο άποψη ανάτασης ψυχολογίας, ρεαλισμού κτλ.. απλα επειδη δεν εχω ιδεα απο εναλακτικες μεθόδους υποβοήθησης γι αυτο και ρωτησα.. 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Ναι, ο καθενας οπως νοιωθει.. εχεις δικιο. Ουτε κι εγω δεν εχω επισκεφθεί καποιον για να βοηθηθώ οχι πως δεν τα υποστηριζω( του εναντίον εαν καποιος το χρειαζεται ειναι προς τιμήν του που το αναγνωρίζει) ωστοσο λογω του μπαμπα μου ο οποιος τυγχάνει να ασχολειται με ψυχολογια ερασιτεχνικά βεβαιως με βοηθα πολυ απο άποψη ανάτασης ψυχολογίας, ρεαλισμού κτλ.. απλα επειδη δεν εχω ιδεα απο εναλακτικες μεθόδους υποβοήθησης γι αυτο και ρωτησα.. 🙏🏻

υποχρεωτικα με εχει δει ψυχιατρος και ιατροδικαστης γιατι εχω πεσει θυμα σεξουαλικης κακοποιησης ευτυχως ομως χωρις διεισδηση του δραστη.Την ειχα γλιτωσει στο παρα 5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε!! Γύρω στις 12:30 θα γνωρίζω το αποτέλεσμα της χοριακής! Θα θελα όσο τίποτε άλλο να γινόταν το θαύμα 🙏🏻 παρ όλα αυτά σίγουρα το έχω επεξεργαστεί το αρνητικό αποτέλεσμα! Δε σας κρύβω πως την Παρασκευή ήμουν τρομερά χάλια! Αγκάλιαζα τον αντρούλη μου και έκλαιγα έκλαιγα έκλαιγα μέχρι που στέρεψαν κ τα δάκρυα!! Έχω απογοητευτεί ναι πάρα πολύ! Μα βλέποντας και κάνοντας…Ποτέ δε ξέρει καμιά μας πότε θα είναι το τυχερό της! Θέλω να ξέρετε πως η συμπαράσταση σας και τα μεστά σας λόγια λειτούργησαν σαν βάλσαμο στη πληγωμένη μου καρδούλα! Σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου! Όταν θα πάρω τα αποτελέσματα θα σας πω! Σας φιλώ!!! ♥️♥️♥️

Στεναχωριέμαι με την εικόνα που μας περιγραφεις... μου θυμίζει εμένα κάποτε...μπορεί να είμαι ετσι και στο μέλλον... ποιος ξέρει... Δυναμη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > 29/6

@elena0212--> 28/6

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212--> 3/7

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@geo2222--> ?

@skorpina78--> 28/6

@kk88-->5/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

Καλημερούδια κοριτσάκια μου! Καλή μας εβδομάδα! Ευλογημένη κ τυχερή Παναγιά μου! Τι μου κάνετε; Ένας ψιλοχαμούλης έγινε καταλαβαίνω εδώ μέσα ε! Δεν είναι κακό να ανάβουν τα αίματα πού κ πού! Όλα καλά! Ο κάθε άνθρωπος διαχειρίζεται κ αντιδρά διαφορετικά... Καμιά φορά ο πόνος κ η απογοήτευση μας κάνουν κ παραφερόμαστε... Κ εδώ μέσα όλες λίγο πολύ έχουμε πονέσει ... Respect σε όλες όμως! Και υπομονή κορίτσια! Επιμονή κ υπομονή!

Να πονάς, αλλά να μην καταβάλλεσαι

Να πονάς, αλλά να μην παραφέρεσαι

Να πονάς, αλλά να μην μεμψιμοιρείς

Να πονάς, αλλά να μην γκρινιάζεις

Να πονάς, αλλά να μην γίνεσαι αντικοινωνικός

Να πονάς, αλλά να μην γίνεσαι πρόβλημα στο περιβάλλον σου

Να πονάς, αλλά να μένεις όρθιος

Να πονάς, αλλά να χαμογελάς

Να πονάς, αλλά να δοξολογείς

Να πονάς, αλλά να εργάζεσαι

Να πονάς, αλλά να προσφέρεις

Να πονάς, αλλά να προσεύχεσαι ...

ΥΠΟΜΟΝΗ, μια ξεχασμένη αρετή! 🙏

@skorpina78 κοριτσάκι μου εύχομαι ό,τι καλύτερο! Να αλλάξει αυτό που είδες κ να γίνει η ανατροπή!

@geo2222 Τι γίνετε;

@elena0212 κορίτσι μου! Ωοληψία σήμερα ε; Άντε όλα να πάνε κατ' ευχήν! Εγώ σ' ακολουθώ! Αύριο η σειρά μου! Στο είπα, μαζί θα πορευτούμε! Καλή μας διαδρομή! 💚🧿

Οι εγκυούλες μην μας ξεχνάτε! Θέλουμε την καλημέρα σας, την ηρεμία σας κ άπλετη μπεμπεδόσκονη! 🥰

 

Καλημερα κοριτσι μου!!! Με το καλο αυριο για την ωοληψια σου!!! 
Καλη εβδομάδα και σε ολα τα κορίτσια και καλη επιτυχια και δύναμη σε ολες!!! Σας στελνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη!!! Τα φιλια μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Στεναχωριέμαι με την εικόνα που μας περιγραφεις... μου θυμίζει εμένα κάποτε...μπορεί να είμαι ετσι και στο μέλλον... ποιος ξέρει... Δυναμη σου εύχομαι!

οχι δεν θα εισαι ετσι στο μελλον.Στο μελλον θα εισαι μανουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zoupaki είπε:

υποχρεωτικα με εχει δει ψυχιατρος και ιατροδικαστης γιατι εχω πεσει θυμα σεξουαλικης κακοποιησης ευτυχως ομως χωρις διεισδηση του δραστη.Την ειχα γλιτωσει στο παρα 5.

Κοριτσι μου😢 τι λες; Ο θεος σε φύλαξε αγαπη μου γλυκια! Ποσο δυναμη.. ο θεος παντα να σε προστατεύει και καμια αλλη κοπελα να μη βρεθει σε τετοια θεση.. 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλημέρα!

Ρωταω εκ μέρους φίλης γιατί δε θυμαμαι καθόλου εγω να της απαντησω...

Θυμαστε τι χαρτιά χρειάζεται για να καταθέσει έτσι ωστε να πάρει το επίδομα; Επίσης μένει Αθηνα και περασε επιτροπή Μαρούσι. Που πρεπει να απευθυνθεί; που πάει; πρεπει να κλέισει ραντεβού λόγω covid;

Από χαρτιά χρειάζεται :

Την αποφαση της επιτροπής φωτοτυπίας.

Βεβαίωση / σεις από το κέντρο εξωσωματικής για τις πράξεις που έκανε , ωοληψία και εμβρυομεταφορά. Πρωτότυπες.

Αποδείξεις πληρωμών στο κέντρο για τις πράξεις που έκανε. Ωολληψία, εμβρυομεταφορά κλπ. Πρωτότυπες.

Αντίγραφο από βιβλιάριο τραπέζης που θα μπουν τα χρήματα.

Αντίγραφο ταυτότητας.

Πρέπει να βρει σε ποιο γραφείο ΕΟΠΥ ανήκει και να πάρει τηλ να κλεισει ραντεβού.

Αν ανήκει στην Καλλιθέα πες μου να στείλω τηλέφωνο και όνομα ατόμου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

υποχρεωτικα με εχει δει ψυχιατρος και ιατροδικαστης γιατι εχω πεσει θυμα σεξουαλικης κακοποιησης ευτυχως ομως χωρις διεισδηση του δραστη.Την ειχα γλιτωσει στο παρα 5.

Λυπάμαι πολύ για αυτό που ακούω.

Έχεις τεράστια δύναμη και ψυχικά αποθέματα.

Μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

Καλημερα καλη οωληψια χωρις πονακια ευχομαι και με πολλα αυγουλάκια!!!!Με το καλό σε όσες κοπελες κανουν τωρα!!!

Καλη οωληψια με πολλα κ αριστα ποιοτικα αυγουλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Από χαρτιά χρειάζεται :

Την αποφαση της επιτροπής φωτοτυπίας.

Βεβαίωση / σεις από το κέντρο εξωσωματικής για τις πράξεις που έκανε , ωοληψία και εμβρυομεταφορά. Πρωτότυπες.

Αποδείξεις πληρωμών στο κέντρο για τις πράξεις που έκανε. Ωολληψία, εμβρυομεταφορά κλπ. Πρωτότυπες.

Αντίγραφο από βιβλιάριο τραπέζης που θα μπουν τα χρήματα.

Αντίγραφο ταυτότητας.

Πρέπει να βρει σε ποιο γραφείο ΕΟΠΥ ανήκει και να πάρει τηλ να κλεισει ραντεβού.

Αν ανήκει στην Καλλιθέα πες μου να στείλω τηλέφωνο και όνομα ατόμου.

 

σε ευχαριστω για τις αναλυτικές οδηγίες! Υπάρχει καποιο site για να βρει που ανήκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσες έχετε κάνει φυσικό συμβαίνει να σπάσει το ωοθυλακιο πριν προλάβουν να το πάρουν? Είμαι λίγο απογοητευμένη σήμερα γιατί ήταν να κάνω ωοληψια ένα 17mm που είχα το Σάββατο και σήμερα δεν φαινόταν πουθενά..  Τώρα περιμένω να αδιαθετησω για κανονική διέγερση αλλά ήλπιζα να παίρναμε κι αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...