Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Καλημέρα γουρλή αρχηγέ μας ! Καλή επιτυχία για αυριο!!! Χάθηκα λίγο μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατασταση μου...τελικά τι έχω? Μονοχοριακα δίδυμα...μονο αυτο δεν περίμενα..είναι λίγο δυσκολουτσικη κυηση γενικά αλλά μέχρι στιγμής όλα καλά...θα το παλέψουμε κι αυτό!! 

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή καλή επιτυχία και σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες. Σας δίνω διπλή μπεμπεδοσκονη 🥰🥰🤩😍🥰😍🤩😍🥰😍🤩😍🥰

Κορίτσι με το καλό!!!!!!!!!!! Όλα με το καλό!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Ευχαριστώ καλό μου.θα πάνε όλα καλά και σε σένα!!! Ο επιμένων νικά!!!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή βδομάδα κορίτσια!!! Καλή αρχή σε όσες ξεκινάνε....καλές ωοληψιες να έχετε...καλές γονιμοποιησεις και καλά αποτελέσματα σε όσες είναι για χοριακη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Καλημέρα γουρλή αρχηγέ μας ! Καλή επιτυχία για αυριο!!! Χάθηκα λίγο μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατασταση μου...τελικά τι έχω? Μονοχοριακα δίδυμα...μονο αυτο δεν περίμενα..είναι λίγο δυσκολουτσικη κυηση γενικά αλλά μέχρι στιγμής όλα καλά...θα το παλέψουμε κι αυτό!! 

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή καλή επιτυχία και σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες. Σας δίνω διπλή μπεμπεδοσκονη 🥰🥰🤩😍🥰😍🤩😍🥰😍🤩😍🥰

Καλημέρα κοριτσάκι μου γλυκό! 🥰 Εννοείται πως θα πάνε όλα καλά! Θα είσαι σε στενή παρακολούθηση κ θα τα έχετε όλα υπό έλεγχο! Θετική σκέψη, ψυχραιμία κ καθαρό μυαλό! Κ εμπιστοσύνη στο γιατρό βεβαίως βεβαίως! Αλήθεια, σε παρακολουθεί ο γυναικολόγος σου ή έμεινες στο κέντρο όπου έκανες την εξωσωματική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Καλή βδομάδα κορίτσια!!! Καλή αρχή σε όσες ξεκινάνε....καλές ωοληψιες να έχετε...καλές γονιμοποιησεις και καλά αποτελέσματα σε όσες είναι για χοριακη.......

Σας ευχαριστούμε! Άντε μια εβδομάδα έμεινε για εσένα! Μια χαρά σε βρίσκω αραχτή με αυτόν τον καύσωνα στο σπιτάκι σου! Να κάνεις όμορφες σκέψεις! Συνέχισε κ τα καλύτερα έρχονται! ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου γλυκό! 🥰 Εννοείται πως θα πάνε όλα καλά! Θα είσαι σε στενή παρακολούθηση κ θα τα έχετε όλα υπό έλεγχο! Θετική σκέψη, ψυχραιμία κ καθαρό μυαλό! Κ εμπιστοσύνη στο γιατρό βεβαίως βεβαίως! Αλήθεια, σε παρακολουθεί ο γυναικολόγος σου ή έμεινες στο κέντρο όπου έκανες την εξωσωματική;

Έμεινα στο κέντρο που εκανα την εξωσωματική. Είμαι αρκετά ευχαριστημένη.με προσέχουν πολύ οπότε είμαι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimi1981 είπε:

Έμεινα στο κέντρο που εκανα την εξωσωματική. Είμαι αρκετά ευχαριστημένη.με προσέχουν πολύ οπότε είμαι οκ.

Μπράβο! Πολύ σημαντικό! Κ εγώ αυτό θα έκανα ... Υποθέτω πως ΔΕΝ εργάζεσαι πια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβο! Πολύ σημαντικό! Κ εγώ αυτό θα έκανα ... Υποθέτω πως ΔΕΝ εργάζεσαι πια;

Οχι .δεν εργάζομαι τώρα.εκλεισαν τα σχολεία και το γιορτάζουμε!!!🤸‍♀️🤸🏊‍♀️🏊‍♂️🏊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2021 at 5:36 ΜΜ, ο/η mia2020 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου! Ίσως κάποιες παλιότερες κοπέλες με θυμούνται, καθώς δε μπαίνω συχνά λόγω περιορισμένου χρόνου. 

Μετά από δύο αποτυχημένες εμβρυομεταφορές κατά τη διάρκεια του τελευταίου έτους πήρα σήμερα θετική χοριακή! Ήταν 380!

Δυσκολεύομαι ακόμη να το πιστέψω... Είναι βέβαια πολύ νωρίς, αλλά ελπίζω ότι θα πάνε όλα τα επόμενα βήματα όπως πρέπει! 

Αισιοδοξία και δύναμη εύχομαι σε όλες!!! 🥰

Μπράβο ρε κορίτσι! Συγχαρητήρια! Να έχεις μια όμορφη περίοδο εγκυμοσύνης! Ανέφελη κ απροβλημάτιστη! Είδες; Ήρθε κ η σειρά σου! Να το πιστέψεις κ να το χαρείς! Σε περνάω κ στο πινακάκι μας! Να το εμπλουτίζουμε να παίρνουμε θάρρος! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2021 at 3:43 ΜΜ, ο/η nikol88 είπε:

Καλή επιτυχία και στις 2!! 🥰🥰🥰

Ευχαριστούμε πολύ! Αμήν Παναγιά μου! @elena0212 κράτα με να σε κρατώ, να ανεβούμε το βουνό που λένε! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η troia είπε:

Όχι, εμένα δεν μου είπε ποτέ ξάπλα και δεν έκανα κιόλας. Θυμάμαι μου είχε πει: σήμερα γενικά άραξε. Εγώ μετά την εμβρυομεταφορά και τις 2 φορές είχα οδηγήσει και είχα πάει για βελονισμό και μετά είχα γυρίσει μόνη μου στο σπίτι. Την πρώτη φορά που δεν πέτυχε, είχα κάνει το λάθος και είχα δουλέψει από το σπίτι μόλις επέστρεψα από την εμβρυομεταφορά και γενικά μέχρι τη χοριακή είχα πιεστεί πολύ από τη δουλειά και είχα και τις ζαλάδες από τα χάπια και καθυστερούσα γεύματα, επειδή δεν έβρισκα χρόνο να μαγειρεψω...Τη δεύτερη φορά έβαλα τη δουλειά σαν τρίτη προτεραιότητα, ξεκουραζόμουν όποτε ήθελα και φρόντιζα να έχω πάντα μαγειρεμένο φαγητό και να τρώω στην ώρα μου. και όλα πήγαν καλά, δεν ξέρω βέβαια αν οφείλεται εκεί ή αν ήταν τυχαίο...

Για τα βάρη τώρα, ο δικός μου το διευκρινίζει (ακόμα και τώρα στην εγκυμοσύνη). Δε θέλει π.χ. να σπρώχνω βαριά έπιπλα, τα ψώνια από το σουπερμάρκετ όμως τα σηκώνω, φυσικά όχι όταν έχω πολύ βαριά πράγματα...Και στη λαική έχω πάει πολλές φορές με το καροτσάκι μου...

Να σε ρωτήσω κορίτσι σχετικά με τον βελονισμό που αναφέρεις, επειδή κάνω κ εγώ (δεν έχει πολύ καιρό που τον ξεκίνησα) έκανες παραμονές της ετ ή μετά; Υπάρχει κάποιος περιορισμός; Θα ρωτήσω βέβαια κ τους ειδικούς αλλά με ενδιαφέρει να ακούω κ τις εμπειρίες των κοριτσιών εδώ μέσα. Άλλωστε μην το ξαναλέμε, αυτός είναι κ ο σκοπός που μπαίνουμε εδώ. Να ανταλλάζουμε απόψεις κ εμπειρίες ... Για πες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε!! Γύρω στις 12:30 θα γνωρίζω το αποτέλεσμα της χοριακής! Θα θελα όσο τίποτε άλλο να γινόταν το θαύμα 🙏🏻 παρ όλα αυτά σίγουρα το έχω επεξεργαστεί το αρνητικό αποτέλεσμα! Δε σας κρύβω πως την Παρασκευή ήμουν τρομερά χάλια! Αγκάλιαζα τον αντρούλη μου και έκλαιγα έκλαιγα έκλαιγα μέχρι που στέρεψαν κ τα δάκρυα!! Έχω απογοητευτεί ναι πάρα πολύ! Μα βλέποντας και κάνοντας…Ποτέ δε ξέρει καμιά μας πότε θα είναι το τυχερό της! Θέλω να ξέρετε πως η συμπαράσταση σας και τα μεστά σας λόγια λειτούργησαν σαν βάλσαμο στη πληγωμένη μου καρδούλα! Σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου! Όταν θα πάρω τα αποτελέσματα θα σας πω! Σας φιλώ!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Οχι .δεν εργάζομαι τώρα.εκλεισαν τα σχολεία και το γιορτάζουμε!!!🤸‍♀️🤸🏊‍♀️🏊‍♂️🏊

Άριστα! Μια χαρά σε βρίσκω καλή μου κ σε φτύνω να μην σε ματιάσω! Φτου φτου φτου! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε!! Γύρω στις 12:30 θα γνωρίζω το αποτέλεσμα της χοριακής! Θα θελα όσο τίποτε άλλο να γινόταν το θαύμα 🙏🏻 παρ όλα αυτά σίγουρα το έχω επεξεργαστεί το αρνητικό αποτέλεσμα! Δε σας κρύβω πως την Παρασκευή ήμουν τρομερά χάλια! Αγκάλιαζα τον αντρούλη μου και έκλαιγα έκλαιγα έκλαιγα μέχρι που στέρεψαν κ τα δάκρυα!! Έχω απογοητευτεί ναι πάρα πολύ! Μα βλέποντας και κάνοντας…Ποτέ δε ξέρει καμιά μας πότε θα είναι το τυχερό της! Θέλω να ξέρετε πως η συμπαράσταση σας και τα μεστά σας λόγια λειτούργησαν σαν βάλσαμο στη πληγωμένη μου καρδούλα! Σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου! Όταν θα πάρω τα αποτελέσματα θα σας πω! Σας φιλώ!!! ♥️♥️♥️

Αχ βρε κορίτσακι μου με συγκίνησες, πόσο πονάμε όλες εδώ μέσα !!!! Θα σου πω να προσπαθείς να είσαι δυνατή και ήρεμη όσο μπορείς χωρίς πίεση!! Γιατί και η πίεση καλό δεν κάνει!!! Πάρε το χρόνο σου ,να χαρείς το καλοκαίρι σου και όλα θα τα καταφέρουμε ❤️❤️❤️!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ευχαριστούμε πολύ! Αμήν Παναγιά μου! @elena0212 κράτα με να σε κρατώ, να ανεβούμε το βουνό που λένε! 😂

Κοριτσάρες μουυυ καλή επιτυχίααα όλα να πάνε τελειαααα ❤️💓🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε!! Γύρω στις 12:30 θα γνωρίζω το αποτέλεσμα της χοριακής! Θα θελα όσο τίποτε άλλο να γινόταν το θαύμα 🙏🏻 παρ όλα αυτά σίγουρα το έχω επεξεργαστεί το αρνητικό αποτέλεσμα! Δε σας κρύβω πως την Παρασκευή ήμουν τρομερά χάλια! Αγκάλιαζα τον αντρούλη μου και έκλαιγα έκλαιγα έκλαιγα μέχρι που στέρεψαν κ τα δάκρυα!! Έχω απογοητευτεί ναι πάρα πολύ! Μα βλέποντας και κάνοντας…Ποτέ δε ξέρει καμιά μας πότε θα είναι το τυχερό της! Θέλω να ξέρετε πως η συμπαράσταση σας και τα μεστά σας λόγια λειτούργησαν σαν βάλσαμο στη πληγωμένη μου καρδούλα! Σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου! Όταν θα πάρω τα αποτελέσματα θα σας πω! Σας φιλώ!!! ♥️♥️♥️

Καλά αποτελέσματα!!!!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κ σκέψη να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!!!!!! Όλα να πάνε καλά!!!!!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Έμεινα στο κέντρο που εκανα την εξωσωματική. Είμαι αρκετά ευχαριστημένη.με προσέχουν πολύ οπότε είμαι οκ.

Κορίτσι μου να έχεις μια υγιή χαρούμενη και ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη 💓❤️💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάρες μουυυ καλή επιτυχίααα όλα να πάνε τελειαααα ❤️💓🥰

Αν είμαστε στο τέλος, θα πάνε! Αν δεν πάνε δεν είναι το τέλος! Τ' ακούς ε; Για σένα το λέω! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε!! Γύρω στις 12:30 θα γνωρίζω το αποτέλεσμα της χοριακής! Θα θελα όσο τίποτε άλλο να γινόταν το θαύμα 🙏🏻 παρ όλα αυτά σίγουρα το έχω επεξεργαστεί το αρνητικό αποτέλεσμα! Δε σας κρύβω πως την Παρασκευή ήμουν τρομερά χάλια! Αγκάλιαζα τον αντρούλη μου και έκλαιγα έκλαιγα έκλαιγα μέχρι που στέρεψαν κ τα δάκρυα!! Έχω απογοητευτεί ναι πάρα πολύ! Μα βλέποντας και κάνοντας…Ποτέ δε ξέρει καμιά μας πότε θα είναι το τυχερό της! Θέλω να ξέρετε πως η συμπαράσταση σας και τα μεστά σας λόγια λειτούργησαν σαν βάλσαμο στη πληγωμένη μου καρδούλα! Σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου! Όταν θα πάρω τα αποτελέσματα θα σας πω! Σας φιλώ!!! ♥️♥️♥️

Εύχομαι ολοκαρδα να εχεις θετική χοριακη! Προσευχομαι για σενα βαθιά κι αληθινα! Μακαρι Μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!!!!!🤞🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε!! Γύρω στις 12:30 θα γνωρίζω το αποτέλεσμα της χοριακής! Θα θελα όσο τίποτε άλλο να γινόταν το θαύμα 🙏🏻 παρ όλα αυτά σίγουρα το έχω επεξεργαστεί το αρνητικό αποτέλεσμα! Δε σας κρύβω πως την Παρασκευή ήμουν τρομερά χάλια! Αγκάλιαζα τον αντρούλη μου και έκλαιγα έκλαιγα έκλαιγα μέχρι που στέρεψαν κ τα δάκρυα!! Έχω απογοητευτεί ναι πάρα πολύ! Μα βλέποντας και κάνοντας…Ποτέ δε ξέρει καμιά μας πότε θα είναι το τυχερό της! Θέλω να ξέρετε πως η συμπαράσταση σας και τα μεστά σας λόγια λειτούργησαν σαν βάλσαμο στη πληγωμένη μου καρδούλα! Σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου! Όταν θα πάρω τα αποτελέσματα θα σας πω! Σας φιλώ!!! ♥️♥️♥️

Καλά έκανες κ ξέσπασες κοριτσάκι μου! Κ ο άντρας σου να ξεσπάσει! Να τον παροτρύνεις! Δεν είναι ντροπή να κλάψει. Ας μην τους ξεχνάμε κ αυτούς! Τα κρατούν μέσα τους κ δεν κάνει... Θα έρθουν κ τα δάκρυα χαράς κ ανακούφισης! Ο Θεός να βάλει το χέρι του να έρθουν σύντομα οι χαρές που περιμένετε ... Αναμένουμε μαζί σου ...💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εύχομαι ολοκαρδα να εχεις θετική χοριακη! Προσευχομαι για σενα βαθιά κι αληθινα! Μακαρι Μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!!!!!🤞🏻🙏🏻

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλά έκανες κ ξέσπασες κοριτσάκι μου! Κ ο άντρας σου να ξεσπάσει! Να τον παροτρύνεις! Δεν είναι ντροπή να κλάψει. Ας μην τους ξεχνάμε κ αυτούς! Τα κρατούν μέσα τους κ δεν κάνει... Θα έρθουν κ τα δάκρυα χαράς κ ανακούφισης! Ο Θεός να βάλει το χέρι του να έρθουν σύντομα οι χαρές που περιμένετε ... Αναμένουμε μαζί σου ...💚

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε!! Γύρω στις 12:30 θα γνωρίζω το αποτέλεσμα της χοριακής! Θα θελα όσο τίποτε άλλο να γινόταν το θαύμα 🙏🏻 παρ όλα αυτά σίγουρα το έχω επεξεργαστεί το αρνητικό αποτέλεσμα! Δε σας κρύβω πως την Παρασκευή ήμουν τρομερά χάλια! Αγκάλιαζα τον αντρούλη μου και έκλαιγα έκλαιγα έκλαιγα μέχρι που στέρεψαν κ τα δάκρυα!! Έχω απογοητευτεί ναι πάρα πολύ! Μα βλέποντας και κάνοντας…Ποτέ δε ξέρει καμιά μας πότε θα είναι το τυχερό της! Θέλω να ξέρετε πως η συμπαράσταση σας και τα μεστά σας λόγια λειτούργησαν σαν βάλσαμο στη πληγωμένη μου καρδούλα! Σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου! Όταν θα πάρω τα αποτελέσματα θα σας πω! Σας φιλώ!!! ♥️♥️♥️

Αχ με συγκινησες παρα πολυ καρδια μου.Ευχομαι με ολη μου τη ψυχη 12 κ 30 να χοροπηδας!!!!!Μεγαλη αγκαλιτσα σου στελνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Κοριτσια μου, γλυκα θα ηθελα πληροφοριες για βελονισμό παρακαλω @Vasilique???

τους καλους καιρους που ημασταν ανετοι οικονομικα ηταν μεσα στο πακετο του κεντρου που τον εκανα.Υποτιθεται οτι αυξανει τις πιθανοτητες εμφυτευσης δε πονεσε και δε μου προσφερε τιποτα φυσικα.Για μαρκετινγκ μονο.Δεν εχει αποδειχθει επιστημονικα.Αλλα αυτη ειναι η δικη μου εμπειρια-αποψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...