Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

κοιτα αν το δεις λογικα που πριν την οωληψια σου λενε μη φας μην πιεις μα ειναι δυνατον να σου πουνε πιες αλκοολ ετσι κι αλλιως σε καποιες φασεις της εξωσωματικης χρειαζεται ηρεμια οπως και στην ετ σου λενε ξαπλα ...θελει προσοχη στο τι τρωμε οπως πολυ σωστα λες.Αλλες το πιανουν μεθυσμενες το παιδι αλλα τι να κανουμε σε εμας που εχουμε θεματα ψαχνουμε το καθε τι που μας κανει κακο...

Έτσι ακριβώς!!!! Κ εγώ συμφωνώ!!!!! Γι'αυτό κ ρώτησα αν ξέρετε κάτι.... Και με βοηθήσατε αρκετά!!!!! 🌹🌹🌹🌹😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Είχα μια πρώτη επικοινωνία στο τηλέφωνο μαζί του, θα έχω μια ακόμα αύριο που θα βγουν του άντρα μμου τα αποτελέσματα και μου είπε να τον καλέσω. 

Μετα φαντάζομαι θα μας κλείσει και ραντεβού να βρεθούμε από κοντά. 

Αλλά επειδή μου τον σύστησε η γυναικολόγος μου γτ ανήκει στην ομάδα της, να σου πω την αλήθεια νιώθω ήδη μια ασφάλεια. Ελπίζω να μην μμου τα χαλάσει στην πορεία! 

Η αλήθεια είναι ότι σου λένε τα κορίτσια ότι οι γιατροί φαίνονται στην αποτυχια αλλά εσύ δεν χρειάζεται να ανχωνεσαι θα πάνε όλα καλά και εάν κάτι δεν σου αρέσει πάντα μπορούμε να ψάξουμε και αλλού γνώμες απορίες οτιδήποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Έτσι ακριβώς!!!! Κ εγώ συμφωνώ!!!!! Γι'αυτό κ ρώτησα αν ξέρετε κάτι.... Και με βοηθήσατε αρκετά!!!!! 🌹🌹🌹🌹😍😍😍😍😍

 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι σου λένε τα κορίτσια ότι οι γιατροί φαίνονται στην αποτυχια αλλά εσύ δεν χρειάζεται να ανχωνεσαι θα πάνε όλα καλά και εάν κάτι δεν σου αρέσει πάντα μπορούμε να ψάξουμε και αλλού γνώμες απορίες οτιδήποτε!!!

καλα εννοειται αυτο!!!!Και πρεπει παντα να εμπιστευομαστε το ενστικτο μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimitra1975 είπε:

Καλησπέρα και απο εμένα.....αδιαθέτησα την Παρασκευη και αυριο παω πρωι πρωι για αιμοληψια(μετρηση ορμονων φανταζομαι και υπερηχο)....ξεκιναω και εγω την προετοιμασια αλλα με δανεικα..αν ειναι ολα καλα θα προχωρησουμε για ετ μεσα στο μηνα ...δεν σας κρυβω οτι τρεμει η καρδουλα μου ηδη.....

μονο 2 προσπαθειες μπορουμε να κανουμε.....

σας διαβαζω,σας θαυμαζω....ουφφφφφ 

θα σπασει η καρδια μου 

 

Κορίτσι μου έχεις την θετική μας ενέργεια και καλή μας σκέψη!!!! 

Να πάνε όλα καλά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!! 

Και να μας στείλεις να μας πεις νεότερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

Κορίτσι μου έχεις την θετική μας ενέργεια και καλή μας σκέψη!!!! 

Να πάνε όλα καλά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!! 

Και να μας στείλεις να μας πεις νεότερα! 

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου 💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimitra1975 είπε:

Καλησπέρα και απο εμένα.....αδιαθέτησα την Παρασκευη και αυριο παω πρωι πρωι για αιμοληψια(μετρηση ορμονων φανταζομαι και υπερηχο)....ξεκιναω και εγω την προετοιμασια αλλα με δανεικα..αν ειναι ολα καλα θα προχωρησουμε για ετ μεσα στο μηνα ...δεν σας κρυβω οτι τρεμει η καρδουλα μου ηδη.....

μονο 2 προσπαθειες μπορουμε να κανουμε.....

σας διαβαζω,σας θαυμαζω....ουφφφφφ 

θα σπασει η καρδια μου 

 

Γιατι καλε μονο 2 προσπαθειες?Καλη επιτυχια να εχεις και να μην σκας κοριτσι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

Εμένα ο Ν.Π., ο στρατιωτικός, μου είπε: "πάρε τον τόμο της γυναικολόγίας και διάβασε"...Κι εγώ τον απέριψα μετά από αυτό...

Α τελικά το έχει η Μονάδα δεν εξηγείται αλλιώς χαχαχαχα

Εμενα μου το είπε το έτερο ήμισυ της μονάδας ο Τρυφ. Ο οποίος ήθελε να βάλει τον άντρα μου ως πειραματόζωο στην θεραπεία οξυγόνου που κάνουν οι δύτες κ οι ασθενείς με προβλήματα στις αρθρώσεις κλπ. μήπως ΚΑΙ βελτιωθεί το σπερμα!!

Μας έστειλε εκεί μας πήραν 2ωρο ιστορικό με σκοπό να μας ενημερώσουν αν μπορεί να λαβει μέρος πειραματικά!!

Ε αυτό ήταν κ το κερασάκι στην τούρτα και φύγαμε τρέχοντας!

Τι τραβάμε Θεέ μου και δεν το μάρτυραμε..

Τώρα το διακομωδω αλλά τότε απορώ πως την βγάλαμε καθαρή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zoupaki είπε:

στο ννα ή ιδιωτικα πηγες στο ιατρειο του?Φυσικα και δεν ειμαι σε αυτον στον Σωτ ειμαι.

Μόνο καλά έχω ακούσει και εγώ για τον γιατρό σου 

Να πάνε όλα τέλεια ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimitra1975 είπε:

Καλησπέρα και απο εμένα.....αδιαθέτησα την Παρασκευη και αυριο παω πρωι πρωι για αιμοληψια(μετρηση ορμονων φανταζομαι και υπερηχο)....ξεκιναω και εγω την προετοιμασια αλλα με δανεικα..αν ειναι ολα καλα θα προχωρησουμε για ετ μεσα στο μηνα ...δεν σας κρυβω οτι τρεμει η καρδουλα μου ηδη.....

μονο 2 προσπαθειες μπορουμε να κανουμε.....

σας διαβαζω,σας θαυμαζω....ουφφφφφ 

θα σπασει η καρδια μου 

 

Πολύ πολύ καλή επιτυχία!

Όλα να πάνε καλά στην προσπάθεια σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Μόνο καλά έχω ακούσει και εγώ για τον γιατρό σου 

Να πάνε όλα τέλεια ❤️

 

γατουλα μου σε ευχαριστω!!!!(λατρευω γατουλες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zoupaki είπε:

Ο σωτ ειναι απο τους καλυτερους που εχω δει.Με αντιμετωπισε σαν ανθρωπο και μετα σαν πελατη.Τα καλυτερα λοιπον και για μενα.Μονο που το ΝΝΑ εχει συστηματα δε πας ετσι.Αν δηλαδη δε πας στα ιατρεια τους και περιμενεις ποτε θα κλεισεις ραντεβου στα ιατρεια τους καληνυχτες σε 2 χρονια θα κανεις εξωσωματικη.Ο σωτ ειναιΝΝΑ,λητω και ιασω παντου κανει.

Το 2019 πάντως που έκανα εγώ δυο ραντεβού με τον Τρ. Στο ΝΝΑ μόνο εκεί γινόταν κ όχι ιδιωτικά.

Ζήτησα να με βλέπει Ιδιωτικά αν γινόταν γιατί είχα ραντεβού στις 10 κ με έβλεπε στις 12 την ώρα που ερχόταν δηλαδή κ επρεπε να παίρνω συνεχώς άδεια από την δουλειά κ αρνήθηκε κατηγορηματικά 

Ε εντάξει άμα είναι να χάσω κ την δουλειά μου γιατί δεν είναι συνεπείς ε όχι σορυ δεν δουλεύω από χόμπι

Όλες τις άλλες φορές στα αλλά κέντρα  πήγαινα για υπερηχο στις 7-7.30 το πρωί κ στις 9 ήμουν στην δουλειά μου κυρία ούτε άγχος ούτε άδεια ούτε να σκεφτώ 100 δικαιολογίες για να αργήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Το 2019 πάντως που έκανα εγώ δυο ραντεβού με τον Τρ. Στο ΝΝΑ μόνο εκεί γινόταν κ όχι ιδιωτικά.

Ζήτησα να με βλέπει Ιδιωτικά αν γινόταν γιατί είχα ραντεβού στις 10 κ με έβλεπε στις 12 την ώρα που ερχόταν δηλαδή κ επρεπε να παίρνω συνεχώς άδεια από την δουλειά κ αρνήθηκε κατηγορηματικά 

Ε εντάξει άμα είναι να χάσω κ την δουλειά μου γιατί δεν είναι συνεπείς ε όχι σορυ δεν δουλεύω από χόμπι

Όλες τις άλλες φορές στα αλλά κέντρα  πήγαινα για υπερηχο στις 7-7.30 το πρωί κ στις 9 ήμουν στην δουλειά μου κυρία ούτε άγχος ούτε άδεια ούτε να σκεφτώ 100 δικαιολογίες για να αργήσω 

οχι εγω τον Σωτ μονο ιδιωτικα τον εβλεπα πατησα ννα μονο για τα διαδικαστικα του φακελου αλλα ειχε αρκετη χαρτουρα και οποτε πηγαινα γινοτανε χαμος μιλαμε και η φιλη μου πετυχε μαζι του πριν 3 χρονια μου ελεγε δεν εχει κοσμο καθολου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

γατουλα μου σε ευχαριστω!!!!(λατρευω γατουλες)

Και εγώ τον Ταζ 😉

Απο Looney είναι ο αγαπημένος μου😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Και εγώ τον Ταζ 😉

Απο Looney είναι ο αγαπημένος μου😂

ειναι γλυκας και τα κανει ολα λιμπα.κλασσικη περιπτωση αντρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα εγώ όπως και η Sandy δεν τους πολύ άκουσα και πρηστικα!! Κορίτσι μου πάντως ήθελα να σου πω και εάν θες κρατά την συμβουλή μου , επειδή είπες ότι ο γιατρός σου δεν είναι πολύ ομιλητικός και ακριβώς έτσι ήταν ο δικός μου,σου λέω να μην του αφήσεις περιθώρια εάν έχεις απορίες δεν θα φεύγεις από εκεί μέχρι να στις λύσει!!! Εγώ έλεγα έχει γνώσεις απλά ακουτων !! Και τώρα μωτζωνομαι !! 

Χτες έφαγα και το πιτογυρο μου και το παγωτακι μου... Βέβαια έχω βγει από μια διατροφή 4μηνων και έχω τις βάσεις νιώθω στον οργανισμό γιατί έχω χάσει κιλά οπότε από αλάτι ζάχαρη φαντάζομαι τι στο καλό μετά από τόσους μήνες θα είμαι καλα επιπεδα... Αλλά έτρωγα παγωτάκια αυτές τις μέρες φουλ... Ωστόσο από σήμερα με τις ενέσεις μόνο στεβια όπως είπε και το ζουπακι!!! 

Έχεις δίκιο αννια μου στο θέμα του γιατρού... Αυτό προσπάθησα να κάνω προχτές να μην αφήσω περιθώρια αλλά κάπου το έχασα μάλλον. Καλά σήμερα θα έχω πάλι επικοινωνία γιατί ήθελα κάτι ακόμα να ρωτήσω ελπίζω! Θα δείξει!! 😂

στις πριν 9 ώρες, ο/η dimitra1975 είπε:

Καλησπέρα και απο εμένα.....αδιαθέτησα την Παρασκευη και αυριο παω πρωι πρωι για αιμοληψια(μετρηση ορμονων φανταζομαι και υπερηχο)....ξεκιναω και εγω την προετοιμασια αλλα με δανεικα..αν ειναι ολα καλα θα προχωρησουμε για ετ μεσα στο μηνα ...δεν σας κρυβω οτι τρεμει η καρδουλα μου ηδη.....

μονο 2 προσπαθειες μπορουμε να κανουμε.....

σας διαβαζω,σας θαυμαζω....ουφφφφφ 

θα σπασει η καρδια μου 

 

Καλή επιτυχία!!!!! Κι εγώ σήμερα ξεκινάω!!!! 

 

 

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Χτες έφαγα και το πιτογυρο μου και το παγωτακι μου... Βέβαια έχω βγει από μια διατροφή 4μηνων και έχω τις βάσεις νιώθω στον οργανισμό γιατί έχω χάσει κιλά οπότε από αλάτι ζάχαρη φαντάζομαι τι στο καλό μετά από τόσους μήνες θα είμαι καλα επιπεδα... Αλλά έτρωγα παγωτάκια αυτές τις μέρες φουλ... Ωστόσο από σήμερα με τις ενέσεις μόνο στεβια όπως είπε και το ζουπακι!!! 

Έχεις δίκιο αννια μου στο θέμα του γιατρού... Αυτό προσπάθησα να κάνω προχτές να μην αφήσω περιθώρια αλλά κάπου το έχασα μάλλον. Καλά σήμερα θα έχω πάλι επικοινωνία γιατί ήθελα κάτι ακόμα να ρωτήσω ελπίζω! Θα δείξει!! 😂

Καλή επιτυχία!!!!! Κι εγώ σήμερα ξεκινάω!!!! 

 

 

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!!για το update : εκανα υπερηχο μου πηρε και ορμονες που θα τις εχουμε το μεσημερι....μου εγραψε cyclacur ή progynova (που εχω γυρισει ηδη τον κοσμο ολο και δεν βρισκω) και demestril ...και αναλογα με τις ορμονες θα πορευτουμε!!!!

Διόνη μου καλή επιτυχία ....σας ευχαριστώ ολες για την στήριξη (ως καινουργιο μελος αργει να ανεβει το ποστ μου....) σας φιλω 

ειμαστε ολες μαζι , δεν νιωθω μονη

σας ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > 29/6

@elena0212--> 28/6

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212--> 3/7

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@geo2222--> ?

@skorpina78--> 28/6

@kk88-->5/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

Καλημερούδια κοριτσάκια μου! Καλή μας εβδομάδα! Ευλογημένη κ τυχερή Παναγιά μου! Τι μου κάνετε; Ένας ψιλοχαμούλης έγινε καταλαβαίνω εδώ μέσα ε! Δεν είναι κακό να ανάβουν τα αίματα πού κ πού! Όλα καλά! Ο κάθε άνθρωπος διαχειρίζεται κ αντιδρά διαφορετικά... Καμιά φορά ο πόνος κ η απογοήτευση μας κάνουν κ παραφερόμαστε... Κ εδώ μέσα όλες λίγο πολύ έχουμε πονέσει ... Respect σε όλες όμως! Και υπομονή κορίτσια! Επιμονή κ υπομονή!

Να πονάς, αλλά να μην καταβάλλεσαι

Να πονάς, αλλά να μην παραφέρεσαι

Να πονάς, αλλά να μην μεμψιμοιρείς

Να πονάς, αλλά να μην γκρινιάζεις

Να πονάς, αλλά να μην γίνεσαι αντικοινωνικός

Να πονάς, αλλά να μην γίνεσαι πρόβλημα στο περιβάλλον σου

Να πονάς, αλλά να μένεις όρθιος

Να πονάς, αλλά να χαμογελάς

Να πονάς, αλλά να δοξολογείς

Να πονάς, αλλά να εργάζεσαι

Να πονάς, αλλά να προσφέρεις

Να πονάς, αλλά να προσεύχεσαι ...

ΥΠΟΜΟΝΗ, μια ξεχασμένη αρετή! 🙏

@skorpina78 κοριτσάκι μου εύχομαι ό,τι καλύτερο! Να αλλάξει αυτό που είδες κ να γίνει η ανατροπή!

@geo2222 Τι γίνετε;

@elena0212 κορίτσι μου! Ωοληψία σήμερα ε; Άντε όλα να πάνε κατ' ευχήν! Εγώ σ' ακολουθώ! Αύριο η σειρά μου! Στο είπα, μαζί θα πορευτούμε! Καλή μας διαδρομή! 💚🧿

Οι εγκυούλες μην μας ξεχνάτε! Θέλουμε την καλημέρα σας, την ηρεμία σας κ άπλετη μπεμπεδόσκονη! 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > 29/6

@elena0212--> 28/6

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212--> 3/7

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@geo2222--> ?

@skorpina78--> 28/6

@kk88-->5/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

Καλημερούδια κοριτσάκια μου! Καλή μας εβδομάδα! Ευλογημένη κ τυχερή Παναγιά μου! Τι μου κάνετε; Ένας ψιλοχαμούλης έγινε καταλαβαίνω εδώ μέσα ε! Δεν είναι κακό να ανάβουν τα αίματα πού κ πού! Όλα καλά! Ο κάθε άνθρωπος διαχειρίζεται κ αντιδρά διαφορετικά... Καμιά φορά ο πόνος κ η απογοήτευση μας κάνουν κ παραφερόμαστε... Κ εδώ μέσα όλες λίγο πολύ έχουμε πονέσει ... Respect σε όλες όμως! Και υπομονή κορίτσια! Επιμονή κ υπομονή!

Να πονάς, αλλά να μην καταβάλλεσαι

Να πονάς, αλλά να μην παραφέρεσαι

Να πονάς, αλλά να μην μεμψιμοιρείς

Να πονάς, αλλά να μην γκρινιάζεις

Να πονάς, αλλά να μην γίνεσαι αντικοινωνικός

Να πονάς, αλλά να μην γίνεσαι πρόβλημα στο περιβάλλον σου

Να πονάς, αλλά να μένεις όρθιος

Να πονάς, αλλά να χαμογελάς

Να πονάς, αλλά να δοξολογείς

Να πονάς, αλλά να εργάζεσαι

Να πονάς, αλλά να προσφέρεις

Να πονάς, αλλά να προσεύχεσαι ...

ΥΠΟΜΟΝΗ, μια ξεχασμένη αρετή! 🙏

@skorpina78 κοριτσάκι μου εύχομαι ό,τι καλύτερο! Να αλλάξει αυτό που είδες κ να γίνει η ανατροπή!

@geo2222 Τι γίνετε;

@elena0212 κορίτσι μου! Ωοληψία σήμερα ε; Άντε όλα να πάνε κατ' ευχήν! Εγώ σ' ακολουθώ! Αύριο η σειρά μου! Στο είπα, μαζί θα πορευτούμε! Καλή μας διαδρομή! 💚🧿

Οι εγκυούλες μην μας ξεχνάτε! Θέλουμε την καλημέρα σας, την ηρεμία σας κ άπλετη μπεμπεδόσκονη! 🥰

 

Καλημερα καλη οωληψια χωρις πονακια ευχομαι και με πολλα αυγουλάκια!!!!Με το καλό σε όσες κοπελες κανουν τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > 29/6

@elena0212--> 28/6

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212--> 3/7

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@geo2222--> ?

@skorpina78--> 28/6

@kk88-->5/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

Καλημερούδια κοριτσάκια μου! Καλή μας εβδομάδα! Ευλογημένη κ τυχερή Παναγιά μου! Τι μου κάνετε; Ένας ψιλοχαμούλης έγινε καταλαβαίνω εδώ μέσα ε! Δεν είναι κακό να ανάβουν τα αίματα πού κ πού! Όλα καλά! Ο κάθε άνθρωπος διαχειρίζεται κ αντιδρά διαφορετικά... Καμιά φορά ο πόνος κ η απογοήτευση μας κάνουν κ παραφερόμαστε... Κ εδώ μέσα όλες λίγο πολύ έχουμε πονέσει ... Respect σε όλες όμως! Και υπομονή κορίτσια! Επιμονή κ υπομονή!

Να πονάς, αλλά να μην καταβάλλεσαι

Να πονάς, αλλά να μην παραφέρεσαι

Να πονάς, αλλά να μην μεμψιμοιρείς

Να πονάς, αλλά να μην γκρινιάζεις

Να πονάς, αλλά να μην γίνεσαι αντικοινωνικός

Να πονάς, αλλά να μην γίνεσαι πρόβλημα στο περιβάλλον σου

Να πονάς, αλλά να μένεις όρθιος

Να πονάς, αλλά να χαμογελάς

Να πονάς, αλλά να δοξολογείς

Να πονάς, αλλά να εργάζεσαι

Να πονάς, αλλά να προσφέρεις

Να πονάς, αλλά να προσεύχεσαι ...

ΥΠΟΜΟΝΗ, μια ξεχασμένη αρετή! 🙏

@skorpina78 κοριτσάκι μου εύχομαι ό,τι καλύτερο! Να αλλάξει αυτό που είδες κ να γίνει η ανατροπή!

@geo2222 Τι γίνετε;

@elena0212 κορίτσι μου! Ωοληψία σήμερα ε; Άντε όλα να πάνε κατ' ευχήν! Εγώ σ' ακολουθώ! Αύριο η σειρά μου! Στο είπα, μαζί θα πορευτούμε! Καλή μας διαδρομή! 💚🧿

Οι εγκυούλες μην μας ξεχνάτε! Θέλουμε την καλημέρα σας, την ηρεμία σας κ άπλετη μπεμπεδόσκονη! 🥰

 

Καλημέρα γουρλή αρχηγέ μας ! Καλή επιτυχία για αυριο!!! Χάθηκα λίγο μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατασταση μου...τελικά τι έχω? Μονοχοριακα δίδυμα...μονο αυτο δεν περίμενα..είναι λίγο δυσκολουτσικη κυηση γενικά αλλά μέχρι στιγμής όλα καλά...θα το παλέψουμε κι αυτό!! 

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή καλή επιτυχία και σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες. Σας δίνω διπλή μπεμπεδοσκονη 🥰🥰🤩😍🥰😍🤩😍🥰😍🤩😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Καλή επιτυχία!!!!! Κι εγώ σήμερα ξεκινάω!!!! 

 

 

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Αγαπημένη μου!!!! Καλή αρχή να έχεις κορίτσι μου!!!! ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi1981 είπε:

Καλημέρα γουρλή αρχηγέ μας ! Καλή επιτυχία για αυριο!!! Χάθηκα λίγο μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατασταση μου...τελικά τι έχω? Μονοχοριακα δίδυμα...μονο αυτο δεν περίμενα..είναι λίγο δυσκολουτσικη κυηση γενικά αλλά μέχρι στιγμής όλα καλά...θα το παλέψουμε κι αυτό!! 

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή καλή επιτυχία και σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες. Σας δίνω διπλή μπεμπεδοσκονη 🥰🥰🤩😍🥰😍🤩😍🥰😍🤩😍🥰

Με το καλο κοριτσι μου!!!!!Μπράβο σου!!!!Αντε να παιρνουμε σειρά κι εμεις!!!!Καλή και ήσυχη εγκυμοσύνη να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zoupaki είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!!!!Μπράβο σου!!!!Αντε να παιρνουμε σειρά κι εμεις!!!!Καλή και ήσυχη εγκυμοσύνη να έχεις!

Ευχαριστώ καλό μου.θα πάνε όλα καλά και σε σένα!!! Ο επιμένων νικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...