Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

Αννια σου χω στειλει μηνυμα πηρες τηλεφωνο τελικα εκει που ελεγες?Ολα καλα?

Αχ κορίτσι μου συγνώμη δεν το έχω δει μάλλον επειδή μπαίνω από το κινητό!! Δεν πήρα να σου πω την αλήθεια , επειδή έχουμε πει λίγο να ξεκουραστούμε με τον άντρα και από Σεπτέμβρη θα ξεκινήσουμε πάλι οπότε λεω τέλη Ιουλίου να πάρω τηλ για να κλείσω ραντεβού ( μήπως έχουν μεγάλη αναμονή) και από εβδομάδα θα κλείσω στο Έλενα στην Τσεκούρα για οοοποοοτεε μου πουν !!! Έτσι τα έχω στο μυαλό μου !! Είσαι ευχαριστημένη από το νοσοκομείο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

μολις ανναρωσα απο κοβιντ και εχασα ενα κυκλο και αυτον οποτε θα ξεκινησω τελη ιουλιου την διεγερση.Σου λεω εχω παθει πλακα με τον ντεκαφ.Εχει ομως λιγη καφεινη σε πολυ μικρο ποσοστο αλλα η γευση δεν υπαρχει.Απο τσιγαρα δε καπνιζα πριν χρονια το κοψα αλλα φαντασου εκανα 1-2 την ημερα.Εκανα λιγο ηλεκτρονικο αλλα το πεταξα κι αυτο.Οντως μου βρωμαει αλλα επειδη καπνιζα και γω δε μπορω να την πω σε ανθρωπο.Σιγουρα βγαινει καλο ή μαλλον καλα γιατι και διατροφη κανεις και αλατι κοβεις και αλκοολ δηλαδη αν συνεχιζαμε ετσι εφορου ζωης φανταζομαι οτι και κιλα θα χαναμε και η υγεια μας θα ηταν σε καλυτερη φαση!

Αχ έχουμε και τον ιό τώρα να σκεφτόμαστε άστα...περαστικά να είναι κορίτσι μου και με το καλό να ξεκινήσεις..όλα να σου πάνε καλά εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Εμένα η χοριακη πέφτει Σάββατο λοιπον αν μετρήσω από την μέρα της ετ γίνονται χοριακες Σάββατο έτσι;εννοώ να βγαίνουν αποτελέσματα Σάββατο και όχι Δευτέρα 

Για να μη σε φάει η αγωνία πάρε από πριν το μικροβιολογικό και ρώτα αν πας πρωί Σαββάτου αν θα έχεις το αποτέλεσμα μέχρι το μεσημέρι.

Μην πας Σάββατο πρωί και σου πουν Δευτέρα αποτέλεσμα γιατί είναι απάλευτο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου είδα μετά απάντησες στην ολια ότι μιλούσες για την εμβρυομεταφορά εμένα μου είπε να ξεκινήσω ενέσεις αύριο 4η μέρα περιόδου λόγω αντισυλληπτικων που έπαιρνα... Τώρα βέβαια θα μιλάει και η γιατρός που έχω εδώ στον τόπο μου μαζί του!! 

Από αύριο ξεκινάω κι εγώ οπότε διαβάζω κομμένη ζάχαρη αλάτια... Χαχαχα το παγωτάκι κάθε μέρα θα μου λείψει 😜

Χαχαχαχα εγώ όπως και η Sandy δεν τους πολύ άκουσα και πρηστικα!! Κορίτσι μου πάντως ήθελα να σου πω και εάν θες κρατά την συμβουλή μου , επειδή είπες ότι ο γιατρός σου δεν είναι πολύ ομιλητικός και ακριβώς έτσι ήταν ο δικός μου,σου λέω να μην του αφήσεις περιθώρια εάν έχεις απορίες δεν θα φεύγεις από εκεί μέχρι να στις λύσει!!! Εγώ έλεγα έχει γνώσεις απλά ακουτων !! Και τώρα μωτζωνομαι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι..... Έχω ξεκινήσει ενέσεις για διέγερση!!!! Ξέρετε αν επιτρέπεται το αλκοόλ??????καμιά μπύρα δλδ μην φανταστείτε?????η δεν έχει να κάνει???? Λόγω φαρμάκου ρωτάω δλδ...... 

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️❤️

Καλό θα ήταν να το αποφύγεις όπως ζάχαρη, αλάτι και την πολύ καφείνη.

Επιπλέον βοηθάνε τα ασπράδια αυγού, ο ανανάς , όλα τα κόκκινα (πατζάρια , ρόδι κλπ) στο ενδομήτριο κλπ.

Φρούτα και λαχανικά γενικότερα.

Γενικά προσπάθησε να συμπεριφερθείς ως εγκυμονούσα στο βαθμό που δεν σε καταπιέζει και δεν σε στρεσάρει.

Δες το σαν πρόβα τζενεράλε 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχ κορίτσι μου συγνώμη δεν το έχω δει μάλλον επειδή μπαίνω από το κινητό!! Δεν πήρα να σου πω την αλήθεια , επειδή έχουμε πει λίγο να ξεκουραστούμε με τον άντρα και από Σεπτέμβρη θα ξεκινήσουμε πάλι οπότε λεω τέλη Ιουλίου να πάρω τηλ για να κλείσω ραντεβού ( μήπως έχουν μεγάλη αναμονή) και από εβδομάδα θα κλείσω στο Έλενα στην Τσεκούρα για οοοποοοτεε μου πουν !!! Έτσι τα έχω στο μυαλό μου !! Είσαι ευχαριστημένη από το νοσοκομείο;;;

Ναι πάρα πολυ!Σαν ιδιωτικο είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αχ έχουμε και τον ιό τώρα να σκεφτόμαστε άστα...περαστικά να είναι κορίτσι μου και με το καλό να ξεκινήσεις..όλα να σου πάνε καλά εύχομαι!!!

το καλο ειναι οτι λενε οτι εχω ανοσια τωρα για λιγο καιρο και μετα....οποτε θα ειμαι και λιγο free στην διαδικασια!!!!Αστα ξερεις ποσες κοπελες την παθανε και ακυρωσανε ολοκληρους κυκλους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα εγώ όπως και η Sandy δεν τους πολύ άκουσα και πρηστικα!! Κορίτσι μου πάντως ήθελα να σου πω και εάν θες κρατά την συμβουλή μου , επειδή είπες ότι ο γιατρός σου δεν είναι πολύ ομιλητικός και ακριβώς έτσι ήταν ο δικός μου,σου λέω να μην του αφήσεις περιθώρια εάν έχεις απορίες δεν θα φεύγεις από εκεί μέχρι να στις λύσει!!! Εγώ έλεγα έχει γνώσεις απλά ακουτων !! Και τώρα μωτζωνομαι !! 

Καλά και εγώ στην πρώτη το έπαιξα γενναία και έγινα σαν μπαλόνι ΧΩΡΙΣ καν να είμαι εγκυος.

Μετά έμαθα..😄

Οσον αφορά τις απορίες συμφωνώ να μην φεύγουμε χωρίς απορίες. 

Εχω απορρίψει γιατρό γιατί σε ερώτησή μου τι δείχνει η τάδε εξέταση μου απάντησε πολύ περιφρονητικά "ε δεν θα κάνουμε και μάθημα ιατρικής εδώ μέσα". 

Ευχαρίστησα φύγαμε και είπα στον άντρα μου ότι εγώ εκεί δεν ξαναπατάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Καλά και εγώ στην πρώτη το έπαιξα γενναία και έγινα σαν μπαλόνι ΧΩΡΙΣ καν να είμαι εγκυος.

Μετά έμαθα..😄

Οσον αφορά τις απορίες συμφωνώ να μην φεύγουμε χωρίς απορίες. 

Εχω απορρίψει γιατρό γιατί σε ερώτησή μου τι δείχνει η τάδε εξέταση μου απάντησε πολύ περιφρονητικά "ε δεν θα κάνουμε και μάθημα ιατρικής εδώ μέσα". 

Ευχαρίστησα φύγαμε και είπα στον άντρα μου ότι εγώ εκεί δεν ξαναπατάω. 

Μια χαρα εκανες δε το καταλαβα δηλαδη μαλιστα ο δικος μου ντοκ λεει οτι βασει νομου συγκαταθεσης ασθενων πρεπει να μου τα κανει λιανά ολα.Οποτε υποχρεωμενος ηταν,αλλα οι μεγαλογιατροι μολις τ αρπαξουν σε καταντανε ενα απλο νουμερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

το καλο ειναι οτι λενε οτι εχω ανοσια τωρα για λιγο καιρο και μετα....οποτε θα ειμαι και λιγο free στην διαδικασια!!!!Αστα ξερεις ποσες κοπελες την παθανε και ακυρωσανε ολοκληρους κυκλους?

Ναι όντως υπάρχει ανοσία..ασε άσε και μένα όταν μου έκαναν τεστ πριν την ωοληψια μέχρι να βγει είχα ιδρώσει λέω έχει γούστο να είμαι ασυμπτωματική να μου βγει κάνα θετικό και τζάμπα τα αυγουλάκια μου και το ζόρι μου..τα ίδια τράβηξα μέχρι να βγει και το τεστ στην κλινική που μπήκα για απόξεση φαντάζεσαι να μου έλεγαν να πάω σε νοσοκομείο αναφοράς χωρίς τον γιατρό μου? Ήμουν που ήμουν χάλια να είχα και αυτο, Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.. που θα πάει αυτή η κατάσταση δεν ξερω..οπότε καλύτερα που θα είσαι και λιγάκι πιο άνετη με την ανοσία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ναι όντως υπάρχει ανοσία..ασε άσε και μένα όταν μου έκαναν τεστ πριν την ωοληψια μέχρι να βγει είχα ιδρώσει λέω έχει γούστο να είμαι ασυμπτωματική να μου βγει κάνα θετικό και τζάμπα τα αυγουλάκια μου και το ζόρι μου..τα ίδια τράβηξα μέχρι να βγει και το τεστ στην κλινική που μπήκα για απόξεση φαντάζεσαι να μου έλεγαν να πάω σε νοσοκομείο αναφοράς χωρίς τον γιατρό μου? Ήμουν που ήμουν χάλια να είχα και αυτο, Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.. που θα πάει αυτή η κατάσταση δεν ξερω..οπότε καλύτερα που θα είσαι και λιγάκι πιο άνετη με την ανοσία..

κοιτα πιστευω οτι ειναι αναποφευκτο πια....καποια στιγμη πολλοι απο μας θα το περασουνε.Ο αντρας μου κοιμοταν μια εβδομαδα πριν μπω νοσοκομειο μαζι μου αγκαλια και δεν επαθε τιποτα ουτε κολλησε...προσεχα παρα πολυ ειμαι μικροφοβικη και ουτε καταλαβα πως κολλησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

κοιτα πιστευω οτι ειναι αναποφευκτο πια....καποια στιγμη πολλοι απο μας θα το περασουνε.Ο αντρας μου κοιμοταν μια εβδομαδα πριν μπω νοσοκομειο μαζι μου αγκαλια και δεν επαθε τιποτα ουτε κολλησε...προσεχα παρα πολυ ειμαι μικροφοβικη και ουτε καταλαβα πως κολλησα

Ναι ισχύει ούτε που καταλαβαίνεις από που θα κολλησεις..ήσουν και νοσοκομείο ρε κορίτσι?πω πω ελπίζω να είναι τώρα όλα καλά και να το έχεις αφήσει πίσω σου όλο αυτό..πάμε για ευχάριστα από δω και πέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sandyb είπε:

Ναι ισχύει ούτε που καταλαβαίνεις από που θα κολλησεις..ήσουν και νοσοκομείο ρε κορίτσι?πω πω ελπίζω να είναι τώρα όλα καλά και να το έχεις αφήσει πίσω σου όλο αυτό..πάμε για ευχάριστα από δω και πέρα!!

Ναι προοληπτικα μπηκα επειδη ειχα υψηλο πυρετο και δεν επεφτε.Αλλα ολα καλα.Εκατσα 7 μερες μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εύχομαι σήμερα να αλλάξει αυτό που είδες μέσα από την καρδιά μου να χαρείς μόνο σήμερα!!! Και εάν όχι είπαμε εμείς δεν πέφτουμε συνεχίζουμε!! Απλά εάν θέλεις όταν μάθεις για αυτόν τον γιατρό στείλε μου κ σε εμένα σε παρακαλώ γιατί όπως ξέρεις είμαι και εγώ καμμένη και μάλιστα δεν έχω φτάσει ποτέ στην εμφύτευση!!!!

Φυσικά και θα σου πω! Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zoupaki είπε:

Ναι προοληπτικα μπηκα επειδη ειχα υψηλο πυρετο και δεν επεφτε.Αλλα ολα καλα.Εκατσα 7 μερες μεσα.

Εννοειται οτι τα εκανα πανω μου απο το φοβο,δεν ειμαι δε και κανα παληκαρακι συνεχως νομιζα οτι θα χειροτερεψω.Αλλα ναι τελος καλο ολα καλα και παμε να γεμισουμε κοιλιτσες να γινουμε μπαλονες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η skorpina78 είπε:

Φυσικά και θα σου πω! Σε φιλώ!

Μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου το δακρυ που θα ριξεις με τη χοριακη να ειναι απο χαρα κοριτσαρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου το δακρυ που θα ριξεις με τη χοριακη να ειναι απο χαρα κοριτσαρα μου!!!!!

Αχ βρε Zoupaki μου καλό!!! Θα ταν όντως θαύμα!! Σε ευχαριστώ κοπέλα μου!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλά και εγώ στην πρώτη το έπαιξα γενναία και έγινα σαν μπαλόνι ΧΩΡΙΣ καν να είμαι εγκυος.

Μετά έμαθα..😄

Οσον αφορά τις απορίες συμφωνώ να μην φεύγουμε χωρίς απορίες. 

Εχω απορρίψει γιατρό γιατί σε ερώτησή μου τι δείχνει η τάδε εξέταση μου απάντησε πολύ περιφρονητικά "ε δεν θα κάνουμε και μάθημα ιατρικής εδώ μέσα". 

Ευχαρίστησα φύγαμε και είπα στον άντρα μου ότι εγώ εκεί δεν ξαναπατάω. 

Εμένα ο Ν.Π., ο στρατιωτικός, μου είπε: "πάρε τον τόμο της γυναικολόγίας και διάβασε"...Κι εγώ τον απέριψα μετά από αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου

Παρε τον χρόνο σου μαζι με τον αντρούλη σου καντε τις διακοπουλες σας οπου κι αν μπορειτε ησυχαστε ηρεμήστε κι ολα καλα θα πάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλά και εγώ στην πρώτη το έπαιξα γενναία και έγινα σαν μπαλόνι ΧΩΡΙΣ καν να είμαι εγκυος.

Μετά έμαθα..😄

Οσον αφορά τις απορίες συμφωνώ να μην φεύγουμε χωρίς απορίες. 

Εχω απορρίψει γιατρό γιατί σε ερώτησή μου τι δείχνει η τάδε εξέταση μου απάντησε πολύ περιφρονητικά "ε δεν θα κάνουμε και μάθημα ιατρικής εδώ μέσα". 

Ευχαρίστησα φύγαμε και είπα στον άντρα μου ότι εγώ εκεί δεν ξαναπατάω. 

Και εγώ κορίτσι μου δεν το ξανακάνω αυτό το λάθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ όλες!!!!!!! Δεν έχω άλλες καρδιές να σας στείλω στην κάθε μία !!!!!!! ❣️❣️❣️❣️❣️ Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω αλλάξει πολλά στην διατροφή μου....προσπαθώ βέβαια φρούτα λαχανικά να έχω πιο πολλά! Ακόμα δεν έχω πρηστεί όμως! Πάλι καλά! Είμαι στην τρίτη μέρα.... Και αλκοόλ γενικότερα δεν πίνω απλά έτυχε σμρ να βγούμε!!!!! Και πάλι ευχαριστώωωωω πολυυυυυ όλες σας!!!!!!!! ❣️❣️❣️❣️

Παμε δυνατά κορίτσια!!!!! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η troia είπε:

Εμένα ο Ν.Π., ο στρατιωτικός, μου είπε: "πάρε τον τόμο της γυναικολόγίας και διάβασε"...Κι εγώ τον απέριψα μετά από αυτό...

κριμα και ειναι καλος γιατρος με πολλες επιτυχιες.Εχει ασχημο χαρακτηρα ομως ποσο μαλλον τωρα που εγινε και διευθυντης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

Παρε τον χρόνο σου μαζι με τον αντρούλη σου καντε τις διακοπουλες σας οπου κι αν μπορειτε ησυχαστε ηρεμήστε κι ολα καλα θα πάνε!!!!

Καλέ ναι θα πάμε στο χωριό μου ,δεν είμαστε για αλλού αλλά παραλία να υπάρχει και δεν θέλω τίποτε άλλο 😉 :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Και εγώ κορίτσι μου δεν το ξανακάνω αυτό το λάθος!!!

απο τα λαθη μας ομως κοριτσια μου μαθαινουμε και γινομαστε πιο εμπειρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...