Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Είναι περίεργη η φάση της αναμονής πολύ!εγω δεν σκέφτομαι αν θα είναι αρνητικό εγώ σκέφτομαι ποτέ θα μάθω για το το θα γίνει μετά θα πάω για δουλειά δεν θα πάω θα μεζοτψουμε λεφτά για την επόμενη ετ η θα μαζέψουμε λεφτά για διακοπές η για να βάλουμε στην άκρη!ολα αυτά σκέφτομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

Ολες μας το λεμε και καμια μας δε το κανει.Αλλα δυστυχως ολη η εξωσωματικη χωριζεται σε πολλα σταδια αγχους.

αγχος να δεις τι φταιει και δε μενεις εγκυος

αγχος να δεις τι θα κανεις

αγχος για να περασεις επιτροπη

αγχος για το ποσα ωαρια θα κανεις

αγχος για το αν θα γονιμοποιηθουν

αγχος για το αν θα εμφυτευτουν

αγχος για την χοριακη 

αγχος για την τελειομηνη εγκυμοσυνη

αγχος για την γεννα

αγχος για το μεγαλωμα

ΜΑΝΑ+ΑΓΧΟΣ=LFE

Λοιπόν εγώ την εξωσωματική την παρομοιάζω με ένα τρελλο roller coaster συναισθημάτων!

Στην 1η ΕΤ που ήμουν αθώα και απαίδευτη ήμουν σούπερ αγχωμένη αλλά κ σούπερ αισιόδοξη!Τα ακολούθησα όλα κατά γράμμα και έψαχνα να δω κ το πετάρισμα του ματιού αν ήταν σύμπτωμα 😂. χοριακη μηδέν..

Στην 2η ΕΤ είπα θα κάτσω μια ολόκληρη εβδομάδα σπίτι ακούνητη σαν γλάστρα σχεδόν γιατί ίσως δεν πρόσεξα στην πρώτη θα τα δώσω όλα για όλα!Χοριακη μηδέν κ με κατάθλιψη!

Στην 3η ΕΤ επανήλθα πολύ γρήγορα στην καθημερινότητα μου δουλειά ,χαλαρές δουλειές στο σπίτι,βολτούλα κλπ θετική χοριακη ,απερίγραπτη χαρά  μέχρι που ήρθε η σφαλιάρα της παλλινδρομης.

Στην 4η ΕΤ έκανα τα πάντα όλα σαν να μην έχω κάνει μεταφορά κ είπα ας γίνει ότι είναι γραπτό να γίνει.Στην θετική χοριακη βυθίστηκα στο άγχος γιατί είχα δει κ το μετά 😞

Όταν φτάσω στην 5η ΕΤ με το καλό δεν ξέρω πως θα είμαι η αλήθεια είναι αλλά θα προσπαθήσω για το καλύτερο για να μην χάσω τον εαυτό μου..

Και πολύ σημαντικό μοιραστείτε τα συναισθήματα σας με τους άντρες σας!
 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Λοιπόν εγώ την εξωσωματική την παρομοιάζω με ένα τρελλο roller coaster συναισθημάτων!

Στην 1η ΕΤ που ήμουν αθώα και απαίδευτη ήμουν σούπερ αγχωμένη αλλά κ σούπερ αισιόδοξη!Τα ακολούθησα όλα κατά γράμμα και έψαχνα να δω κ το πετάρισμα του ματιού αν ήταν σύμπτωμα 😂. χοριακη μηδέν..

Στην 2η ΕΤ είπα θα κάτσω μια ολόκληρη εβδομάδα σπίτι ακούνητη σαν γλάστρα σχεδόν γιατί ίσως δεν πρόσεξα στην πρώτη θα τα δώσω όλα για όλα!Χοριακη μηδέν κ με κατάθλιψη!

Στην 3η ΕΤ επανήλθα πολύ γρήγορα στην καθημερινότητα μου δουλειά ,χαλαρές δουλειές στο σπίτι,βολτούλα κλπ θετική χοριακη ,απερίγραπτη χαρά  μέχρι που ήρθε η σφαλιάρα της παλλινδρομης.

Στην 4η ΕΤ έκανα τα πάντα όλα σαν να μην έχω κάνει μεταφορά κ είπα ας γίνει ότι είναι γραπτό να γίνει.Στην θετική χοριακη βυθίστηκα στο άγχος γιατί είχα δει κ το μετά 😞

Όταν φτάσω στην 5η ΕΤ με το καλό δεν ξέρω πως θα είμαι η αλήθεια είναι αλλά θα προσπαθήσω για το καλύτερο για να μην χάσω τον εαυτό μου..

Και πολύ σημαντικό μοιραστείτε τα συναισθήματα σας με τους άντρες σας!
 

 

 

 

Εσύ και αν τα έχεις περάσει όλα.....πωωωωωωωω μωρη κορίτσι μου.......τι να πω πραγματικά είσαι πολύ δυνατή....... είναι ανεξέλεγκτα πάντως τα συναισθήματα αλήθεια......και όλες νιώθουμε τα ίδια είναι φοβερό.......για αυτό και εγώ ήθελα να πάω στις 9 μέρες να ηρεμήσει η ψυχούλα μου αλλά ο Ντοκ δεν κάνει πίσω......τεστ δεν θα κάνω για κανένα λόγο.....άρα θα με υπομενετε εσείς 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Είναι περίεργη η φάση της αναμονής πολύ!εγω δεν σκέφτομαι αν θα είναι αρνητικό εγώ σκέφτομαι ποτέ θα μάθω για το το θα γίνει μετά θα πάω για δουλειά δεν θα πάω θα μεζοτψουμε λεφτά για την επόμενη ετ η θα μαζέψουμε λεφτά για διακοπές η για να βάλουμε στην άκρη!ολα αυτά σκέφτομαι 

Αυτά τα σκεφτόμουν στην 1 η ετ τώρα δεν τα σκέφτομαι.....λέω ας τι θα γίνει και μετά βλέπουμε από Σεπτέμβρη αν κάτι δεν πάει καλά....τις διακοπές μου θα τις πάω αλλιώς με βλέπω για κατάθλιψη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Αυτά τα σκεφτόμουν στην 1 η ετ τώρα δεν τα σκέφτομαι.....λέω ας τι θα γίνει και μετά βλέπουμε από Σεπτέμβρη αν κάτι δεν πάει καλά....τις διακοπές μου θα τις πάω αλλιώς με βλέπω για κατάθλιψη.....

Εμείς είπαμε με τον άντρα μου αν δεν τα καταφέρουμε τώρα δεν θα βιαστούμε για την δεύτερη ετ επειδή τον Αύγουστο κλείνουν θα πάμε από Σεπτέμβρη ήρεμα ξεκούραστα και ωραία επειδή το μαγαζι που δουλεευουμε κλείνει τον Αύγουστο όποτε διακοπές στο χωριο φέτος λόγο οικονομικών αλλά με πολύ αγάπη!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Olia4 είπε:

Αχ δεν μου έχει ούτε www ούτε τρεις τελείες ούτε τπτ χαχαχαχα 

Μαντάρα τα έχω κάνει 😂😂😂 θα προσπαθήσω να μπω κ από αλλού αν είναι

Εγώ έχω iphone και δε μου έχει τελίτσες. Έχω σε μια άλλη καρτέλα το λινκ https://mammyland.com/messenger/ και βλεπω τα μηνύματα και μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Εμείς είπαμε με τον άντρα μου αν δεν τα καταφέρουμε τώρα δεν θα βιαστούμε για την δεύτερη ετ επειδή τον Αύγουστο κλείνουν θα πάμε από Σεπτέμβρη ήρεμα ξεκούραστα και ωραία επειδή το μαγαζι που δουλεευουμε κλείνει τον Αύγουστο όποτε διακοπές στο χωριο φέτος λόγο οικονομικών αλλά με πολύ αγάπη!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Το ίδιο ακριβώς έχουμε πει και εμείς..... άλλωστε εγώ δεν έχω και στην κατάψυξη απολύτως τίποτα.......οπότε αν δεν πάει καλά από Σεπτέμβρη πάλι από την αρχή.....όπου και να πάτε θα είναι υπέροχα αφού υπάρχει αγάπη.....μια αλλαγή παραστάσεων άλλωστε χρειαζόμαστε είτε αυτό είναι νησί, είτε χωριό.......αλλά να ευχόμαστε να μην μπορούμε να πάμε πουθενά από τις αναγουλες🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Εγώ έχω iphone και δε μου έχει τελίτσες. Έχω σε μια άλλη καρτέλα το λινκ https://mammyland.com/messenger/ και βλεπω τα μηνύματα και μου

Κορίτσι μου εγώ έμπαινα από τις ειδοποιήσεις που μου ερχόταν στο mail για αυτό και δεν το έβρισκα έπρεπε να βγω και να μπω κανονικά από την κεντρική σελίδα στο φόρουμ 🤣👍🤣😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2021 at 9:38 ΜΜ, ο/η angel35 είπε:

Θα κάνω μια τελευταία ερώτηση με τον κίνδυνο να φάω και 10 φάσκελα.....( και να τελειώσει και το όριο των αναρτήσεων μου)

Παίζει να γνωρίζετε καθόλου, πιθανότητες που υπάρχουν να πετύχει η εξωσωματική με την πρώτη;;;;

Εγώ δεν έχω κάποιο θέμα από γυναικολογικής πλευράς. (στον εγκέφαλο άπειρα :P )

Το μόνο μας θέμα είναι η κινητικότητα του σπέρματος, από αριθμό είμαστε πολύ καλά. 

Φυσικά κ υπάρχουν ελπίδες κ πιθανοτητες με τη 1η.. Κ δε το θεωρώ κάθολου σπάνιο εγώ προσωπικα!κ δε το λέω επειδή πετυχα με τη 1η .. Βέβαια, όπως σου είπαν κ τα κορίτσια ψάξιμο καλό να ξέρεις τι εχεις να αντιμετωπίσεις κ ολα θα πανε καλα 🙏🙏💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

Ο γιατρος σου ειχε πει να πας 28.Αρα την ετ την εκανες ποτε?Ασχετο αλλα κι εγω την ειχα κανει τη βλακεια να κανω νωρις τεστ φαρμακειου και μετα να δειξει θετικη η χοριακη.

Την ετ την έκανα στις 18 και στις 28 την χοριακή! Αλλά πήγα κι έκανα χοριακή στις 25/6 κ ήταν αρνητικη! Παρ όλα αυτά Δευτέρα θα την ξανακάνω! Απλά για να χω το αποτέλεσμα οποτε το ζήτησε ο γιατρός! Σίγουρα όμως θαύματα δε γίνονται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι μου μακαρι να γίνει το θαυμα σου!!!μια προσευχή από μένα θα την έχεις!!!🤞🤞🤞

Σε ευχαριστώ καλή μου! Γίνονται όμως θαύματα; Σου εύχομαι οτι καλλίτερο μέσα απο τη καρδιά μου!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Σε ευχαριστώ καλή μου! Γίνονται όμως θαύματα; Σου εύχομαι οτι καλλίτερο μέσα απο τη καρδιά μου!!!😘

Ναι γίνονται!!!!και να σου πω και κάτι η ελπίδα πεθαίνει παντα τελευταία άσε που στο λέω γιατί έκανες πολύ νωρίς χοριακη για μένα!!!στις 7 μέρες σωστα;;όσο το σκέφτομαι τόσο πιο πολύ πιστεύω ότι έχεις ελπίδες!😇😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Την ετ την έκανα στις 18 και στις 28 την χοριακή! Αλλά πήγα κι έκανα χοριακή στις 25/6 κ ήταν αρνητικη! Παρ όλα αυτά Δευτέρα θα την ξανακάνω! Απλά για να χω το αποτέλεσμα οποτε το ζήτησε ο γιατρός! Σίγουρα όμως θαύματα δε γίνονται!!! 

5ης μερας βλαστοκυστες ετσι?γιατι για 2η μερας ειναι οντως πολυ πολυ νωρις.Θαυματα γινονται κορτσι,σπανια αλλα γινονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου  σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! τι καλά που σε βρήκα κι έχεις περάσει το ίδιο. Απλά εγώ έκανα υπέρηχο σήμερα και στο τηλ μου είπε ο γιατρός ξεκινάς ενέσεις Δευτέρα χωρίς να ξανακάνεις εξετάσεις οιστραδιολης και προγεστερονης και ούτε υπέρηχο απλά ξεκινάς. Και μου έχει δώσει κι εμένα ένα φυλλάδιο το οποίο έλεγε με βάση την προηγούμενη κατάσταση μου 2η μέρα περιόδου ξεκινάω και για υπέρηχο ξαναπάω 6η μέρα. Τώρα που θα ξεκινήσω 4η μέρα θεωρητικά θα πάω πάλι για υπέρηχο 8η μέρα;;;; αυτό δεν τον ρώτησα... Για παράδειγμα εσύ πότε πηγες  για το δεύτερο ραντεβού;; θυμάσαι καθόλου;; 

Καλησπέρα κορίτσι μου εμένα ο γιατρός με είδε πρώτη φορά την 6 ημέρα μετά 8 μετά 10 και αμέσως μετά την ημέρα της έμβρυο μεταφορας!!! Καλή αρχηηηη και και καλή επιτυχίαααα 😉 ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Έχεις δίκιο! Καμία εγγύηση! Εδώ εγώ ενώ έχω περάσει ήδη μια παλίνδρομη με 3 εμβρυακια τα οποία έπιασαν και τα 3 οι επόμενες προσπάθειες καταλήξαν με αρνητική χοριακή! Και δε ξέρουν να μου πουν το γιατί! Όλα τα χω ψάξει όλα τα χω δει! Κάθε είδους εξέταση και απο φάρμακα είναι υπεραρκετά για μια καλή εμφύτευση! Πριν μπω και πάλι στο πρωτόκολο έχω ακόμα ένα παγωτινάκι! Ο ενδοκρινολόγος μου, μου είπε για καποιον στην Αθήνα( δε θυμαμαι το ονομα του αλλα οταν μιλήσω μαζί του θα σας το πω) ο οποιός ειδικεύεται σε περιπτώσεις μη εμφύτευσης! Και θα πάω να με δει…πριν βαλω το ενα παγωτινακι μου που μου εχει απομεινει! Και εύχομαι να ναι κ το τυχεράκι μου!

Κουράγιο σε όλες μας κορίτσια! Είμαστε πραγματικα ήρωες! Και μονο εμεις καταλαβαινόμαστε! Όσοι είναι έξω άπο τον χορό δεν μπορουν να καταλάβουν! Μονο εμεις και οι αντρες μασα!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες!

Άσχετο εγώ αύριο θα πάω να κάνω πάλι την χοριακή(ειναι η ημερομηνία που μου χε πει ο γιατρος) Σίγουρα δε θα αλλαξει κατι αφου Παρασκευή ηταν 0.10 αλλά όλες δεν ελπίζουμε στο θαύμα; Κ εξάλλου δε θα πονέσει το αποτέλεσμα όσο της Παρασκευής! 
 

♥️♥️♥️

Κορίτσι μου γλυκό εύχομαι σήμερα να αλλάξει αυτό που είδες μέσα από την καρδιά μου να χαρείς μόνο σήμερα!!! Και εάν όχι είπαμε εμείς δεν πέφτουμε συνεχίζουμε!! Απλά εάν θέλεις όταν μάθεις για αυτόν τον γιατρό στείλε μου κ σε εμένα σε παρακαλώ γιατί όπως ξέρεις είμαι και εγώ καμμένη και μάλιστα δεν έχω φτάσει ποτέ στην εμφύτευση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Αναρωτιέμαι πραγματικά όταν τελείωσει όλο αυτό με το καλό θα μας έχει μείνει καμία σκούρα τρίχα στο μαλλί????????????

Αχχχ πόσο δίκιο έχεις , ειδικά το τελευταίο τρίμηνο έχει γεμίσει όλο το κεφάλι μου λευκά!! Είναι απίστευτο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Είναι περίεργη η φάση της αναμονής πολύ!εγω δεν σκέφτομαι αν θα είναι αρνητικό εγώ σκέφτομαι ποτέ θα μάθω για το το θα γίνει μετά θα πάω για δουλειά δεν θα πάω θα μεζοτψουμε λεφτά για την επόμενη ετ η θα μαζέψουμε λεφτά για διακοπές η για να βάλουμε στην άκρη!ολα αυτά σκέφτομαι 

Όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι κορίτσι μου για εμένα να μην σκέφτεσαι τίποτα ανχωτικο !!! Μετά έχεις όλο το καιρό να σκεφτείς και να ανχωθεις όσο θες!! Τώρα ηρεμία και ζεεεννννν χιχι 😉 !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Λοιπόν εγώ την εξωσωματική την παρομοιάζω με ένα τρελλο roller coaster συναισθημάτων!

Στην 1η ΕΤ που ήμουν αθώα και απαίδευτη ήμουν σούπερ αγχωμένη αλλά κ σούπερ αισιόδοξη!Τα ακολούθησα όλα κατά γράμμα και έψαχνα να δω κ το πετάρισμα του ματιού αν ήταν σύμπτωμα 😂. χοριακη μηδέν..

Στην 2η ΕΤ είπα θα κάτσω μια ολόκληρη εβδομάδα σπίτι ακούνητη σαν γλάστρα σχεδόν γιατί ίσως δεν πρόσεξα στην πρώτη θα τα δώσω όλα για όλα!Χοριακη μηδέν κ με κατάθλιψη!

Στην 3η ΕΤ επανήλθα πολύ γρήγορα στην καθημερινότητα μου δουλειά ,χαλαρές δουλειές στο σπίτι,βολτούλα κλπ θετική χοριακη ,απερίγραπτη χαρά  μέχρι που ήρθε η σφαλιάρα της παλλινδρομης.

Στην 4η ΕΤ έκανα τα πάντα όλα σαν να μην έχω κάνει μεταφορά κ είπα ας γίνει ότι είναι γραπτό να γίνει.Στην θετική χοριακη βυθίστηκα στο άγχος γιατί είχα δει κ το μετά 😞

Όταν φτάσω στην 5η ΕΤ με το καλό δεν ξέρω πως θα είμαι η αλήθεια είναι αλλά θα προσπαθήσω για το καλύτερο για να μην χάσω τον εαυτό μου..

Και πολύ σημαντικό μοιραστείτε τα συναισθήματα σας με τους άντρες σας!
 

 

 

 

Τι ωραία που τα έγραψες κορίτσι μου , πραγματικά ταυτίστηκα πολύ και στην 1η και στην 2η ετ ήμουν ακριβώς όπως περιγράφεις!!! Τώρα στην 3η τι να πω δεν ξέρω θα δείξει!! Έχω καιρό εξάλλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσι μου εγώ έμπαινα από τις ειδοποιήσεις που μου ερχόταν στο mail για αυτό και δεν το έβρισκα έπρεπε να βγω και να μπω κανονικά από την κεντρική σελίδα στο φόρουμ 🤣👍🤣😜

Και εγώ έτσι μπαίνω από τα εμαιλ μου ,λάθος μπαίνω τόσο καιρό;;;; Πρέπει να μπω από την κεντρική σελίδα;;; Βρε τι μαθαίνω σήμερα!!!! Χαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Τι ωραία που τα έγραψες κορίτσι μου , πραγματικά ταυτίστηκα πολύ και στην 1η και στην 2η ετ ήμουν ακριβώς όπως περιγράφεις!!! Τώρα στην 3η τι να πω δεν ξέρω θα δείξει!! Έχω καιρό εξάλλου!!!

Αυτό που απελευθερώνει εμένα (που στα υπόλοιπα είμαι control freak ενώ στην εξωσωματική δεν γίνεται και σε πάει μπάλα το ανεξέλεγκτο) είναι η σκέψη ό,τι ΔΕΝ είναι στο χέρι μου. Ότι είναι να γίνει ΘΑ γίνει τον κώλο μου να χτυπάω κάτω.

Μέχρι την ημέρα της χοριακής καλά τα πάω (μαθημένα τα βουνά από τα χιόνια). Το μετά πρέπει να δουλέψω γιατί αν έρθει η ευλογημένη μέρα και τα καταφέρω με υγιή τελειόμηνη κύηση ε ας την ευχαριστηθώ και λίγο βρε αδερφέ.

Σου εύχομαι η τρίτη να είναι η τυχερή και να νιώσεις πληρότητα και ευγνωμοσύνη.

Κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας, προσευχόμαστε όπου και όπως πιστεύει ο καθένας μας και ευελπιστούμε για το καλύτερο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Φυσικά κ υπάρχουν ελπίδες κ πιθανοτητες με τη 1η.. Κ δε το θεωρώ κάθολου σπάνιο εγώ προσωπικα!κ δε το λέω επειδή πετυχα με τη 1η .. Βέβαια, όπως σου είπαν κ τα κορίτσια ψάξιμο καλό να ξέρεις τι εχεις να αντιμετωπίσεις κ ολα θα πανε καλα 🙏🙏💕

Lactaki μου τι θέμα αντιμετωπιζατε αν επιτρέπεται;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου εμένα ο γιατρός με είδε πρώτη φορά την 6 ημέρα μετά 8 μετά 10 και αμέσως μετά την ημέρα της έμβρυο μεταφορας!!! Καλή αρχηηηη και και καλή επιτυχίαααα 😉 ❤️❤️❤️

Στην ωοληψια όχι????? Η πριν???? Δεν ξέρω γι'αυτό σε ρωτάω .... Είμαι κ εγώ πρωτάρα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αυτό που απελευθερώνει εμένα (που στα υπόλοιπα είμαι control freak ενώ στην εξωσωματική δεν γίνεται και σε πάει μπάλα το ανεξέλεγκτο) είναι η σκέψη ό,τι ΔΕΝ είναι στο χέρι μου. Ότι είναι να γίνει ΘΑ γίνει τον κώλο μου να χτυπάω κάτω.

Μέχρι την ημέρα της χοριακής καλά τα πάω (μαθημένα τα βουνά από τα χιόνια). Το μετά πρέπει να δουλέψω γιατί αν έρθει η ευλογημένη μέρα και τα καταφέρω με υγιή τελειόμηνη κύηση ε ας την ευχαριστηθώ και λίγο βρε αδερφέ.

Σου εύχομαι η τρίτη να είναι η τυχερή και να νιώσεις πληρότητα και ευγνωμοσύνη.

Κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας, προσευχόμαστε όπου και όπως πιστεύει ο καθένας μας και ευελπιστούμε για το καλύτερο. 

μπράβο με τον τροπο που σκεφτεσαι πραγματικα!!!!!Μακαρι να τερματησεις τρισευτυχισμενη τον μαραθωνιο της εξωσωματικης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Και εγώ έτσι μπαίνω από τα εμαιλ μου ,λάθος μπαίνω τόσο καιρό;;;; Πρέπει να μπω από την κεντρική σελίδα;;; Βρε τι μαθαίνω σήμερα!!!! Χαχαχαχα!!!!

Κ εγώ έτσι μπαίνω τόσο καιρό!!!!!! Φαντάζομαι πως όχι! Δεν κάνουμε κάτι λάθος....αφού μια χαρά μιλάμε έτσι χαχαχαχα απλά εμένα δεν μου έβγαζε τα προσωπικά μηνύματα που είχαν στείλει άλλες κοπελες γι'αυτό μπήκα απτην κεντρική σελίδα για να τα δω!!! Να τα δω 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Στην ωοληψια όχι????? Η πριν???? Δεν ξέρω γι'αυτό σε ρωτάω .... Είμαι κ εγώ πρωτάρα 🥰🥰🥰

κοιτα το τοπε θα σε βλεπει θα καθοριστει απο την πρωτη συναντηση που σε αφηνει 5-6 μερες να δει τι εκανες με την διεγερση και απο κει και περα θα κρινει καθε ποτε θα σε βλεπει πχ αν κανεις πολλα-πολλα θα σε βλεπει μπορει και μερα παρα μερα αν δει οτι εκανες 5-6 θα σε παει πιο χαλαρα.Μην φοβασαι αυτα που λενε στα χαρτια και στα φυλαδια των κεντρων πιο πολυ διαφημιστικα-ενημερωτικα ειναι.Μην αγχωνεσαι και ολα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...