Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συλληψη χωρίς σάλπιγγες με εξωσωματική


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, 

Υπάρχει κάποια που έμεινε έγκυος με εξωσωματική και δεν είχε Σαλπιγγες;

Ρωτάω από απορία, γιατί προκειται να κάνω σαλπιγγογραφια και έχω πανικοβληθει επειδή είχα κολλήσει χλαμύδια. Κ ξέρω αυτά κάνουν αποφραξη σαλπιγγων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...
στις On 6/5/2021 at 10:30 ΜΜ, ο/η Mimi26 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, 

Υπάρχει κάποια που έμεινε έγκυος με εξωσωματική και δεν είχε Σαλπιγγες;

Ρωτάω από απορία, γιατί προκειται να κάνω σαλπιγγογραφια και έχω πανικοβληθει επειδή είχα κολλήσει χλαμύδια. Κ ξέρω αυτά κάνουν αποφραξη σαλπιγγων

Νομίζω πως γίνεται μια χαρά με εξωσωματική. Πρόκειται κ εγώ να κάνω σαλπιγγογραφια κ έχω το ίδιο άγχος με εσένα γιατί είχα κολλήσει παλιά ουρεοπλασμα. Ελπίζω να είναι όλα καλά προσπαθώ όμως 18 μήνες, σού εύχομαι καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Stacey89 είπε:

Νομίζω πως γίνεται μια χαρά με εξωσωματική. Πρόκειται κ εγώ να κάνω σαλπιγγογραφια κ έχω το ίδιο άγχος με εσένα γιατί είχα κολλήσει παλιά ουρεοπλασμα. Ελπίζω να είναι όλα καλά προσπαθώ όμως 18 μήνες, σού εύχομαι καλή επιτυχία.

Καλημερα κορίτσι μου, εκανα σαλπιγγογραφια.. Ήταν μια χαρά. Θα σου πω πως εγώ από μικρόβια άλλο τίποτα.. Εχω κολλήσει ουρεοπλασμα χλαμυδια κ ουρολοίμωξεις. Σε μικρή ηλικία για περιπου δυο χρόνια ήμουν μέσα στα μικρόβια.. Κ τελικά δεν είχα κάτι. Έπαιρνα βέβαια άμεσα αντιβίωση. Μην ανησυχείς κ εγώ έτσι είχα πανικοβληθεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...