Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τον Μάη έρχονται "Μαγιατικα" μωράκια!!!


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Πότε είναι κανονικά να σου έρθει περίοδος? Εγώ με μια μέρα καθυστέρηση και είχα μόνο 61. 

Επίσης μην το βάζεις κάτω. Και εγώ προσπαθούσα 10 μήνες από την πρώτη αποβολή και μετά είχα και βιοχημική. 

Εμένα πάντως με βοήθησαν κάποιες βιταμίνες που πήρα που είναι για βοήθεια στην σύλληψη.

Ποιες βιταμίνες πηρες εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Τις έπαιρνα και εγώ αυτές. Κ τωρα άλλαξα κ πηρα προφερτιλ. 

Εγώ γενικά έχω έλειψη σε β12,d3,μαγνήσιο, είχα αρχίσει να παίρνω αλλά δεν τα έπαιρνα συστηματικά. Μετά από έρευνα κατέληξα στις συγκεκριμένες που τα είχε όλα μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Πότε είναι κανονικά να σου έρθει περίοδος? Εγώ με μια μέρα καθυστέρηση και είχα μόνο 61. 

Επίσης μην το βάζεις κάτω. Και εγώ προσπαθούσα 10 μήνες από την πρώτη αποβολή και μετά είχα και βιοχημική. 

Εμένα πάντως με βοήθησαν κάποιες βιταμίνες που πήρα που είναι για βοήθεια στην σύλληψη.

Κανονικά σε 3 ημέρες είναι να μου έρθει γιατί έχω κύκλο 30 ημερών και σήμερα είμαι 27η ημέρα... Αλλά εγώ μέτρησα 14 ημέρες μετά την τελευταία επαφή για να κάνω χοριακη νόμιζα έτσι πάει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κανονικά σε 3 ημέρες είναι να μου έρθει γιατί έχω κύκλο 30 ημερών και σήμερα είμαι 27η ημέρα... Αλλά εγώ μέτρησα 14 ημέρες μετά την τελευταία επαφή για να κάνω χοριακη νόμιζα έτσι πάει.... 

Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις. Αλλά και πάλι μην απογοητεύεσαι. Το άγχος παίζει τεράστιο ρόλο. Σου μιλάω εγώ που αγχώνομαι για τα πάντα. Ένα μήνα δεν σκέφτηκα το θέμα μωρό και αυτό γιατί είχα τρεξίματα με τον γιο μου και έμεινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εγώ από σπερματεγχυση πάλι. Είναι 14 μέρες μετά. Την 12 η μέρα έκανα Χοριακη δεν κρατήθηκα 0.01 κ μάλιστα περασα άσχημα το ΣΚ γιατί έχω γίνει σαν μπαλόνι πονουσα ποναει το στήθος μου έχω φουσκώσει έχω πριστει υπερβολικα πρωτη φορα στη ζωή μου. Θέλω τη γνώμη σας για ένα θέμα. Αυτό το μήνα προκειται να κάνω σαλπιγγογραφια. Αρχικά όταν ήμουν 22 χρονών κόλλησα χλαμύδια είχα συμπτώματα κ πήρα θεραπεία δέκα μέρες μου έφυγε. Αλλά με αγχώνει μήπως μου έκανε καμια αποφραξη σαλπιγγας.τοσα ακουνε τα αυτιά μας. Δευτερον έχω πολυκυστικες. Δεν θέλω να γίνω χρόνια πρωταθλητρια της "προσπαθειας". Πιστευετε πως ειναι καλη η σπερματεγχυση σε θεματα πολυκυστικων;

Καλά αρχικά θέλω να ρθει αυτή η καταραμένη περιοδος να κλείσω σαλπιγγογραφια. Έχει κάνει κάποια στο μητέρα η Ιασώ ; αυτά τα δυο έχω κατά νου. 

Καλημέρα! Έχω κάνει εγώ στο ιασω πριν 2 χρόνια. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη από το νοσοκομείο κ τη γιατρό που μου το έκανε τότε (δεν επέλεξα εγώ συγκεκριμένη, έτυχε αυτή). Επίσης ήταν πολύ καλή κ η νοσηλεύτρια. Το μόνο που ένιωσα ήταν ένας πόνος περιόδου για μερικά δευτερόλεπτα, τίποτα άλλο, όμως είχα ανοιχτές σάλπιγγες δεν ξέρω πως θα ήταν αν ήταν κλειστές. 

Σχετικά με τη σπερματεγχυση, δεν βλέπω γιατί να είναι θέμα οι πολυκυστικες εφόσον φαντάζομαι εξασφαλιζετε ότι κάνεις ωορρηξια. Χωρίς ωορρηξια προφανώς κ είναι άχρηστη. Εμένα άλλο μου κάνει εντύπωση, πως προχώρησε ο γιατρός σε αυτή τη μέθοδο χωρίς σαλπιγγογραφια! Αν έχεις θέμα το σπέρμα δεν προχωράει οπότε η μέθοδος δεν έχει κανένα μα κανένα νόημα... Λίγο ανάποδα δλδ στην πάει τη σειρά. 

Επειδή κ γω είχα δυσκολευτεί πολύ χωρίς να βρίσκω κανένα πρόβλημα ποτέ στις εξετάσεις μου θα σε συμβούλευα να μη χάσεις άπειρο χρόνο με τη σπερματεγχυση... Φυσικά αυτό εξαρτάται και από την ηλικία σου... (εγώ τελικά μετά από πολύ ταλαιπωρία με τις προσπάθειες, έκανα εξωσωματική κ έπιασε οπότε τώρα έχω ένα παιδάκι ήδη!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Έχω κάνει εγώ στο ιασω πριν 2 χρόνια. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη από το νοσοκομείο κ τη γιατρό που μου το έκανε τότε (δεν επέλεξα εγώ συγκεκριμένη, έτυχε αυτή). Επίσης ήταν πολύ καλή κ η νοσηλεύτρια. Το μόνο που ένιωσα ήταν ένας πόνος περιόδου για μερικά δευτερόλεπτα, τίποτα άλλο, όμως είχα ανοιχτές σάλπιγγες δεν ξέρω πως θα ήταν αν ήταν κλειστές. 

Σχετικά με τη σπερματεγχυση, δεν βλέπω γιατί να είναι θέμα οι πολυκυστικες εφόσον φαντάζομαι εξασφαλιζετε ότι κάνεις ωορρηξια. Χωρίς ωορρηξια προφανώς κ είναι άχρηστη. Εμένα άλλο μου κάνει εντύπωση, πως προχώρησε ο γιατρός σε αυτή τη μέθοδο χωρίς σαλπιγγογραφια! Αν έχεις θέμα το σπέρμα δεν προχωράει οπότε η μέθοδος δεν έχει κανένα μα κανένα νόημα... Λίγο ανάποδα δλδ στην πάει τη σειρά. 

Επειδή κ γω είχα δυσκολευτεί πολύ χωρίς να βρίσκω κανένα πρόβλημα ποτέ στις εξετάσεις μου θα σε συμβούλευα να μη χάσεις άπειρο χρόνο με τη σπερματεγχυση... Φυσικά αυτό εξαρτάται και από την ηλικία σου... (εγώ τελικά μετά από πολύ ταλαιπωρία με τις προσπάθειες, έκανα εξωσωματική κ έπιασε οπότε τώρα έχω ένα παιδάκι ήδη!) 

Να είσαι καλά κορίτσι μου να χαίρεσαι το παιδακι σου. Εγώ είμαι 29 χρονων. Ο συντροφοσ μου είναι 27 κ έκανε χειρουργείο κιρσοκηλης. Δεν είχαμε καμια πιθανοτητα για φυσική συλληψη κ μας το είπε ο γιατρός. Εμείς επιλέξαμε αυτό το 3μηνο μα κάνουμε σπερματεγχυση από το να μην κάνουμε τίποτα. Σαν προσωρινή λυση δηλαδή. Ενώ παραλληλα κάνω όλες τις εξετάσεις εγώ. Κ εγώ στο Ιασώ έκλεισα σε μια βδομαδα. Μακάρι να είναι καλά 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Τις pregnacare conception.

Συγγνώμη που πετάγομαι αλλά κι εγώ αυτές έπαιρνα και έμεινα με την πρώτη οπότε τις συστήνω ανεπιφύλακτα 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Συγγνώμη που πετάγομαι αλλά κι εγώ αυτές έπαιρνα και έμεινα με την πρώτη οπότε τις συστήνω ανεπιφύλακτα 😊😊😊

Και μένα μου αρεσαν κ έμεινα ικανοποιημένη... Αρχικά κοιτάμε να ολοκληρώσω εγω τις εξετάσεις μου κ ο συντροφος μου να βελτιωθεί κ άλλο στο Σπερμοδιαγραμμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Να είσαι καλά κορίτσι μου να χαίρεσαι το παιδακι σου. Εγώ είμαι 29 χρονων. Ο συντροφοσ μου είναι 27 κ έκανε χειρουργείο κιρσοκηλης. Δεν είχαμε καμια πιθανοτητα για φυσική συλληψη κ μας το είπε ο γιατρός. Εμείς επιλέξαμε αυτό το 3μηνο μα κάνουμε σπερματεγχυση από το να μην κάνουμε τίποτα. Σαν προσωρινή λυση δηλαδή. Ενώ παραλληλα κάνω όλες τις εξετάσεις εγώ. Κ εγώ στο Ιασώ έκλεισα σε μια βδομαδα. Μακάρι να είναι καλά 😇

Αααα εσύ είσαι κ μικρή, οκ εγώ ήμουν 36-37 τότε. Απλά μου κάνει εντύπωση σπερματεγχυση χωρίς σαλπιγγογραφια... Αν κ από ότι κατάλαβα το θέμα είναι το σπέρμα οπότε το πιθανότερο είναι να είσαι μια χαρά! Καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις. Αλλά και πάλι μην απογοητεύεσαι. Το άγχος παίζει τεράστιο ρόλο. Σου μιλάω εγώ που αγχώνομαι για τα πάντα. Ένα μήνα δεν σκέφτηκα το θέμα μωρό και αυτό γιατί είχα τρεξίματα με τον γιο μου και έμεινα.

Λες να έχω ελπίδες; βασικά όσο δεν βλέπω περίοδο ελπίζω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Λες να έχω ελπίδες; βασικά όσο δεν βλέπω περίοδο ελπίζω.....

Καλά κανεις και ελπίζεις!!! Να κάνεις μικρή υπομονή 😇😇😇😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Αααα εσύ είσαι κ μικρή, οκ εγώ ήμουν 36-37 τότε. Απλά μου κάνει εντύπωση σπερματεγχυση χωρίς σαλπιγγογραφια... Αν κ από ότι κατάλαβα το θέμα είναι το σπέρμα οπότε το πιθανότερο είναι να είσαι μια χαρά! Καλά αποτελέσματα! 

Έγιναν όλα πολυ βιάστηκα ήταν ακριβώς πριν το χειρουργείο. Είχαμε παρει πρώτο μήνα χάπι για να φτιάξω την ωορηξια κ τσουπ δυο μερες πριν την επαφή να η κιρσοκηλη. Όποτε ξαφνικά δυο μερες κάναμε την πρωτη έγχυση. Μετά έκανε το χειρουργείο. Όποτε παλι ήταν δυσκολα. Κάναμε την Δευτέρη. Παράλληλα κάναμε χαρτιά εξετάσεις τρέξιμο

. Θα εκανα μου είπε ο γιατρός, μετά το 3ο κυκλο. Γιατί τώρα το 3μηνο ήταν λίγο στην τυχη του λόγω σπέρματος. Επικοινωνεί κ ο γιατρός με το χειρουργό για την κιρσοκηλη. 

Τώρα αυτό το μήνα που θα κάνω τη σαλπιγγογραφια μου είπε πως δεν θα κάνουμε κάτι. Θα ολοκληρωσουμε για αρχή τις εξετάσεις. Δεν γίνεται αυτό το μήνα να κάνω ;;; 

Για ποιο λόγο ; έχω Ακουσει ότι βοηθάει η σαλπιγγογραφια αν είναι όλα καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Έγιναν όλα πολυ βιάστηκα ήταν ακριβώς πριν το χειρουργείο. Είχαμε παρει πρώτο μήνα χάπι για να φτιάξω την ωορηξια κ τσουπ δυο μερες πριν την επαφή να η κιρσοκηλη. Όποτε ξαφνικά δυο μερες κάναμε την πρωτη έγχυση. Μετά έκανε το χειρουργείο. Όποτε παλι ήταν δυσκολα. Κάναμε την Δευτέρη. Παράλληλα κάναμε χαρτιά εξετάσεις τρέξιμο

. Θα εκανα μου είπε ο γιατρός, μετά το 3ο κυκλο. Γιατί τώρα το 3μηνο ήταν λίγο στην τυχη του λόγω σπέρματος. Επικοινωνεί κ ο γιατρός με το χειρουργό για την κιρσοκηλη. 

Τώρα αυτό το μήνα που θα κάνω τη σαλπιγγογραφια μου είπε πως δεν θα κάνουμε κάτι. Θα ολοκληρωσουμε για αρχή τις εξετάσεις. Δεν γίνεται αυτό το μήνα να κάνω ;;; 

Για ποιο λόγο ; έχω Ακουσει ότι βοηθάει η σαλπιγγογραφια αν είναι όλα καλά. 

Το γιατί αποφάσισε ο γιατρός να μην κάνετε κάτι δεν το ξέρω... Η σαλπιγγογραφια πάντως βοηθάει όταν το θέμα είναι οι σάλπιγγες! Αν δλδ είναι λίγο κλειστές όντως τις καθαρίζει κ βοηθά. Αν είναι όμως μια χαρά κ είναι άλλο το θέμα (πχ σπέρμα) δεν κάνει κάποια διαφορά! 

Ίσως θέλει να δει την κατάσταση του σπέρματος πριν σε βάλει ξανα σε διαδικασία. Αν το σπέρμα δεν ειναι καλό δεν έχει τόσο νόημα... Όμως το καλύτερο είναι να συζητήσεις μαζί του κ να δεις τι σκέφτεται και πως προχωράτε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Το γιατί αποφάσισε ο γιατρός να μην κάνετε κάτι δεν το ξέρω... Η σαλπιγγογραφια πάντως βοηθάει όταν το θέμα είναι οι σάλπιγγες! Αν δλδ είναι λίγο κλειστές όντως τις καθαρίζει κ βοηθά. Αν είναι όμως μια χαρά κ είναι άλλο το θέμα (πχ σπέρμα) δεν κάνει κάποια διαφορά! 

Ίσως θέλει να δει την κατάσταση του σπέρματος πριν σε βάλει ξανα σε διαδικασία. Αν το σπέρμα δεν ειναι καλό δεν έχει τόσο νόημα... Όμως το καλύτερο είναι να συζητήσεις μαζί του κ να δεις τι σκέφτεται και πως προχωράτε! 

Ναι θα κάνουμε λίγο υπομονή να ολοκληρώσουμε τις εξετάσεις κ να κάνει κ παλι Σπερμοδιαγραμμα και ο συντροφος μου. Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας μέσα από την καρδιά μου. Γιατί μας ήρθαν ξαφνικά όλα αυτά και αγχωθηκαμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια καλο σκ να εχουμε!!! Εγω πηγα την πεμπτη στον ωρλ και μου ειπε οτι ειναι καλυτερα να αποφυγουμε τον καυστηριασμο προς το παρον μου εδωσε καποιες αντιβιωτικες αλοιφες που θα τις βαλω για καμια 20αρια μερες και θα παω να με ξανα δει..Μου ειπε να μην σηκωνω βαρη να μην σκυβω να μην φυσηξω τη μυτη μου και να μην πιεζομαι...Το θεμα ειναι οτι αυτος ο μηνας θα παει χαμενος γιατι ο αντρουλης μου τρομαξε τοσο πολυ που με ειδε να αιμοραγω που θελει να αποφυγουμε και τις επαφες μην τυχον και ζοριστω. Αν και πιστευω οτι ετσι κι αλλιως χαμενος ηταν ο μηνας γιατι υποτιθεται οτι σε 2 μερες θα ειχα ωορρυξια και εκανα εχθες ενα τελευταιο τεστακι που ειχα και δεν βγηκε καν δευτερη γραμμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Αααα εσύ είσαι κ μικρή, οκ εγώ ήμουν 36-37 τότε. Απλά μου κάνει εντύπωση σπερματεγχυση χωρίς σαλπιγγογραφια... Αν κ από ότι κατάλαβα το θέμα είναι το σπέρμα οπότε το πιθανότερο είναι να είσαι μια χαρά! Καλά αποτελέσματα! 

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Το γιατί αποφάσισε ο γιατρός να μην κάνετε κάτι δεν το ξέρω... Η σαλπιγγογραφια πάντως βοηθάει όταν το θέμα είναι οι σάλπιγγες! Αν δλδ είναι λίγο κλειστές όντως τις καθαρίζει κ βοηθά. Αν είναι όμως μια χαρά κ είναι άλλο το θέμα (πχ σπέρμα) δεν κάνει κάποια διαφορά! 

Ίσως θέλει να δει την κατάσταση του σπέρματος πριν σε βάλει ξανα σε διαδικασία. Αν το σπέρμα δεν ειναι καλό δεν έχει τόσο νόημα... Όμως το καλύτερο είναι να συζητήσεις μαζί του κ να δεις τι σκέφτεται και πως προχωράτε! 

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια καλο σκ να εχουμε!!! Εγω πηγα την πεμπτη στον ωρλ και μου ειπε οτι ειναι καλυτερα να αποφυγουμε τον καυστηριασμο προς το παρον μου εδωσε καποιες αντιβιωτικες αλοιφες που θα τις βαλω για καμια 20αρια μερες και θα παω να με ξανα δει..Μου ειπε να μην σηκωνω βαρη να μην σκυβω να μην φυσηξω τη μυτη μου και να μην πιεζομαι...Το θεμα ειναι οτι αυτος ο μηνας θα παει χαμενος γιατι ο αντρουλης μου τρομαξε τοσο πολυ που με ειδε να αιμοραγω που θελει να αποφυγουμε και τις επαφες μην τυχον και ζοριστω. Αν και πιστευω οτι ετσι κι αλλιως χαμενος ηταν ο μηνας γιατι υποτιθεται οτι σε 2 μερες θα ειχα ωορρυξια και εκανα εχθες ενα τελευταιο τεστακι που ειχα και δεν βγηκε καν δευτερη γραμμη

Καλημερα καλό Σαββατοκύριακο! Γιατί είχες αιμορραγία; μάλλον δεν το ειχα διαβάσει! Ευχομαι να είσαι καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια καλο σκ να εχουμε!!! Εγω πηγα την πεμπτη στον ωρλ και μου ειπε οτι ειναι καλυτερα να αποφυγουμε τον καυστηριασμο προς το παρον μου εδωσε καποιες αντιβιωτικες αλοιφες που θα τις βαλω για καμια 20αρια μερες και θα παω να με ξανα δει..Μου ειπε να μην σηκωνω βαρη να μην σκυβω να μην φυσηξω τη μυτη μου και να μην πιεζομαι...Το θεμα ειναι οτι αυτος ο μηνας θα παει χαμενος γιατι ο αντρουλης μου τρομαξε τοσο πολυ που με ειδε να αιμοραγω που θελει να αποφυγουμε και τις επαφες μην τυχον και ζοριστω. Αν και πιστευω οτι ετσι κι αλλιως χαμενος ηταν ο μηνας γιατι υποτιθεται οτι σε 2 μερες θα ειχα ωορρυξια και εκανα εχθες ενα τελευταιο τεστακι που ειχα και δεν βγηκε καν δευτερη γραμμη

Καλημερα κορίτσι μου Κοιτα αν έχεις στρεσαριστει αυτό το μήνα και με αυτό που έπαθες μπορεί και να μην κανείς αλλά να σου πω κάτι για να χαλαρώσεις πήγαινε στον γιατρό σου να σου γράψει εξετάσεις να κανείς και έναν υπέρηχο και να κανείς και τις ορμονολογικές σου όταν αδιαθετήσεις να χαλαρώσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

 

 

Καλημερα καλό Σαββατοκύριακο! Γιατί είχες αιμορραγία; μάλλον δεν το ειχα διαβάσει! Ευχομαι να είσαι καλά!! 

Καλημέρα!!! Έσπασε ένα αγγείο στη μύτη και μου γύρναει το αίμα στο στόμα... Τώρα μετά την αιμοστατικη είμαι αρκετά καλύτερα αλλά θέλει προσοχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημέρα...Εγώ αδιαθετησα ακριβώς στην ώρα μου...την Πέμπτη το πρωί.. την Τρίτη έχουμε πάλι ραντεβού με τον ανδρολογο γιατί τελειώνει η αντιβίωση που παίρνει ο άντρας εδώ και 1 μήνα.. και μας είπε να πάμε πάλι να μας δει γιατί και ο υπέρηχος ήταν καθαρός και δεν βρέθηκε κιρσοκηλη..Επίσης  τελειώνουμε τώρα και τις profertil που έπαιρνε ο άντρας μου για ένα 3μηνο....

Τώρα ελπίζω με την αντιβίωση που πήραμε να δούμε κάποιο αποτέλεσμα στην κινητικότητα γιατί δεν υπάρχει κάποιο άλλο θέμα....αν δεν δούμε και τώρα κάποια βελτίωση δεν ξέρω τι θα μας πει ο γιατρός για επόμενο βήμα....

Έχω λίγο άγχος αλλά και από την άλλη Έχω καθησυχάστει γιατί δεν βρέθηκε τίποτα στον υπέρηχο ανησυχητικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08)20ΑΓΟΡΑΚΙ🍼🦋💙

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΊΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ🎂🎂💖💖👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ 11/06

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ 👶

👶

mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :06/06

diana8:?

Lacostaki:31/05

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:30/04

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:15/05

Pixies:? 

 

Matilda94:? 

Ntinaki83:06/06

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:05/03

Daizy28:15/03

HopefulMama2Be:14/03

elissavet90:24/3

Mantiko:12/03

Evaki:21/03 

Alexiamama:18/04 

Μαργαρίτσ:18/04

marinamamanoulitsa:17/06

boysland:21/04 χοριακη

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κοριτσια καλημέρα...Εγώ αδιαθετησα ακριβώς στην ώρα μου...την Πέμπτη το πρωί.. την Τρίτη έχουμε πάλι ραντεβού με τον ανδρολογο γιατί τελειώνει η αντιβίωση που παίρνει ο άντρας εδώ και 1 μήνα.. και μας είπε να πάμε πάλι να μας δει γιατί και ο υπέρηχος ήταν καθαρός και δεν βρέθηκε κιρσοκηλη..Επίσης  τελειώνουμε τώρα και τις profertil που έπαιρνε ο άντρας μου για ένα 3μηνο....

Τώρα ελπίζω με την αντιβίωση που πήραμε να δούμε κάποιο αποτέλεσμα στην κινητικότητα γιατί δεν υπάρχει κάποιο άλλο θέμα....αν δεν δούμε και τώρα κάποια βελτίωση δεν ξέρω τι θα μας πει ο γιατρός για επόμενο βήμα....

Έχω λίγο άγχος αλλά και από την άλλη Έχω καθησυχάστει γιατί δεν βρέθηκε τίποτα στον υπέρηχο ανησυχητικό...

Υπάρχει λυση παντως σε όλο αυτό! Θα βρουν τρόπο να πάρουν σπερματοζωάρια! Από αριθμό και μορφολογία πωσ ειναι ; η κινητικότητα ήταν 0 η 1-2%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...