Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τον Μάη έρχονται "Μαγιατικα" μωράκια!!!


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Δεν έχω άλλες αντιδράσεις 😭 εύχομαι σε όλες τα καλύτερα κ καλη δύναμη 💪💪💪🙏🙏🙏πολλά διδυμακια βγάλαμε..για να δούμε πως θα τα αντιμετωπίσουμε.. χαχα!! 

Να σου ζήσει κι η δεύτερη κόρη! Γερή και με καλή ζωή και τύχη! 

Υπέροχα παιδιά τα διδυμακια, να μην έχεις καμιά ανησυχία 😉😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

 

Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη, υπερηχογραφικά ειμαι 6+2 σήμερα και το μεσημέρι είδα πολλά ροζ υγρά και έχω και ελαφριά τσιμπήματα στην μέση και την κοιλιά. Μίλησα με τον γιατρό, μου είπε να ξεκουραστώ και να πάρω κολπικά utrogestan. Είμαι να σκάσω, δεν θα αντέξω και άλλη αποβολή. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

 

Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη, υπερηχογραφικά ειμαι 6+2 σήμερα και το μεσημέρι είδα πολλά ροζ υγρά και έχω και ελαφριά τσιμπήματα στην μέση και την κοιλιά. Μίλησα με τον γιατρό, μου είπε να ξεκουραστώ και να πάρω κολπικά utrogestan. Είμαι να σκάσω, δεν θα αντέξω και άλλη αποβολή. 

 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου! Μην κανεις άσχημες σκέψεις...να ξεκουραστείς και όλα θα πάνε όπως πρέπει! Έχεις όλη μου τη θετική ενέργεια!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου! Μην κανεις άσχημες σκέψεις...να ξεκουραστείς και όλα θα πάνε όπως πρέπει! Έχεις όλη μου τη θετική ενέργεια!! 🥰

Μακάρι, σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω από υο μεσημέρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/5/2021 at 8:01 ΜΜ, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μακάρι, σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω από υο μεσημέρι.

Κορίτσι μου πως είσαι; Έχεις ακόμα ροζ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου πως είσαι; Έχεις ακόμα ροζ;

Καλησπέρα,

Σήμετα δεν έχω , έχω ψιλοπονάκια στην κοιλια χαμηλά. Συνεχίζω outrogestan και αύριο θα πά  να με δει. Ανησυχώ όμως γιατί νιώθω το στήθος να έχει ξεφουσκώσει.

Ευτυχώς έχω ηρεμήσει και ψυχολογικά λίγο.

Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα,

Σήμετα δεν έχω , έχω ψιλοπονάκια στην κοιλια χαμηλά. Συνεχίζω outrogestan και αύριο θα πά  να με δει. Ανησυχώ όμως γιατί νιώθω το στήθος να έχει ξεφουσκώσει.

Ευτυχώς έχω ηρεμήσει και ψυχολογικά λίγο.

Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. ❤

Καλημερα, 

Προσπάθησε να είσαι όσο πιο χαλαρή γίνεται και να προσεχεις.... 

Μην κάνεις αρνητικές σκέψεις! 

Έχει λίγο εμπιστοσύνη σε όλο αυτό που κάνεις🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα,

Σήμετα δεν έχω , έχω ψιλοπονάκια στην κοιλια χαμηλά. Συνεχίζω outrogestan και αύριο θα πά  να με δει. Ανησυχώ όμως γιατί νιώθω το στήθος να έχει ξεφουσκώσει.

Ευτυχώς έχω ηρεμήσει και ψυχολογικά λίγο.

Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. ❤

Μη δίνεις σημασία στο στήθος καλέ. Εμένα δεν έχει πρηστεί σχεδόν καθόλου... Θα περιμένουμε νέα σου σήμερα. Να ακούσετε κ καρδούλα να ηρεμήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νέα μου δυστυχώς δεν είναι καλά,το έμβρυο δεν μεγαλώνει ,από την Πέμπτη που με έδειχνε 6 εβδομάδων σήμερα έχει πάει βάση υπερήχου 6+1  συν μία αποκόλληση που ήδη πάιρνω ουτροτζεστάν.Μίλησε ο γιατρός μου με αιματολόγο και ξεκίνησα αντιπηκτικές και θα ξαναπάω την Πέμπτη. Καρδιά δεν ακόυσαμε αλλά είδαμε να χτυπάει. 

Πήγα και σε άλλο γιατρό για 2η γνώμη και αυτός δεν μου έδωσε καμία ελπίδα.

Θα ξαμαπάω την Πέμπτη στον γιατρό μου να δούμε πως θα κινηθούμε.

Αύριο και την Παρασκευή θα πάω να ελέγξω και χοριακή.

Αυτά τα δυσάρεστά μου νέα. Πραγματικά είμαι να σκάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Τα νέα μου δυστυχώς δεν είναι καλά,το έμβρυο δεν μεγαλώνει ,από την Πέμπτη που με έδειχνε 6 εβδομάδων σήμερα έχει πάει βάση υπερήχου 6+1  συν μία αποκόλληση που ήδη πάιρνω ουτροτζεστάν.Μίλησε ο γιατρός μου με αιματολόγο και ξεκίνησα αντιπηκτικές και θα ξαναπάω την Πέμπτη. Καρδιά δεν ακόυσαμε αλλά είδαμε να χτυπάει. 

Πήγα και σε άλλο γιατρό για 2η γνώμη και αυτός δεν μου έδωσε καμία ελπίδα.

Θα ξαμαπάω την Πέμπτη στον γιατρό μου να δούμε πως θα κινηθούμε.

Αύριο και την Παρασκευή θα πάω να ελέγξω και χοριακή.

Αυτά τα δυσάρεστά μου νέα. Πραγματικά είμαι να σκάσω.

Αχ βρε κορίτσι μου. Μακάρι να τα καταφέρει το σποράκι σου. Είναι πολύ δύσκολη η θέση σου, αλλά προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη μπορείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου. Μακάρι να τα καταφέρει το σποράκι σου. Είναι πολύ δύσκολη η θέση σου, αλλά προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη μπορείς. 

Μία νιώθω απογοήτευση και μία νιώθω πως όλα θα πάνε καλά. Θα αναμένω την Πέμπτη να δω τι θα μου πει πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/6/2021 at 10:52 ΜΜ, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Τα νέα μου δυστυχώς δεν είναι καλά,το έμβρυο δεν μεγαλώνει ,από την Πέμπτη που με έδειχνε 6 εβδομάδων σήμερα έχει πάει βάση υπερήχου 6+1  συν μία αποκόλληση που ήδη πάιρνω ουτροτζεστάν.Μίλησε ο γιατρός μου με αιματολόγο και ξεκίνησα αντιπηκτικές και θα ξαναπάω την Πέμπτη. Καρδιά δεν ακόυσαμε αλλά είδαμε να χτυπάει. 

Πήγα και σε άλλο γιατρό για 2η γνώμη και αυτός δεν μου έδωσε καμία ελπίδα.

Θα ξαμαπάω την Πέμπτη στον γιατρό μου να δούμε πως θα κινηθούμε.

Αύριο και την Παρασκευή θα πάω να ελέγξω και χοριακή.

Αυτά τα δυσάρεστά μου νέα. Πραγματικά είμαι να σκάσω.π

Προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται! Είχες κάποιο νέο;;

Είμαστε όλες πολυ δυνατές όλες κ θα τα καταφέρουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται! Είχες κάποιο νέο;;

Είμαστε όλες πολυ δυνατές όλες κ θα τα καταφέρουμε! 

Καλησπέρα,

Το απόγευμα θα πάω στο γιατρό, έκανα χοριακή χθες και βγήκε 17611. Θα ξανακάνω αύριο να δούμε αν μεγαλώνει. Έχω ξεκινήσει και τις ηπαρίνες. Το μόνο θετικό (έτσι θέλω να πιστεύω πως είναι) είναι πως απο χθες και ιδιαίτερα σήμερα ξεκίνησαν πάλι οι αναγούλες και νιώθ πάλι πόνο στο στήθος.

Ελπίζω το απόγευμα στον υπέρηχο να δούμε και να ακούσουμε καρδούλα και να έχει ξεκινήσει να μεγαλώνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα,

Το απόγευμα θα πάω στο γιατρό, έκανα χοριακή χθες και βγήκε 17611. Θα ξανακάνω αύριο να δούμε αν μεγαλώνει. Έχω ξεκινήσει και τις ηπαρίνες. Το μόνο θετικό (έτσι θέλω να πιστεύω πως είναι) είναι πως απο χθες και ιδιαίτερα σήμερα ξεκίνησαν πάλι οι αναγούλες και νιώθ πάλι πόνο στο στήθος.

Ελπίζω το απόγευμα στον υπέρηχο να δούμε και να ακούσουμε καρδούλα και να έχει ξεκινήσει να μεγαλώνει.

Αντε κορίτσι μου!! Μακάρι! Πες μας τι σου είπε μόλις επιστρέψεις! 

Όλα καλά να πάνε 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Αντε κορίτσι μου!! Μακάρι! Πες μας τι σου είπε μόλις επιστρέψεις! 

Όλα καλά να πάνε 🙏🙏🙏🙏

Πήγα στο γιατρό ,από την  Τρίτη μέχρι σήμερα πήρε μία μέρα το έμβρυο. Θα συνεχίσω ενέσεις ηπαρίνης και θα με ξαναδει την Δευτέρα. Ο γιατρός είπε πως είναι θετικό πως με 2 ενέσεις που έχω κάνει πήρε έστω και μία μέρα και θα το παρακολουθήσουμε.

Ελπίζω να αρχίσει να παίρνει μπροστά και να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Πήγα στο γιατρό ,από την  Τρίτη μέχρι σήμερα πήρε μία μέρα το έμβρυο. Θα συνεχίσω ενέσεις ηπαρίνης και θα με ξαναδει την Δευτέρα. Ο γιατρός είπε πως είναι θετικό πως με 2 ενέσεις που έχω κάνει πήρε έστω και μία μέρα και θα το παρακολουθήσουμε.

Ελπίζω να αρχίσει να παίρνει μπροστά και να πάνε όλα καλά.

Κορίτσι μου διαβάζω μέρες τα μνήματα σου και αγωνιώ να πάνε όλα καλά!! Χαίρομαι με τις εξελίξεις και εύχομαι μόνο χαρά από εδώ κ πέρα ,να κρατηθεί στην κοιλίτσα σου και μετά από λίγους μήνες στην αγκαλιά σου :-) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Πήγα στο γιατρό ,από την  Τρίτη μέχρι σήμερα πήρε μία μέρα το έμβρυο. Θα συνεχίσω ενέσεις ηπαρίνης και θα με ξαναδει την Δευτέρα. Ο γιατρός είπε πως είναι θετικό πως με 2 ενέσεις που έχω κάνει πήρε έστω και μία μέρα και θα το παρακολουθήσουμε.

Ελπίζω να αρχίσει να παίρνει μπροστά και να πάνε όλα καλά.

Ωραία κορίτσι μου!! Παλεύει το σποράκι σου!!! Να είσαι κ εσύ δυνατή, να ξεκουράζεσαι κ να τρέφεσαι καλά για να το βοηθήσεις. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου διαβάζω μέρες τα μνήματα σου και αγωνιώ να πάνε όλα καλά!! Χαίρομαι με τις εξελίξεις και εύχομαι μόνο χαρά από εδώ κ πέρα ,να κρατηθεί στην κοιλίτσα σου και μετά από λίγους μήνες στην αγκαλιά σου :-) !!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Εύχομαι σε όλες μας μόνο χαρές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ωραία κορίτσι μου!! Παλεύει το σποράκι σου!!! Να είσαι κ εσύ δυνατή, να ξεκουράζεσαι κ να τρέφεσαι καλά για να το βοηθήσεις. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!!

Μακάρι να συνεχίσει να παλεύει και να μπορέσω να το κρατήσω αγκαλιά. Ευτυχώς έχω βοήθεια και ξεκουράζομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Εύχομαι σε όλες μας μόνο χαρές!!

Να μας ενημερώνεις!! Θα σε έχω στο νου μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μακάρι να συνεχίσει να παλεύει και να μπορέσω να το κρατήσω αγκαλιά. Ευτυχώς έχω βοήθεια και ξεκουράζομαι. 

Σου στέλνω όλες θετική ενέργεια 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δεν τα κατάφερε το σποράκι μου.Σταμάτησε η καρδούλα του. Την Πέμπτη το πρωί μπαίνω για απόξεση. Είμαι χάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Δυστυχώς δεν τα κατάφερε το σποράκι μου.Σταμάτησε η καρδούλα του. Την Πέμπτη το πρωί μπαίνω για απόξεση. Είμαι χάλια.

Λυπάμαι πολύ :-( !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Δυστυχώς δεν τα κατάφερε το σποράκι μου.Σταμάτησε η καρδούλα του. Την Πέμπτη το πρωί μπαίνω για απόξεση. Είμαι χάλια.

Λυπάμαι που κορίτσι μου κουράγιο εσύ να είσαι καλά,ότι και να πούμε εμείς είναι λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Δυστυχώς δεν τα κατάφερε το σποράκι μου.Σταμάτησε η καρδούλα του. Την Πέμπτη το πρωί μπαίνω για απόξεση. Είμαι χάλια.

Δεν θα πω να μην στεναχωριέσαι κτλ κτλ…πάρε το χρόνο σου, ξέσπασε αλλά σήκω γερά στο πόδια σου…Είμαστε όλες μαζί σου..❤️ Μια μεγάλη αγκαλιά..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...