Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τον Μάη έρχονται "Μαγιατικα" μωράκια!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! Μακάρι αυτό το καλοκαίρι να είναι το τυχερό μας και να φέρει νινακια σε όλες μας!💗

Έτσι κορίτσακι μου σε όλες να έρθει το θαυματακι μας 😉 :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 😁😍❤️ Σήμερα πάλι με έπιασαν τα ψυχολογικά μου.... Με έπιασε έριξα ένα κλάμα και μετά στανιαρα... 😜  

Αχ μια από τα ίδια μια πανω μια κάτω! 

Εχω το δουλευω και με ψυχολόγο για να μην υπέρ φόρτιζε  το αγόρι μου δεν θέλω ήδη είναι φορτισμένος με το χειρουργείο που έκανε και εκείνος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι όλες σύντομα εγκυουλες :-) ,εγώ εχω ξεκίνησει ενέσεις και 15 Ιουνίου πάω για δεύτερη ετ (ελπίζω και τυχερή ) !!! Να έχουμε ένα καλοκαίρι γεμάτο φουσκωμένες κοιλιτσες 😉

Καλησπερα κορίτσι μου!!! πόσο καιρό είχα να διαβάσω νέα σου;; εύχομαι να πάνε όλα υπεροχα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου!!! πόσο καιρό είχα να διαβάσω νέα σου;; εύχομαι να πάνε όλα υπεροχα!!!! 

Αχχχ κορίτσι μου πολύ καιρό τουλάχιστον ένα χρόνο , είμαι καλά πλέον και πάω για δεύτερη εξωσωματική!! Εσύ κοπέλα μου όλα καλά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ κορίτσι μου πολύ καιρό τουλάχιστον ένα χρόνο , είμαι καλά πλέον και πάω για δεύτερη εξωσωματική!! Εσύ κοπέλα μου όλα καλά;;

Μία χαρά κορίτσι μου!!! Το πήρα λίγο βαριά τελευταία και με χτύπησε στην υγεία το άγχος αλλά συνειδητοποίησα ότι το παν ειναι να είμαστε υγιείς και όλα τα άλλα αν είναι να έρθουν θα ερθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μία χαρά κορίτσι μου!!! Το πήρα λίγο βαριά τελευταία και με χτύπησε στην υγεία το άγχος αλλά συνειδητοποίησα ότι το παν ειναι να είμαστε υγιείς και όλα τα άλλα αν είναι να έρθουν θα ερθουν

Έτσι είναι κορίτσι μου μόνο υγεία και όλα τα άλλα τα φτιάχνουμε!! Και όχι εάν είναι να έρθουν,δεν είναι στο χέρι τους ΘΑ ΈΡΘΟΥΝ και στο λέω εγώ που όταν ξεκίνησα διαδικασίες δεν ήμουν καθόλου προετοιμασμένη ψυχολογικά και με τις αποτυχίες έπεσα σε κατάθλιψη κυριολεκτικά με κρίσης πανικού!! Τα ξεπέρασα όλα όμως και ξέρεις κάτι κατάλαβα ότι οι δυσκολίες έρχονται στους δυνατούς και είμαι πολύ πιο δυνατή από αυτό που νόμιζα!! Και το λέω σε όλα τα κορίτσια εδώ πότε μα ποτέ μην το βάζετε κάτω!! Να λυγίζετε αλλά μην γονατιζετε !! Όλα θα γίνουν γιατί το θέλουμε πολύ 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι νομίζω ότι μου έχει πέσει η πίεση έχω μια ζαλάδα άλλο πράγμα είμαι ξαπλωμένη και γυρίζει όλο το δωματιο

Καλησπέρα κορίτσι μου,

 

Φάε κάτι αλμυρό αν έχεις, διαφορετικά βάλε λίγο αλάτι κάτω από την γλώσσα σου. Επίσης αν έχεις ζέστη βάλε κλιματιστικό.

Όλη μέρα και εγώ χάλια είμαι , ημικρανίες από τα ουτροτζεστάν και πίεση 8 με 4.

Περαστικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι νομίζω ότι μου έχει πέσει η πίεση έχω μια ζαλάδα άλλο πράγμα είμαι ξαπλωμένη και γυρίζει όλο το δωματιο

Κορίτσι μου φάε σκέτο αλάτι κ πιες πολύ νερό. Αν είναι από την πίεση θα νιώσεις αμέσως καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι νομίζω ότι μου έχει πέσει η πίεση έχω μια ζαλάδα άλλο πράγμα είμαι ξαπλωμένη και γυρίζει όλο το δωματιο

Μη με βρίσεις , αλλά μήπως είσαι έγκυος; Νομίζω , η τελευταία σου περίοδος δεν είχε σωστή ροή!! Μπορεί να σε μπερδεύω με κάποιο άλλο κορίτσι βέβαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Heart είπε:

Μη με βρίσεις , αλλά μήπως είσαι έγκυος; Νομίζω , η τελευταία σου περίοδος δεν είχε σωστή ροή!! Μπορεί να σε μπερδεύω με κάποιο άλλο κορίτσι βέβαια!!!

Όχι κορίτσι μου γιατί να σε βρίσω;;; Μακάρι να ήμουν αλλά μπα... Και σχετικά μεγάλη ροη είχα στην τελευταία περίοδο πράγμα σπάνιο για μένα και σε αυτόν οι επαφές μας ήταν 5 όλες κι όλες και οι 3 εκτος γονιμων άσε που δεν ξέρω πότε και αν έκανα ωορρηξία 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Όχι κορίτσι μου γιατί να σε βρίσω;;; Μακάρι να ήμουν αλλά μπα... Και σχετικά μεγάλη ροη είχα στην τελευταία περίοδο πράγμα σπάνιο για μένα και σε αυτόν οι επαφές μας ήταν 5 όλες κι όλες και οι 3 εκτος γονιμων άσε που δεν ξέρω πότε και αν έκανα ωορρηξία 

 

 

Μη με βρίσεις το είπα γιατί εμένα μου την δίνει όταν δεν είμαι καλά να μου λένε μήπως είσαι έγκυος , μήπως ήρθε το ευχάριστο κι άλλες τέτοιες βλακείες!! Αλλά εγώ δεν το λέω Μ αυτό το ύφος την εννοώ την ερώτηση!! Λάθος θυμόμουν!! Τότε  μάλλον ολα είναι από στρες και η μυτούλα και η ζαλαδα...Νομίζω έχεις κήπο στο σπίτι σου!! Αν δεν δουλεύεις , φτιάξε ένα καφέ και πήγαινε να κάτσεις στον κήπο σου !! Χαλάρωσε!! Άσε τα κινητά στην άκρη , τις συμβουλές , τα ψαξιματα " πώς θα μείνω έγκυος ", και μίλησε λίγο με τον εαυτό σου!! Αυτό που έχω καταλάβει κορίτσια είναι ότι χρειάζεται ηρεμία , πρέπει να αφιερώσουμε χρόνο στον εαυτό μας για την ψυχική μας ηρεμία και ύστερα θα έρθει το παιδί! Ας μην είμαστε ανυπομονες , η επιστήμη θα λύσει τυχόν προβλήματα!! Όχι βέβαια και να τα αφήσουμε όλα στην μοίρα τους! Εμεις προσπαθούμε 2 μισή χρόνια , εντάσεις , απογοητεύσεις , στενοχώρια...Τους 3 τελευταίους μήνες κάναμε όλες τις εξετάσεις και πραγματικά ηρέμησαμε κατά πολύ!! Επομένως , αν προσπαθείτε καιρό , ελεχθειτε και ύστερα ή θα βρείτε τι εμποδίζει ή θα ηρεμήσετε και θα περίμενε υπομονετικά!! Όλα θα γίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου φάε σκέτο αλάτι κ πιες πολύ νερό. Αν είναι από την πίεση θα νιώσεις αμέσως καλύτερα.

Και αλάτι έφαγα κορίτσι μου αλλά τίποτα δεν έκανε... Μετά απλα κοιμήθηκα... Και τώρα πάλι ζαλάδες έχω λογικά προεορτια περιόδου είναι την περιμένω την ακατανομαστη σε 4 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/5/2021 at 8:21 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08)20ΑΓΟΡΑΚΙ🍼🦋💙

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΊΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ🎂🎂💖💖👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ 11/06

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ 👶

👶

mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

Κορίτσια γέννησα εγώ οπότε μπορείτε να με αφαιρέσετε από το λατρεμένο πίνακακι✌️

Γέννησα ένα υγιέστατο αγοράκι στις 13/05💙

Εύχομαι από καρδιάς σε όλα τα κορίτσια που επιθυμούν να μείνουν εγκυουλες γρήγορα να έχουν μια ευχάριστη εξέλιξη και να γεμίσουν οι κοιλιτσες τους με όμορφα και τελειομηνα νινακια 💞

Εύχομαι σύντομα να ξαναδώ το όνομα μου στη λίστα!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Και αλάτι έφαγα κορίτσι μου αλλά τίποτα δεν έκανε... Μετά απλα κοιμήθηκα... Και τώρα πάλι ζαλάδες έχω λογικά προεορτια περιόδου είναι την περιμένω την ακατανομαστη σε 4 μερες

Κορίτσι μου περαστικά,να πάρεις την πίεση σου να δεις μήπως είναι αρκετά πεσμένη και φυσικά εάν συνεχιστεί να πας στο γιατρό! Είσαι καλύτερα τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσια γέννησα εγώ οπότε μπορείτε να με αφαιρέσετε από το λατρεμένο πίνακακι✌️

Γέννησα ένα υγιέστατο αγοράκι στις 13/05💙

Εύχομαι από καρδιάς σε όλα τα κορίτσια που επιθυμούν να μείνουν εγκυουλες γρήγορα να έχουν μια ευχάριστη εξέλιξη και να γεμίσουν οι κοιλιτσες τους με όμορφα και τελειομηνα νινακια 💞

Εύχομαι σύντομα να ξαναδώ το όνομα μου στη λίστα!🥰

Συγχαρητήρια να σας ζήσει ,γερό και τυχερό πάντα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσια γέννησα εγώ οπότε μπορείτε να με αφαιρέσετε από το λατρεμένο πίνακακι✌️

Γέννησα ένα υγιέστατο αγοράκι στις 13/05💙

Εύχομαι από καρδιάς σε όλα τα κορίτσια που επιθυμούν να μείνουν εγκυουλες γρήγορα να έχουν μια ευχάριστη εξέλιξη και να γεμίσουν οι κοιλιτσες τους με όμορφα και τελειομηνα νινακια 💞

Εύχομαι σύντομα να ξαναδώ το όνομα μου στη λίστα!🥰

Να σας ζήσει κορίτσι μου γερός και καλότυχος να είναι!!! Καμία δεν αφαιρείται από το πινακάκι... Απλά θα μπεις με την ένδειξη γεννησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου περαστικά,να πάρεις την πίεση σου να δεις μήπως είναι αρκετά πεσμένη και φυσικά εάν συνεχιστεί να πας στο γιατρό! Είσαι καλύτερα τώρα;

Όχι ακόμα χάλια είμαι αλλά με πιάνει συχνά πριν την περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08)20ΑΓΟΡΑΚΙ🍼🦋💙

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΓΈΝΝΗΣΕ 13/05 ΑΓΟΡΑΚΙ💙👶 🍼

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΊΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ🎂🎂💖💖👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ 11/06

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ 👶

👶

mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

ΜαρίαΔημήτρης :ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :06/06

diana8:?

Lacostaki:31/05

Marinamanoulitsa:17/06

Ntinaki83:06/06                                                                                       

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Όχι κορίτσι μου γιατί να σε βρίσω;;; Μακάρι να ήμουν αλλά μπα... Και σχετικά μεγάλη ροη είχα στην τελευταία περίοδο πράγμα σπάνιο για μένα και σε αυτόν οι επαφές μας ήταν 5 όλες κι όλες και οι 3 εκτος γονιμων άσε που δεν ξέρω πότε και αν έκανα ωορρηξία 

 

 

Κορίτσι μου γλυκό δεν ξέρω τι συμβαίνει με σένα και ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις δεν σε ξέρω αλλά νιώθω ότι έχεις τρομερή πίεση μέσα σου και άγχος!!!οταν σας διάβασα στις αρχές δεν ήσουν έτσι ήσουν ένα κορίτσι όλο διάθεση και θετική ενέργεια!!!το ξέρω είναι βουνό όλο αυτό που περνάμε αλλά θα σου πω κάτι τον εαυτό σου προσεξε!!!ευκολο να το λες δύσκολο να το κανείς απλά νιώθω την ανάγκη μα σου πω πτι σε βλέπω αλλαγμένη ακόμα και με τον τρόπο που γράφεις!!!!μην αφήνεις το θέμα να σε παίρνει από κάτω η ψυχολογία είναι το παν σε όλα τα θέματα ακόμα και για εξωσωματική να πας πρέπει πρώτα να είσαι καλά μέσα σου!στα λέω όλα αυτά γιατί νιώθω ότι κάτι κρατάς μέσα σου και δεν λες σε κανέναν!!!αν κάνω λάθος απλά ξεχνά το μήνυμα που έγραψα από την άλλη μα ξέρεις ότι είμαστε εδώ να συζητάμε την κάθε σκέψη και όχι μα την κρίνουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑ

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

🎂

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prindsc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                                               

 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

 Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ 👶

 mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

ΜαρίαΔημήτρης :ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό δεν ξέρω τι συμβαίνει με σένα και ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις δεν σε ξέρω αλλά νιώθω ότι έχεις τρομερή πίεση μέσα σου και άγχος!!!οταν σας διάβασα στις αρχές δεν ήσουν έτσι ήσουν ένα κορίτσι όλο διάθεση και θετική ενέργεια!!!το ξέρω είναι βουνό όλο αυτό που περνάμε αλλά θα σου πω κάτι τον εαυτό σου προσεξε!!!ευκολο να το λες δύσκολο να το κανείς απλά νιώθω την ανάγκη μα σου πω πτι σε βλέπω αλλαγμένη ακόμα και με τον τρόπο που γράφεις!!!!μην αφήνεις το θέμα να σε παίρνει από κάτω η ψυχολογία είναι το παν σε όλα τα θέματα ακόμα και για εξωσωματική να πας πρέπει πρώτα να είσαι καλά μέσα σου!στα λέω όλα αυτά γιατί νιώθω ότι κάτι κρατάς μέσα σου και δεν λες σε κανέναν!!!αν κάνω λάθος απλά ξεχνά το μήνυμα που έγραψα από την άλλη μα ξέρεις ότι είμαστε εδώ να συζητάμε την κάθε σκέψη και όχι μα την κρίνουμε!!!!

Όχι κορίτσι μου γιατί να σε παρεξήγηση;; απλά το άγχος είναι στη φύση μου μπορώ να αγχωθω με τα πιο απλά πράγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Όχι κορίτσι μου γιατί να σε παρεξήγηση;; απλά το άγχος είναι στη φύση μου μπορώ να αγχωθω με τα πιο απλά πράγματα 

Ναι απλά νιώθω ότι κάτι άλλο σε βασανίζει εκτός από αυτό!!!παρε τα πάνω σου κορίτσι μου χαλάρωσε μιλά με τον άντρα σου και όλα τα αλλά θα έρθουν!!!νιωσε εσυ καλά τον ευατο σου Κοιτα πρώτα από όλους και όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...