Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη


KellyX1992

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μ :-) είχα 4 μέρες καθυστέρηση κ έκανα 3-4 τεστ κ βγήκαν όλα θετικά .... το ένα μάλιστα έδειξε ότι είμαι 1-2 εβδομάδες :-) έκανα χοριακη κ βγήκε 5,92 κ θα την επαναλάβω Δευτέρα ! Έχει συμβεί σε καμία ; Ι γιατρός είπε ότι είναι θετική  πάντως απλά θέλει να επαναλάβω την εξέταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η KellyX1992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ :-) είχα 4 μέρες καθυστέρηση κ έκανα 3-4 τεστ κ βγήκαν όλα θετικά .... το ένα μάλιστα έδειξε ότι είμαι 1-2 εβδομάδες :-) έκανα χοριακη κ βγήκε 5,92 κ θα την επαναλάβω Δευτέρα ! Έχει συμβεί σε καμία ; Ι γιατρός είπε ότι είναι θετική  πάντως απλά θέλει να επαναλάβω την εξέταση 

Καλησπέρα Κέλλυ!! 

Η χοριακη ήταν 5,92 ή μήπως γράφτηκε λάθος;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλησπέρα Κέλλυ!! 

Η χοριακη ήταν 5,92 ή μήπως γράφτηκε λάθος;; 

 

Καλησπέρα :-) όχι έτσι έγραφε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η KellyX1992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ :-) είχα 4 μέρες καθυστέρηση κ έκανα 3-4 τεστ κ βγήκαν όλα θετικά .... το ένα μάλιστα έδειξε ότι είμαι 1-2 εβδομάδες :-) έκανα χοριακη κ βγήκε 5,92 κ θα την επαναλάβω Δευτέρα ! Έχει συμβεί σε καμία ; Ι γιατρός είπε ότι είναι θετική  πάντως απλά θέλει να επαναλάβω την εξέταση 

Καλησπέρα κορίτσι!!!, Μήπως να αλλάξεις μικρόβιολογικο;; ςγιατί εμένα μου φαίνεται πολύ περίεργο να βγαίνουν θετικά τα τεστ και η χοριακη να είναι μόνο 5.92

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!!!, Μήπως να αλλάξεις μικρόβιολογικο;; ςγιατί εμένα μου φαίνεται πολύ περίεργο να βγαίνουν θετικά τα τεστ και η χοριακη να είναι μόνο 5.92

Καλησπέρα σας :-) το σκέφτηκα αλλά πρέπει να γίνει στο ίδιο ! Αν κ ο γιατρός μ είπε ότι πάνω από το 5 είναι θετικό απλά μπορεί να είναι 2 εβδομάδων πολύ αρχή δλδ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η KellyX1992 είπε:

Καλησπέρα :-) όχι έτσι έγραφε! 

Κι εμένα το ίδιο μου φαίνεται. Θα σου πρότεινα κι εγώ να πας σε άλλο διαγνωστικό κέντρο. Τόσο μικρή χοριακη δεν ανιχνεύεται στα τεστ ούρων. Μάλλον κάποιο λάθος έχει γίνει. Πρέπει να είναι πολύ περισσότερο λογικά για να βγουν τα τεστ ούρων θετικά.

Όπως κ να χει σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η KellyX1992 είπε:

Καλησπέρα σας :-) το σκέφτηκα αλλά πρέπει να γίνει στο ίδιο ! Αν κ ο γιατρός μ είπε ότι πάνω από το 5 είναι θετικό απλά μπορεί να είναι 2 εβδομάδων πολύ αρχή δλδ 

Καλημέρα κ καλή Μεγάλη Εβδομάδα κορίτσι μου!!

Να πας στο ίδιο να την κάνεις αφού έτσι σε είπε η γιατρός, αλλά αν θες τη γνώμη μου, όταν βγουν τα αποτελέσματα αν είναι πάλι έτσι μικρή, να πας κ σε άλλο. 

Καλή επιτυχία!! 

Θα περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια, γεια κ από μένα. 31η μέρα του κύκλου μου (αν εξαιρέσω τον προηγούμενο κύκλο ο ήταν 23ημερων, πάντα έχω κύκλο 30ημερων) έκανα χοριακη σμρ κ βγήκε 261,20. Αυτό τώρα τι σημαίνει; Είναι ποσοστό 4ης ή 5ης εβδομάδας;υπάρχει ελπίδα; Γτ Οκτώβρη είχα μια απόξεση μετά από χοριακες που δεν ανέβαιναν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Abusymommy είπε:

Koριτσια, γεια κ από μένα. 31η μέρα του κύκλου μου (αν εξαιρέσω τον προηγούμενο κύκλο ο ήταν 23ημερων, πάντα έχω κύκλο 30ημερων) έκανα χοριακη σμρ κ βγήκε 261,20. Αυτό τώρα τι σημαίνει; Είναι ποσοστό 4ης ή 5ης εβδομάδας;υπάρχει ελπίδα; Γτ Οκτώβρη είχα μια απόξεση μετά από χοριακες που δεν ανέβαιναν...

Η χοριαη σου φαίνεται μια χαρά.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...