Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πονοι περιοδου 2 μερες μετα την σπερματεγχυση


Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Πηγα υπέρηχο 11 η μέρα κ επειδή είχε φτάσει 21 την έκανα την ίδια μέρα κ 12η έκανα σπερματεγχυση γιατί ήταν η ώρα! 

Εννοείς 13η μέρα του κύκλου (όχι 12η) έκανες τη σπερματεγχυση. Δηλαδή 2 μέρες μετά την ένεση. Σωστά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Εσυ πως είσαι σήμερα @Ηρώ_k_88

Τα ίδια.. δεν έχω αδιαθετησει ακόμη αλλά έχω αρχίσει να έχω ενοχλήσεις στην κοιλια σαν αυτές που νιώθεις κατά την περίοδο. Για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Ηρώ_k_88 είπε:

Τα ίδια.. δεν έχω αδιαθετησει ακόμη αλλά έχω αρχίσει να έχω ενοχλήσεις στην κοιλια σαν αυτές που νιώθεις κατά την περίοδο. Για να δούμε..

Οχι κοριτσάκι μου. Την πρωτη φορα έκανα 14η μέρα την ένεση κ 16η σπερματεγχυση . Την Δευτέρη πήγα για υπέρηχο κ ήταν έτοιμο το ωραίο οπότε έκανα την ένεση πρωι 10:00 κ την άλλη μέσα 14:00 έκανα την έγχυση. Γιατί ήμουν ακριβώς στην ωορρηξία. έτυχε βέβαια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Οχι κοριτσάκι μου. Την πρωτη φορα έκανα 14η μέρα την ένεση κ 16η σπερματεγχυση . Την Δευτέρη πήγα για υπέρηχο κ ήταν έτοιμο το ωραίο οπότε έκανα την ένεση πρωι 10:00 κ την άλλη μέσα 14:00 έκανα την έγχυση. Γιατί ήμουν ακριβώς στην ωορρηξία. έτυχε βέβαια. 

Τη σπερματεγχυση την έκανες στις 28/4 ή στις 29/4;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 14/5/2021 at 3:27 ΜΜ, ο/η Mimi26 είπε:

29/4

Κορίτσια γεια σας και παλι !!! Καιρό είχαμε! Εγώ ξεκίνησα προγεστερονη για να αδιαθετησω κ να παω παλι σε αυτό το κυκλο για σπερματεγχύση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...