Μετάβαση σε περιεχόμενο

φλεγμονές και περίοδο

Recommended Posts

Καλησπέρα έχω βρει φλεγμονές πριν από την εξωσωματική και είχα πάρει αντιβίωση! Και τώρα αναρωτιέμαι είχε κάποια κοπέλα με φλεγμονές να της κρατάει η περίοδο πολλές μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Αχ προσπαθούμε όλες να μην αγχωνόμαστε αλλα γίνεται ρε συ?εγώ μερικές φορές το καταφέρνω άλλες πάλι όχι..ΑΑ σε βάζει πολλές χοριακες..εμένα μόνο δύο μου είχαν κάνει και επειδή η δεύτερη ήταν 800 και κάτι μου έκλεισαν κατευθείαν υπερηχο στις 5w 1d και μέχρι τον υπέρηχο είχα κατά αγχωθει..δεν ξέρω τι είναι καλύτερο πραγματικά για να είμαστε πιο ήρεμες..
    • Θα το μοιράζεσαι με τους ανθρώπους που νιώθεις εσύ καλά, αν στη δουλειά δε θες τότε δεν το λες. Προσωπικά επειδή απο πέρυσι μας έχουν τηλεργασια, βόλεψε η όλη κατάσταση στο να μην ψάχνω δικαιολογιες.. Το μόνο καλό που προέκυψε τουλάχιστον. Είμαι σίγουρη οτι με ευρηματικότητα κατι θα σκεφτείς να πεις, οι αναρρωτικες υπάρχουν για αυτο το λογο κ τις δικαιουμαστε. 
    • Καλά το τι φάρμακα έχουμε πάρει δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι.. Λες μια ζωή προσέχω να μην παίρνω πολλά κ τσουπ 😅. Δεν πειράζει, ας είναι για καλό και χαλάλι. Έχω και Παρασκευή και κάθε δύο μέρες γενικά μέχρι τον υπέρηχο που θα είναι σε κανα 2βδομαδο. Οπότε επειδή έχουμε δρόμο, προσπαθώ να διαχειριστώ το άγχος μου όσο γίνεται για να μην αρρωστήσω. Όλοι μου λένε "μην αγχώνεσαι", πόσο εύκολο να το λες. 
    • Και εγώ βρε μόνο στην κολλητή μου και στην αφεντικινα μου το είπα..ούτε εγώ το λέω όχι γιατί με πειράζει αλλά με εκνευρίζουν αν με ρωτάνε δεν μπορώ είναι το χειρότερο μου..αλλά ήθελα να έχω ελευθερία κινήσεων για εξετάσεις κλπ. Και επίσης μετά την έμβρυομεταφορά μου είπε από μόνη της να μην πάω καθόλου και ευτυχώς που δεν πηγα γιατί κόλλησαν κορονοιο..όλα τα είχαμε έχουμε και αυτό τώρα να σκεφτόμαστε..αν σε παίρνει να μην το πεις και να πάρεις καμία αναρρωτική για καμιά μέρα που θα χρειαστεί μια χαρά είσαι!!
    • Εγώ δεν θέλω να πω κάτι στην δουλειά , όχι γιατί δεν θέλω να ξέρει ο κόσμος ότι κάνω εξωσωματική ας πετύχει και ας το μάθουν όλοι δεν με πειράζει, απλά νιώθω ότι δεν θέλω να το μοιραστώ ακόμα. Χαίρομαι για εσένα και τον τρόπο που το αντιμετωπίζεις....  
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...