Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Τι κάνετε; Έχω ερώτηση : εχετε βγάλει κρεατοελιές και ελιές γενικότερα; Εγώ τώρα στην εγκυμοσύνη έχω βγάλει πολλές, στο στήθος, στις μασχάλες, στον λαιμό. Και εδώ και λίγες εβδομάδες φαίνεται η γραμμή στην κοιλιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Τι κάνετε; Έχω ερώτηση : εχετε βγάλει κρεατοελιές και ελιές γενικότερα; Εγώ τώρα στην εγκυμοσύνη έχω βγάλει πολλές, στο στήθος, στις μασχάλες, στον λαιμό. Και εδώ και λίγες εβδομάδες φαίνεται η γραμμή στην κοιλιά μου.

Καλησπέρα κορίτσι μου! Λοιπόν εμένα δυο κρεατοελιάς που έχω έχουν μεγαλώσει παραπάνω κ γενικά κάτι μικρές καφέ ελιτσες που έχω σε μπράτσα κυριως έχουν μεγαλώσει κ αυτές κ μάλλον θα έχω βγάλει κ άλλες Γτ μου φαίνονται παραπάνω . Η αισθητικός μου που πήγα τις προάλλες κ ηταν στις μέρες της να γεννήσει μου είπε ότι στην εγκυμοσυνη γενικά μεγαλώνουν οι ελιές που έχεις κ ότι βγάζει κ άλλες . Αλλά όταν γεννάς επανέρχονται πάλι στα μεγεθος που ηταν κ πριν. Κ μένα φαίνεται η γραμμή στη κοιλιά εδώ κ μερικές βδομαδες αλλά ειναι άχνη ακόμα Γτ είμαι κ ξανθιά εγώ όποτε δν θα σκουρυνει πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν παρατήρησα κάτι στις ελιές, μόνο κάποιοι ανοιχτόχρωμοι λεκέδες στο πρόσωπο. Ούτε γραμμή έκανα.  Στον γιο μου φάνηκε η γραμμή στην κοιλιά όταν γέννησα αλλά πολύ πολύ άχνη μιας και είμαι ανοιχτόχρωμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Τι κάνετε; Έχω ερώτηση : εχετε βγάλει κρεατοελιές και ελιές γενικότερα; Εγώ τώρα στην εγκυμοσύνη έχω βγάλει πολλές, στο στήθος, στις μασχάλες, στον λαιμό. Και εδώ και λίγες εβδομάδες φαίνεται η γραμμή στην κοιλιά μου.

Και εμένα κορίτσι μου έχουν μεγαλώσει και έχω βγάλει κάτι μικρούλες ακόμη!Γραμμή δεν έχω δει ακόμα!Στο πρόσωπο είχα μια μικρή παναδα και έχει μεγαλώσει αρκετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Τι κάνετε; Έχω ερώτηση : εχετε βγάλει κρεατοελιές και ελιές γενικότερα; Εγώ τώρα στην εγκυμοσύνη έχω βγάλει πολλές, στο στήθος, στις μασχάλες, στον λαιμό. Και εδώ και λίγες εβδομάδες φαίνεται η γραμμή στην κοιλιά μου.

Εγω έχω βγάλει κάποιες κυρίως στις μασχάλες αλλά είναι πάρα πολύ μικρές!! Δεν ξέρω εάν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό!!

Και επίσης παρατήρησα και πιο έντονη τριχοφυΐα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου για τις ελιές κ τις παναδες δν μπορούμε να κάνουμε κάτι τώρα στην εγκυμοσυνη παρά μόνο μετά τη γεννά! Πρέπει να φοράμε συνέχεια αντηλιακό με μεγάλο δείκτη προστασίας κ να μην είμαστε καθόλου στον ήλιο . Οι ελιές πάντως μετά την εγκυμοσυνη επανέρχονται στο μεγεθος που είχαν κ πριν αλλά οι παναδες δυστυχως δν φεύγουν ποτέ 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια

Ήθελα να σας κάνω την έξεις ερώτηση έχει κάποια αυτήν την ενδοεπικοινωνία  

Motorola comfort 60 connect

Πήγα σήμερα και την παράγγειλα και θα ήθελα την γνώμη της αν είναι καλή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλησπέρα κορίτσια

Ήθελα να σας κάνω την έξεις ερώτηση έχει κάποια αυτήν την ενδοεπικοινωνία  

Motorola comfort 60 connect

Πήγα σήμερα και την παράγγειλα και θα ήθελα την γνώμη της αν είναι καλή

Καλησπέρα !!! Ναι την είχα εγώ στην Ελλάδα είναι σουπερρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Καλησπέρα !!! Ναι την είχα εγώ στην Ελλάδα είναι σουπερρρ

Αλήθεια τι ωραία και το είχα ένα άγχος μήπως δεν είναι καλή και δεν αξίζει τα λεφτά της

Μπορείς να συνδεθείς και με το κινητό στην κάμερα???
Εσυ πως είσαι κορίτσι μου έχεις ακόμα συσπάσεις????
Τι σε λένε στο νοσοκομειο?

Πως είναι ο γιος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η 1994Μαρια είπε:

Αλήθεια τι ωραία και το είχα ένα άγχος μήπως δεν είναι καλή και δεν αξίζει τα λεφτά της

Μπορείς να συνδεθείς και με το κινητό στην κάμερα???
Εσυ πως είσαι κορίτσι μου έχεις ακόμα συσπάσεις????
Τι σε λένε στο νοσοκομειο?

Πως είναι ο γιος σου?

Ναι κανονικά γίνεται σύνδεση! Εγώ εδώ ακόμη άγνωστο ποτέ θα βγω !! Να δούμε πρώτα ο θεός!! Το παιδί μια χαρά σήμερα τον είδα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Ναι κανονικά γίνεται σύνδεση! Εγώ εδώ ακόμη άγνωστο ποτέ θα βγω !! Να δούμε πρώτα ο θεός!! Το παιδί μια χαρά σήμερα τον είδα ! 

Θα σου πω λεπτομέρειες το πρωί για την κάμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Ναι κανονικά γίνεται σύνδεση! Εγώ εδώ ακόμη άγνωστο ποτέ θα βγω !! Να δούμε πρώτα ο θεός!! Το παιδί μια χαρά σήμερα τον είδα ! 

Πολύ χαίρομαι που είναι καλά το παιδάκι σου

Εσυ κοιτά να μην στεναχωριέσαι και όλα θα πάνε καλά 😊😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Θα σου πω λεπτομέρειες το πρωί για την κάμερα! 

Σε ευχαριστώ πολύ καλό σου βράδυ και καλή ξεκούραση 😴😴😴😴😴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

 

Τι μου κάνετε? 

Χάθηκα λίγο αλλά διάβασα τα τελευταία νεα σας! 

Εγώ από αγορές δεν έχω κάνει καμία ακόμη, μετά την β επιπέδου τέλη του μηνός θα ξεκινήσω. 

Εγώ που τον είχα ρωτήση για την καμπύλη γλυκόζης μου είπε νομίζω 26 με 28 εβδομαδων θα την κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή εβδομάδα σε όλες εύχομαι!!! Ελιές κ παναδες εγώ πάλι καλά δεν έχω βγαλει. 

@Doritoula11 ο μικρός καλά είναι; Εσύ πώς είσαι με τις συσπάσεις; Θα κάτσεις πολύ ακόμα μέσα ή δεν ξέρουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα κοριτσόπουλα!! Μπήκαμε στην τελική ευθεία! Σε μια εβδομάδα είναι ο γάμος! Σήμερα πρωί πρωί πήγαμε και βγάλαμε επιτέλους τις άδειες, πολύ μας ταλαιπωρησαν τα χαρτιά! Και μέσα στην εβδομάδα πρέπει να κανονίσω τις λεπτομέρειες....πφφφ... κουράστηκα με τα διαδικαστικά! Που να έκανα και μεγάλο γάμο!! Κατά τα άλλα μια χαρά! Ο μπομπιρακος ζωηρότατος!! Από χθες το βράδυ πονάει το πόδι μου,  ένας περίεργος πόνος..σαν οσφυαλγία κάτι...ελπίζω να περάσει με ξεκούραση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...προχθές το βράδυ πέρασα κάτι σαν "κολικό"...δεν έχουμε καταλάβει ακόμα αν είναι έντερο ,νεφρό ή αν ήταν συσπάσεις...

Πήρα το γιατρό εννοείτε γιατί με έπιασε 3μιση η ώρα την νύχτα...ήπια κι άλλο μαγνήσιο,spasmoapotel και κολπικά utrogestan για να καλύψουμε όλα τα ενδεχόμενα...μετά από κανα δυο μέρες είχα μια ενόχληση κάτω δεξιά στην κοιλιά αλλά συνεχίζω τα utrogestan, πηρα άλλο ένα spasmoapotel κι από εκείνη την μέρα όλα οκ...

Αύριο έχουμε ραντεβού με τον γυναικολόγο να δούμε αν είναι όλα οκ...το μωρό παραμένει πολύ κινητικό βέβαια οπότε είμαι και λίγο ήρεμη ότι δεν είναι κάτι σοβαρό...

Με το ζάχαρο απ'ότι φαίνεται δεν έχω τόσο θέμα όσο το παρουσίασε ο ενδοκρινολόγος με αποτέλεσμα ακολουθώντας την δίαιτα να κάνω υπογλυκαιμίες. Μίλησα μαζί του και μου είπε ότι δεν χρειάζεται να την ακολουθώ κατα γράμμα, ούτε να ζυγίζω ... Να τρώω απλά να προσέχω...οπότε θα πάω και για δεύτερη γνώμη γιατί κάτι δεν μου κολλάει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annoula1987 είπε:

Καλή εβδομάδα κοριτσόπουλα!! Μπήκαμε στην τελική ευθεία! Σε μια εβδομάδα είναι ο γάμος! Σήμερα πρωί πρωί πήγαμε και βγάλαμε επιτέλους τις άδειες, πολύ μας ταλαιπωρησαν τα χαρτιά! Και μέσα στην εβδομάδα πρέπει να κανονίσω τις λεπτομέρειες....πφφφ... κουράστηκα με τα διαδικαστικά! Που να έκανα και μεγάλο γάμο!! Κατά τα άλλα μια χαρά! Ο μπομπιρακος ζωηρότατος!! Από χθες το βράδυ πονάει το πόδι μου,  ένας περίεργος πόνος..σαν οσφυαλγία κάτι...ελπίζω να περάσει με ξεκούραση..

Με το καλό κορίτσι μου ο γάμος σας!!!

Απ'ότι φαίνεται θα ξεκινήσουν πολλά "περίεργα" πονάκια τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...προχθές το βράδυ πέρασα κάτι σαν "κολικό"...δεν έχουμε καταλάβει ακόμα αν είναι έντερο ,νεφρό ή αν ήταν συσπάσεις...

Πήρα το γιατρό εννοείτε γιατί με έπιασε 3μιση η ώρα την νύχτα...ήπια κι άλλο μαγνήσιο,spasmoapotel και κολπικά utrogestan για να καλύψουμε όλα τα ενδεχόμενα...μετά από κανα δυο μέρες είχα μια ενόχληση κάτω δεξιά στην κοιλιά αλλά συνεχίζω τα utrogestan, πηρα άλλο ένα spasmoapotel κι από εκείνη την μέρα όλα οκ...

Αύριο έχουμε ραντεβού με τον γυναικολόγο να δούμε αν είναι όλα οκ...το μωρό παραμένει πολύ κινητικό βέβαια οπότε είμαι και λίγο ήρεμη ότι δεν είναι κάτι σοβαρό...

Με το ζάχαρο απ'ότι φαίνεται δεν έχω τόσο θέμα όσο το παρουσίασε ο ενδοκρινολόγος με αποτέλεσμα ακολουθώντας την δίαιτα να κάνω υπογλυκαιμίες. Μίλησα μαζί του και μου είπε ότι δεν χρειάζεται να την ακολουθώ κατα γράμμα, ούτε να ζυγίζω ... Να τρώω απλά να προσέχω...οπότε θα πάω και για δεύτερη γνώμη γιατί κάτι δεν μου κολλάει...

 

Περαστικά να ναι και αύριο που θα δεις το μωράκι σου να ναι όλα καλά!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλή εβδομάδα κοριτσόπουλα!! Μπήκαμε στην τελική ευθεία! Σε μια εβδομάδα είναι ο γάμος! Σήμερα πρωί πρωί πήγαμε και βγάλαμε επιτέλους τις άδειες, πολύ μας ταλαιπωρησαν τα χαρτιά! Και μέσα στην εβδομάδα πρέπει να κανονίσω τις λεπτομέρειες....πφφφ... κουράστηκα με τα διαδικαστικά! Που να έκανα και μεγάλο γάμο!! Κατά τα άλλα μια χαρά! Ο μπομπιρακος ζωηρότατος!! Από χθες το βράδυ πονάει το πόδι μου,  ένας περίεργος πόνος..σαν οσφυαλγία κάτι...ελπίζω να περάσει με ξεκούραση..

Με το καλό ο γάμος σας και με το καλό το αγοράκι σας!👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...προχθές το βράδυ πέρασα κάτι σαν "κολικό"...δεν έχουμε καταλάβει ακόμα αν είναι έντερο ,νεφρό ή αν ήταν συσπάσεις...

Πήρα το γιατρό εννοείτε γιατί με έπιασε 3μιση η ώρα την νύχτα...ήπια κι άλλο μαγνήσιο,spasmoapotel και κολπικά utrogestan για να καλύψουμε όλα τα ενδεχόμενα...μετά από κανα δυο μέρες είχα μια ενόχληση κάτω δεξιά στην κοιλιά αλλά συνεχίζω τα utrogestan, πηρα άλλο ένα spasmoapotel κι από εκείνη την μέρα όλα οκ...

Αύριο έχουμε ραντεβού με τον γυναικολόγο να δούμε αν είναι όλα οκ...το μωρό παραμένει πολύ κινητικό βέβαια οπότε είμαι και λίγο ήρεμη ότι δεν είναι κάτι σοβαρό...

Με το ζάχαρο απ'ότι φαίνεται δεν έχω τόσο θέμα όσο το παρουσίασε ο ενδοκρινολόγος με αποτέλεσμα ακολουθώντας την δίαιτα να κάνω υπογλυκαιμίες. Μίλησα μαζί του και μου είπε ότι δεν χρειάζεται να την ακολουθώ κατα γράμμα, ούτε να ζυγίζω ... Να τρώω απλά να προσέχω...οπότε θα πάω και για δεύτερη γνώμη γιατί κάτι δεν μου κολλάει...

 

Καλά, σοβαρά τώρα?? Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ που ρώτησα παραπέρα για τη διατροφή που μου είπε ο εμβρυολογος, μου είπαν ότι θα πάθω υπογλυκαιμία! Οπότε τρώω τα πάντα με μέτρο.  Αντί για 3 φέτες καρπούζι, τρώω 1! Αντί για μαρμελάδα το πρωί, τρώω φρυγανιά με τυρί. Έκοψα τα χαζά πατατάκια, αναψυκτικά, λουκουμάδες κτλ. και νομίζω όλα θα πάνε καλά.  Περιμένω να κάνω και τη καμπύλη γιανα δούμε πού βρισκόμαστε!!

Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια!! Με το καλό τα μωράκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ έκανα επιτελους τη β επιπέδου κ μου έφυγε ένα άγχος ! Όλα καλά με τον μπέμπη μας κ ήταν 516γρ κ μας έδειξε τέλεια τη φατσούλα του στο τρισδιάστατο ! Αυτές τις μέρες θα ξεκινήσω κ κάποια ψώνια σιγά σιγά ! Είχε κάποια από σας χαμηλό οπίσθιο πλακούντα; Μου έβγαλε ότι έχω χαμηλό οπίσθιο πλακούντα αν κ πριν 2 βδομαδες στο ραντεβού ο γιατρος μου είχε πει πως είναι ψηλά! Βέβαια ο εμβρυολογος μου είπε πως δν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα μιας κ δν είναι κοντά στον τράχηλο κ ότι συνήθως ανεβαίνει από μόνο του! Του είπα αν χρειάζεται να προσέξω κάτι κ μου είπε όχι. Σε γενικές γραμμές μας είπε ότι όλα είναι καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλά, σοβαρά τώρα?? Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ που ρώτησα παραπέρα για τη διατροφή που μου είπε ο εμβρυολογος, μου είπαν ότι θα πάθω υπογλυκαιμία! Οπότε τρώω τα πάντα με μέτρο.  Αντί για 3 φέτες καρπούζι, τρώω 1! Αντί για μαρμελάδα το πρωί, τρώω φρυγανιά με τυρί. Έκοψα τα χαζά πατατάκια, αναψυκτικά, λουκουμάδες κτλ. και νομίζω όλα θα πάνε καλά.  Περιμένω να κάνω και τη καμπύλη γιανα δούμε πού βρισκόμαστε!!

Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια!! Με το καλό τα μωράκια μας!!

Άσε δεν πέρασα και πολύ ωραία τις πρώτες μέρες...πήγα σήμερα σε άλλο ενδοκρινολογο και δεν μου τα είπε τόσο χοντρά...επίσης βάση των μετρήσεων μου μου είπε ότι πάω πολύ καλά...και λογικά δεν θα χρειαστεί να κάνω ινσουλίνη όπως φώναζε ο πρώτος...

Γενικά αυτός σήμερα μου εξήγησε και μου είπε να τρώω τα πάντα σε λιγότερη ποσότητα.Δεν χρειάζεται όμως να πεινάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ έκανα επιτελους τη β επιπέδου κ μου έφυγε ένα άγχος ! Όλα καλά με τον μπέμπη μας κ ήταν 516γρ κ μας έδειξε τέλεια τη φατσούλα του στο τρισδιάστατο ! Αυτές τις μέρες θα ξεκινήσω κ κάποια ψώνια σιγά σιγά ! Είχε κάποια από σας χαμηλό οπίσθιο πλακούντα; Μου έβγαλε ότι έχω χαμηλό οπίσθιο πλακούντα αν κ πριν 2 βδομαδες στο ραντεβού ο γιατρος μου είχε πει πρι είναι ψηλά! Βέβαια ο εμβρυολογος μου είπε πως δν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα μιας κ δν είναι κοντά στον τράχηλο κ ότι συνήθως ανεβαίνει από μόνο του! Του είπα αν χρειάζεται να προσέξω κάτι κ μου είπε όχι. Σε γενικές γραμμές μας είπε ότι όλα είναι καλά! 

Τέλεια που είναι όλα καλά με τον μπέμπη σας!!!

Με το καλό ...❤❤❤

Κι εμένα μου είπε ο γυναικολόγος ότι έχει ανέβει ο πλακούντας αλλά στην Β. Επιπέδου δεν ξέρω τι θα βρούνε...😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...