Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Κι εγώ πήρα ένα οικονομικό γιατί δεν ήξερα αν θα με βολέψει αλλά αξίζει...εμένα με βοήθησε πάρα πολύ...είχα θέμα με τον ύπνο και την μέση μου από την αρχή...

Και εγώ υποφερω από την μέση μου για αυτό το σκέφτηκα!! Θα κοιτάξω να παρω και εγώ ένα, από που τ έχεις παρει θυμάσαι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 31 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια έχω ερώτηση 😁😁😁😁

Τι προϊόντα θα πάρετε για την φροντίδα του μωρού σας ποιας εταιρίας????

Εχω ακουσει ότι πολύ καλές είναι η frezyderm και η la roche posay αλλά δεν έχω ψάξει καθόλου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Και εγώ υποφερω από την μέση μου για αυτό το σκέφτηκα!! Θα κοιτάξω να παρω και εγώ ένα, από που τ έχεις παρει θυμάσαι?? 

Δεν θυμάμαι το μαγαζί ...στο σκρουτζ το είχα βρει...ένα της Lorelli..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Εχω ακουσει ότι πολύ καλές είναι η frezyderm και η la roche posay αλλά δεν έχω ψάξει καθόλου!!! 

Για την la roche Posay που μπήκα και είδα διάβασα πολύ καλά σχόλια

Αυτην την εταιρία την χρησιμοποιή και η κουνιάδα μου για την ακμή πέρνει εκείνη όμως και λέει πως είναι πολύ καλή 😁😁😁

Σε ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σου 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Doritoula11 είπε:

Αλλά εδώ Βερολίνο πρώτα ο θεός θα πάρω όλα της penaten γτ δεν έχει frezyderm αφού είναι ελληνικά 

Εγώ σκεφτόμουν για τίποτα με φυσικά προϊόντα αλλά δεν ξέρω ποια εταιρεία ειναι καλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Εγώ σκεφτόμουν για τίποτα με φυσικά προϊόντα αλλά δεν ξέρω ποια εταιρεία ειναι καλη

Ααα μάλιστα δεν γνωρίζω καθόλου για να άου πω της la rose poshay είχα πΑρει στον μικρό γτ είχε νινιδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα. Ακριβώς τα ίδια και εγώ. Κάποτε έπινα τον καφέ γλυκό και έκοψα την ζάχαρη μαχαίρι. Γενικά το ψυγείο φουλ γλυκά να είναι δεν με συγκινούν καθόλου.

Αλήθεια, καφέ πίνετε κορίτσια;

Εγώ τον έχω κόψει εδώ και ένα χρόνο λόγω ομοιοπαθητικής, ωστόσο ο γυναικολόγος μου μου επιτρέπει έναν την ημέρα, αν ήθελα να πιώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα. Ακριβώς τα ίδια και εγώ. Κάποτε έπινα τον καφέ γλυκό και έκοψα την ζάχαρη μαχαίρι. Γενικά το ψυγείο φουλ γλυκά να είναι δεν με συγκινούν καθόλου.

Αλήθεια, καφέ πίνετε κορίτσια;

Εμένα δν με συγκινούσαν ποτέ ,ούτε ως παιδάκι 🤪 Εγώ είναι κατρης του καφέ αλλά μέχρι κ που μπήκα στον 4ο δν τον ήθελα . Απο τον 4ο κ μετά το ζητούσε ο οργανισμος κ γενικά  πινω ένα μονό εσπρεσο κάθε πρωί  όταν είμαι σπιτι κ αν τύχει να βγω το πρωί για δουλειές ή τα ΣΚ που πάω θαλασσα πινω φρεντο εσπρέσο το οποίο βέβαια δν το πινω κ όλο. Να σου πω την αλήθεια πιο πολύ θέλω να πιω 3-4 γουλιές κ μετά μου φεύγει η όρεξη για καφέ κ δν το πινω όλο . Ο καφές πάντως δν κάνει κακό στο μωρό αν είναι μέσα στα επιτρεπόμενα mg ημερησίως. Εμένα ο γιατρος μου είπε ως κ 2 φλιτζάνια μπορώ . Ενώ εγώ το μονό εσπρεσσακι που πινω είναι ούτε μισό φλιτζάνι μονού ελληνικού .!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Καλημέρα, έχει πάρει κάποια μαξιλάρι υπνου αυτό που μπαίνει ανάμεσα από τα πόδια?? 

Εγώ έχω πάρει κορίτσι μου ,αλλά αυτό που είναι κ ύπνου κ θηλασμού. Δν μπαίνει ανάμεσα πόδια,αλλά είναι μακρύ δεξιά κ αριστερά κ βάζω το πόδι πάνω κ πίσω ακουμπάω τη πλατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Ααα μάλιστα δεν γνωρίζω καθόλου για να άου πω της la rose poshay είχα πΑρει στον μικρό γτ είχε νινιδα 

Και ήταν καλά τα προϊόντα της???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Και ήταν καλά τα προϊόντα της???

Ναι αρκετά εγώ έμεινα ευχαριστημένη αλλά για αλλαγή πάνας και σαμπουάν είχα της frezyderm 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Όλα καλά με την Β επιπέδου,  αν και ξενέρωσα άσχημα με τον γιατρό... πολύ απότομος, απόλυτος και αγχωτικός! Αφού με εξετασε και ειπε όλα είναι τέλεια,  παρατήρησε λέει ότι μαλλον έχω προδιάθεση για παραπάνω αμνιακό υγρό (στις εξετάσεις έγραφε φυσιολογικό) και να κόψω μακαρόνια, ρύζια, φρούτα,γλυκά γιατί αν συνεχίσω έτσι, θα κάνω διαβητικό το παιδί και θα του καταστρέψω το πάγκρεας και θα σπάσουν τα νερά την ώρα που κοιμάμαι και δεν θα πάρω χαμπάρι και κάτι τέτοια κουλά! 🤯🤯🤯 ο δικός μου είναι που είναι αγχώδης,  δε μιλιοταν το επόμενο μισάωρο!! Και όλα αυτά γιατί ΜΑΛΛΟΝ  μπορεί να έχω προδιάθεση....ούτε εξετάσεις να το επιβεβαιώσουμε  ούτε τίποτα... κρέας, ψάρι, αυγά και όσπρια... εντωμεταξύ ως χορτοφάγος, τρώω μόνο όσπρια... πφφφ... ούτε 3d δεν ήθελε να μου κάνει γιατί λέει δεν θα μου αρέσει αυτό που θα δω και τα μωρά είναι όλα ίδια και άσχημα σε αυτή τη φάση... πολύ στεναχωρήθηκα...  κατά τα άλλα, ο μπεμπακος ζωηρότατος, συνεργάσιμος, 450g. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/7/2021 at 9:36 ΜΜ, ο/η Anna Tsak είπε:

Να κάνω μια ερώτηση κορίτσια μου, έχετε πάρει καθόλου βιβλία ή έχετε βρει κάτι στο ίντερνετ για διάβασμα σχετικά με την εγκυμοσύνη ή τον πρώτο καιρό με το μωράκι μας!! 

Είχα χθες μια συζήτηση με μια γνωστή και όταν της είπα ότι δεν έχω διαβάσει κάποιο βιβλίο ακόμα έπεσε να με φάει ( να σημειωθεί πως δεν έχει παιδιά) 

Έχω διαβάσει 3 μέχρι στιγμής.. Τα πήρα από τα παμπλικ... το ένα λεγόταν οι πρώτες μέρες με το μωρό, το άλλο οι πρωτες 365 μέρες του μωρού.. και το άλλο κοιμήσου μωρό μου.. ωραία ήταν περνά και η ώρα και μαθαίνεις και πραγματάκια..:!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annoula1987 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Όλα καλά με την Β επιπέδου,  αν και ξενέρωσα άσχημα με τον γιατρό... πολύ απότομος, απόλυτος και αγχωτικός! Αφού με εξετασε και ειπε όλα είναι τέλεια,  παρατήρησε λέει ότι μαλλον έχω προδιάθεση για παραπάνω αμνιακό υγρό (στις εξετάσεις έγραφε φυσιολογικό) και να κόψω μακαρόνια, ρύζια, φρούτα,γλυκά γιατί αν συνεχίσω έτσι, θα κάνω διαβητικό το παιδί και θα του καταστρέψω το πάγκρεας και θα σπάσουν τα νερά την ώρα που κοιμάμαι και δεν θα πάρω χαμπάρι και κάτι τέτοια κουλά! 🤯🤯🤯 ο δικός μου είναι που είναι αγχώδης,  δε μιλιοταν το επόμενο μισάωρο!! Και όλα αυτά γιατί ΜΑΛΛΟΝ  μπορεί να έχω προδιάθεση....ούτε εξετάσεις να το επιβεβαιώσουμε  ούτε τίποτα... κρέας, ψάρι, αυγά και όσπρια... εντωμεταξύ ως χορτοφάγος, τρώω μόνο όσπρια... πφφφ... ούτε 3d δεν ήθελε να μου κάνει γιατί λέει δεν θα μου αρέσει αυτό που θα δω και τα μωρά είναι όλα ίδια και άσχημα σε αυτή τη φάση... πολύ στεναχωρήθηκα...  κατά τα άλλα, ο μπεμπακος ζωηρότατος, συνεργάσιμος, 450g. 

Καταρχήν συγχαρητήρια για τον μικρούλη... Όσον αφορά το γιατρό απλά τραγικός που σου είπε όλα αυτά τα πράγματα.. μου φαίνεται εξωπραγματικό ειλικρινά.... Άκου εκεί δε θα σου αρέσει αυτό που θα δεις... Έλεος δηλαδή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Όλα καλά με την Β επιπέδου,  αν και ξενέρωσα άσχημα με τον γιατρό... πολύ απότομος, απόλυτος και αγχωτικός! Αφού με εξετασε και ειπε όλα είναι τέλεια,  παρατήρησε λέει ότι μαλλον έχω προδιάθεση για παραπάνω αμνιακό υγρό (στις εξετάσεις έγραφε φυσιολογικό) και να κόψω μακαρόνια, ρύζια, φρούτα,γλυκά γιατί αν συνεχίσω έτσι, θα κάνω διαβητικό το παιδί και θα του καταστρέψω το πάγκρεας και θα σπάσουν τα νερά την ώρα που κοιμάμαι και δεν θα πάρω χαμπάρι και κάτι τέτοια κουλά! 🤯🤯🤯 ο δικός μου είναι που είναι αγχώδης,  δε μιλιοταν το επόμενο μισάωρο!! Και όλα αυτά γιατί ΜΑΛΛΟΝ  μπορεί να έχω προδιάθεση....ούτε εξετάσεις να το επιβεβαιώσουμε  ούτε τίποτα... κρέας, ψάρι, αυγά και όσπρια... εντωμεταξύ ως χορτοφάγος, τρώω μόνο όσπρια... πφφφ... ούτε 3d δεν ήθελε να μου κάνει γιατί λέει δεν θα μου αρέσει αυτό που θα δω και τα μωρά είναι όλα ίδια και άσχημα σε αυτή τη φάση... πολύ στεναχωρήθηκα...  κατά τα άλλα, ο μπεμπακος ζωηρότατος, συνεργάσιμος, 450g. 

Καλημέρα. Το βασικό είναι ότι είναι εντάξει ο μπεμπακος σου. Ο γιατρός επιεικως απαράδεκτος, λυπάμαι που υπάρχουν τέτοιοι γιατροί. Και τι πάει να πει δεν θα σου αρέσει αυτό που θα δεις, δικαίωμα σου, πληρώνεις, έπρεπε να το απαιτήσεις αν θες την γνώμη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Όλα καλά με την Β επιπέδου,  αν και ξενέρωσα άσχημα με τον γιατρό... πολύ απότομος, απόλυτος και αγχωτικός! Αφού με εξετασε και ειπε όλα είναι τέλεια,  παρατήρησε λέει ότι μαλλον έχω προδιάθεση για παραπάνω αμνιακό υγρό (στις εξετάσεις έγραφε φυσιολογικό) και να κόψω μακαρόνια, ρύζια, φρούτα,γλυκά γιατί αν συνεχίσω έτσι, θα κάνω διαβητικό το παιδί και θα του καταστρέψω το πάγκρεας και θα σπάσουν τα νερά την ώρα που κοιμάμαι και δεν θα πάρω χαμπάρι και κάτι τέτοια κουλά! 🤯🤯🤯 ο δικός μου είναι που είναι αγχώδης,  δε μιλιοταν το επόμενο μισάωρο!! Και όλα αυτά γιατί ΜΑΛΛΟΝ  μπορεί να έχω προδιάθεση....ούτε εξετάσεις να το επιβεβαιώσουμε  ούτε τίποτα... κρέας, ψάρι, αυγά και όσπρια... εντωμεταξύ ως χορτοφάγος, τρώω μόνο όσπρια... πφφφ... ούτε 3d δεν ήθελε να μου κάνει γιατί λέει δεν θα μου αρέσει αυτό που θα δω και τα μωρά είναι όλα ίδια και άσχημα σε αυτή τη φάση... πολύ στεναχωρήθηκα...  κατά τα άλλα, ο μπεμπακος ζωηρότατος, συνεργάσιμος, 450g. 

Καλημέρα κοπέλα μου!!ο γιατρός για μπάτσες θα έλεγα αλλά μην δίνεις σημασία !!! Εσυ παρακολουθείς την κατάσταση και όλα καλά! Ψυχούλα ο μικρούλης μια χαρά στα γραμμάρια του! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Δεν θυμάμαι το μαγαζί ...στο σκρουτζ το είχα βρει...ένα της Lorelli..

Θα ψάξω να βρω και εγώ και ευχομαι να με βοηθήσει με την μέση γιατί κάθε μέρα υποφέρω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Για την la roche Posay που μπήκα και είδα διάβασα πολύ καλά σχόλια

Αυτην την εταιρία την χρησιμοποιή και η κουνιάδα μου για την ακμή πέρνει εκείνη όμως και λέει πως είναι πολύ καλή 😁😁😁

Σε ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σου 😁😁😁

Εγω τις χρησιμοποιώ και τις δυό σε διάφορα προιοντα κυρίως για το πρόσωπο και είμαι απόλυτα ικανοποιημένη!!! 

Θα ρωτησω και τις κουμπάρες μου που γέννησαν πρόσφατα και οι δυο να δω τι χρησιμοποιούν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Εγώ έχω πάρει κορίτσι μου ,αλλά αυτό που είναι κ ύπνου κ θηλασμού. Δν μπαίνει ανάμεσα πόδια,αλλά είναι μακρύ δεξιά κ αριστερά κ βάζω το πόδι πάνω κ πίσω ακουμπάω τη πλατη.

Είναι δυο σε ένα δηλαδή?? Αν σου είναι εύκολο να μου τ στείλεις μια φώτο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Ναι φυσικά σημασία έχει ότι το μωρό είναι υγιέστατο ( και ζωηρότατο). Μίλησα πριν λίγο με τον γυναικολόγο μου να του πω τι ειπώθηκε με τον εμβρυόλογο και μου είπε να μην δώσω σημασία, να τρώω ο,τι θέλω κι αν θέλω απλώς να περιορίσω λίγο τα απαγορευμένα.  Έτσι κι αλλιώς σε 3 εβδομάδες θα κάνουμε τη καμπύλη ζαχαρου και εκεί αν και εφόσον χρειαστεί, θα ρυθμίσουμε τη διατροφή.  Είναι πάντα πολύ υπερβολικός λέει αλλά λόγω της υπερβολής του,τσεκάρει και ξανατσεκάρει όλα όσα πρέπει να δει στην Β επιπέδου για αυτό και τον προτιμάει. 

@Stardust_83,  ζήτησα 3D αλλά το έβαλε για 5 δευτερόλεπτα με το ζόρι και επειδή μιλούσε έτσι άσχημα, δεν ασχολήθηκα άλλο, ήθελα να φύγω από εκεί το συντομότερο!! 

Ρε κορίτσια, όταν κάνατε Β επιπέδου, σας πίεζε κι εσάς μέχρι που δεν μπορούσατε να πάρετε ανάσα?? Πραγματικά στον πρώτο μου γιο δεν θυμάμαι τέτοια πίεση με τον υπέρηχο...🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annoula1987 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Ναι φυσικά σημασία έχει ότι το μωρό είναι υγιέστατο ( και ζωηρότατο). Μίλησα πριν λίγο με τον γυναικολόγο μου να του πω τι ειπώθηκε με τον εμβρυόλογο και μου είπε να μην δώσω σημασία, να τρώω ο,τι θέλω κι αν θέλω απλώς να περιορίσω λίγο τα απαγορευμένα.  Έτσι κι αλλιώς σε 3 εβδομάδες θα κάνουμε τη καμπύλη ζαχαρου και εκεί αν και εφόσον χρειαστεί, θα ρυθμίσουμε τη διατροφή.  Είναι πάντα πολύ υπερβολικός λέει αλλά λόγω της υπερβολής του,τσεκάρει και ξανατσεκάρει όλα όσα πρέπει να δει στην Β επιπέδου για αυτό και τον προτιμάει. 

@Stardust_83,  ζήτησα 3D αλλά το έβαλε για 5 δευτερόλεπτα με το ζόρι και επειδή μιλούσε έτσι άσχημα, δεν ασχολήθηκα άλλο, ήθελα να φύγω από εκεί το συντομότερο!! 

Ρε κορίτσια, όταν κάνατε Β επιπέδου, σας πίεζε κι εσάς μέχρι που δεν μπορούσατε να πάρετε ανάσα?? Πραγματικά στον πρώτο μου γιο δεν θυμάμαι τέτοια πίεση με τον υπέρηχο...🤔

Καλησπέρα !! Ναι με πίεσε και εμένα και στον γιο μ Ελλάδα και τώρα βερολινο!! Εμένα σήμερα μου κόψανε τα χάπια να δω πως θα πάω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Καλησπέρα !! Ναι με πίεσε και εμένα και στον γιο μ Ελλάδα και τώρα βερολινο!! Εμένα σήμερα μου κόψανε τα χάπια να δω πως θα πάω! 

Άρα είναι φυσιολογικό..γιατί πραγματικά με ζόρισε πολύ και δεν το θυμόμουν έτσι.  Εύχομαι να ανταποκριθεί καλά ο οργανισμός σου και σύντομα να είσαι σπίτι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annoula1987 είπε:

Άρα είναι φυσιολογικό..γιατί πραγματικά με ζόρισε πολύ και δεν το θυμόμουν έτσι.  Εύχομαι να ανταποκριθεί καλά ο οργανισμός σου και σύντομα να είσαι σπίτι σας!!

Οι συσπάσεις μ δεν πρόκειται να σταματήσουν και το ξέρω αυτό απλά θέλω να είναι ελεγχόμενες αυτό με ενδιαφέρει!!!μακαρι μακάρι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Doritoula11 είπε:

Οι συσπάσεις μ δεν πρόκειται να σταματήσουν και το ξέρω αυτό απλά θέλω να είναι ελεγχόμενες αυτό με ενδιαφέρει!!!μακαρι μακάρι! 

Στο εύχομαι καλή μου... υπομονή μωρέ... θα περάσουν οι μήνες! Όλα καλά να πάνε για όλες μας και τα μωράκια μας!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annoula1987 είπε:

Στο εύχομαι καλή μου... υπομονή μωρέ... θα περάσουν οι μήνες! Όλα καλά να πάνε για όλες μας και τα μωράκια μας!! 🙏

Υπομονή και προσευχή είναι το σλόγκαν ! Ζω τα ίδια αλλά αξίζει πραγματικά! Σήμερα λέω στον άντρα μ και δυο μήνες να μείνω μέσα δεν με νοιζει αρκεί να πάνε όλα καλά!!ευχομαι σε όλες να πάρουμε στα χέρια μας γερά μωράκια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...