Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

Καλημέρα κ από μένα! Εγώ είμαι καλα κοιμήθηκα κ ως αργά σήμερα το πρωί κατά τις 10 σηκώθηκα κ τώρα χαζεύω στο κινητό κ σε λίγο μαγείρεμα. Εσείς τι κάνετε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα πλέον και από εμένα!εγώ σήμερα δουλειές περιμένουμε ένα φιλικό ζευγάρι για το τριήμερο!από την χθες που άλλαξα βδομάδα είμαι πολύ καλύτερα σα να μην είμαι έγκυος ανησυχητικό λίγο αυτό αλλά ελπίζω ότι όλα είναι καλά!🤔🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλησπέρα πλέον και από εμένα!εγώ σήμερα δουλειές περιμένουμε ένα φιλικό ζευγάρι για το τριήμερο!από την χθες που άλλαξα βδομάδα είμαι πολύ καλύτερα σα να μην είμαι έγκυος ανησυχητικό λίγο αυτό αλλά ελπίζω ότι όλα είναι καλά!🤔🙏

Όλα καλά είναι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι! Πλέον έτσι θα είναι μέχρι να μπούμε στο 3 τρίμηνο που εκεί αρχίζουν μετά οι καούρες κ αλλά τέτοια. Όποτε ας το χαρούμε 🙂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Όλα καλά είναι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι! Πλέον έτσι θα είναι μέχρι να μπούμε στο 3 τρίμηνο που εκεί αρχίζουν μετά οι καούρες κ αλλά τέτοια. Όποτε ας το χαρούμε 🙂 

Μεγάλη διαφορά από την προηγούμενη βδομάδα!σήμερα σφουγγάρισα όλο το σπίτι 🏠 ενώ την προηγούμενη ούτε να την στιψω!😅😅  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρούλες μου!! Όλα καλά εδώ! Αποφασίσαμε ημερομηνία γάμου χθες! Θα γίνει τελευταία εβδομάδα του Ιουλίου! Σήμερα Πήγαμε για brunch το πρωί και είπαμε να χαζέψουμε τις βέρες και τελικά καταλήξαμε να αγοράσουμε!! Επιτέλους γιατί ο Γιάννης δυσκολεύτηκε πολύ να βρει κατι να του αρέσει! Έχετε ιδέα που να ψάξω φόρεμα ή νυφικό για εγκύους σε περιοχές Λειβαδιά, Αθήνα, Θεσσαλονίκη? Κάτι οικονομικό?

@Lenia1983,  κι εγώ έχω 2 εβδομάδες που δεν νιώθω σαν έγκυος! Μόνο η φουσκωμένη κοιλιά με προδίδει! Όλα είναι οκ! Απόλαυσε το!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα! Χθες το βράδυ που ξάπλωσα το μωράκι μου είχε κέφια, έκανε πολύ αισθητή την παρουσία του!

Όταν τρώτε νιώθετε ότι έχετε φουσκώσει σαν μπαλόνι ή μόνο εγώ νιώθω έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Γεια σας γκαστρούλες μου!! Όλα καλά εδώ! Αποφασίσαμε ημερομηνία γάμου χθες! Θα γίνει τελευταία εβδομάδα του Ιουλίου! Σήμερα Πήγαμε για brunch το πρωί και είπαμε να χαζέψουμε τις βέρες και τελικά καταλήξαμε να αγοράσουμε!! Επιτέλους γιατί ο Γιάννης δυσκολεύτηκε πολύ να βρει κατι να του αρέσει! Έχετε ιδέα που να ψάξω φόρεμα ή νυφικό για εγκύους σε περιοχές Λειβαδιά, Αθήνα, Θεσσαλονίκη? Κάτι οικονομικό?

@Lenia1983,  κι εγώ έχω 2 εβδομάδες που δεν νιώθω σαν έγκυος! Μόνο η φουσκωμένη κοιλιά με προδίδει! Όλα είναι οκ! Απόλαυσε το!!

Με το καλό κοπέλα μου ο γάμος σας!εγώ είχα παρει το νυφικό μου από Αθήνα αλλά δεν ήταν για εγκυμονούσες ωστόσο μπορείς να πάρεις κάποια τηλ σε εταιρείες να δεις αν έχουν και για εγκυμονούσες!

Μου φαίνεται απίστευτο που τα περισσότερα συμπτώματα εξαφανίστηκαν!😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Χθες το βράδυ που ξάπλωσα το μωράκι μου είχε κέφια, έκανε πολύ αισθητή την παρουσία του!

Όταν τρώτε νιώθετε ότι έχετε φουσκώσει σαν μπαλόνι ή μόνο εγώ νιώθω έτσι;

Και εγώ έτσι νιώθω, ακριβώς !Με ότι και αν φάω!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Μεγάλη διαφορά από την προηγούμενη βδομάδα!σήμερα σφουγγάρισα όλο το σπίτι 🏠 ενώ την προηγούμενη ούτε να την στιψω!😅😅  

Εγώ γενικά από την αρχή της εγκυομοσυνης δν είχα ευτυχως εμετούς κ τέτοια παρα μόνο όρεξη ,φουσκώματα κ κούραση στη αρχή. Όταν μπήκα στον 4ο μήνα ήδη ένιωθα καλύτερα μόνο κάποιες μέρες ήμουν λίγο πιο νταουν  κ κάποιες φορες ένιωθα λίγα πονάκια . Εδώ κ δυο βδομαδες σχεδόν δν νιώθω κάτι κ γενικά ειμαι καλά. Γενικά δουλειές δν κάνω ακόμα ,μόνο μαγείρεμα κ πλύσιμο πιάτων κ κάνα σιδέρωμα όσα ρούχα είναι για έξω . Γτ πιτζάμες κτλ δεν τα σιδερώνω τώρα που ειμαι εγκυος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Χθες το βράδυ που ξάπλωσα το μωράκι μου είχε κέφια, έκανε πολύ αισθητή την παρουσία του!

Όταν τρώτε νιώθετε ότι έχετε φουσκώσει σαν μπαλόνι ή μόνο εγώ νιώθω έτσι;

Κ γω το ίδιο ! Όταν τρωω φουσκώνει το στομάχι σαν μπαλόνι! Μα πιο πολύ είναι φουσκωμένο πάνω στο στομάχι η κοιλιά μου παρά κάτω που είναι το μωρό. Κ χθες έκανα τη χαζομάρα κ έφαγα μπέργκερ κ ήδη από τις πρώτες μπουκιές είχα φουσκώσει αλλά από την λαιμαργία μου έφαγα σχεδόν το μισό κ μιλάμε μετά είχα γίνει σαν μπαλόνι σε σημείο που νόμιζα ότι θα σκάσει το στομάχι μου 🤪 Κ είπα τέλος από δω κ πέρα με το που νιώσω ότι χόρτασα θα σταματάω το φαΐ παρά να υποφέρω μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Εγώ γενικά από την αρχή της εγκυομοσυνης δν είχα ευτυχως εμετούς κ τέτοια παρα μόνο όρεξη ,φουσκώματα κ κούραση στη αρχή. Όταν μπήκα στον 4ο μήνα ήδη ένιωθα καλύτερα μόνο κάποιες μέρες ήμουν λίγο πιο νταουν  κ κάποιες φορες ένιωθα λίγα πονάκια . Εδώ κ δυο βδομαδες σχεδόν δν νιώθω κάτι κ γενικά ειμαι καλά. Γενικά δουλειές δν κάνω ακόμα ,μόνο μαγείρεμα κ πλύσιμο πιάτων κ κάνα σιδέρωμα όσα ρούχα είναι για έξω . Γτ πιτζάμες κτλ δεν τα σιδερώνω τώρα που ειμαι εγκυος. 

Και εγώ ευτυχώς δεν είχα εμετούς είχα αναγουλες ,μου μύριζαν όλα για αυτό έχασα  τα κιλά , τη μεταλλική γεύση στο στόμα, κούραση πολυ .Ευτυχώς πέρασαν όλα αυτά και τώρα φουσκώματα ,λίγες καούρες και λίγη κούραση!Σήμερα περισσότερη γιατί έκανα πολλές δουλειές πόσες να κάνει πια και ο αντρουλης μου!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Και εγώ ευτυχώς δεν είχα εμετούς είχα αναγουλες ,μου μύριζαν όλα για αυτό έχασα  τα κιλά , τη μεταλλική γεύση στο στόμα, κούραση πολυ .Ευτυχώς πέρασαν όλα αυτά και τώρα φουσκώματα ,λίγες καούρες και λίγη κούραση!Σήμερα περισσότερη γιατί έκανα πολλές δουλειές πόσες να κάνει πια και ο αντρουλης μου!🙂

Εγώ τις αφήνω τις δουλειές γι αυτόν 🤣 Βασικά δν με αφήνει κιόλας . Έτσι κ κάνω κάτι μου φωνάζει. Ξεκούραση τώρα κ μη κανείς τόσες δουλειές δν χρειάζεται! Το σημαντικό είναι μα είναι τα μωράκια μας καλά κ εμείς! Για όλα τα αλλά υπάρχουν λύσεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sweetheart12 είπε:

Εγώ τις αφήνω τις δουλειές γι αυτόν 🤣 Βασικά δν με αφήνει κιόλας . Έτσι κ κάνω κάτι μου φωνάζει. Ξεκούραση τώρα κ μη κανείς τόσες δουλειές δν χρειάζεται! Το σημαντικό είναι μα είναι τα μωράκια μας καλά κ εμείς! Για όλα τα αλλά υπάρχουν λύσεις .

Εγώ δεν αισθάνομαι καλά του λέω συνέχεια που δεν κάνω κάτι και τα κάνεις όλα εσύ και μου απαντάει εσύ τώρα δουλεύεις για δύο!😋  Ξεκουράσου τώρα μου λέει γιατί μετά δε θα σταματάς καθόλου 😮  Α μωρέ οι καλουληδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Γεια σας γκαστρούλες μου!! Όλα καλά εδώ! Αποφασίσαμε ημερομηνία γάμου χθες! Θα γίνει τελευταία εβδομάδα του Ιουλίου! Σήμερα Πήγαμε για brunch το πρωί και είπαμε να χαζέψουμε τις βέρες και τελικά καταλήξαμε να αγοράσουμε!! Επιτέλους γιατί ο Γιάννης δυσκολεύτηκε πολύ να βρει κατι να του αρέσει! Έχετε ιδέα που να ψάξω φόρεμα ή νυφικό για εγκύους σε περιοχές Λειβαδιά, Αθήνα, Θεσσαλονίκη? Κάτι οικονομικό?

@Lenia1983,  κι εγώ έχω 2 εβδομάδες που δεν νιώθω σαν έγκυος! Μόνο η φουσκωμένη κοιλιά με προδίδει! Όλα είναι οκ! Απόλαυσε το!!

Με το καλό κορίτσι μου!!! Η ώρα η καλή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Χθες το βράδυ που ξάπλωσα το μωράκι μου είχε κέφια, έκανε πολύ αισθητή την παρουσία του!

Όταν τρώτε νιώθετε ότι έχετε φουσκώσει σαν μπαλόνι ή μόνο εγώ νιώθω έτσι;

Κι εγώ έτσι ακριβώς νιώθω.. σκάω πολύ εύκολα!!! Φυσιολογικό!! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Εγώ τις αφήνω τις δουλειές γι αυτόν 🤣 Βασικά δν με αφήνει κιόλας . Έτσι κ κάνω κάτι μου φωνάζει. Ξεκούραση τώρα κ μη κανείς τόσες δουλειές δν χρειάζεται! Το σημαντικό είναι μα είναι τα μωράκια μας καλά κ εμείς! Για όλα τα αλλά υπάρχουν λύσεις .

Καλημέρα. Τι μου κάνετε;

Όσον αφορά τις δουλειές, επειδή ο σύζυγος λείπει όλη μέρα σχεδόν δεν τον βάζω να κάνει πολλά. Απλά προσπαθώ να "ελαφρυνω" λίγο τις δουλειές μου πχ σφουγγάρισμα κάνω με υγρά πανάκια swiffer, ξεσκονισμα επίσης, όταν σιδερωνω κάθομαι, λεκάνη με ρούχα δεν σηκώνω, παίρνω λίγα λίγα κλπ. Δεν χρησιμοποιώ χλωρίνη και καυστικά υγρά καθαρισμού. Όταν καθαρίζω το μπάνιο ψεκάζω με σπρέι για άλατα, ξεπλενω κ στην λεκάνη της τουαλέτας ρίχνω χλωρίνη κ την αφήνω. Και γενικότερα αποφεύγω να σκύβω και να σηκώνω βάρη όσο περισσότερο μπορώ. Αν πάω για ψώνια παίρνω μόνο αυτά που χρειάζονται ψυγείο κ ότι μπορεί να μείνει στο αμάξι του λέω να τα φέρει όταν επιστρέψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Goodmoorning 🥰

Πως μου είστε? 

Και εγώ κορίτσια αυτές τις ημέρες πετάω, από εκει που δεν ειχα όρεξη για να κάνω το παραμικρό 😉

Αυτό το σιδέρωμα μόνο βαριέμαι 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συνεγκυούλες!!!

Κι εγώ δεν νιώθω και πολύ έγκυος τώρα και τα φουσκώματα δίνουν και παίρνουν...

Στο σπίτι κάνω δουλειές γιατί έχουμε δύο επιχειρήσεις με τον άντρα μου και ασχολείται και με τα γεωργικά οπότε δεν έχει πολύ χρόνο...βοηθάει όσο είναι στο σπίτι κι εγώ κάνω δουλίτσες αλλά λίγες κάθε μέρα ώστε να μην κουράζομαι...κι επειδή μου αρέσει η τάξη και γκρινιάζω ότι τώρα γίνεται χαμός μου λέει κάθε μέρα άστα δεν πειράζει...κι αύριο μέρα είναι χαχαχαχα

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έφτασε η μέρα του υπέρηχου...έχω ραντεβού σήμερα το απόγευμα και ελπίζω να είναι όλα καλά...

Μπαίνουμε και επίσημα στον πέμπτο λοιπόν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημέρα συνεγκυούλες!!!

Κι εγώ δεν νιώθω και πολύ έγκυος τώρα και τα φουσκώματα δίνουν και παίρνουν...

Στο σπίτι κάνω δουλειές γιατί έχουμε δύο επιχειρήσεις με τον άντρα μου και ασχολείται και με τα γεωργικά οπότε δεν έχει πολύ χρόνο...βοηθάει όσο είναι στο σπίτι κι εγώ κάνω δουλίτσες αλλά λίγες κάθε μέρα ώστε να μην κουράζομαι...κι επειδή μου αρέσει η τάξη και γκρινιάζω ότι τώρα γίνεται χαμός μου λέει κάθε μέρα άστα δεν πειράζει...κι αύριο μέρα είναι χαχαχαχα

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έφτασε η μέρα του υπέρηχου...έχω ραντεβού σήμερα το απόγευμα και ελπίζω να είναι όλα καλά...

Μπαίνουμε και επίσημα στον πέμπτο λοιπόν....

Καλά αποτελέσματα κορίτσι, να μας πεις τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι, να μας πεις τα νέα σου!

Εννοείτε θα σας πω...ανυπομονώ τόσο πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dioni20 είπε:

Εννοείτε θα σας πω...ανυπομονώ τόσο πολύ!!!

Εγώ την δεύτερη φορά που πήγα για υπέρηχο ήμουν στην 9η εβδομάδα και είχα τόσο άγχος λόγω της παλινδρομης που είχα ανεβάσει παλμούς και φυσικά το μωρό. Μου λέει η γυναικολόγος ηρέμησε, βγάλε λίγο την μάσκα, χαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Stardust_83 είπε:

Εγώ την δεύτερη φορά που πήγα για υπέρηχο ήμουν στην 9η εβδομάδα και είχα τόσο άγχος λόγω της παλινδρομης που είχα ανεβάσει παλμούς και φυσικά το μωρό. Μου λέει η γυναικολόγος ηρέμησε, βγάλε λίγο την μάσκα, χαχαχαχα.

χαχαχχαχα παίρνω θάρρος ρε παιδιά ότι δεν είμαι η μόνη παλαβή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημέρα συνεγκυούλες!!!

Κι εγώ δεν νιώθω και πολύ έγκυος τώρα και τα φουσκώματα δίνουν και παίρνουν...

Στο σπίτι κάνω δουλειές γιατί έχουμε δύο επιχειρήσεις με τον άντρα μου και ασχολείται και με τα γεωργικά οπότε δεν έχει πολύ χρόνο...βοηθάει όσο είναι στο σπίτι κι εγώ κάνω δουλίτσες αλλά λίγες κάθε μέρα ώστε να μην κουράζομαι...κι επειδή μου αρέσει η τάξη και γκρινιάζω ότι τώρα γίνεται χαμός μου λέει κάθε μέρα άστα δεν πειράζει...κι αύριο μέρα είναι χαχαχαχα

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έφτασε η μέρα του υπέρηχου...έχω ραντεβού σήμερα το απόγευμα και ελπίζω να είναι όλα καλά...

Μπαίνουμε και επίσημα στον πέμπτο λοιπόν....

Με το καλό ο υπέρηχος  σήμερα ,όλα καλά θα είναι κ θα δεις το μωράκι σου κ θα είσαι ήρεμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα 🥰🥰

Σήμερα μπήκα και εγώ στην 17 εβδομάδα και ανυπομονώ να νιώσω και εγώ κάτι από το μικρουλι μας, μέχρι στιγμής δεν τ έχω καταλάβει καθόλου.

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί σήμερα επιτέλους θα φύγουμε για ένα τριήμερο στη Λευκάδα μετά από τόσο καιρό σε καραντινες νομίζω είχα ανάγκη μια εκδρομούλα!!! 

Φουσκώματα έχω και εγώ πάρα πολλά κορίτσια, με το που φάω μια μπουκιά νιώθω λες και θα εκραγεί η κοιλιά μου, και χθες το βράδυ έκανα την παρασπονδια μου και έφαγα μια γλυκιά κρέπα και μετά δεν μπορούσα να ανασάνω από το φαγητό 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...