Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Μια εβδομάδα μέσα αλλά μας κόστισε όσο αφορά τον θηλασμό ! Δεβ πειράζει ας είναι γερα τα μωράκια μας και όλα καλά! 

Παίζει ρόλο η ψυχολογία πολλά πράγματα !εγώ από στεναχώρια στρες και θήλαστρο το έπαθα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια να σας ρωτήσω οσες έχετε κοριτσάκια έχετε παρατηρήσει να έχει συγκαει στην ευαίσθητη περιοχή;και αν ναι τι χρησιμοποιείται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω οσες έχετε κοριτσάκια έχετε παρατηρήσει να έχει συγκαει στην ευαίσθητη περιοχή;και αν ναι τι χρησιμοποιείται;

Κοπέλα μου Sebamed

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω οσες έχετε κοριτσάκια έχετε παρατηρήσει να έχει συγκαει στην ευαίσθητη περιοχή;και αν ναι τι χρησιμοποιείται;

Εγώ στον γιο μου εβαζα sebamed και δεν είχα παράπονο, αλλά τώρα αγόρασα τη bepanthol που είναι για συγκαμα η οποία είναι πάρα πάρα πολύ καλή κ έχει και πιο καλά συστατικά από όλες τις υπόλοιπες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Μια εβδομάδα μέσα αλλά μας κόστισε όσο αφορά τον θηλασμό ! Δεβ πειράζει ας είναι γερα τα μωράκια μας και όλα καλά! 

Πόσο ήταν όταν μπήκε? Τι σου έκανε κ την πηγες νοσοκομείο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Πόσο ήταν όταν μπήκε? Τι σου έκανε κ την πηγες νοσοκομείο?

3 εβδομάδων κόλλησε ίωση από τον μικρό γτ πάει παιδικό !ευτυχως μόνο μύξες αλλά δυσκολευόταν να φάει όποτε την κράτησαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

3 εβδομάδων κόλλησε ίωση από τον μικρό γτ πάει παιδικό !ευτυχως μόνο μύξες αλλά δυσκολευόταν να φάει όποτε την κράτησαν 

Εγω τη μεγάλη την σταμάτησα επειδή κυκλοφορούν πολλές ιώσεις. Κ με μύξα την κράτησαν ε? Ο ορός δε τη βοηθούσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Εγω τη μεγάλη την σταμάτησα επειδή κυκλοφορούν πολλές ιώσεις. Κ με μύξα την κράτησαν ε? Ο ορός δε τη βοηθούσε?

Και εμείς πλέον δεν τον πάμε ! Όχι δεν την βοηθούσε και επειδή ήταν μικρή φοβήθηκαν να την αφήσουν σπίτι ! Γενικά σαν Γερμανία έχουν καλό σύστημα υγείας και δεν σε ξεπετάνε και ας είναι όλα τα νοσοκομεία δημόσια ! Τηξ ξεσκόνισαν άρχισε να τρώει ικανοποιητικά και μετά την πήραμε δόξα τον θεό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Και εμείς πλέον δεν τον πάμε ! Όχι δεν την βοηθούσε και επειδή ήταν μικρή φοβήθηκαν να την αφήσουν σπίτι ! Γενικά σαν Γερμανία έχουν καλό σύστημα υγείας και δεν σε ξεπετάνε και ας είναι όλα τα νοσοκομεία δημόσια ! Τηξ ξεσκόνισαν άρχισε να τρώει ικανοποιητικά και μετά την πήραμε δόξα τον θεό! 

Α Γερμανία μένεις? Πες έτσι. Καλύτερα που έκατσε μεσα θα τη βοηθήσει να μη ξανααρρωατησει μετέπειτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμάς. Ελπίζω όλες οι δυάδες να είστε καλά! Εμείς έχουμε θέμα με την υπερπαραγωγή, το καημένο τρώει και πνίγεται. Ελπίζω σύντομα να ρυθμιστεί και αυτό.

Μέχρι και τις γιορτές έχουμε τρέξιμο. Μεθαύριο κυστεογραφια, την Δευτέρα κάνω δεύτερη δόση εμβολίου για covid, 16/12 παιδίατρο, 18/12 σαραντισμο και πρέπει να πάω στην γυναικολόγο. Φουλ το πρόγραμμα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Α Γερμανία μένεις? Πες έτσι. Καλύτερα που έκατσε μεσα θα τη βοηθήσει να μη ξανααρρωατησει μετέπειτα.

Ναι Βερολίνο μένω ! Λοιπόν όλα καλά όλα ωραία αλλά η γεννά ήταν το κάτι άλλο πως να το πω τα θέλουν όλα φυσικά να πάνε δεν τα πιέζουν ! Γεννησα μέσα σε 45 έλεγα ότι γεννάω και δεν με πίστευαν γενικά νοσηλεύτηκα στην κλινική για διαφορά θέματα αλλά εκείνη τηξ στιγμή γεννησα μόνη να το πω με μια μαία να με βοηθάει!λιγο φρίκη συγκριτικά με Ελλάδα δεν σου μιλάω για το γεγονός ότι δεβ είχα καν όρο για ενυδάτωση και ότι γεννησα με τα ρούχα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα και από εμάς. Ελπίζω όλες οι δυάδες να είστε καλά! Εμείς έχουμε θέμα με την υπερπαραγωγή, το καημένο τρώει και πνίγεται. Ελπίζω σύντομα να ρυθμιστεί και αυτό.

Μέχρι και τις γιορτές έχουμε τρέξιμο. Μεθαύριο κυστεογραφια, την Δευτέρα κάνω δεύτερη δόση εμβολίου για covid, 16/12 παιδίατρο, 18/12 σαραντισμο και πρέπει να πάω στην γυναικολόγο. Φουλ το πρόγραμμα κορίτσια!

Φούλα κοπέλα μ άσε μια από τα ίδια με τα ραντεβού συν το γεγονός ότι υποφέρουμε από κολικούς και αέρια με αποτέλεσμα τα γεύματα να μας ζορίζουν αρκετά αλλά το παλεύουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Φούλα κοπέλα μ άσε μια από τα ίδια με τα ραντεβού συν το γεγονός ότι υποφέρουμε από κολικούς και αέρια με αποτέλεσμα τα γεύματα να μας ζορίζουν αρκετά αλλά το παλεύουμε !

Χθες σαραντησα εγώ και πΑρασκευη έχω γυναικολόγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Αυτό ακριβώς έπαθα κ εγω. Όσες μέρες ήταν στα νεογνά έβγαζα με το θήλαστρο για να μη χαθεί ο θηλασμός αλλά τα μλ ήταν ελάχιστα που εβγαιναν. Μόλις τον πήρα σπίτι προσπάθησε  να πιάσει στήθος αλλά τπτ. Απογοητευτικα πολύ συνεχίζα όμως κ σκόνη γιατί πεινούσε. Μέχρι που δεν είχα καθόλου γάλα κ ο θηλασμός τελείωσε εκεί. Σκέψου ούτε χάπι δε πήρα εγώ για να σταματήσει το γάλα. Απλά κόπηκε μόνο του🥲🥲🥲

Κι εγώ έβγαζα όσο ήταν στα νεογνά και συνεχίζω τώρα...έχω νοικιάσει θήλαστρο νοσοκομειακό για να έχω "καλυτερο" αποτέλεσμα αλλά δεν βλέπω να βοηθάει και πολυ... 😔

Θα το προσπαθήσω για οσο έχω Έστω αυτο το λίγο και δεν πειράζει ο μικρούλης να είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Και εμείς πλέον δεν τον πάμε ! Όχι δεν την βοηθούσε και επειδή ήταν μικρή φοβήθηκαν να την αφήσουν σπίτι ! Γενικά σαν Γερμανία έχουν καλό σύστημα υγείας και δεν σε ξεπετάνε και ας είναι όλα τα νοσοκομεία δημόσια ! Τηξ ξεσκόνισαν άρχισε να τρώει ικανοποιητικά και μετά την πήραμε δόξα τον θεό! 

Κορίτσια κι εδώ το ίδιο ισχύει...εμάς μας είπαν και στο νοσοκομείο αλλά και η παιδίατρος που ήρθε να τον δει ότι μέχρι 3μηνων έστω και για μύξα κάνει εισαγωγή και το πρωτόκολλο είναι να μείνει 15μερες...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Τα ξέρω όλα αυτά το θέμα είναι ότι ο μικρός μένοντας στην Μενν και τρώγοντας αποκλειστικά από μπιμπερό έμαθε σε άλλη "ροη" .Τον βάζω στο στήθος αλλά χτυπιέται,κλαίει και με σπρώχνει...όλες αυτές τις μέρες έχει πιάσει 2 φορές όλες κι όλες...επίσης έχασε λίγο βάρος όταν γυρίσαμε σπίτι και προσπαθούσα πάλι για θηλασμό και αγχώθηκα γιατί γεννήθηκε μικρούλης και μας είπαν δεν πρέπει να χάσει άλλο οπότε ξεκινήσαμε περισσότερα γεύματα φόρμουλα.

Επίσης δεν τρέχει γάλα από το στήθος μου ποτέ...υποθέτω λοιπόν ότι δεν πάει και πολύ καλα το θέμα.. έχω στεναχωρηθεί λιγο γιατι είχε πιάσει εύκολα από την αρχή.🙁

Κοίτα, κι εγώ αν δεν είχα τη μαία (την οποία προσέλαβα για να έρχεται κάθε μέρα στο μαιευτήριο και να με βοηθάει με το θηλασμό) μπορεί να ήμουν σε παρόμοια κατάσταση....Την τρίτη μέρα που κατεβαίνει το γάλα είναι πηχτό και στη δική μου περίπτωση είχαν μπλοκάρει οι αδένες μου. Χρειάστηκε να μου κάνει μασάζ, να με αρμέξει κυριολεκτικά για να ξεμπλοκάρει. Επίσης γι' αυτό βοηθάει το ζεστό ντους και οι κομπρέσες με ζεστές πετσέτες. Δοκίμασε πάντως τα τσάγια θηλασμού και ψάξε να βρεις μία σύμβουλο θηλασμού να έρθει στο σπίτι να σε βοηθήσει. Η μαία που είχα εγώ μου είχε πει ότι ελάχιστες είναι οι γυναίκες που δεν έχουν γάλα και δε μπορούν να θηλάσουν. Μπορεί να χρειάζεται να σου δείξει πράγματα ή να επέμβει όπως η δικιά μου για να τα καταφέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Ναι Βερολίνο μένω ! Λοιπόν όλα καλά όλα ωραία αλλά η γεννά ήταν το κάτι άλλο πως να το πω τα θέλουν όλα φυσικά να πάνε δεν τα πιέζουν ! Γεννησα μέσα σε 45 έλεγα ότι γεννάω και δεν με πίστευαν γενικά νοσηλεύτηκα στην κλινική για διαφορά θέματα αλλά εκείνη τηξ στιγμή γεννησα μόνη να το πω με μια μαία να με βοηθάει!λιγο φρίκη συγκριτικά με Ελλάδα δεν σου μιλάω για το γεγονός ότι δεβ είχα καν όρο για ενυδάτωση και ότι γεννησα με τα ρούχα !

Πωπω... Τρομακτικό μου ακούγεται... Όσο για τους κολικούς, έχεις δοκιμάσει τα drbrown τα μπιμπερο που βοηθάνε; Δεν ξέρω αν έχετε βέβαια κ εκεί που βρίσκεσαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Κι εγώ έβγαζα όσο ήταν στα νεογνά και συνεχίζω τώρα...έχω νοικιάσει θήλαστρο νοσοκομειακό για να έχω "καλυτερο" αποτέλεσμα αλλά δεν βλέπω να βοηθάει και πολυ... 😔

Θα το προσπαθήσω για οσο έχω Έστω αυτο το λίγο και δεν πειράζει ο μικρούλης να είναι καλά.

Κι εγώ τη βάζω στήθος, βγάζω με το θηλαστρο κ δίνω κ ξένο.. αγόρασα κ μάραθο σήμερα που λένε οτι βοηθάει κ στην παραγωγή κ στους κολικούς. Κ καμιά μπύρα χωρίς αλκοόλ επίσης. Και η μαγιά μπύρας από το φαρμακείο  λένε ότι βοηθάει αλλά η παιδίατρος μου είπε να μην πάρω. Υπομονή.. κ όσο μπορούμε να δώσουμε θα δώσουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Κι εγώ τη βάζω στήθος, βγάζω με το θηλαστρο κ δίνω κ ξένο.. αγόρασα κ μάραθο σήμερα που λένε οτι βοηθάει κ στην παραγωγή κ στους κολικούς. Κ καμιά μπύρα χωρίς αλκοόλ επίσης. Και η μαγιά μπύρας από το φαρμακείο  λένε ότι βοηθάει αλλά η παιδίατρος μου είπε να μην πάρω. Υπομονή.. κ όσο μπορούμε να δώσουμε θα δώσουμε... 

Εκεί καταλήγω κι εγώ...θα κάνω ότι μπορώ και όσο μπορέσω να δώσω...θα δοκιμάσω κι εγώ κανένα τσάι και βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω οσες έχετε κοριτσάκια έχετε παρατηρήσει να έχει συγκαει στην ευαίσθητη περιοχή;και αν ναι τι χρησιμοποιείται;

Καλησπέρα εμένα μου την έδωσαν από την κλινική λίγο κοκκινουλα και ο παιδιατρος μου είπε πουδριτσα απλή την Johnson πηρα  αλλά με προσοχη να μην ρίχνω από πολυ ψηλά και πολύ ποσοτητα ίσα ίσα κοντά στο δερματάκι της! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου εύχομαι να είστε όλες καλά εσείς και τα μωράκια σας! Χάθηκα λίγο αλλά προσπαθώ να μπαίνω και να βλέπω τα νέα σας!! 

Εμείς βγήκαμε την προηγούμενη Τριτη από την κλινική αλλά την Πέμπτη ξεκίνησαν τα περα δοθε σε κλινική και παιδιατρο βγαίναμε δυο φορες κάθε μέρα για να πάμε για εξετάσεις ανέβασε ίκτερο η μικρή και έφτασε στο 19 στο 20 θα κάναμε εισαγωγή με ρίσκο μας άφησαν έξω και ευτυχώς την επόμενη μέρα η μέτρηση είχε πέσει στο 17,8 έπειτα κάθε μέτρηση και πιο χαμηλή ηταν, η ψυχολογία μου λίγο περίεργη καταλαβαίνετε, πλεον σταματήσαμε την κλινική και ανά κάποιες μέρες μας βλέπει ο παιδιατρος να μας ζυγίζει. 

Με τον θηλασμό τα πράγματα είναι λίγο περίεργα ακόμα καθώς έπρεπε η μπέμπα να ενυδατωνεται πολύ καλά και να παίρνει βάρος οπότε ξεκινήσαμε και συμπληρώματα τώρα σιγά σιγά προσπαθουμε να τα κόψουμε, μέχρι στιγμής έχω γάλα ευχομαι να συνεχίσει έτσι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anna Tsak είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου εύχομαι να είστε όλες καλά εσείς και τα μωράκια σας! Χάθηκα λίγο αλλά προσπαθώ να μπαίνω και να βλέπω τα νέα σας!! 

Εμείς βγήκαμε την προηγούμενη Τριτη από την κλινική αλλά την Πέμπτη ξεκίνησαν τα περα δοθε σε κλινική και παιδιατρο βγαίναμε δυο φορες κάθε μέρα για να πάμε για εξετάσεις ανέβασε ίκτερο η μικρή και έφτασε στο 19 στο 20 θα κάναμε εισαγωγή με ρίσκο μας άφησαν έξω και ευτυχώς την επόμενη μέρα η μέτρηση είχε πέσει στο 17,8 έπειτα κάθε μέτρηση και πιο χαμηλή ηταν, η ψυχολογία μου λίγο περίεργη καταλαβαίνετε, πλεον σταματήσαμε την κλινική και ανά κάποιες μέρες μας βλέπει ο παιδιατρος να μας ζυγίζει. 

Με τον θηλασμό τα πράγματα είναι λίγο περίεργα ακόμα καθώς έπρεπε η μπέμπα να ενυδατωνεται πολύ καλά και να παίρνει βάρος οπότε ξεκινήσαμε και συμπληρώματα τώρα σιγά σιγά προσπαθουμε να τα κόψουμε, μέχρι στιγμής έχω γάλα ευχομαι να συνεχίσει έτσι!!! 

Τι γίνεται ρε παιδιά...σε όλες κάτι έχει τυχει και τρέχουμε για εξετάσεις ακόμα δεν γεννηθηκαν; 

Κι έλεγα οτι θα γεννούσαμε και δεν θα είχαμε τόσο άγχος 😅🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Πωπω... Τρομακτικό μου ακούγεται... Όσο για τους κολικούς, έχεις δοκιμάσει τα drbrown τα μπιμπερο που βοηθάνε; Δεν ξέρω αν έχετε βέβαια κ εκεί που βρίσκεσαι.. 

έχω τε μπιμπερό mam εδώ δυστυχώς δεν έχει αυτά που λες ! Είναι καλά;; Να κου στείλουν από Ελλάδα αν ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

Τι γίνεται ρε παιδιά...σε όλες κάτι έχει τυχει και τρέχουμε για εξετάσεις ακόμα δεν γεννηθηκαν; 

Κι έλεγα οτι θα γεννούσαμε και δεν θα είχαμε τόσο άγχος 😅🤭

Τώρα νομίζω θα είμαστε με ένα μόνιμο άγχος πλέον! 

Για πείτε μου εσείς πως Αποστειρώνετε στεγνώνετε τα μπιμπερό? 

Επίσης έχετε κατά νου κάτι για την παρασκευη του γάλακτος για πιο εύκολα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...