Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stardust_83 είπε:

Σ'ευχαριστώ, το πήρα λίγο κατάκαρδα η αλήθεια είναι.....χθες από την ανησυχία και τα νεύρα μου τέσσερις φορές σηκώθηκα το βράδυ και το είχα συνέχεια στο μυαλό μου ...

Κοπέλα μου ότι είναι πιο ασφαλές για σένα και το μωρο σου! Σίγουρα η γιατρός σου για να σου πει ότι πρέπει να προχωρήσετε ετσι και αφού την εμπιστεύεσαι σημαίνει ότι είναι το καλύτερο για σας! Όλα καλά θα πάνε σκέψου μόνο θετικά και εξάλλου δεν είναι ακόμη σίγουρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Κοπέλα μου ότι είναι πιο ασφαλές για σένα και το μωρο σου! Σίγουρα η γιατρός σου για να σου πει ότι πρέπει να προχωρήσετε ετσι και αφού την εμπιστεύεσαι σημαίνει ότι είναι το καλύτερο για σας! Όλα καλά θα πάνε σκέψου μόνο θετικά και εξάλλου δεν είναι ακόμη σίγουρο! 

Να σαι καλά, το προσπαθώ. Αν γεννήσω τότε θα έχουμε γεννήσει ίδια μέρα, χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γέννησα μετά από 15 ώρες πήγα για καισαρική η μικρή είχε στραβά το κεφαλάκι της και δεν έβγαινε με τίποτα

Ελπίζω να είστε όλες καλά θα διαβάσω τα σχόλια σας μόλις βρω χρόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια γέννησα μετά από 15 ώρες πήγα για καισαρική η μικρή είχε στραβά το κεφαλάκι της και δεν έβγαινε με τίποτα

Ελπίζω να είστε όλες καλά θα διαβάσω τα σχόλια σας μόλις βρω χρόνο

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!! Ελπίζω να είστε καλά κ οι δύο!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!! Ελπίζω να είστε καλά κ οι δύο!!! ❤️❤️❤️❤️

Δόξα το θεό είμαστε πολύ καλά 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Δόξα το θεό είμαστε πολύ καλά 🥰🥰🥰🥰🥰

Τέλεια!!!!! Δεν πρόλαβες να γυρίσεις από τον γιατρό καλά καλά κ τσουπ... Βγήκε η μικρούλα!!! 😁 Σου έσπασαν τα νερά ή σε έπιασαν πόνοι; 

Το άγχος μου είναι μη με πιάσουν οι πόνοι και δεν τους καταλάβω.. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Τέλεια!!!!! Δεν πρόλαβες να γυρίσεις από τον γιατρό καλά καλά κ τσουπ... Βγήκε η μικρούλα!!! 😁 Σου έσπασαν τα νερά ή σε έπιασαν πόνοι; 

Το άγχος μου είναι μη με πιάσουν οι πόνοι και δεν τους καταλάβω.. 😂

Μου έσπασαν τα νέα το βράδυ μέσα στον ύπνο μου 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια γέννησα μετά από 15 ώρες πήγα για καισαρική η μικρή είχε στραβά το κεφαλάκι της και δεν έβγαινε με τίποτα

Ελπίζω να είστε όλες καλά θα διαβάσω τα σχόλια σας μόλις βρω χρόνο

Καλημέρα! Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου! Γερό και καλότυχο να είναι και εσύ γερή να το μεγαλώσεις όπως θες! 💖🎈🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η 1994Μαρια είπε:

Μου έσπασαν τα νέα το βράδυ μέσα στον ύπνο μου 🤣🤣🤣🤣

Πάλι καλά που το κατάλαβες δε λες; 😛😛😛 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια γέννησα μετά από 15 ώρες πήγα για καισαρική η μικρή είχε στραβά το κεφαλάκι της και δεν έβγαινε με τίποτα

Ελπίζω να είστε όλες καλά θα διαβάσω τα σχόλια σας μόλις βρω χρόνο

Να σας ζήσει!! Ανυπομονούμε κι εμείς οι υπόλοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Σ'ευχαριστώ, το πήρα λίγο κατάκαρδα η αλήθεια είναι.....χθες από την ανησυχία και τα νεύρα μου τέσσερις φορές σηκώθηκα το βράδυ και το είχα συνέχεια στο μυαλό μου ...

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.... εγώ ενώ γέννησα φυσιολογικά τον πρώτο μου γιο, αναγκάστηκα να φάω μαχαίρι πέρσι λόγω κύστης η οποία δεν μπορούσε να αφαιρεθεί με λαπαρασκοπηση γιατί υπήρχε κίνδυνος να χάσω τη μια ωοθήκη. Δεν είναι απλό,   ούτε εύκολο,  με ζόρισε η τομή κάνα 2 εβδομάδες. Και ένιωσα ότι συνήλθα εντελώς μετά το 2μηνο!!Ωστόσο παρτο όσο μπορείς πιο ψύχραιμα.  Μίλα με τον γιατρό σου, επέμεινε ότι θέλεις να προσπαθήσεις για φυσιολογικό τοκετό...το μεγάλο μωρό δεν είναι ένδειξη καισαρικής.  Επίσης μπορείτε να περιμένετε μέχρι και 2 εβδομάδες μετά την ΠΗΤ, γιατί να βιαστείτε? Αν όμως δείτε ότι δεν τα καταφέρετε ή υπάρχει ο οποιοσδήποτε κίνδυνος για εσένα ή το μωρό, τότε φυσικά πρέπει να γίνει το χειρουργείο... επίσης σε συμβουλεύω να μην βιαστείς για δεύτερο, δώσε χρόνο στο σώμα σου να επανέλθει και να μεγαλώσει λίγο το μωρό, αλλιώς θα τα βρεις λίγο σκουρα, ειδικά αν έχεις δύσκολη εγκυμοσύνη. Χαλάρωσε, όλα θα πάνε καλά!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.... εγώ ενώ γέννησα φυσιολογικά τον πρώτο μου γιο, αναγκάστηκα να φάω μαχαίρι πέρσι λόγω κύστης η οποία δεν μπορούσε να αφαιρεθεί με λαπαρασκοπηση γιατί υπήρχε κίνδυνος να χάσω τη μια ωοθήκη. Δεν είναι απλό,   ούτε εύκολο,  με ζόρισε η τομή κάνα 2 εβδομάδες. Και ένιωσα ότι συνήλθα εντελώς μετά το 2μηνο!!Ωστόσο παρτο όσο μπορείς πιο ψύχραιμα.  Μίλα με τον γιατρό σου, επέμεινε ότι θέλεις να προσπαθήσεις για φυσιολογικό τοκετό...το μεγάλο μωρό δεν είναι ένδειξη καισαρικής.  Επίσης μπορείτε να περιμένετε μέχρι και 2 εβδομάδες μετά την ΠΗΤ, γιατί να βιαστείτε? Αν όμως δείτε ότι δεν τα καταφέρετε ή υπάρχει ο οποιοσδήποτε κίνδυνος για εσένα ή το μωρό, τότε φυσικά πρέπει να γίνει το χειρουργείο... επίσης σε συμβουλεύω να μην βιαστείς για δεύτερο, δώσε χρόνο στο σώμα σου να επανέλθει και να μεγαλώσει λίγο το μωρό, αλλιώς θα τα βρεις λίγο σκουρα, ειδικά αν έχεις δύσκολη εγκυμοσύνη. Χαλάρωσε, όλα θα πάνε καλά!♥️

Κοίτα, αν θυμάμαι καλά είσαι από Κύπρο. Εκεί οι γιατροί αφήνουν μέχρι και 42 εβδομάδες αν δεν κάνω λάθος. Η νοοτροπία εδώ είναι διαφορετική, συνήθως το πολύ μέχρι 41. Εγώ επέλεξα να πηγαίνω σε μια γιατρό ιδιώτη γιατί της έχω εμπιστοσύνη και γιατί πιστεύω ότι θα κάνει το καλύτερο για εμένα και το μωρό. Αν έχω περιθώρια μπορεί να με αφήσει πέραν της ΠΗΤ. Αλλά μου είπε ότι πρέπει να δώσει σημάδια το μωρό ότι το προσπαθεί. Και επειδή ήδη είναι μεγαλουτσικο υπάρχει περίπτωση να μην μπορεί να κάτσει καλά λόγω μεγέθους. Την Πέμπτη που θα πάω θα συζητήσω μαζί της για το τι μπορεί να γίνει, αν έχω περιθώρια για φ.τ και αν δεν έχω προϋποθέσεις θα προχωρήσουμε σε καισαρική. Πάντως μπορεί να ξενέρωσα, αλλά σαν γιατρό επειδή μου εξηγεί το σκεπτικό της την εμπιστεύομαι. Δεν μου λέει αυτό θα κάνουμε και τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια γέννησα μετά από 15 ώρες πήγα για καισαρική η μικρή είχε στραβά το κεφαλάκι της και δεν έβγαινε με τίποτα

Ελπίζω να είστε όλες καλά θα διαβάσω τα σχόλια σας μόλις βρω χρόνο

Τέλειααααα....Να σας ζήσει κορίτσι μου!!!

Γερές να είστε μανούλα και μωράκι...😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Να σαι καλά, το προσπαθώ. Αν γεννήσω τότε θα έχουμε γεννήσει ίδια μέρα, χαχαχα!

Ναι τα μωράκια μας θα γεννηθούν 11/11/21!Σου εύχομαι να σου έρθουν όλα όπως τα θες!😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια γέννησα μετά από 15 ώρες πήγα για καισαρική η μικρή είχε στραβά το κεφαλάκι της και δεν έβγαινε με τίποτα

Ελπίζω να είστε όλες καλά θα διαβάσω τα σχόλια σας μόλις βρω χρόνο

Να σου ζήσει κοπέλα μου η κορούλα σου να ναι πάντα γερή και καλότυχη!πόσα κιλά τελικά γεννήθηκε;👶👶🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια γέννησα μετά από 15 ώρες πήγα για καισαρική η μικρή είχε στραβά το κεφαλάκι της και δεν έβγαινε με τίποτα

Ελπίζω να είστε όλες καλά θα διαβάσω τα σχόλια σας μόλις βρω χρόνο

Να σας ζήσει και καλή ανατροφή! Καλή ανάρρωση σε εσένα! Να μας γράψεις λεπτομέρειες όταν μπορέσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια γέννησα μετά από 15 ώρες πήγα για καισαρική η μικρή είχε στραβά το κεφαλάκι της και δεν έβγαινε με τίποτα

Ελπίζω να είστε όλες καλά θα διαβάσω τα σχόλια σας μόλις βρω χρόνο

Να σας ζησει το κοριτσάκι σας κορίτσι μου! Γερη κ καλότυχη να είναι! Καλή ανάρρωση να έχεις ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια....03:00 τη νύχτα και νιώθω ότι έχω εξαντληθεί τις τελευταίες νύχτες με τόσο κακό και μη ποιοτικό ύπνο... δεν βολεύομαι καθόλου...ξυπνάω 1-3 φορές,  τραβήγματα πολλά μόλις κάνω να γυρίσω στο πλάι...από κλωτσιές άλλο τίποτα και είναι η τρίτη μέρα που νιώθω να πονάω στα κοκκαλα ανάμεσα στα πόδια όταν σηκώνομαι και περπατάω.... αλήθεια κουράστηκα αρκετά...ελπίζω να γεννήσω πολύ πολύ σύντομα να ηρεμήσω... με τον πρώτο μου δεν είχα τίποτα από όλα αυτά και μου φαίνονται όλα τόσο πρωτόγνωρα... δεν πήρα και τόσα κιλά για να εξηγούνται όλα αυτά αν και έκανα πιο μεγάλη κοιλίτσα από ότι στο πρώτο.... επίσης έχει 2 εβδομάδες που πεινάω όλη την ώρα!! Πφφφ.... γκρινιάζω εδώ γισ να μην γκρινιάζω στον άντρα μου!😅 θα τον βάλω με το ζόρι να κάνουμε σεξ μου φαίνεται μήπως και έρθει το νινί ( τελευταία το αποφεύγει γιατί φοβάται μην σπάσουν τα νερά εκείνη τη στιγμή 🤣🤣🤣)!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Γειά σας κορίτσια....03:00 τη νύχτα και νιώθω ότι έχω εξαντληθεί τις τελευταίες νύχτες με τόσο κακό και μη ποιοτικό ύπνο... δεν βολεύομαι καθόλου...ξυπνάω 1-3 φορές,  τραβήγματα πολλά μόλις κάνω να γυρίσω στο πλάι...από κλωτσιές άλλο τίποτα και είναι η τρίτη μέρα που νιώθω να πονάω στα κοκκαλα ανάμεσα στα πόδια όταν σηκώνομαι και περπατάω.... αλήθεια κουράστηκα αρκετά...ελπίζω να γεννήσω πολύ πολύ σύντομα να ηρεμήσω... με τον πρώτο μου δεν είχα τίποτα από όλα αυτά και μου φαίνονται όλα τόσο πρωτόγνωρα... δεν πήρα και τόσα κιλά για να εξηγούνται όλα αυτά αν και έκανα πιο μεγάλη κοιλίτσα από ότι στο πρώτο.... επίσης έχει 2 εβδομάδες που πεινάω όλη την ώρα!! Πφφφ.... γκρινιάζω εδώ γισ να μην γκρινιάζω στον άντρα μου!😅 θα τον βάλω με το ζόρι να κάνουμε σεξ μου φαίνεται μήπως και έρθει το νινί ( τελευταία το αποφεύγει γιατί φοβάται μην σπάσουν τα νερά εκείνη τη στιγμή 🤣🤣🤣)!! 

Αχ υπομονή... Λίγο έμεινε... Πότε έχεις ΠΗΤ εσύ; Κοντεύεις; Εγώ πάλι κοιμάμαι.. ούτε για τουαλέτα δεν σηκώνομαι αλλά θέλω να γυρίσω μπρούμυτα σαν τρελή.. είναι κ αυτός ένας από τους λόγους που δε θέλω την καισαρική... Έχει κατέβει η κοιλιά κ δεν πιέζει τόσο το στομάχι γι'αυτό πείνας.. φυσιολογικό είναι.. 😉 όσο για το σεξ δίκιο έχει ο άνθρωπος... για φαντάσου όντως να σπάσουν την ώρα εκείνη... 😛😛 Γκρινιαζε όσο θες.. σε νιώθουμε όλες.. 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ το μόνο θέμα που είχα και αυτό τον τελευταίο μήνα, πονάει η μέση μου και ζοριζομαι να σηκωθώ. Και πήρα μόνο 4.5 κιλά. Δλδ αν έπαιρνα παραπάνω πώς θα ήμουν; Στο εν το μεταξύ αυτές τις μέρες προσπαθώ να συμμαζευτω όσο μπορώ στο σπίτι για να μην έχω πλυντήρια και τέτοια όταν γυρίσω και όλο κάτι βγαίνει. Συν του ότι πάω για περπάτημα και προσπαθώ να κάθομαι όσο γίνεται στην μπάλα γυμναστικής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Αχ υπομονή... Λίγο έμεινε... Πότε έχεις ΠΗΤ εσύ; Κοντεύεις; Εγώ πάλι κοιμάμαι.. ούτε για τουαλέτα δεν σηκώνομαι αλλά θέλω να γυρίσω μπρούμυτα σαν τρελή.. είναι κ αυτός ένας από τους λόγους που δε θέλω την καισαρική... Έχει κατέβει η κοιλιά κ δεν πιέζει τόσο το στομάχι γι'αυτό πείνας.. φυσιολογικό είναι.. 😉 όσο για το σεξ δίκιο έχει ο άνθρωπος... για φαντάσου όντως να σπάσουν την ώρα εκείνη... 😛😛 Γκρινιαζε όσο θες.. σε νιώθουμε όλες.. 😂😂

Από τις τελευταίες είμαι, 23/11 θεωρητικά... όσο για το μπρούμυτα, κι εγώ το λαχταράω , κάποιες φορές βάζω το μαξιλάρι θηλασμού να ακουμπάει κάτω από την κοιλίτσα, η κοιλίτσα μπαίνει στο κέντρο που έχει κενό και ξαπλώνω πάνω του μπρούμυτα λίγα λεπτά να πάρω τη δόση μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ το μόνο θέμα που είχα και αυτό τον τελευταίο μήνα, πονάει η μέση μου και ζοριζομαι να σηκωθώ. Και πήρα μόνο 4.5 κιλά. Δλδ αν έπαιρνα παραπάνω πώς θα ήμουν; Στο εν το μεταξύ αυτές τις μέρες προσπαθώ να συμμαζευτω όσο μπορώ στο σπίτι για να μην έχω πλυντήρια και τέτοια όταν γυρίσω και όλο κάτι βγαίνει. Συν του ότι πάω για περπάτημα και προσπαθώ να κάθομαι όσο γίνεται στην μπάλα γυμναστικής.

Αχ αυτό με τις δουλειές....κι εγώ τώρα τις τελευταίες μέρες,  προσπαθώ να είναι όλα τακτοποιημένα αφού δεν ξέρω πότε θα χρειαστεί να φύγουμε για το μαιευτήριο,  έχουμε και τον ζωολογικό κήπο, θα έρχεται μεν άνθρωπος μια φορά την ημέρα αλλά προσπαθώ να έχουν την ποτίστρα τους γεμάτη,  την άμμο τους καθαρή για να μην έχει να τρέχει για όλα. Πλυντήρια βάζω μέρα παρά μέρα,  προσπαθώ να μην έχω πιάτα άπλυτα όσο γίνεται,  γενικά ένα μόνιμο άγχος για όλα...ίσως και αυτό να ευθύνεται για τις συχνές αφυπνίσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Αχ αυτό με τις δουλειές....κι εγώ τώρα τις τελευταίες μέρες,  προσπαθώ να είναι όλα τακτοποιημένα αφού δεν ξέρω πότε θα χρειαστεί να φύγουμε για το μαιευτήριο,  έχουμε και τον ζωολογικό κήπο, θα έρχεται μεν άνθρωπος μια φορά την ημέρα αλλά προσπαθώ να έχουν την ποτίστρα τους γεμάτη,  την άμμο τους καθαρή για να μην έχει να τρέχει για όλα. Πλυντήρια βάζω μέρα παρά μέρα,  προσπαθώ να μην έχω πιάτα άπλυτα όσο γίνεται,  γενικά ένα μόνιμο άγχος για όλα...ίσως και αυτό να ευθύνεται για τις συχνές αφυπνίσεις...

Αχ πως σε καταλαβαίνω με τις δουλειές! Εγώ χθες έκανα ψιλό γενική μπαλκόνια, τιναξα χάλια θέλω να είναι όσο το δυνατόν πιο καθαρά μέχρι να πάμε στο μαιευτήριο! Ευτυχώς είχε βάρδια ο άντρας μου γιατί αλλιώς θα με σκότωνε! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα, βλέπω τελικά ότι όλες περνάμε λίγο πολύ τα ίδια...ο ύπνος όντως καθόλου ποιοτικός....εγώ ξυπνάω 2-3 φορές για τουαλέτα...παρόλο που έχω χάσει κιλά η μέση μου πονάει ανυπόφορα...

Το ζάχαρο μου όσο περνάει ο καιρός όλο το ρυθμίζω κι όλο ξερυθμίζεται 😒😒😒

Πεινάω συνεχώς αλλά δεν μπορώ να φάω τπτ...😭😭😭Εκει να δείτε κούραση...

Κι εμείς κάνουμε τα τελευταία στο σπίτι αν και θα έρθει και η μαμα μου τις μέρες που θα γεννήσω και θα μπορέσει να πεταχτεί από το σπίτι αν έχει μείνει κάτι...

Υπομονή κορίτσια...κοντεύουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2021 at 9:07 ΜΜ, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια πήγα είδα την μπεμπουλα μου

Μεγάλωσε το κορίτσι μου 3.200 είναι 

Είδαμε και τον τράχηλο είναι μαλακός όποτε ετοιμάζομαι σιγά σιγά

Έχω και αρκετά πονάκια είμαι 38 εβδομάδων και μου είπε ότι 39 μάλλον θα έχουμε γεννήσει θα δείξει

Ειμαι πολύ χαρούμενη που φτάνουμε στο τέλος και όλα πάνε καλά☺️☺️☺️☺️☺️

Με το καλό κορίτσι μου, όλα να πάνε καλά 🥰🥰🥰 παίρνουμε όλες σειρά μια - μία εγώ 37+2 σήμερα αυριο το απόγευμα έχω ραντεβού με την γιατρό να δούμε πως είναι η μπέμπα μας !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...