Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση κ φόβος...


Angelaki91

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!! 
θελω να σας ρωτησω... μετα απο αποξεση τον Δεκέμβριο λογω παλινδρομης  ξανα προσπαθουμε με τον αντρα μου και βρισκομαι στη δευτερη ημερα καθυστέρησης... αλλα ποναω αρκετα (πόνοι περιόδου) κ περιμενω απο χθες οτι θα μου ειχε ερθει αλλα τιποτα... αλλα εχω φοβερή υπνηλία οποτε εχω μπερδευτεί...

ειχε καμια παρομοια εμπειρία; 

Σκεφτομαι αν δεν ερθει αυριο να παω για μια χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 
θελω να σας ρωτησω... μετα απο αποξεση τον Δεκέμβριο λογω παλινδρομης  ξανα προσπαθουμε με τον αντρα μου και βρισκομαι στη δευτερη ημερα καθυστέρησης... αλλα ποναω αρκετα (πόνοι περιόδου) κ περιμενω απο χθες οτι θα μου ειχε ερθει αλλα τιποτα... αλλα εχω φοβερή υπνηλία οποτε εχω μπερδευτεί...

ειχε καμια παρομοια εμπειρία; 

Σκεφτομαι αν δεν ερθει αυριο να παω για μια χοριακη...

Καλησπέρα κορίτσι μου!

Νομίζω ότι το πιο ασφαλές που έχεις να κάνεις είναι να πας για μια χοριακη.Εγω προσωπικά,μετά από εξωμήτριο,έμεινα καπάκι έγκυος και είχα τόσο έντονους πόνους περιόδου που απορούσα πως δεν μου είχε έρθει ακόμη.Παράλληλα είχα υπνηλία και συχνοουρια.

Πάνε να κάνεις χοριακη και σου εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!

Νομίζω ότι το πιο ασφαλές που έχεις να κάνεις είναι να πας για μια χοριακη.Εγω προσωπικά,μετά από εξωμήτριο,έμεινα καπάκι έγκυος και είχα τόσο έντονους πόνους περιόδου που απορούσα πως δεν μου είχε έρθει ακόμη.Παράλληλα είχα υπνηλία και συχνοουρια.

Πάνε να κάνεις χοριακη και σου εύχομαι τα καλύτερα!

Να σαι καλα κοριτσι μου! Κ εγω αυτο σκεφτόμουν! Να δω κ αυτιο αν δεν ερθει κ μετα χοριακη να ξερω τι μου γινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 
θελω να σας ρωτησω... μετα απο αποξεση τον Δεκέμβριο λογω παλινδρομης  ξανα προσπαθουμε με τον αντρα μου και βρισκομαι στη δευτερη ημερα καθυστέρησης... αλλα ποναω αρκετα (πόνοι περιόδου) κ περιμενω απο χθες οτι θα μου ειχε ερθει αλλα τιποτα... αλλα εχω φοβερή υπνηλία οποτε εχω μπερδευτεί...

ειχε καμια παρομοια εμπειρία; 

Σκεφτομαι αν δεν ερθει αυριο να παω για μια χοριακη...

Καλησπέρα κορίτσι μου, κ εγώ όταν ειχα μείνει έγκυος τις μερες που θα μου ερχόταν ειχα έντονους πόνους περιόδου κ πονουσε πολυ η μέση μου!! Τελικά ήμουν εγκυουλα, κανε μια χοριακη μεθαύριο να είσαι σίγουρη, εύχομαι το καλυτερο😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, κ εγώ όταν ειχα μείνει έγκυος τις μερες που θα μου ερχόταν ειχα έντονους πόνους περιόδου κ πονουσε πολυ η μέση μου!! Τελικά ήμουν εγκυουλα, κανε μια χοριακη μεθαύριο να είσαι σίγουρη, εύχομαι το καλυτερο😊

Μακαρι κοριτσι μου! Το θελω τοσο πολυ!!! Θα περιμενω κ αυριο να δω αν δεν θα παω για χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου! Το θελω τοσο πολυ!!! Θα περιμενω κ αυριο να δω αν δεν θα παω για χοριακη!!!

Στο εύχομαι από την καρδιά μου!! Ξέρω πως είναι να το θες πολυ και να το περιμένεις, να ξέρεις πως θα γίνει ομως🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 
θελω να σας ρωτησω... μετα απο αποξεση τον Δεκέμβριο λογω παλινδρομης  ξανα προσπαθουμε με τον αντρα μου και βρισκομαι στη δευτερη ημερα καθυστέρησης... αλλα ποναω αρκετα (πόνοι περιόδου) κ περιμενω απο χθες οτι θα μου ειχε ερθει αλλα τιποτα... αλλα εχω φοβερή υπνηλία οποτε εχω μπερδευτεί...

ειχε καμια παρομοια εμπειρία; 

Σκεφτομαι αν δεν ερθει αυριο να παω για μια χοριακη...

Σίγουρα κάνε χοριακή! Με δύο μέρες καθυστέρηση και με πολύ έντονους πόνους περιόδου χωρίς να μου έρχεται βέβαια και ήμουν έγκυος! Και οι πόνοι βέβαια κράτησαν κοντά μιαμιση εβδομάδα! Είναι φυσιολογικό! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα... πηγα για χοριακη τα αποτελεσματα θα βγουν αυριο ομως... εκανα κ αλλο ενα τεστ αλλα βγηκε αρνητικό :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα... πηγα για χοριακη τα αποτελεσματα θα βγουν αυριο ομως... εκανα κ αλλο ενα τεστ αλλα βγηκε αρνητικό :( 

Χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπίδες και εγώ με αρνητικό τεστ τον Σεπτέμβριο είμαι 8 μηνών έγκυος αυτή τη στιγμή 😂Ειδικά αν πήρες self clear... σώθηκες😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Beatricee είπε:

Χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπίδες και εγώ με αρνητικό τεστ τον Σεπτέμβριο είμαι 8 μηνών έγκυος αυτή τη στιγμή 😂Ειδικά αν πήρες self clear... σώθηκες😂

Clear blue πηρα κοριτσι μου ειλικρινα δεν ξερω :( μακαρι.... 

Με το καλο το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angelaki91 είπε:

Clear blue πηρα κοριτσι μου ειλικρινα δεν ξερω :( μακαρι.... 

Με το καλο το μωρακι σου!!!!

Ευχαριστώ κορίτσι μου!Εύχομαι ολόψυχα να δεις μια θετική χοριακη αύριο και να λάμψεις από ευτυχία!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου!Εύχομαι ολόψυχα να δεις μια θετική χοριακη αύριο και να λάμψεις από ευτυχία!!!❤️

Σε ευχαριστω παρα πολυυυυ!!!! Μακαρι 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να έχεις μια θετική χοριακη 😍

Εγω πάντως στην 9η μέρα καθυστέρησης έκανα το τεστ και η γραμμή ήταν πολύ αχνή σε σημείο που φαινόταν με το ζόρι κιόλας !! 

αλλά έκανα αμέσως χοριακη και είχε φτάσει ήδη 9700

Οποτε μην εμπιστεύεσαι τα τεστ, ειδικά στη 2η μέρα κιόλας καθυστέρησης!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 
θελω να σας ρωτησω... μετα απο αποξεση τον Δεκέμβριο λογω παλινδρομης  ξανα προσπαθουμε με τον αντρα μου και βρισκομαι στη δευτερη ημερα καθυστέρησης... αλλα ποναω αρκετα (πόνοι περιόδου) κ περιμενω απο χθες οτι θα μου ειχε ερθει αλλα τιποτα... αλλα εχω φοβερή υπνηλία οποτε εχω μπερδευτεί...

ειχε καμια παρομοια εμπειρία; 

Σκεφτομαι αν δεν ερθει αυριο να παω για μια χοριακη...

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή. Γράψε μας τα νέα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου... ακομα δεν μου εχει ερθει τιποτα... κ ειμαι στην 5η ημερα καθυστέρησης... ο γιατρος μου μου ειπε αν δεν ερθει μεχρι την Δευτερα να παω για υπερηχο... 😕 τι μπορει να συμβαινει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Κοριτσια μου... ακομα δεν μου εχει ερθει τιποτα... κ ειμαι στην 5η ημερα καθυστέρησης... ο γιατρος μου μου ειπε αν δεν ερθει μεχρι την Δευτερα να παω για υπερηχο... 😕 τι μπορει να συμβαινει;

Να πας στο γιατρό σου και να μην αγχώνεσαι!

Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι γιατί γιατρός δεν είμαι αλλά μπορεί να είναι ακόμη και καθυστερημένη σύλληψη και να δείτε κάτι πολύ θετικό.Εγω είχα 12η ημέρα καθυστέρησης χοριακη 90,οπότε θεωρώ ότι εάν πήγαινα για εξέταση πιο νωρίς ίσως να βλέπαμε ένα αρνητικό ποσοστό χοριακης.

Από εκεί και πέρα το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι οι πολυκυστικες.Ξερω ότι πολλά κορίτσια που έχουν,έχουν ακανόνιστους κύκλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Να πας στο γιατρό σου και να μην αγχώνεσαι!

Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι γιατί γιατρός δεν είμαι αλλά μπορεί να είναι ακόμη και καθυστερημένη σύλληψη και να δείτε κάτι πολύ θετικό.Εγω είχα 12η ημέρα καθυστέρησης χοριακη 90,οπότε θεωρώ ότι εάν πήγαινα για εξέταση πιο νωρίς ίσως να βλέπαμε ένα αρνητικό ποσοστό χοριακης.

Από εκεί και πέρα το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι οι πολυκυστικες.Ξερω ότι πολλά κορίτσια που έχουν,έχουν ακανόνιστους κύκλους.

Ευχαριστω για την απάντηση σου!!! 
Εκανα Παπ κ υπερηχο τον Ιανουάριο κ ολα ηταν τελεια! Δεν εχω πολυκυστικες κ γενικα ο κυκλος μου ειναι σταθερός (28-30).

εκανα την χοριακη στη 2η μερα καθυστέρησης οποτε σκεφτομαι η την εκανα νωρις... η μηπως εχω καμια κύστη; 
δεν ξερω 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angelaki91 είπε:

Ευχαριστω για την απάντηση σου!!! 
Εκανα Παπ κ υπερηχο τον Ιανουάριο κ ολα ηταν τελεια! Δεν εχω πολυκυστικες κ γενικα ο κυκλος μου ειναι σταθερός (28-30).

εκανα την χοριακη στη 2η μερα καθυστέρησης οποτε σκεφτομαι η την εκανα νωρις... η μηπως εχω καμια κύστη; 
δεν ξερω 😕

Κοριτσι μου μην τρελαίνεσαι, για να είναι κάτι σοβαρό δεν το πιστεύω, στις περισσότερες γυναίκες έχει τύχει να καθυστερήσει να έρθει πιο νωρις η να μην έρθει κ καθολου η περίοδος καμια φορα, χωρίς να έχουν πολυκυστικες κ χωρίς να έχουν κ κάποιο πρόβλημα!! Εύχομαι να είναι αυτο που θες ο λόγος παντως!! Ακόμα κ άγχος η κακή ψυχολογία την επηρεάζουν πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσι μου μην τρελαίνεσαι, για να είναι κάτι σοβαρό δεν το πιστεύω, στις περισσότερες γυναίκες έχει τύχει να καθυστερήσει να έρθει πιο νωρις η να μην έρθει κ καθολου η περίοδος καμια φορα, χωρίς να έχουν πολυκυστικες κ χωρίς να έχουν κ κάποιο πρόβλημα!! Εύχομαι να είναι αυτο που θες ο λόγος παντως!! Ακόμα κ άγχος η κακή ψυχολογία την επηρεάζουν πολυ!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου!!! 
Ναι το ξερω απλα δεν μου εχει ξανατύχει Θα δειξει λοιπον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...