Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυτά τά καφέ υγρα


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις μελλοντικές μανούλες ονομάζομαι Στεφανία είμαι καινούργια εδώ! κράτησα θετικό τεστ εγκυμοσύνης στα χέρια μου πριν ένα μήνα επιτέλους μετά από πολλές προσπάθειες όμως τα κακά νέα είναι ότι σήμερα στην έβδομη εβδομάδα είδα καφέ υγρά παλι και κομμάτια από καφέ υγρά στην τουαλέτα ενώ τα είχα δει ξανά και στην 6η εβδομάδα και γιατρός μου είχε δώσει προγεστερόνη την οποία συνεχίζω και είχαν φύγει αυτά ξαναήρθαν έχω δει καρδούλα σάκο και μωρό και μου είπε να μην ανησυχώ και να κάτσω να ξεκουραστώ όμως σήμερα ήταν πιο έντονα και δεν έχω σταματήσει να κλαίω και να ανησυχώ έχει περάσει καμιά κάτι παρόμοιο ??σας παρακαλώ σας χρειάζομαι για να ηρεμήσω λίγο το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό είναι στις 15 Απριλίου αλλά μέχρι τότε εγώ θα έχω σκάσει σίγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Stefani123 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μελλοντικές μανούλες ονομάζομαι Στεφανία είμαι καινούργια εδώ! κράτησα θετικό τεστ εγκυμοσύνης στα χέρια μου πριν ένα μήνα επιτέλους μετά από πολλές προσπάθειες όμως τα κακά νέα είναι ότι σήμερα στην έβδομη εβδομάδα είδα καφέ υγρά παλι και κομμάτια από καφέ υγρά στην τουαλέτα ενώ τα είχα δει ξανά και στην 6η εβδομάδα και γιατρός μου είχε δώσει προγεστερόνη την οποία συνεχίζω και είχαν φύγει αυτά ξαναήρθαν έχω δει καρδούλα σάκο και μωρό και μου είπε να μην ανησυχώ και να κάτσω να ξεκουραστώ όμως σήμερα ήταν πιο έντονα και δεν έχω σταματήσει να κλαίω και να ανησυχώ έχει περάσει καμιά κάτι παρόμοιο ??σας παρακαλώ σας χρειάζομαι για να ηρεμήσω λίγο το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό είναι στις 15 Απριλίου αλλά μέχρι τότε εγώ θα έχω σκάσει σίγουρα!

Κι εγώ όταν το είχα πάθει φοβόμουν και έκλαιγα αλλά δεν είναι και η καλύτερη αντίδραση 😝 Τώρα 23η εβδομάδα και όλα καλά. Κάνε ό, τι πρέπει και ψυχραιμία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Stefani123 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μελλοντικές μανούλες ονομάζομαι Στεφανία είμαι καινούργια εδώ! κράτησα θετικό τεστ εγκυμοσύνης στα χέρια μου πριν ένα μήνα επιτέλους μετά από πολλές προσπάθειες όμως τα κακά νέα είναι ότι σήμερα στην έβδομη εβδομάδα είδα καφέ υγρά παλι και κομμάτια από καφέ υγρά στην τουαλέτα ενώ τα είχα δει ξανά και στην 6η εβδομάδα και γιατρός μου είχε δώσει προγεστερόνη την οποία συνεχίζω και είχαν φύγει αυτά ξαναήρθαν έχω δει καρδούλα σάκο και μωρό και μου είπε να μην ανησυχώ και να κάτσω να ξεκουραστώ όμως σήμερα ήταν πιο έντονα και δεν έχω σταματήσει να κλαίω και να ανησυχώ έχει περάσει καμιά κάτι παρόμοιο ??σας παρακαλώ σας χρειάζομαι για να ηρεμήσω λίγο το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό είναι στις 15 Απριλίου αλλά μέχρι τότε εγώ θα έχω σκάσει σίγουρα!

Να μην ανησυχείς πρέπει να είναι απομεινάρια της περιόδου. Τα είχα και την έκτη εβδομάδα και την όγδοη και την ένατη. Από την 6η εβδομάδα παίρνω ουτρογκεσταν δύο την ημέρα τώρα είμαι στη 10η και μου το έχει μειώσει σε ένα μόνο κάθε βράδυ δεν έχω ξαναδεί από την 9η εβδομάδα καθόλου καφέ είμαι καθαρή. Δεν είναι κάτι οι περισσότερες το έχουμε περάσει. Αλλά αν ανησυχείς τόσο πολύ να πας να σε δει βέβαια ο γιατρός για να σου φύγει και η ιδέα!!!! Θέλει ξεκούραση αρκετή δηλαδή μην κάνεις δουλειές του σπιτιού βαριές. Εγώ μόνο μαγείρεμα κάνω και αυτό λίγο με το ζόρι γιατί μου βρωμάνε όλα... Άντε Όλα καλά θα πάνε !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Stefani123 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μελλοντικές μανούλες ονομάζομαι Στεφανία είμαι καινούργια εδώ! κράτησα θετικό τεστ εγκυμοσύνης στα χέρια μου πριν ένα μήνα επιτέλους μετά από πολλές προσπάθειες όμως τα κακά νέα είναι ότι σήμερα στην έβδομη εβδομάδα είδα καφέ υγρά παλι και κομμάτια από καφέ υγρά στην τουαλέτα ενώ τα είχα δει ξανά και στην 6η εβδομάδα και γιατρός μου είχε δώσει προγεστερόνη την οποία συνεχίζω και είχαν φύγει αυτά ξαναήρθαν έχω δει καρδούλα σάκο και μωρό και μου είπε να μην ανησυχώ και να κάτσω να ξεκουραστώ όμως σήμερα ήταν πιο έντονα και δεν έχω σταματήσει να κλαίω και να ανησυχώ έχει περάσει καμιά κάτι παρόμοιο ??σας παρακαλώ σας χρειάζομαι για να ηρεμήσω λίγο το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό είναι στις 15 Απριλίου αλλά μέχρι τότε εγώ θα έχω σκάσει σίγουρα!

Καλησπερα! Και εγω ειχα καφε υγρα κοντα στην 8η 9η εβδομαδα(δε θυμαμαι ακριβως) μου ειχε δωσει ο γιατρος utrogestan και μου ειπε ξεκουραση και σταματησαν!!Τωρα ειμαι στη 19η εβδομαδα,εχω σταματήσει τα utrogestan απο την 11η εβδομαδα και ειναι ολα καλα! Ειναι γενικα πολυ συνηθες ,ηρεμησε μη σε πιανει πανικος απλα σιγουρα να ενημερώσεις τον γιατρο σου για να μπορεσεις να χαλαρωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πόσο πολύ χαίρομαι που μου απαντήσατε!! Διαβάζω τα μύνηματα σας και περνώ δύναμη! Είχα πάει στο γιατρό πριν μια εβδομάδα μου είπε ότι όλα είναι τέλεια απλά ξεκούραση όμως είχαν σταματήσει όταν ξανά άρχισαν καταλάβατε τι έπαθα τώρα είμαι όλοι μετά στο κρεβάτι άντε να βγω για τα βασικά καθώς ο άντρας μου δουλεύει όλοι μερα και όλοι νύχτα! 

Ελπίζω όλες μας να έχουμε τέλειες εγκυμοσύνες και τέλειο μήνες 😍

Μακάρι να πάνε όλα καλά και με εμένα έχω συνέχεια ένα άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...