Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Απρίλης με χαρά ,φέρνει όμορφα μωρά!

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κάνεις τις ταινίες αν θυμάμαι καλά; Δεν σκούρυναν καθόλου; Εγώ δεν αγόρασα αυτόν τον μήνα τεστ ωορρηξίας γιατί συνειδητοποίησα ότι καταλάβαινα πότε είχα και είπα να το πάω χαλαρά. Ελπίζω να το πετύχω πάνω κάτω.  Πάντως με τα ψηφιακά είχα κάνει το πρωί και ήταν αρνητικό ενώ το απόγευμα θετικό. Άλλη φορά το απόγευμα θετικό και την άλλη μέρα αρνητικό που υποτίθεται σου δείχνει τις δυο πιο γόνιμες...Δεν ξέρω μπορεί και να σου ξέφυγε. Το θέμα είναι να γίνεται η πράξη...Πού ξέρεις; Μπορεί να βγει τυχερός ο Απρίλης εκεί που δεν το περιμένουμε.

Καλημερα!!! Ναι τις ταινιες κανω εχουν σκουρεινει λιγο αλλα ακομα θετικο δεν μου εχουν δειξει...Ειχα πονους ωορρηξιας την 12 μερα αλλα ακομα θετικο δεν εχω δει...ευτυχως τις επαφες τις εχουμε μου εχουν μεινει αλλα 4 τεστακια θα τα κανω κι αυτα και αν βγει το θετικο καλως αν οχι θα υπολογιζω την ακατανομαστη για 6 Μαιου συμφωνα με τον κυκλο μου και βλεπουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
  • Απαντήσεις 519
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Καλημερα κορίτσια!!!! Καλο μηνα σε όλες κ γρήγορα σας ευχομαι με μωράκι η μωράκια στη κοιλιτσα❤αυτός ο μήνας για μας θα είναι ο πιο ευτυχισμενος, θα μας φέρει τα δικά μας θαυματακια που τόσο ανυπομονο

Κορίτσια! Καλό μήνα!!!! Όμορφο ,γόνιμο και καρπερό! Με ανακοινώσεις πολλών ευχάριστων νέων !!Eλάτε στην παρέα μας! Δεν έχω ανοίξει ποτέ θεματάκι και πήρα πρωτοβουλία! Εύχομαι ολόψυχα αυ

Έτσι, για να σας φτιάξω ακόμα πιο πολύ τη διάθεση!! Καλημέρα όλη μέρα!! Όμορφη Κυριακή να έχετε!!

Posted Images

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Καλημέρα lacostaki!💗

Καλημέρα κορίτσια!🥰

Να έχουμε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο!!!!

Καλημέρα κορίτσια  με υγεία! Δεν μπαίνω πολύ συχνά ...έχουμε άρρωστο τον πατέρα μου στο νοσοκομείο...είναι πολύ άσχημα...Σας παρακολουθώ λίγο να ξεφεύγει το μυαλό μου! Μια προσευχή για όλους όσους βρίσκονται στο νοσοκομείο και παλεύουν...

στις πριν 30 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα κορίτσια  με υγεία! Δεν μπαίνω πολύ συχνά ...έχουμε άρρωστο τον πατέρα μου στο νοσοκομείο...είναι πολύ άσχημα...Σας παρακολουθώ λίγο να ξεφεύγει το μυαλό μου! Μια προσευχή για όλους όσους βρίσκονται στο νοσοκομείο και παλεύουν...

Καλημέρα Άννι μου! Περαστικά του κορίτσι μου. Ο θεός είναι μεγάλος μην χάνεις την ελπίδα σου. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να γυρίσει σύντομα κοντά σας.💗

στις πριν 2 ώρες, ο/η αννι είπε:

Περαστικά του κοπέλα μου υπομονή και θα περάσει 

στις πριν 4 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Τα έχω περάσει και σε καταλαβαίνω... Εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Κορίτσια έχω φτάσει αισίως στην 14 μέρα του κύκλου και ακόμα θετικό ωορρηξίας δεν έχω δει και μάλιστα νομίζω ότι το σημερινό είναι λίγο πιο αχνό... Τώρα ή δεν έγινε καθόλου ή έγινε και δεν την πρόλαβα... Σας βάζω και φώτο... Το πρώτο είναι εχθές το μεσημέρι το δεύτερο εχθές το απόγευμα και το τρίτο το σημερινό 

IMG_20210424_165626.jpg

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια έχω φτάσει αισίως στην 14 μέρα του κύκλου και ακόμα θετικό ωορρηξίας δεν έχω δει και μάλιστα νομίζω ότι το σημερινό είναι λίγο πιο αχνό... Τώρα ή δεν έγινε καθόλου ή έγινε και δεν την πρόλαβα... Σας βάζω και φώτο... Το πρώτο είναι εχθές το μεσημέρι το δεύτερο εχθές το απόγευμα και το τρίτο το σημερινό 

IMG_20210424_165626.jpg

Το πρώτο φαίνεται για θετικό. Προχθές ήταν το ίδιο έντονα;

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Το πρώτο φαίνεται για θετικό. Προχθές ήταν το ίδιο έντονα;

Ναι στο περίπου το ίδιο ήταν αλλά προχθές έκανα μόνο ένα γιαυτό λέω ότι ίσως να μην την πρόλαβα... Τέλος πάντων εγώ υπολογίζω την ακατανομαστη για 6/5 και βλέπουμε... 

στις πριν 7 ώρες, ο/η αννι είπε:

περαστικα του κοριτσι!ευχομαι να πανε ολα καλα!

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!! 

@αννι μου εύχομαι ολόψυχα περαστικά στον μπαμπακα σου!! Οι Ανάσταση του Χριστού μας εύχομαι να κάνει καλά τον μπαμπά σου κορίτσι μου.. να έχεις δύναμη, κουράγιο κ πίστη. Πολλή πιστη. 

Ήθελα να ρωτήσω την παρέα μας εδώ τη γνώμη σας για ένα θέμα. Αν ένας υποψήφιος μπαμπάς θελήσει να κάνει το εμβόλιο για covid, επιτρέπεται να συνεχίσει τις προσπάθειες για μωράκι αμέσως ή πρέπει να περιμένει κάποιο διάστημα όπως η γυναίκα που προσπαθεί να γίνει μανούλα;;

Τι γνώμη έχετε; Έχετε ακούσει ή ρωτήσει κάποιο γιατρό; Γιατί τώρα που ανοίγουν την πλατφόρμα κ για τις μικρότερες ηλικίες κάποιοι θα θέλουν να το κάνουν λογικά. Εμένα ο άντρας μου προς το παρόν δε θέλει, αλλά τον πιέζουν από την οικογένεια του να το κάνει.

στις πριν 1 ώρα, ο/η EFI 1981 είπε:

@αννι μου εύχομαι ολόψυχα περαστικά στον μπαμπακα σου!! Οι Ανάσταση του Χριστού μας εύχομαι να κάνει καλά τον μπαμπά σου κορίτσι μου.. να έχεις δύναμη, κουράγιο κ πίστη. Πολλή πιστη. 

Ήθελα να ρωτήσω την παρέα μας εδώ τη γνώμη σας για ένα θέμα. Αν ένας υποψήφιος μπαμπάς θελήσει να κάνει το εμβόλιο για covid, επιτρέπεται να συνεχίσει τις προσπάθειες για μωράκι αμέσως ή πρέπει να περιμένει κάποιο διάστημα όπως η γυναίκα που προσπαθεί να γίνει μανούλα;;

Τι γνώμη έχετε; Έχετε ακούσει ή ρωτήσει κάποιο γιατρό; Γιατί τώρα που ανοίγουν την πλατφόρμα κ για τις μικρότερες ηλικίες κάποιοι θα θέλουν να το κάνουν λογικά. Εμένα ο άντρας μου προς το παρόν δε θέλει, αλλά τον πιέζουν από την οικογένεια του να το κάνει.

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν έχει αναφερθεί κάτι για τους άντρες και να σου πω την αλήθεια δεν έχω ρωτήσει τον γιατρό μου γιατί ο άντρας μου δεν υπάρχει καμία περίπτωση να το κάνει... Δεν καταλαβαίνω όμως για πιο λόγο τον πιέζουν να το κάνει;;; Έχω στο οικογενειακό μου περιβάλλον άτομα που πέρασαν τον covid ποιο ήπια και από γρίπη 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν έχει αναφερθεί κάτι για τους άντρες και να σου πω την αλήθεια δεν έχω ρωτήσει τον γιατρό μου γιατί ο άντρας μου δεν υπάρχει καμία περίπτωση να το κάνει... Δεν καταλαβαίνω όμως για πιο λόγο τον πιέζουν να το κάνει;;; Έχω στο οικογενειακό μου περιβάλλον άτομα που πέρασαν τον covid ποιο ήπια και από γρίπη 

Καλημέρα κοπέλα μου!!

Λόγω της μαμάς τους που είναι μεγάλη κ φοβούνται μην την κολλήσει κάνεις. 

Η αλήθεια είναι ότι κ γω πλέον έχω πολλούς  γνωστούς που πέρασαν covid. Κάποιοι το πέρασαν εύκολα, αλλά ξέρω αρκετούς που δεν τα κατάφεραν. 

Κ γω δεν έχω ρωτήσει τη γιατρό μου. Δεν το είχα σκεφτεί αυτό το ενδεχόμενο. Και δεν έχω ακούσει κ από κανέναν τίποτα για αυτό..

στις πριν 2 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ σκεφτόμουν αυτές τις ημέρες τον εμβολιασμό, καθώς ανοίγει η πλατφόρμα κ για εμάς την Τρίτη, αλλά η αλήθεια είναι πως έχω ενδοιασμούς μόνο για εμένα😁. Θα ρωτήσω τον γυναικολόγο μου για το τι μου προτείνει. Αν δεν υπάρξει εγκυμοσύνη άμεσα νομίζω πως θα το κάνω, καθώς έχω κ εγώ κοντινά άτομα που το πέρασαν άσχημα κ χρειάστηκαν νοσηλεία. 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ σκεφτόμουν αυτές τις ημέρες τον εμβολιασμό, καθώς ανοίγει η πλατφόρμα κ για εμάς την Τρίτη, αλλά η αλήθεια είναι πως έχω ενδοιασμούς μόνο για εμένα😁. Θα ρωτήσω τον γυναικολόγο μου για το τι μου προτείνει. Αν δεν υπάρξει εγκυμοσύνη άμεσα νομίζω πως θα το κάνω, καθώς έχω κ εγώ κοντινά άτομα που το πέρασαν άσχημα κ χρειάστηκαν νοσηλεία. 

Καλημέρα Ζέτα μου!!

Εγώ για μένα δεν το σκέφτομαι προς το παρόν. Είμαστε στις προσπάθειες κ δυστυχώς ο χρόνος δεν μου το επιτρέπει να τις αναβάλλω μιας που το Μάρτιο έκλεισα τα 40. Δε θέλω να χάσω άλλο χρόνο. Όμως δε ξέρω τι γίνεται στην περίπτωση του άντρα. Θα ρωτήσω κ γω τη γιατρό μια από αυτές τις μέρες. Άντε να δούμε

στις πριν 17 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

περαστικα του κοριτσι!ευχομαι να πανε ολα καλα!

Αμην κορίτσι μου!!Υγεία σε όλους!

στις πριν 28 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα Ζέτα μου!!

Εγώ για μένα δεν το σκέφτομαι προς το παρόν. Είμαστε στις προσπάθειες κ δυστυχώς ο χρόνος δεν μου το επιτρέπει να τις αναβάλλω μιας που το Μάρτιο έκλεισα τα 40. Δε θέλω να χάσω άλλο χρόνο. Όμως δε ξέρω τι γίνεται στην περίπτωση του άντρα. Θα ρωτήσω κ γω τη γιατρό μια από αυτές τις μέρες. Άντε να δούμε

Κορίτσι καλημέρα!Να μας ενημερώσετε τι είπαν οι γιατροί με το θέμα του εμβολίου...

στις πριν 3 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κορίτσι μου! Υγεία και δύναμη σε όλο τον κόσμο !Δυστυχώς έβαλαν στην ογκολογική τον μπαμπα μου και δεν αφήνουν πλέον κανένα να μπει μέσα...ακόμα και αν έχει κάνει το τεστ...Είμαι να σκάσω...Σε 2 εβδομάδες είχα ραντεβού με εξωσωματικό  και πάλι....κάτι να μας εμποδίσει...Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω...Δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθεί η υγεία του μπαμπά μου και η ψυχολογία δεν είναι στα καλύτερα της...Και ο χρόνος αμείλικτος...

στις πριν 1 λεπτό, ο/η αννι είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κορίτσι μου! Υγεία και δύναμη σε όλο τον κόσμο !Δυστυχώς έβαλαν στην ογκολογική τον μπαμπα μου και δεν αφήνουν πλέον κανένα να μπει μέσα...ακόμα και αν έχει κάνει το τεστ...Είμαι να σκάσω...Σε 2 εβδομάδες είχα ραντεβού με εξωσωματικό  και πάλι....κάτι να μας εμποδίσει...Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω...Δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθεί η υγεία του μπαμπά μου και η ψυχολογία δεν είναι στα καλύτερα της...Και ο χρόνος αμείλικτος...

Κοριτσι μου καλό, δυστυχώς αυτά είναι τα δύσκολα της ζωής.....

Έτσι όπως είναι κ η κατάσταση με τον ιό είναι ακόμα πιο αυστηρά τα μέτρα. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το ξεπεράσει ο άνθρωπος κ να βγει όσο πιο σύντομα γίνεται. 

Κάνε λίγο υπομονή κ πολλή κουράγιο κ όλα θα μπουν σε μια σειρά κοπέλα μου. Θα το δεις. Να πας στο ραντεβού σου. Όπως κ να χει αυτό που ήταν να κάνεις, να το κάνεις. Είμαι σίγουρη ότι κ ο μπαμπάς σου το ίδιο θέλει από σένα. Και θα πάνε όλα καλά!! 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η EFI 1981 είπε:

Κοριτσι μου καλό, δυστυχώς αυτά είναι τα δύσκολα της ζωής.....

Έτσι όπως είναι κ η κατάσταση με τον ιό είναι ακόμα πιο αυστηρά τα μέτρα. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το ξεπεράσει ο άνθρωπος κ να βγει όσο πιο σύντομα γίνεται. 

Κάνε λίγο υπομονή κ πολλή κουράγιο κ όλα θα μπουν σε μια σειρά κοπέλα μου. Θα το δεις. Να πας στο ραντεβού σου. Όπως κ να χει αυτό που ήταν να κάνεις, να το κάνεις. Είμαι σίγουρη ότι κ ο μπαμπάς σου το ίδιο θέλει από σένα. Και θα πάνε όλα καλά!! 

Σε ευχαριστω πολυ για τα λόγια σου και για το κουράγιο που μου δίνεις...Ναι ...ο μπαμπας μου θα ήθελε σίγουρα να πάω για το θέμα του μωρού....Συνεχώς μου το έλεγε και με ρωτούσε τι θα κάνουμε...Θέλει πολύ ένα μωράκι  από εμας.. Χρειάζεται να πάρω τα πάνω μου ... Ο Θεός να βοηθάει ολο τον κόσμο!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η αννι είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για τα λόγια σου και για το κουράγιο που μου δίνεις...Ναι ...ο μπαμπας μου θα ήθελε σίγουρα να πάω για το θέμα του μωρού....Συνεχώς μου το έλεγε και με ρωτούσε τι θα κάνουμε...Θέλει πολύ ένα μωράκι  από εμας.. Χρειάζεται να πάρω τα πάνω μου ... Ο Θεός να βοηθάει ολο τον κόσμο!

Και να πάρεις τα πάνω σου!! Θα χαρεί πολύ κ ο μπαμπάς σου!! 

Ο Θεός είναι μεγάλος κ πίστεψέ με με έχει βοηθήσει σε πολύ δύσκολες στιγμές!! Και έχουμε Πάσχα σε λίγες μέρες!! Η μεγαλύτερη γιορτή της Ορθοδοξίας!! Θα δεις που όλα θα πάνε κατ ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏🙏

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Προσθήκη...