Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Απρίλης με χαρά ,φέρνει όμορφα μωρά!

Recommended Posts

• Απαντήσεις 519
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Καλημερα κορίτσια!!!! Καλο μηνα σε όλες κ γρήγορα σας ευχομαι με μωράκι η μωράκια στη κοιλιτσα❤αυτός ο μήνας για μας θα είναι ο πιο ευτυχισμενος, θα μας φέρει τα δικά μας θαυματακια που τόσο ανυπομονο

Κορίτσια! Καλό μήνα!!!! Όμορφο ,γόνιμο και καρπερό! Με ανακοινώσεις πολλών ευχάριστων νέων !!Eλάτε στην παρέα μας! Δεν έχω ανοίξει ποτέ θεματάκι και πήρα πρωτοβουλία! Εύχομαι ολόψυχα αυ

Έτσι, για να σας φτιάξω ακόμα πιο πολύ τη διάθεση!! Καλημέρα όλη μέρα!! Όμορφη Κυριακή να έχετε!!

Posted Images

Κορίτσια καλημέρα...Εγώ περιμένω περίοδο την Κυριακή.. ήδη έχουν αρχίσει τα συμπτώματα.. υγρά αρκετά.. στήθος πολύ πρησμένο και από ότι φαίνεται έρχεται κι αυτόν τον μήνα.. μίλησα με τον γυναικολόγο μου και είπαμε αφού το σπερμοδιαγραμμα δεν έχει φτιάξει στην κινητικότητα να ανέβουμε Αθήνα να πάμε σε έναν ανδρολογο να δει τον σύζυγό μου...Έχω αρχίσει και κουράζομαι λίγο με τα χάπια και την αναμονή...Αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο...αναμένω μέχρι την Κυριακή κι αν έρθει πάλι θα μιλήσουμε να κλείσουμε ραντεβού...

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 2 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!!

Καλημέρα και σε σενα τι κάνεις;;; ολα καλά;;; 

Σήμερα γτ δεν μας είπες στιχάκι με χαρούμενο και θετικό μήνυμα; επειδή είναι Τρίτη και 13; 🤣

στις πριν 3 ώρες, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια καλημέρα...Εγώ περιμένω περίοδο την Κυριακή.. ήδη έχουν αρχίσει τα συμπτώματα.. υγρά αρκετά.. στήθος πολύ πρησμένο και από ότι φαίνεται έρχεται κι αυτόν τον μήνα.. μίλησα με τον γυναικολόγο μου και είπαμε αφού το σπερμοδιαγραμμα δεν έχει φτιάξει στην κινητικότητα να ανέβουμε Αθήνα να πάμε σε έναν ανδρολογο να δει τον σύζυγό μου...Έχω αρχίσει και κουράζομαι λίγο με τα χάπια και την αναμονή...Αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο...αναμένω μέχρι την Κυριακή κι αν έρθει πάλι θα μιλήσουμε να κλείσουμε ραντεβού...

Μαζι περιμένουμε κορίτσι μου... Ευχομαι να ΜΗΝ μας επισκεφτεί η άτιμη η περιοδος... ΜΌΝΟ ο πελαργός 😍

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μαζι περιμένουμε κορίτσι μου... Ευχομαι να ΜΗΝ μας επισκεφτεί η άτιμη η περιοδος... ΜΌΝΟ ο πελαργός 😍

Το εύχομαι ολόψυχα....

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κι εγώ Κυριακή Δεν περιμένώ...Συγχρονιστήκαμε κορίτσια!

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Αχ αυτή η Κυριακή.....

στις πριν 23 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλημέρα και σε σενα τι κάνεις;;; ολα καλά;;; 

Σήμερα γτ δεν μας είπες στιχάκι με χαρούμενο και θετικό μήνυμα; επειδή είναι Τρίτη και 13; 🤣

Καλημέρα κορίτσι μου!!!Να έχεις μια όμορφή μέρα κι εσυ κι όλα τα κορίτσια!!Δεν προλαβαίνω αυτες τις ημέρες να μπω ,γιατί είναι άρρωστος ο μπαμπάς μου και έχουμε πολλά τρεχάματα! Μακάρι να πάνε όλα καλά!Σας σκέφτομαι πάντως και εύχομαι τα καλύτερα για την καθεμιά σας και για όλες!Θα χαρώ πολύ να ακούσω ευχάριστα νέα!

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλημεραααα!!!!Οπαααα εύχομαι σε καμία να μην μας έρθει την Κυριακή!!!!! Εντωμεταξύ έχω πεθανει από το άγχος δεν θέλω να ξαναδω περίοδο 😔 έχω ήδη πονακια αλλά επειδή θυμάμαι στις άλλες μου εγκυμοσυνες πονουσα σαν να μου έρχεται περίοδος λέω αυτά τα έχεις και στην εγκυμοσύνη ηρέμησε.... 

Καλημέρα κορίτσια!! Τρεις μέρες και σήμερα για την χοριακή, δώστε μου την θετική σας αύρα!! Μακάρι ο Απρίλιος να έχει θετικά αποτελέσματα για όλες μας!!🙏

στις πριν 4 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!Να έχεις μια όμορφή μέρα κι εσυ κι όλα τα κορίτσια!!Δεν προλαβαίνω αυτες τις ημέρες να μπω ,γιατί είναι άρρωστος ο μπαμπάς μου και έχουμε πολλά τρεχάματα! Μακάρι να πάνε όλα καλά!Σας σκέφτομαι πάντως και εύχομαι τα καλύτερα για την καθεμιά σας και για όλες!Θα χαρώ πολύ να ακούσω ευχάριστα νέα!

Κορίτσι μου, να σε κοντά στον μπαμπα σου και εύχομαι να πάνε όλα καλά. Ο Θεός είναι μεγάλος, θα τα καταφέρει να αναρρώσει..

Και από εμάς έχεις θετικες σκέψεις και ευχές...🙏🙏🙏

στις πριν 3 ώρες, ο/η zeta_36 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τρεις μέρες και σήμερα για την χοριακή, δώστε μου την θετική σας αύρα!! Μακάρι ο Απρίλιος να έχει θετικά αποτελέσματα για όλες μας!!🙏

Καλά αποτελέσματα πέρασαν οι μέρες..... Αντε με μια μεγάλη χωριακή το Σάββατο !!!!!!!!!!! 

images.jpeg

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλά αποτελέσματα πέρασαν οι μέρες..... Αντε με μια μεγάλη χωριακή το Σάββατο !!!!!!!!!!! 

images.jpeg

Χαχαχαχα!!! Τέλεια η φωτογραφία!!!!

στις πριν 7 ώρες, ο/η zeta_36 είπε:

Με το καλό μέσα από την Καρδιά μου να δεις μια υψηλή χοριακη 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με το καλό μέσα από την Καρδιά μου να δεις μια υψηλή χοριακη 

Ευχαριστώ πολύ!! Ευχομαι να αργήσουμε να ξαναδούμε περίοδο!! Δεν περνάνε αυτές οι μέρες οι τελευταίες με τίποτα!!

Καλησπ κορίτσια τι κάνετε;; Εγώ σήμερα πήγα στο φαρμακείο κι επειδή όπως σας είχα πει στην περίοδο το αίμα ήταν ουσιαστικά μια μέρα κι αυτή σκαρτη πριν και μετά είχα μόνο καφέ και ροζ κι επειδή έχω την αίσθηση ότι το στήθος μου δεν έχει ξεπρηστει λεω δεν παίρνεις και ένα τεστακι να σου φύγει η ιδέα?? Προφανώς αρνητικό είναι αλλά μάλλον το άφησα περισσότερο στη ροή των ούρων και έγινε μπλε ολόκληρη η οθόνη αποτελέσματος σας βάζω και φώτο να καταλάβετε τι εννοω

IMG_20210414_153048.jpg

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

images.jpeg

Αντε με το καλό να πάρεις μια μεγάλη χοριακή! Κι εγω με αυτη την αγωνία ζω! Την αλλη Τεταρτη 21/4 ειναι να κανω τη Β χοριακή. Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας! και όμορφα ζουμπουρλούδικα μωράκια να έχουν φυτευτεί στις κοιλίτσες μας!

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπ κορίτσια τι κάνετε;; Εγώ σήμερα πήγα στο φαρμακείο κι επειδή όπως σας είχα πει στην περίοδο το αίμα ήταν ουσιαστικά μια μέρα κι αυτή σκαρτη πριν και μετά είχα μόνο καφέ και ροζ κι επειδή έχω την αίσθηση ότι το στήθος μου δεν έχει ξεπρηστει λεω δεν παίρνεις και ένα τεστακι να σου φύγει η ιδέα?? Προφανώς αρνητικό είναι αλλά μάλλον το άφησα περισσότερο στη ροή των ούρων και έγινε μπλε ολόκληρη η οθόνη αποτελέσματος σας βάζω και φώτο να καταλάβετε τι εννοω

IMG_20210414_153048.jpg

Εγώ σαν να βλέπω μια άχνη γραμμή κάθετη 🤔 φαίνεται από κοντά;;; 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ σαν να βλέπω μια άχνη γραμμή κάθετη 🤔 φαίνεται από κοντά;;; 

Εγώ για να σου πω την αλήθεια εκτός από την οριζόντια γραμμή που φαίνεται καθαρά όλη την υπόλοιπη οθόνη την έβλεπα μπλε το έκανα το μεσημέρι το τεστ και τώρα το έχω πετάξει... Λες να κάνω άλλο ένα;;; 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ για να σου πω την αλήθεια εκτός από την οριζόντια γραμμή που φαίνεται καθαρά όλη την υπόλοιπη οθόνη την έβλεπα μπλε το έκανα το μεσημέρι το τεστ και τώρα το έχω πετάξει... Λες να κάνω άλλο ένα;;; 

Καντο καλύτερα με πρωινά ούρα για σίγουρα 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

IMG_20210414_153048.jpg

Πολύ ώρα το άφησες πράγματι. Δεν βλέπω κάτι, αλλά αν βλέπεις κάτι αχνό εσύ εννοείτε να κάνεις κ άλλο. Predictor προτείνω (θα ζητήσω ποσοστά από την εταιρία😂) αν κ αν έχεις την δυνατότητα κάνε χοριακή να έχεις ξεκάθαρο αποτέλεσμα.

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

IMG_20210414_153048.jpg

Καλημέρα!!Κάτι αχνοφαινεται...Έκανε άλλο;;;Στο εύχομαι να είναι θετικό!!

Καλημέρα κορίτσια, καινούρια εδώ!!
Την Τρίτη και 13 δύο μέρες πρίν, (άλλωστε το 13 είναι ο τυχερός μου αριθμός) έκανα κι εγώ το τεστ. Δύο τεστ βασικά. Θετικότατα και τα δύο. Δεν περίμενα καν το ένα λεπτό έδειξαν κατευθείαν!!
Έτσι, αφού ντύθηκα να πάω για δουλειά, πέρασα πρώτα να κάνω και μια χοριακή. 567 ήταν και ήταν η 3η μέρα καθυστέρησης. Πριν από ένα μήνα ακριβώς ήταν η τελευταία μου περίοδος.
Το μόνο που νοιώθω είναι κάτι πονάκια περιόδου. Είχα και πρήξιμο στο στήθος αλλά υποχώρησε.
Η γιατρός μου, μου έκλεισε ραντεβού τη Δευτέρα.
Ελπίζω όλα να πάνε καλά!! Με τον άντρα μου προσπαθούσαμε 3 μήνες μόνο κι ενώ το ήξερα ότι θα συμβεί γρήγορα, τόσο γρήγορα δεν το περίμενα!! 

Καλημέρα κορίτσια!!! Σηκώθηκα σήμερα κάτι να δω; λίγες καφέ σταγονιτσες στο εσώρουχο!! Περιμένω Κυριακή... Λέτε να είναι εμφύτευση;;;ελπίζω να μην χαίρομαι τζάμπα πάλι..... 

Καλημέρα κορίτσια!!! Να σας πω την αλήθεια εγώ δεν έβλεπα τίποτα αλλά όπως κατάλαβαινε με βάλατε στο τρύπακι και θα πάω να πάρω άλλο ένα αλλά θα το κάνω Σάββατο 

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Προσθήκη...