Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Απρίλης με χαρά ,φέρνει όμορφα μωρά!

Recommended Posts

• Απαντήσεις 519
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Καλημερα κορίτσια!!!! Καλο μηνα σε όλες κ γρήγορα σας ευχομαι με μωράκι η μωράκια στη κοιλιτσα❤αυτός ο μήνας για μας θα είναι ο πιο ευτυχισμενος, θα μας φέρει τα δικά μας θαυματακια που τόσο ανυπομονο

Κορίτσια! Καλό μήνα!!!! Όμορφο ,γόνιμο και καρπερό! Με ανακοινώσεις πολλών ευχάριστων νέων !!Eλάτε στην παρέα μας! Δεν έχω ανοίξει ποτέ θεματάκι και πήρα πρωτοβουλία! Εύχομαι ολόψυχα αυ

Έτσι, για να σας φτιάξω ακόμα πιο πολύ τη διάθεση!! Καλημέρα όλη μέρα!! Όμορφη Κυριακή να έχετε!!

Posted Images

Κορίτσια πάλι τα ίδια ...Χτες ωορρηξία, σήμερα ημικρανίες...παλευω με νύχια και με δόντια να μην πάρω παυσίπονο...Ειναι δυνατά τα άτιμα και φοβάμαι μήπως δεν βοηθήσω στη διαδικασία...Μακάρι να είμαι καλύτερα αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 3 ώρες, ο/η condios είπε:

Τα κουκλάκια τα ζωγραφιστα θα λες!!!!!! Γιατί τέτοιες θα είναι!!!! 😘😍🥰👶❤️👶❤️ Με το καλό να έρθουν γερές και τυχερές αγαπημένη μου!!!! 

Φίλη μου... 🌹🌹❤❤ 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κούκλα μου με το καλό οι κριαρινες σου!!! 🌺Καλά παιδιά τα ανοιξιάτικα, μ αρέσουν 😃

Χαχαχα από Κρυαρακια δε ξερω αλλά θα μάθω συντομα!!! Σ ευχαριστώ παρά πολυ για τις ευχές, τα καλυτερα ευχομαι κ σε σενα,🌹🌹🌼

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια πάλι τα ίδια ...Χτες ωορρηξία, σήμερα ημικρανίες...παλευω με νύχια και με δόντια να μην πάρω παυσίπονο...Ειναι δυνατά τα άτιμα και φοβάμαι μήπως δεν βοηθήσω στη διαδικασία...Μακάρι να είμαι καλύτερα αύριο...

2 ντεπονάκια ανά οκτάωρο μπορείς να πάρεις κορίτσι. Επιτρέπεται κ στην εγκυμοσύνη. Αν κ η αλήθεια είναι ότι κ εμένα αν με πιάσουν ακόμα κ mesulid μπορεί να πάρω. Ρώτησε το γυναικολόγο σου καλύτερα.

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.

Δυστυχώς αυτές οι ημικρανίες είναι πολύ δυνατές. Κι εγώ υποφέρω πάρα πολύ τακτικά. Και στην ωορρηξία κ πριν την περίοδο κ τον προηγούμενο μήνα που είχα βιοχημική πάλι τα ίδια. Αποφεύγω κ εγώ πλέον τα παυσίπονα. Τα ντεπον που είναι πολύ ελαφριά κ δ με πιάνουν, δεν πειράζει αν πάρεις, αλλά δε ξέρω πόσο θα σε ανακουφίσουν. Ξέρεις εμένα τι με βοηθάει λίγο; Ο ελληνικός καφές. Κάποτε έπινα 3πλους καφέδες ελληνικούς, τώρα προσπαθω να τους περιορίσω μιας που τον πίνω κ σκέτο. Δοκίμασε όμως ένα μονό κ αν είναι δυνατόν χωρίς ζάχαρη ή ελάχιστη. Η καφεΐνη του εμένα με ανακουφίζει έστω για λίγη ώρα. 

Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα!!

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zogia είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!!!! Έχει ωραίο καιρό κ πρωινές βόλτες!!!

@EFI 1981 δεν μας είπες νέα...εγώ στο περίμενε ακόμα!!!

Καλημέρα όλη μέρα κορίτσι μου!!

Δε σας είπα ε; Από χθες άρχισα να έχω πόνους περιόδου κ σήμερα ήρθε η χαζοβιολα..... Συνεπής στο ραντεβού μας.....

Δε πειράζει. Από τη μια καλύτερα για να ρυθμιστεί το πρόβλημα μου με τα χάπια που παίρνω (για την ομοκυστεΐνη) .

Εύχομαι για σένα να είναι πολύ πολύ ευχάριστα τα νέα που θα μας πεις!!!! Θύμισε μου πότε περιμένεις;

Καλημέρα κορίτσια μου😗καλορίζικο το θεματάκι εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει ότι ονειρεύεται η κάθε μία ξεχωριστά εδώ μεσα💗💗💗💗💗

Καλημέρα κορίτσια!💗 Και για εμένα μια από τα ίδια. Ήρθε σήμερα το πρωί η κυρία. Χθες το βράδυ είχα λίγο ροζ και σήμερα κανονικά. 

@Μαργαρίτσ μου πόσο σε καταλαβαίνω. Αχ κι εγώ έχω ημικρανίες. Εμένα με βοηθάει πάρα πολύ το panadol extra. Και χθες πονούσα πολύ που περίμενα περίοδο αλλά δεν έπαιρνα παυσίπονο και μόνο στην ιδέα ότι μπορεί να είμαι έγκυος. Ο άντρας μου με λέει υπερβολική αλλά εγώ σαν κι εσένα μόνο στην ιδέα ότι μπορεί να με βλάψει προτιμώ να υποφέρω. Εύχομαι να μας έρθει σύντομα η εγκυμοσύνη και να μας μας τους σβήσει μια και καλή τους πονοκεφάλους.💗

@Lacostaki μου new entry! 😄 30 Απριλίου! Λίγο πριν από τα γενέθλια μου. Ελπίζω σε ένα Πασχαλιατικο δώρο!🤗

@lactaki μου με το καλό κορίτσι μου να υποδεχτείς τις κουκλιτσες σου! Πραγματικά ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα. Πότε μένεις έγκυος πότε γέννας, πότε μεγαλώνει ούτε το καταλαβαίνεις. Μεγάλη αλήθεια! Παίρνω αγκαλιά τον μικρό μου και τα ποδαράκια του φτάνουν στα γόνατα μου και απορώ πότε μεγάλωσε τόσο! Όλα μας φαίνονται βουνό στην αρχή αλλά το πιο σημαντικό είναι να γίνει η αρχή. Τα πάντα αξίζουν αυτά τα πλασματακια. Θα περιμένουμε με αγωνία τα ευχάριστα! Πολλά πολλά φιλάκια!🥰🥰

στις πριν 1 ώρα, ο/η EFI 1981 είπε:

Δε σας είπα ε; Από χθες άρχισα να έχω πόνους περιόδου κ σήμερα ήρθε η χαζοβιολα..... Συνεπής στο ραντεβού μας.....

Δε πειράζει. Από τη μια καλύτερα για να ρυθμιστεί το πρόβλημα μου με τα χάπια που παίρνω (για την ομοκυστεΐνη) .

Εύχομαι για σένα να είναι πολύ πολύ ευχάριστα τα νέα που θα μας πεις!!!! Θύμισε μου πότε περιμένεις;

Έφη μου τι χάπια είναι αυτά; Εμένα δε μου δώσανε κάτι.

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Έφη μου τι χάπια είναι αυτά; Εμένα δε μου δώσανε κάτι.

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Τα φιλισιν παίρνω προς το παρόν, όχι κάτι ιδιαίτερο. Απλά μου αύξησε την ημερήσια δόση σε 2 χάπια κ σε ένα μήνα θα ξανακάνω εξετάσεις να δούμε πόσο έπεσε κ αν χρειαστεί μου είπε ο αιματολογος θα μου προσθέσει κ β12 που σε συνδυασμό με το φιλισιν βοηθάει να πέσει η ομοκυστεΐνη. 

Έχω ρωτήσει τον γιατρο....Επειδή δεν με πιάνουν πλέον Ντεπον, παναντολ, ούτε καν τα extra...Μόνο το panmigran με πιάνει ... Μου είπε όμως να το αποφεύγω γιατί είναι δυνατό. Αλλά έγινε το θαύμα και σήμερα είμαι καλά! Ανακουφιστηκα!

στις πριν 2 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.

Δυστυχώς αυτές οι ημικρανίες είναι πολύ δυνατές. Κι εγώ υποφέρω πάρα πολύ τακτικά. Και στην ωορρηξία κ πριν την περίοδο κ τον προηγούμενο μήνα που είχα βιοχημική πάλι τα ίδια. Αποφεύγω κ εγώ πλέον τα παυσίπονα. Τα ντεπον που είναι πολύ ελαφριά κ δ με πιάνουν, δεν πειράζει αν πάρεις, αλλά δε ξέρω πόσο θα σε ανακουφίσουν. Ξέρεις εμένα τι με βοηθάει λίγο; Ο ελληνικός καφές. Κάποτε έπινα 3πλους καφέδες ελληνικούς, τώρα προσπαθω να τους περιορίσω μιας που τον πίνω κ σκέτο. Δοκίμασε όμως ένα μονό κ αν είναι δυνατόν χωρίς ζάχαρη ή ελάχιστη. Η καφεΐνη του εμένα με ανακουφίζει έστω για λίγη ώρα. 

Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα!!

Πράγματι το panmigran που παίρνω γράφει πάνω ότι έχει 65 mg καφεινη οπότε ίσως έχει μια λογική αυτό που λες 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Πράγματι το panmigran που παίρνω γράφει πάνω ότι έχει 65 mg καφεινη οπότε ίσως έχει μια λογική αυτό που λες 

Ναι, αλήθεια βοηθάει. Το έχω παρατηρήσει εδώ κ χρόνια. Από 16 χρονών υποφέρω από ημικρανίες. 

Δοκίμασε το κ πες μου. Σε μένα τουλάχιστον βοηθάει 😉💕

καλημερα κοριτσια μου!Εγω πηγα εκανα τις ορμονολογικεσ και περιμενω να παρω τα αποτελεσματα τη δευτερα να δουμε τι γινεται!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!Εγω πηγα εκανα τις ορμονολογικεσ και περιμενω να παρω τα αποτελεσματα τη δευτερα να δουμε τι γινεται!

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο κορίτσι μου!!

Να έχεις πολύ καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!🙏🙏🙏🙏

στις πριν 1 λεπτό, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο κορίτσι μου!!

Να έχεις πολύ καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!🙏🙏🙏🙏

σε ευχαριστω πολυ..να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε😄 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Καλά αποτελέσματα μεσα από την καρδιά μου κορίτσι μου. Μόνο ροδοπέταλα και χαμόγελα στο δρόμο σου!

στις πριν 3 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!Με υγεία κ χαρές!

Καλημέρα Καλημέρα και καλό ΣΚ με λιακάδα και καλοκαιρία λενε οι προβλέψεις. Εύχομαι λιακαδες και σε εμας όλες. Εγω σημερα το απογευμα εχω υπερηχο να δούμε τι ωάρια εχουμε και μάλλον Τεταρτη θα κάνει ωοληψία.  Αισιοδοξία και χαμόγελα και ελπίδα ότι όλα θα πάνε καλά σε όλες μας! θα επανέλθω με νότερα από το γιατρό! Σας φιλώ!!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Εγώ δεν ξέρω πότε να περιμένω γιατί έχω κανονικά κύκλο 30 ημερών αλλά τώρα έκανα αργά ωορρηξία οποτε μπορεί να φτάσει μέχρι κ τις 33. Κ γω περιμενω αποτέλεσματα για θρομβοφιλία οπότε βλέποντας. Μέχρι την άλλη Τετάρτη θα ξέρω.

στις πριν 1 ώρα, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Τα φιλισιν παίρνω προς το παρόν, όχι κάτι ιδιαίτερο. Απλά μου αύξησε την ημερήσια δόση σε 2 χάπια κ σε ένα μήνα θα ξανακάνω εξετάσεις να δούμε πόσο έπεσε κ αν χρειαστεί μου είπε ο αιματολογος θα μου προσθέσει κ β12 που σε συνδυασμό με το φιλισιν βοηθάει να πέσει η ομοκυστεΐνη. 

Δεν θυμάμαι να μου είχαν πει κάτι τέτοιο. Ωστόσο πέρνω πολύ καιρό φολικό γιατί βοηθάει το σπιτάκι του μπεμπέ. Άντε να σπιτωθεί επιτέλους...😂

Κοριτσαρες μου!!! Καλοριζικο το καινουριο μας θεματακι ελπιζω αυτο το μηνα να ειμαι καλυτερα και ναα ειμαι πιο ενεργη! Σας στελνω φουλ ενεργεια και θετικη διαθεση και πολυ μπεμπεδοσκονη,

ειναι δυο εβδομαδες που ημουν συνεχεια γραφειο και δυστυχως δεν πολυ μπορουσα να μπω χθες το βραδυ σκεφτηκα" Αμαν αλλαξε ο μηνας τα κοριτσια θα εκαναν καινουριο θεμα"!!!! 

Ευχομαι σε ολες σας αυτος ο μηνας να ειναι υπερβολικα τυχερος ειναι και ο μηνας της ανοιξης και της γονιμοτητας οποτε ολα θα πανε καλα!

Εγω ευτυχως εχω αρχισει και παιρνω τις δυναμεις μου σιγα σιγα πισω!!!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...