Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Απρίλης με χαρά ,φέρνει όμορφα μωρά!

Recommended Posts

Κορίτσια!

Καλό μήνα!!!! Όμορφο ,γόνιμο και καρπερό! Με ανακοινώσεις πολλών ευχάριστων νέων !!Eλάτε στην παρέα μας!

Δεν έχω ανοίξει ποτέ θεματάκι και πήρα πρωτοβουλία!

Εύχομαι ολόψυχα αυτός ο όμορφος μήνας ,να φέρει πολλές χαρές και να ακούσουμε για πολλές εγκυούλες!!

🥰Την θετική μου διάθεση και καλή  ενέργεια!😍🌷🌺🌷🌼🌸[smilie=toothy4.gif]💖🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
  • Απαντήσεις 519
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Καλημερα κορίτσια!!!! Καλο μηνα σε όλες κ γρήγορα σας ευχομαι με μωράκι η μωράκια στη κοιλιτσα❤αυτός ο μήνας για μας θα είναι ο πιο ευτυχισμενος, θα μας φέρει τα δικά μας θαυματακια που τόσο ανυπομονο

Κορίτσια! Καλό μήνα!!!! Όμορφο ,γόνιμο και καρπερό! Με ανακοινώσεις πολλών ευχάριστων νέων !!Eλάτε στην παρέα μας! Δεν έχω ανοίξει ποτέ θεματάκι και πήρα πρωτοβουλία! Εύχομαι ολόψυχα αυ

Έτσι, για να σας φτιάξω ακόμα πιο πολύ τη διάθεση!! Καλημέρα όλη μέρα!! Όμορφη Κυριακή να έχετε!!

Posted Images

στις πριν 17 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Κορίτσια!

Καλό μήνα!!!! Όμορφο ,γόνιμο και καρπερό! Με ανακοινώσεις πολλών ευχάριστων νέων !!Eλάτε στην παρέα μας!

Δεν έχω ανοίξει ποτέ θεματάκι και πήρα πρωτοβουλία!

Εύχομαι ολόψυχα αυτός ο όμορφος μήνας ,να φέρει πολλές χαρές και να ακούσουμε για πολλές εγκυούλες!!

🥰Την θετική μου διάθεση και καλή  ενέργεια!😍🌷🌺🌷🌼🌸[smilie=toothy4.gif]💖

@boysland

Καλημέρα! Καλό μήνα και από εμένα

στις πριν 5 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Ο Απρίλης φέρνει τη δροσιά

φέρνει και τα λουλούδια.

Φέρνει και όμορφα μωρά 

σε κάθε μια μανούλα!

Καλημέρα κ από μενα!!!Καλό μήνα!!!!Με πολλά θετικά τεστάκια!!!Αν θέλεις πρόσθεσε κ εμένα!!!Εγώ προσπαθώ για 2ο παιδάκι μετά από μια βιοχημική. Σε λίγες μέρες θα ξέρω αν ήταν τυχερές οι γόνιμες μέρες του Μαρτίου.Εσύ σε τι φάση είσαι?

Καλοτάξιδο το θεματάκι μας! 💜
Καλό μήνα 🌹 με πολλά σποράκια και  φουσκωμένες κοιλίτσες! 🤰

Εμείς πλέον τραβάμε άλλους δρόμους, αυτούς της σπερματέγχυσης και της εξωσωματικής αλλά πάντα κρυφά ελπίζουμε και σε ένα θαυματακι! 😇

Να έχουμε μια όμορφη μέρα! 🌞🌸

στις πριν 11 λεπτά, ο/η zogia είπε:

Καλημέρα κ από μενα!!!Καλό μήνα!!!!Με πολλά θετικά τεστάκια!!!Αν θέλεις πρόσθεσε κ εμένα!!!Εγώ προσπαθώ για 2ο παιδάκι μετά από μια βιοχημική. Σε λίγες μέρες θα ξέρω αν ήταν τυχερές οι γόνιμες μέρες του Μαρτίου.Εσύ σε τι φάση είσαι?

Ολα καλα να πανε κορίτσι μου!!! Να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα! Και να μας κάνεις ποδαρικό!!

Δεν έχω παιδάκι .Είμαι σε φάση να προχωρήσω σε εξωσωματική! Ξύπνησα με πολύ καλή διάθεση και πιστεύω οτι φέρνω καλή τύχη!!!!! έτσι πήρα πρωτοβουλία να ανοίξω το θεματάκι!!! Ολόθερμες ευχές σε Ολα τα κορίτσια!!!!!

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλοτάξιδο το θεματάκι μας! 💜
Καλό μήνα 🌹 με πολλά σποράκια και  φουσκωμένες κοιλίτσες! 🤰

Εμείς πλέον τραβάμε άλλους δρόμους, αυτούς της σπερματέγχυσης και της εξωσωματικής αλλά πάντα κρυφά ελπίζουμε και σε ένα θαυματακι! 😇

Να έχουμε μια όμορφη μέρα! 🌞🌸

Κι εμείς εκεί πάμε  !!!!!Καλό μήνα ,καλή δύναμη και καλή επιτυχία!!!!!!!

στις πριν 10 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Κι εμείς εκεί πάμε  !!!!!Καλό μήνα ,καλή δύναμη και καλή επιτυχία!!!!!!!

Καλό μήνα κορίτσια!!!Κι εμείς μάλλον προς τα εκεί πάμε...θα δείξει μεσα στον μήνα...εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!!

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!!!Κι εμείς μάλλον προς τα εκεί πάμε...θα δείξει μεσα στον μήνα...εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!!

Θα σε προσθέσω στην παρέα!!!!!ΣΤΕΛΝΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!! 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η αννι είπε:

Θα σε προσθέσω στην παρέα!!!!!ΣΤΕΛΝΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!

Σ ευχαριστώ πολυ!!!Θα την χρειαστούμε όλες....

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ,ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΕΣΑΙ

ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΗ ΖΗΤΑΣ Γ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ!!

Ένα καταπληκτικό τραγούδι Σαμπάνη και Κατσιμήχα!

Κορίτσια να έχετε πίστη και κοιτάτε μπροστά!!!!!!!

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!!! Να είναι γουρλιδικος αυτός ο μήνας!!!!🙏🙏🙏❤️❤️

Καλό και ευλογημένο μήνα κορίτσι μου! Με υγεία και χαρές  και με φουσκωμένες κοιλιές!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η αννι είπε:

Καλώς όρισες στην παρέα μας!!!!!

Καλώς σας βρήκα κορίτσια! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι γεμάτος δώρα για όλες μας! 

καλο μηνα κοριτσια μου!!!ας είναι ενας όμορφος και καρπερος μηνας!!!να ακουμε μονο ευχαριστα και να έχουμε μονο δακρυα χαρας στα ματια μας!!!😊😊🤗

Καλημερα κορίτσια!!!! Καλο μηνα σε όλες κ γρήγορα σας ευχομαι με μωράκι η μωράκια στη κοιλιτσα❤αυτός ο μήνας για μας θα είναι ο πιο ευτυχισμενος, θα μας φέρει τα δικά μας θαυματακια που τόσο ανυπομονουμε να γνωρίζουμε..🌹🌹 την άλλη βδομάδα πρώτα θεός.. Ευχομαι σε όλες με τον ένα η τον άλλο τρόπο να τα καταφέρετε!! 🌼🌼🌈

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! Καλο μηνα σε όλες κ γρήγορα σας ευχομαι με μωράκι η μωράκια στη κοιλιτσα❤αυτός ο μήνας για μας θα είναι ο πιο ευτυχισμενος, θα μας φέρει τα δικά μας θαυματακια που τόσο ανυπομονουμε να γνωρίζουμε..🌹🌹 την άλλη βδομάδα πρώτα θεός.. Ευχομαι σε όλες με τον ένα η τον άλλο τρόπο να τα καταφέρετε!! 🌼🌼🌈

Με το καλό κορίτσι μου!!! Να τα καλοδεχτεις και να είναι γερά και τυχερά!!!🙏🙏🙏❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η αννι είπε:

Ο Απρίλης φέρνει τη δροσιά

φέρνει και τα λουλούδια.

Φέρνει και όμορφα μωρά 

σε κάθε μια μανούλα!

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλό μήνα! Τυχερό και καλοτάξιδο το θεματάκι που άνοιξες για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν!!

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλό μήνα! Τυχερό και καλοτάξιδο το θεματάκι που άνοιξες για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν!!

Ευχαριστουμε πολυ κοριτσι μου!Εσυ;; Σε ποια φάση εισαι;;

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Ευχαριστουμε πολυ κορίτσι μου!Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου και να είναι γερά και τυχερά!Να μας γράψεις νεα!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η αννι είπε:

Ολα καλα να πανε κορίτσι μου!!! Να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα! Και να μας κάνεις ποδαρικό!!

Δεν έχω παιδάκι .Είμαι σε φάση να προχωρήσω σε εξωσωματική! Ξύπνησα με πολύ καλή διάθεση και πιστεύω οτι φέρνω καλή τύχη!!!!! έτσι πήρα πρωτοβουλία να ανοίξω το θεματάκι!!! Ολόθερμες ευχές σε Ολα τα κορίτσια!!!!!

Μου αρέσει να ακούω χαρούμενους ανθρώπους!!Κ γω έτσι προσπαθω να είμαι!!! Σύντομα σου εύχομαι μια ομορφη εγκυμοσύνη!!Μακάρι να κανω ποδαρικό αλλά είχα αρχές Μάρτη τη βιοχημική οπότε να ξαναμείνω τώρα? Δυο μήνες συνεχόμενα? Δύσκολο αλλά ποτέ δεν ξέρεις....Ελπίζω αλλιώς ξαναπροσπαθούμε μέχρι να έρθει το επιθυμητό γεγονός!!!

Καλημέρα καλό μήνα!!!!!! Εύχομαι όλες κούκλες μου να δείτε σύντομα θετικά τεστακια στα χέρια σας!!!! Να μη σταματάτε ποτέ να ελπίζετε και να σκέφτεστε μόνο θετικα!!!! Σας στέλνω την αγάπη μου!!! Εγώ διανύω την 10η εβδομάδα! ❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

Ευχαριστουμε πολυ κοριτσι μου!Εσυ;; Σε ποια φάση εισαι;;

Περιμένω να κάνω εμβρυομεταφορά

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Προσθήκη...