Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια υπάρχει διαθέσιμη ανοιχτή gonal από φιλικό μου προσωπο, η πενα είναι 300 μονάδες και λειπουν μόνο 12,5!!! Ανοίχτηκε 21/03!Αμαρτία να πεταχτεί! Οποια ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
  • 5 weeks later...
στις On 29/3/2021 at 3:55 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια υπάρχει διαθέσιμη ανοιχτή gonal από φιλικό μου προσωπο, η πενα είναι 300 μονάδες και λειπουν μόνο 12,5!!! Ανοίχτηκε 21/03!Αμαρτία να πεταχτεί! Οποια ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Καλησπέρα! Θα με έσωνε η προσφορά σας! Δεν γνωρίζω καθόλου τη διαδικασία, τυχαία βρήκα αυτό το σάιτ ψάχνοντας τις συσκευασίες της gonal. Τί πρέπει να κάνω?

στις On 29/4/2021 at 1:48 ΜΜ, ο/η Lalou είπε:

Καλησπέρα! Θα με έσωνε η προσφορά σας! Δεν γνωρίζω καθόλου τη διαδικασία, τυχαία βρήκα αυτό το σάιτ ψάχνοντας τις συσκευασίες της gonal. Τί πρέπει να κάνω?

Έχει δοθεί η gonal δυστυχώς! 

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ευχαριστώ!!! Μου είπε Για εν φαρμακείο που φέρνει από εξωτερικό αν δεν βρω εγώ λογικά θα έχει εκεί.. Αυτό ξέρω μόνο προς το παρόν,εσυ σε τι φάση είσαι τώρα; ποτέ ξεκινάς; 
    • Καλησπερα..έκανα και τα δυο αυτά περυσι..Την αφαίρεση πολύποδα πως σου την έκαναν? Ή θα έχεις κάνει υστεροσκοπηση ή αποξεση..στην υστεροσκοπηση δίνουν ένα dvd..σου έδωσαν?
    • Ελπίζω πως όχι... Ενώ από την αρχή μου έλεγε ότι επειδή έχω μια ήδη καισαρική..θα με έβαζε στις 39 εβδομάδες με τεχνητούς πόνους αν δεν είχα γεννήσει πιο πριν... Σήμερα μου είπε ότι ίσως φτάσουμε και τις 40-41 εβδομάδες...γιατί ο μικρός είναι ψηλά και δεν τον έφτανε με το χέρι του που με είδε από κάτω...  Μου είπε ότι αν δω αίμα η σπάσουν τα νερά μέσα στην εβδομάδα να τον πάρω τηλέφωνο (κι αυτό εύχομαι να σου πω την αλήθεια!!) Δεν θα αντέξω να φτάσω μέχρι τότε...είναι ήδη 3,5 κιλά..και μου είπε αν φτάσω μέχρι τις 40 εβδομάδες θα ξεπεράσει τα 4... Θα ζοριστω πολύ για να γεννήσω φυσιολογικά...
    • Καλησπέρα και με το καλό να δεχτείς το Χριστουγεννιάτικο μωράκι σου,,,το καλύτερο δώρο για την αγκαλιτσα σου. Δεν είμαι έγκυος αλλά ευελπιστώ να μείνω και εγώ κάποια στιγμή.  Είμαι σίγουρη πως θα έρθουν και άλλες σύντομα στην παρέα τώρα που άνοιξες το χορό. 🙏⛪👶💖
    • Με το καλό η ωοληψια σου αγάπη μου!!λοιπόν μόλις γύρισα από το γιατρό και εγώ και είχαμε τη συζήτηση του cyclacur και εγώ χρειάζεται να πάρω και δεν υπάρχουν πουθενά..οπότε θα μου δώσουν από το κέντρο ένα τηλ από Αθήνα που παρασκευάζει και μου είπαν να παραγγείλω..ρωτά και εσύ στο κέντρο σου αν συνεργάζονται με κάποιο φαρμακείο αλλιώς αν θέλεις να σου στείλω αυτό που θα μου πουν!!και αναρωτιέμαι εγώ τώρα είναι ίδιο και ασφαλές αυτό το σκεύασμα ή απλώς μια λύση ανάγκης? Το έχει πάρει κάποια?
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...