Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθίσματα κι αυτοκινητου

Recommended Posts

Καλησπέρα! Βρίσκομαι σε αναζήτηση καθίσματα κι αυτοκινήτου για τον γιο μου 15 μηνών. Έχετε κάποιο να προτείνετε που έχετε μείνει πολύ ικανοποιημένες? 

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Μακαρι ρε κοριτσι μου!!! Τοση προσπάθεια καποια στιγμη να εχει αποτελέσματα για ολες μας!! 🙏
    • Ευχαριστούμε για την ενημερωση κοπελα μου!!  Κι εμενα μου ειπε για προεμφυτευτικο! Λεω να το κανω αφου βρέθηκε χρωμοσωματικη ανωμαλία στο έμβρυακι που ειχα τωρα και απέβαλλα! Μήπως την επόμενη δεν εχω τα ιδια...  Αχ ρε γαμωτη κι εγω αυτο σκεφτομαι!!! Δεν περιμενα οτι θα δυσκολευτώ τοσο πολυ για ενα παιδι! Ειμαι και στην αναμονή τωρα που με εχει «πεθάνει» αυτο το περιμενε και τα βλεπω ολα μαύρα!!! 
    • Καλημερα.,, πως είστε;;;;; Έχω δοκιμάσει πλανετ το βάζω πάνω.,, και μετά την κανονική ποσότητα στο πλυντηριο.,, προδερμ και φρεζυντερμ δεν καθάριζαν καλά ,,, 
    • Καλημερα @Vasiliqueνα σου πω αυτα που εμαθα για τον προεμφυτευτικο γιατι ρωτησα εκτενεστερα τον γενετιστη λογω της καταστασης.. αρχικα στον προεμφυτ αν βρεθουν παθολογικα σιγουρα δεν θα εχουν καλη εξελιξη στην πορεια (οχι αυτα με μωσαικισμο) οποτε γλιτωνεις να κανεις εμβρυομεταφορα κ μετα να ταλαιπωρηθεις...ομως οσον αφορα τα υγιη δεν μπορει κανεις να σου εγγυηθει οτι θα πανε καλα γιατι μου ειπαν την στιγμη που γινεται ο ελεγχος οντως μπορει να ειναι υγιη αλλα αργοτερα στις επομενες διαιρεσεις μεσα στην μητρα μπορει να παρουσιασουν χρωμοσωμικες ανωμαλιες, τωρα ποιες οι πιθανοτητες να συμβει αυτο δεν ξερω.... Οποτε οπως καταλαβα εγω ειναι θεμα τυχης, θελημα Θεου αν σου κατσει η οχι...Παντως τον προτεινω σε περιπτωσεις που εχεις πολλες αποβολες και εχουν δειξει εξετασεις οτι τα εμβρυα ειχαν χρωμοσωμικα ωστε να μειωσεις τις αποτυχιες τουλαχιστον!   Δεν περιμενα κοριτσια να ειναι τοσο δυσκολο να κανουμε ενα παιδακι...
    • Καλημέρα κοριτσι καλα εσυ; κάναμε εμβόλιο σήμερα κ εύχομαι να μην μας πειραξει🙏 εγω τα ξεπλένω αμεσως και τα τρίβω με το φάρμακο, αλλά αν τύχει κ δεν βγει κ παλι τα κάνω με λιγο βανις, μου έχουν πει ένα οικολογικό αλλα δεν το θυμάμαι γαμωτο!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...