Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυχενική διαφάνεια στο μητερα


Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η lilaki15 είπε:

Κορίτσια εχει κανει πρόσφατα κάποια αυχενική διαφάνεια στο μητέρα? Μείνατε ευχαριστημένοι? 

Καλησπέρα κορίτσι! Έκανα εγώ αρχές Ιανουαρίου και ναι, έμεινα πολύ ευχαριστημένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2021 at 6:53 ΜΜ, ο/η ΜελίναΚ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Έκανα εγώ αρχές Ιανουαρίου και ναι, έμεινα πολύ ευχαριστημένη. 

Εγώ έχω την άλλη εβδομάδα στο Μητέρα αυχενική διαφάνεια. Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Πόση ώρα κράτησε και τι κόστος είχε;;;; Επίσης άφησαν και τον σύζυγό σου μέσα η του απαγόρευσαν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Think Positive είπε:

Εγώ έχω την άλλη εβδομάδα στο Μητέρα αυχενική διαφάνεια. Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Πόση ώρα κράτησε και τι κόστος είχε;;;; Επίσης άφησαν και τον σύζυγό σου μέσα η του απαγόρευσαν;;;

Μπαίνεις μόνη σου, ο σύζυγος κάθεται απέξω. Κράτησε περίπου μισή ώρα και το κόστος είναι 81 ευρώ. Να είσαι εκεί περίπου 15 λεπτά πριν το ραντεβού σου γιατί πρώτα συμπληρώνεις χαρτιά και πληρώνεις και μετά κάνεις την εξέταση. 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜελίναΚ είπε:

Μπαίνεις μόνη σου, ο σύζυγος κάθεται απέξω. Κράτησε περίπου μισή ώρα και το κόστος είναι 81 ευρώ. Να είσαι εκεί περίπου 15 λεπτά πριν το ραντεβού σου γιατί πρώτα συμπληρώνεις χαρτιά και πληρώνεις και μετά κάνεις την εξέταση. 🙂

Σε ευχαριστώ πολύ για τις λεπτομέρειες!!!! :) Τέλεια! Ελπίζω όλα να πάνε καλά και σε εσένα στις επόμενες 👍👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Think Positive είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις λεπτομέρειες!!!! :) Τέλεια! Ελπίζω όλα να πάνε καλά και σε εσένα στις επόμενες 👍👍

Έκανα και τη Β επιπέδου στο Μητέρα, η διαδικασία είναι η ίδια, διαρκεί 40 με 45 λεπτά και κοστίζει 90 ευρώ. Να έχεις μια τέλεια αυχενική! 🙂♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ΜελίναΚ είπε:

Έκανα και τη Β επιπέδου στο Μητέρα, η διαδικασία είναι η ίδια, διαρκεί 40 με 45 λεπτά και κοστίζει 90 ευρώ. Να έχεις μια τέλεια αυχενική! 🙂♥️

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!! Και εσένα όλα να σου πάνε υπέροχα στην εγκυμοσύνη σου!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...