Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενέσεις ηπαρινης


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, θα μπορουσατε να μου πειτε την εμπειρία σας με ενέσεις ηπαρινης στην κοιλια, πρέπει να ξεκινήσω και φοβάμαι παρα πολυ, μου φαίνεται αδιανόητο να τις κανω μονη μου. Πονάνε? Οσο μεγαλώνει η κοιλια πως γίνονται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilaki15 είπε:

Γεια σας κορίτσια, θα μπορουσατε να μου πειτε την εμπειρία σας με ενέσεις ηπαρινης στην κοιλια, πρέπει να ξεκινήσω και φοβάμαι παρα πολυ, μου φαίνεται αδιανόητο να τις κανω μονη μου. Πονάνε? Οσο μεγαλώνει η κοιλια πως γίνονται? 

Καλημερα κοπέλα μου... με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!! μην αγχώνεσαι καθόλου..,, εμένα όταν μου τις έκαναν άλλοι πονούσα πιο πολύ. Μόνη μου είχα το έλεγχο.,, ποιες κανεις; Όχι δεν πονάνε στην αρχή θα σε πονάει το φάρμακο μετά θα το συνηθίσεις. Δεν θα νιώθεις κάτι.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ! Τις clexane, απλα μου φαίνεται αδύνατο να μπορέσω να τρύπησω τον εαυτο μου. Κ οταν μεγαλωσε η κοιλια μπορούσες να τραβήξεις δέρμα για να κανεις την ενεση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilaki15 είπε:

Ευχαριστώ! Τις clexane, απλα μου φαίνεται αδύνατο να μπορέσω να τρύπησω τον εαυτο μου. Κ οταν μεγαλωσε η κοιλια μπορούσες να τραβήξεις δέρμα για να κανεις την ενεση? 

Καλησπερα κοριτσι μου!μια  ομορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!η αληθεια ειναι οτι πονανε λιγακι ομως σκεψου οτι ειναι για καλο και παρε θαρρος θα τα καταφερεις σιγουρα ..οσο μεγαλωνει η κοιλιτσα μπορεις να τις κανεις και πλαι θαβσου πει και η μαια σου...😊❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilaki15 είπε:

Ευχαριστώ! Τις clexane, απλα μου φαίνεται αδύνατο να μπορέσω να τρύπησω τον εαυτο μου. Κ οταν μεγαλωσε η κοιλια μπορούσες να τραβήξεις δέρμα για να κανεις την ενεση? 

Ναι φυσικά και μπορεισ μην αγχώνεσαι..,θα τις κανείς και θα δεις θα το συνηθίσεις. Κάποιες μέρες θα σε πονάει λίγο περισσότερο κάποιες λίγο λιγότερο. Εμένα μ ενοχλούσαν αφού γέννησα ,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...