Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας, πρωτη φορα γραφω, ηθελα να ακουσω τις δικες σας εμπειριες πανω σε αυτο που με προβληματιζει. Ειναι στην 7η βδομαδα, εχουμε δει σακκο. Εδω και λιγες μερες βλεπω καφε κολπικες εκκρισεις 1 φορα τη μερα περιπου. Εχω αγχωθει τρομερα,😞😞 ο γιατρος μου εδωσε προγεστερονη χαπια 3 φορες τη μερα και σημερα μου προαθεσε cyclogest υποθετα. Σας εχει τυχει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/3/2021 at 11:29 ΠΜ, ο/η Chris0 είπε:

Γεια σας, πρωτη φορα γραφω, ηθελα να ακουσω τις δικες σας εμπειριες πανω σε αυτο που με προβληματιζει. Ειναι στην 7η βδομαδα, εχουμε δει σακκο. Εδω και λιγες μερες βλεπω καφε κολπικες εκκρισεις 1 φορα τη μερα περιπου. Εχω αγχωθει τρομερα,😞😞 ο γιατρος μου εδωσε προγεστερονη χαπια 3 φορες τη μερα και σημερα μου προαθεσε cyclogest υποθετα. Σας εχει τυχει; 

Καλησπέρα κορίτσι μου... 

17η βδομαδα κύησης είχα αιματακι και νοσηλευτικά για 3 μερες ... υπήρξε μια μικρή αποκόλληση πλακούντα .. την καφε βλεννα που αναφέρεις την βλεπω ακόμα και σήμερα έχω έχουν περάσει ακριβώς 2 εβδομάδες από τότε... Ο γιατρός μου, μου είπε πως είναι υπολείμματα αίματος από την 1η αιμορραγία.. 

Και εμένα μου έχουν δώσει υποθετα (utrogestan) τα οποία παίρνω 3 φορές την ημέρα.. 

 

Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...