Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρνητικο τεστ εγκυμοσυνης


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!!! Πρωτη φορα γραφω. Με τον συντροφο μ αποφασισαμε να ξεκινησουμε προσπαθειες. Ηρθαμε πρωτη φορα σε ελευθερη επαφη 20/2. Η περιοδος μ ηρθε εχει 6/2.ο κυκλος μ ειναι περιπου 28 ημερες.απο τοτε εχουμε ερθει σε επαφη αρκετες φορες. Ειχα αρχίσει να εχω μια μεταλλικη γευση στο στομα μ (μετα τ εψαξα και ελεγε ειναι προωρο σύμπτωμα) εχω πονακια χαμηλα στην κοιλια και απο κατω, νιωθω αρκετα βαρυ το στηθος μ. Επισης ειναι περίεργο το στομαχι μ τελευταια. Εκανα 26/2 τεστ (ηταν λιγο βιαστικο, αλλα δεν μπορουσα να περιμενω) μ βγηκε αρνητικο το εκανα κ μεσημερι και σημερα το πρωι (4/3 εκανα της clear blue αυτο το ψηφιακο που σ λεει και ποσες εβδομαδες εισαι) μ βγηκε επισης αρνητικο κ τ εκανα με τα πρωινα ουρα. Πιστευετε υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι κ να κανει λαθος τ τεστ? Ειχε καποια παρομοια εμπειρια με εμενα? Ευχαριστώ πολυυυ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Πρωτη φορα γραφω. Με τον συντροφο μ αποφασισαμε να ξεκινησουμε προσπαθειες. Ηρθαμε πρωτη φορα σε ελευθερη επαφη 20/2. Η περιοδος μ ηρθε εχει 6/2.ο κυκλος μ ειναι περιπου 28 ημερες.απο τοτε εχουμε ερθει σε επαφη αρκετες φορες. Ειχα αρχίσει να εχω μια μεταλλικη γευση στο στομα μ (μετα τ εψαξα και ελεγε ειναι προωρο σύμπτωμα) εχω πονακια χαμηλα στην κοιλια και απο κατω, νιωθω αρκετα βαρυ το στηθος μ. Επισης ειναι περίεργο το στομαχι μ τελευταια. Εκανα 26/2 τεστ (ηταν λιγο βιαστικο, αλλα δεν μπορουσα να περιμενω) μ βγηκε αρνητικο το εκανα κ μεσημερι και σημερα το πρωι (4/3 εκανα της clear blue αυτο το ψηφιακο που σ λεει και ποσες εβδομαδες εισαι) μ βγηκε επισης αρνητικο κ τ εκανα με τα πρωινα ουρα. Πιστευετε υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι κ να κανει λαθος τ τεστ? Ειχε καποια παρομοια εμπειρια με εμενα? Ευχαριστώ πολυυυ!!!! 

Καλημερα! Συνηθως τα ψηφιακα θελουν λιγο περισσοτερες ημερες να περιμενεις...να εχεις μια δυο μερες καθυστερηση ας πουμε. Μην βιαζεσαι και προς Θεου μην αγχωνεσαι απο την πρώτη προσπάθεια και τρέχεις για τεστ. Ασε να εχεις μια δυο τρεις μερες καθυστερηση και κανε μετα για να ξερεις οτι το αποτέλεσμα ειναι πιο εγκυρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Πρωτη φορα γραφω. Με τον συντροφο μ αποφασισαμε να ξεκινησουμε προσπαθειες. Ηρθαμε πρωτη φορα σε ελευθερη επαφη 20/2. Η περιοδος μ ηρθε εχει 6/2.ο κυκλος μ ειναι περιπου 28 ημερες.απο τοτε εχουμε ερθει σε επαφη αρκετες φορες. Ειχα αρχίσει να εχω μια μεταλλικη γευση στο στομα μ (μετα τ εψαξα και ελεγε ειναι προωρο σύμπτωμα) εχω πονακια χαμηλα στην κοιλια και απο κατω, νιωθω αρκετα βαρυ το στηθος μ. Επισης ειναι περίεργο το στομαχι μ τελευταια. Εκανα 26/2 τεστ (ηταν λιγο βιαστικο, αλλα δεν μπορουσα να περιμενω) μ βγηκε αρνητικο το εκανα κ μεσημερι και σημερα το πρωι (4/3 εκανα της clear blue αυτο το ψηφιακο που σ λεει και ποσες εβδομαδες εισαι) μ βγηκε επισης αρνητικο κ τ εκανα με τα πρωινα ουρα. Πιστευετε υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι κ να κανει λαθος τ τεστ? Ειχε καποια παρομοια εμπειρια με εμενα? Ευχαριστώ πολυυυ!!!! 

Καλημερα, όπως σου είπε και η Άννα δεν είναι τα ψηφιακά τόσο ευαίσθητα. Μπορείς να το ανοίξεις να δεις το χαρτακι μέσα αν έχει καμία αχνηηη γραμμουλα η αν είναι εντελώς λευκό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Πρωτη φορα γραφω. Με τον συντροφο μ αποφασισαμε να ξεκινησουμε προσπαθειες. Ηρθαμε πρωτη φορα σε ελευθερη επαφη 20/2. Η περιοδος μ ηρθε εχει 6/2.ο κυκλος μ ειναι περιπου 28 ημερες.απο τοτε εχουμε ερθει σε επαφη αρκετες φορες. Ειχα αρχίσει να εχω μια μεταλλικη γευση στο στομα μ (μετα τ εψαξα και ελεγε ειναι προωρο σύμπτωμα) εχω πονακια χαμηλα στην κοιλια και απο κατω, νιωθω αρκετα βαρυ το στηθος μ. Επισης ειναι περίεργο το στομαχι μ τελευταια. Εκανα 26/2 τεστ (ηταν λιγο βιαστικο, αλλα δεν μπορουσα να περιμενω) μ βγηκε αρνητικο το εκανα κ μεσημερι και σημερα το πρωι (4/3 εκανα της clear blue αυτο το ψηφιακο που σ λεει και ποσες εβδομαδες εισαι) μ βγηκε επισης αρνητικο κ τ εκανα με τα πρωινα ουρα. Πιστευετε υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι κ να κανει λαθος τ τεστ? Ειχε καποια παρομοια εμπειρια με εμενα? Ευχαριστώ πολυυυ!!!! 

Περίμενε 1-2 μέρες καθυστέρησης και μετά κάνε. Όλα αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα. Λίγη υπομονή ακόμα και θα μάθεις!!🤞🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα να σου πω ολα αυτα τα συπτωματα που λες τα ειχα πολλες φορες και ελεγα οτι οντως ημουν εγκυος και δεν ημουν! τελικα αυτο που καταλαβα ειναι οτι οταν εισαι εχεις τα λιγοτερα συμπτωματα , μακαρι και στο ευχομαι με ολη την ενεργεια μου απλα νομιζω οτι επιρρεαζομαστε και νομιζουμε οτι ειμαστε! Παντως και τις δυο φορες που ημουν ειχα το ενστικτο οτι οντως ειμαι , νομιζω αυτο ηταν που με εκανε να κανω το τεστ ενω ολες τις φορες που δεν ημουν ειχα 100 συπτωματα και αυτο που λες με την μεταλικη γευση αλλα δεν εκανα ποτε τεστ γιατι μεσα μου βαθια το ηξερα οτι δεν ημουν! Περιμενε λιγο παντως γιατι τα τεστ δειχνουν οταν εχεις καθυστερηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Κοιτα να σου πω ολα αυτα τα συπτωματα που λες τα ειχα πολλες φορες και ελεγα οτι οντως ημουν εγκυος και δεν ημουν! τελικα αυτο που καταλαβα ειναι οτι οταν εισαι εχεις τα λιγοτερα συμπτωματα , μακαρι και στο ευχομαι με ολη την ενεργεια μου απλα νομιζω οτι επιρρεαζομαστε και νομιζουμε οτι ειμαστε! Παντως και τις δυο φορες που ημουν ειχα το ενστικτο οτι οντως ειμαι , νομιζω αυτο ηταν που με εκανε να κανω το τεστ ενω ολες τις φορες που δεν ημουν ειχα 100 συπτωματα και αυτο που λες με την μεταλικη γευση αλλα δεν εκανα ποτε τεστ γιατι μεσα μου βαθια το ηξερα οτι δεν ημουν! Περιμενε λιγο παντως γιατι τα τεστ δειχνουν οταν εχεις καθυστερηση.

Σε ευχαριστώ πολυ για την απαντηση. Η αληθεια ειναι πριν κανω το τεστ ημουν απολυτα σιγουρη πως ειμαι. Οπως λες κ εσυ το ενιωθα μετα το τεστ νομιζω απογοητευτηκα κ μ εφυγε ολο αυτο που ενιωθα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Daizy28 είπε:

Περίμενε 1-2 μέρες καθυστέρησης και μετά κάνε. Όλα αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα. Λίγη υπομονή ακόμα και θα μάθεις!!🤞🙃

Σε ευχαριστω πολυυ!!! Μακαρι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα, όπως σου είπε και η Άννα δεν είναι τα ψηφιακά τόσο ευαίσθητα. Μπορείς να το ανοίξεις να δεις το χαρτακι μέσα αν έχει καμία αχνηηη γραμμουλα η αν είναι εντελώς λευκό. 

Σε ευχαριστω πολυυ!!! Η αληθεια ειναι πως τ πεταξα αμεσως μετα 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλημερα! Συνηθως τα ψηφιακα θελουν λιγο περισσοτερες ημερες να περιμενεις...να εχεις μια δυο μερες καθυστερηση ας πουμε. Μην βιαζεσαι και προς Θεου μην αγχωνεσαι απο την πρώτη προσπάθεια και τρέχεις για τεστ. Ασε να εχεις μια δυο τρεις μερες καθυστερηση και κανε μετα για να ξερεις οτι το αποτέλεσμα ειναι πιο εγκυρο!!

Καλησπερα και σ ευχαριστώ πολυ! Δεν τ ηξερα η αληθεια ειναι αυτο για τα ψηφιακα. Ειδικα για τ συγκεκριμένο νομιζα πως ειναι κ μεγαλύτερης ακριβείας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Καλησπερα και σ ευχαριστώ πολυ! Δεν τ ηξερα η αληθεια ειναι αυτο για τα ψηφιακα. Ειδικα για τ συγκεκριμένο νομιζα πως ειναι κ μεγαλύτερης ακριβείας 

Ποτε περιμενεις περιοδο κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2021 at 7:15 ΠΜ, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Πρωτη φορα γραφω. Με τον συντροφο μ αποφασισαμε να ξεκινησουμε προσπαθειες. Ηρθαμε πρωτη φορα σε ελευθερη επαφη 20/2. Η περιοδος μ ηρθε εχει 6/2.ο κυκλος μ ειναι περιπου 28 ημερες.απο τοτε εχουμε ερθει σε επαφη αρκετες φορες. Ειχα αρχίσει να εχω μια μεταλλικη γευση στο στομα μ (μετα τ εψαξα και ελεγε ειναι προωρο σύμπτωμα) εχω πονακια χαμηλα στην κοιλια και απο κατω, νιωθω αρκετα βαρυ το στηθος μ. Επισης ειναι περίεργο το στομαχι μ τελευταια. Εκανα 26/2 τεστ (ηταν λιγο βιαστικο, αλλα δεν μπορουσα να περιμενω) μ βγηκε αρνητικο το εκανα κ μεσημερι και σημερα το πρωι (4/3 εκανα της clear blue αυτο το ψηφιακο που σ λεει και ποσες εβδομαδες εισαι) μ βγηκε επισης αρνητικο κ τ εκανα με τα πρωινα ουρα. Πιστευετε υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι κ να κανει λαθος τ τεστ? Ειχε καποια παρομοια εμπειρια με εμενα? Ευχαριστώ πολυυυ!!!! 

Κοπελαρα μο ομορφη πρωτη φορα προσπαθεις,μη σε πιανει τετοιο αγχος γιατι μονο κακο κανεις.Καντε ελευθερα και απολαυστε τη ζωη σας.Αν σε κανα χρονο δε γινει κατι τοτε αγχωσου.Οχι με 1 φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Κοπελαρα μο ομορφη πρωτη φορα προσπαθεις,μη σε πιανει τετοιο αγχος γιατι μονο κακο κανεις.Καντε ελευθερα και απολαυστε τη ζωη σας.Αν σε κανα χρονο δε γινει κατι τοτε αγχωσου.Οχι με 1 φορα...

Καλησπερααα!!! Αστα ειμαι απιστευτα αγχωδης. Σε ολους τους τομεις και σκεφτομαι κ αν εχω αυτο κ αν φταιει εκεινο, θα σκασω στο τελος 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Ποτε περιμενεις περιοδο κορίτσι μου;

Αυριο περιμενω κανονικα. Στις 6/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Καλησπερααα!!! Αστα ειμαι απιστευτα αγχωδης. Σε ολους τους τομεις και σκεφτομαι κ αν εχω αυτο κ αν φταιει εκεινο, θα σκασω στο τελος 😋

το αγχος δεν εχει αποδειχθει επιστημονικα οτι ειναι παραγοντας υπογονιμοτητας.Ενω ολοι οι γιατροι το λενε,το μονο που καταφερα να βρω ειναι απο τις ουσιες που εκκρινονται απο το αγχος επηρεαζεται το σπερμα σε καποιο μικρο ποσοστο.Οχι οι γυναικες.Εγκυμοσυνες προκυπτουν απο βιασμους τωρα για το αγχος τι να πεις.Αν δεν εχετε θεματα το πολυ σε 1-1,5 χρονο πρεπει να πιασετε.Αν εισαι πάνω απο 32 και στο 6μηνο-8μηνο ΔΕΝ,τοτε κάντε εξετασεις.Καλη επιτυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσι και από μένα και εγώ αυτό θα ήθελα να σου πω όπως οι περισσότερες κοπέλες να χαλαρώσεις να το ευχαριστηθείς με το σύντροφό σου να το κάνετε επειδή θέλετε να νιώθετε ωραία μην κάνετε έρωτα ξέροντας ότι πρέπει να κάνετε παιδί δεν θα έχετε στο μυαλό σας πότε πρέπει να κάνουμε έρωτα γιατί θέλω να κάνω παιδί και επίσης αν κάνεις ελεύθερη επαφή τη Δευτέρα δεν σημαίνει ότι Τετάρτη θα κάνεις τεστ και θα είναι θετικό μην τρελαίνεστε κορίτσια καταρχήν όλα τα συμπτώματα που λες βγαίνουν όταν είσαι τουλάχιστον 12 εβδομάδες αυτά είναι Όλα στο κεφάλι μας κανένας δεν έχει σύμπτωμα εγώ ήμουνα 7 εβδομάδες και δεν είχα τίποτα απολύτως έλεγα και οτι θα ερθει περίοδο είχα 10 μέρες καθυστέρηση ούτε με ένοιαζε για τεστ ούτε έκανα έτσι ούτε τίποτα χαλάρωσε και ότι είναι να γίνει θα γίνει και με μία φορά δεν πάει να πει ότι μένεις έγκυος και αυτά που ακούς από άλλες κοπέλες εγώ με την πρώτη αυτά είναι τυχαία ή απλά το παίζουν κάποιες ότι αυτές με την πρώτη ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός εγώ θα ήθελα να πω τη γνώμη μου να είσαι χαλαρή και εσύ και ο σύντροφός σου και πάνω από όλα να μην το συζητάτε θέλω παιδί θα κάνουμε παιδί πρέπει πρέπει ειδικά τη λέξη πρέπει δεν πρέπει να τη λέτε και όταν θα κάνετε την ερωτική πραξη δεν θα σκέφτεστε ούτε θα πείτε πρέπει έχω γόνιμες πρέπει θα φύγουν οι μέρες όχι παιδιά δεν φεύγει κανένας πρέπει να είστε χαλαροι και οι δύο και αυτό το κομμάτι να το ξέρετε μόνο εσείς καλό είναι η γνώμη μου να μην πείτε σε κανέναν στον οικογενειακό κύκλο γενικά ότι ξεκινάτε προσπάθειες το να προσπαθείς για ένα παιδί και να έχεις και τους άλλους να ρωτάνε κάθε μήνα αν είσαι έγκυος η όχι είναι το περισσότερο αγχωτικό...σου εύχομαι να έχεις σύντομα θετικό τεστακι🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια τα λες μωρε αλλα παντα εισαι καπως για καποιους που εχουν διαφορετικες εμπειριεσ απο εσενα ! 

Αλλα αυτο που ειπες οτι οι κοπελες που το πετυχαν με την πρωτη το λενε ετσι για να κανουμε τις πρωτες ειναι τοσο ψεμα. Δεν μπορω να πιστεψω οτι καμια κοπελα που ειναι εδω μεσα, μπαινει για να περιφανευτει και να στεναχωρησει τις αλλες . Εγω καθε βραδυ προσευχομαι για ολες τις κοπελες που προσπαθουν και θα τα καταφερουν συντομα. Αλλα δεν παυει να ειναι δεδομενο οτι καποιοι πες το τυχη του πρωταρη πες το οπως θες πιανουν με την μια. Και το λεμε οτι πιασαμε με την μια γιατι ετσι εγινε, τι να λεμε ψεματα, αυτο δεν σημαινει οτι δεν νιωθουμε τις υπολοιπες. Η εγκυμοσυνη ειναι πιθανοτητες υπαρχει πιθανοτητα να γινει την πρωτη φορα οσο ιδια πιθανοτητα υπαρχει να πιασεις και 1 χρονο μετα!

Σορυ αν σε στεναχωρω αλλα και εγω στεναχωριεμαι οταν μιλαμε για καποιους ανθρωπους χωρις να ξερεις την αληθεια τους! 

Το ωραιο στα φορουμ ειναι να μαθαινεις απο τις εμπειριες τον αλλων οχι να τις απορριπτεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Ωραια τα λες μωρε αλλα παντα εισαι καπως για καποιους που εχουν διαφορετικες εμπειριεσ απο εσενα ! 

Αλλα αυτο που ειπες οτι οι κοπελες που το πετυχαν με την πρωτη το λενε ετσι για να κανουμε τις πρωτες ειναι τοσο ψεμα. Δεν μπορω να πιστεψω οτι καμια κοπελα που ειναι εδω μεσα, μπαινει για να περιφανευτει και να στεναχωρησει τις αλλες . Εγω καθε βραδυ προσευχομαι για ολες τις κοπελες που προσπαθουν και θα τα καταφερουν συντομα. Αλλα δεν παυει να ειναι δεδομενο οτι καποιοι πες το τυχη του πρωταρη πες το οπως θες πιανουν με την μια. Και το λεμε οτι πιασαμε με την μια γιατι ετσι εγινε, τι να λεμε ψεματα, αυτο δεν σημαινει οτι δεν νιωθουμε τις υπολοιπες. Η εγκυμοσυνη ειναι πιθανοτητες υπαρχει πιθανοτητα να γινει την πρωτη φορα οσο ιδια πιθανοτητα υπαρχει να πιασεις και 1 χρονο μετα!

Σορυ αν σε στεναχωρω αλλα και εγω στεναχωριεμαι οταν μιλαμε για καποιους ανθρωπους χωρις να ξερεις την αληθεια τους! 

Το ωραιο στα φορουμ ειναι να μαθαινεις απο τις εμπειριες τον αλλων οχι να τις απορριπτεις.

Εγω σιγουρα δε μπορω να σε καταλαβω διοτι εμεινες εγκυος με την μια,δωρο θεου ειλικρινα και συ 1000% δε μπορεις να καταλαβεις εμενα.Δε μπορω να καταλαβω την εγκυμοσυνη γιατι δεν εχω μεινει.Εσυ απο την αλλη δε μπορεις να καταλαβεις τι παει να πει προσπαθω 5 χρονια,εχω πληρωσει 2 γεννες δικες σου σε εξετασεις,εχω ολοκληρωσει εξετασεις που δεν κανουν πολλες γυναικες,εχω ξεφτυλιστει σε επιτροπες και ημουν η υπογονιμη και οχι το ονομα μου εχω υποστει φοβερο ψυχικο τραλαλα απ ολο αυτο και πολλα αλλα για αυτο οχι και με σεβασμο και αγαπη στο λεω ουτε μια στο εκατομυριο δε καταλαβαινεις.Μακαρι να γινω μανουλα σαν εσενα να εισαι καλα και να δινεις πολλα φιλακια στο μπεμπακι σου,μεγαλο η μικρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι κορίτσια δεν στεναχωρήθηκα με τις απαντήσεις σας η καθε μια έχει την άποψη της...και εγώ αν σας στεναχώρησα ζητάω ειλικρινά συγνώμη δε κατηγορώ καμία κιλά εδώ μέσα ειδικά στο φόρουμ ότι λένε ψέματα ξέρω τη περνάει η κάθε κοπέλα είμαι τουλάχιστον 3 χρόνια εδώ μέσα..μακάρι να έχετε όλες τεστ θετικά και πάλι συγνώμη αν ήταν ο τρόπος.μου απότομος.απλα είπα τη γνώμη μου και ο γραπτός λόγος παρεξηγηται κάποιες φορές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω και εχεις δικιο και προσπαθω απο την δικη πλευρα να στηριζω με τον τροπο μου οσο μπορω οποια μπορω, δεν μπορω να δινω κατι παραπανω απο θετικη ενεργεια και προσευχες αλλα ποτε δεν θα πενευτω οτι το πετυχα με την πρωτη, απλα ειναι ενα στατιστικο καποιοι σουπερ τυχεροι το πετυχαινουν δεν θα το εγραφα για να πενευτω ομως ποτε!

Απλα στεναχωριεμαι γιατι ειμαστε μια μικρη ομαδα εδω μεσα που το εχει καταφερει αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ενδιαφερομαστε για ολες τις υπολοιπες. 

Και θα γινεται ολες μανουλες θα το δεις απλα εμεις το καναμε πιο γρηγορα ομως ολες στην ιδια πλευρα ειμαστε και θα στηριζουμε οσο μπορουμε και θα δινουμε οσο απο την τυχη μας μπορουμε στις υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εννοείται συμφωνώ μαζί σου απλά καλό είναι και με την πρώτη να το πετύχαμε ας μην το λέμε γιατί πληγώνει σε κάποιον που έκανε αρκετές προσπάθειες και λέει γιατί εγώ όχι...ξέρω αυτή την εμπειρία από συγγενικό μου πρόσωπο να βλέπει μωρά και να κλαίει γιατί έχει απελπιστει πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...