Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια νομίζω ότι τα τεστακια το πήραν προσωπικά που τα παρά συζητήσαμε αυτές τις μέρες και άρχισαν να παίρνουν μπροστά...το πάνω είναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό

IMG_20210305_175837.jpg

Αντε κ θετικό σήμερα... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Καλημέρα!

Σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας ,θα ήθελα να σου γράψω οτι κι εμενα έβγαιναν έτσι και τα παράτησα.Ρωτησα τον γιατρό ,ψάξαμε τις ορμόνες και είναι κάποια ορμόνη ανεβασμένη απο μια ηλικία και μετά οπότε τα τεστ βγαίνουν οτι να ναι! Το καλύτερο είναι αν θελεις να είσαι σίγουρη να κάνεις υπέρηχο!Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα!

Σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας ,θα ήθελα να σου γράψω οτι κι εμενα έβγαιναν έτσι και τα παράτησα.Ρωτησα τον γιατρό ,ψάξαμε τις ορμόνες και είναι κάποια ορμόνη ανεβασμένη απο μια ηλικία και μετά οπότε τα τεστ βγαίνουν οτι να ναι! Το καλύτερο είναι αν θελεις να είσαι σίγουρη να κάνεις υπέρηχο!Καλή επιτυχία!

Καλημερα!!! εμενα πρωτη φορα μου εκαναν νερα τα τεστακια τους προηγουμενους μηνες το εβρισκα μια χαρα το θετικο που λογικα και τωρα θα το βρω απλα αργησαν να σκουρεινουν....δεν ξερω και για ποια ορμονη μιλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Και εγώ σήμερα θα ξεκινήσω τα τεστακια! 

Καλή μου επιτυχία! !

 

Αντε καλη επιτυχια!!!! 🙏!!! Να κανεις ομως τις επαφες ασχετα με το τεστ γιατι βοηθαει να ειχες πιο πριν επαφες στην δημιουργια υγρου που βοηθαει το σπερμα να ελυσετε καλυτερα μην κανεις μονο την μερα που θα δεις να σκουρενει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η manoula84 είπε:

Μωρε καποιους μηνες ερχετε πιο νωρις καποιουσ πιο μετα, ολα καλα! εκανες και σημερα? σκουρινε κιαλο?

 

Όχι ακόμα κατά τις 3 θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλή Κυριακή, η Θεσσαλονίκη σήμερα είναι ανεμοδαρμενη δεν είναι για περπάτημα αλλά μία βόλτα με τα σκυλιά είναι καλά καλο υπόλοιπο κορίτσια 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!😉

Εγώ σήμερα αδιαθετησα. Δεν θα πω ψέματα. Στεναχωρέθηκα πολύ για άλλη μια φορά αλλά τι μπορώ να κάνω; Απλά συνεχίζω! @Lacostakiμου βάλε με 3/4.

@Kostef τι έκανες τελικά κορίτσι μου; Πηγές στον γιατρό χθές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!😉

Εγώ σήμερα αδιαθετησα. Δεν θα πω ψέματα. Στεναχωρέθηκα πολύ για άλλη μια φορά αλλά τι μπορώ να κάνω; Απλά συνεχίζω! @Lacostakiμου βάλε με 3/4.

@Kostef τι έκανες τελικά κορίτσι μου; Πηγές στον γιατρό χθές;

Μην το βάζεις κάτω! Θα γίνει το θαυμα και για εμάς! 

Δεν πηγα τελικά χθες, άλλαξα το ραντεβού για την Τετάρτη. Μου φάνηκε πολυ νωρίς να θέλει να με δει την 5 εβδομάδα ακριβώς, ήξερα ότι δε θα δω τίποτα και όταν ανακοίνωσαν ότι η πολη μας έγινε βαθυ κόκκινο την πηρα τηλ και το άλλαξα. Τώρα με τον ιό φοβήθηκα. Από όλες ακουω κ πανε κατευθείαν για καρδιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :27/03

diana8:?

Lacostaki:20/03

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:03/04

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:15/03

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:26/03

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:05/03

Daizy28:15/03

HopefulMama2Be:14/03

elissavet90:24/3

Mantiko:12/03

Evaki:21/03

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω θετικό καραμπαμπαμ!!!!!!!! Αχ τέλεια άντε καλύτερα που άργησε θα είναι και πιο έτοιμο!!!!! Χαχαχαχ άντε καλή τύχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια αυτό είναι το σημερινό τεστακι

IMG_20210306_154636.jpg

Θετικοτατο! 

Καλό βόλι! !!😁😍😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια αυτό είναι το σημερινό τεστακι

IMG_20210306_154636.jpg

Είδες ηρθεεε... Οπότε αύριο ωορρηξίας. Οπότε καλό σκ σας. 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου το γλέντι έχει αρχίσει από προχθές🤪🤪 σιγά μην περίμενα τα τεστακια.......

Και εμείς 10 μέρες βαράμε αλύπητα 😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααα εμείς το σποράκι μας το μήνα που το πιάσαμε ήταν ο μόνος μήνας που δεν ασχολήθηκα με γόνιμες μέρες με παρακολούθηση σε υπέρηχο με τεστακια ωορηξίας... Απλά είχαμε επαφές με το που τελείωσα περίοδο μερα παρά μέρα σχεδόν . Όλο το μήνα! Δεν θέλει καθόλου άγχος!!! Και ήταν και οι μέρες που είχα ξεκινήσει και δουλειά και έτσι δεν το σκεφτόμουν και τόσο μόνο το απολάμβανα ! Ελπίζω όλες να γεμίσετε σύντομα τις κοιλιτσες σας και να ακούσουμε ευχάριστα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Κοριτσιααα εμείς το σποράκι μας το μήνα που το πιάσαμε ήταν ο μόνος μήνας που δεν ασχολήθηκα με γόνιμες μέρες με παρακολούθηση σε υπέρηχο με τεστακια ωορηξίας... Απλά είχαμε επαφές με το που τελείωσα περίοδο μερα παρά μέρα σχεδόν . Όλο το μήνα! Δεν θέλει καθόλου άγχος!!! Και ήταν και οι μέρες που είχα ξεκινήσει και δουλειά και έτσι δεν το σκεφτόμουν και τόσο μόνο το απολάμβανα ! Ελπίζω όλες να γεμίσετε σύντομα τις κοιλιτσες σας και να ακούσουμε ευχάριστα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Κι εμείς μη νομίζεις τις επαφές τις ξεκινήσαμε με το που τελείωσε η περίοδος απλά από προχθές έτυχε να είναι συνεχόμενες 3 μέρες  και μάλιστα ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι δεν θα έβρισκα θετικό αυτό το μήνα...ίσως και γι'αυτό να ειμασταν τόσο χαλαροί γιατί δεν υπήρχε αυτό το πλησιάζει το θετικό πρέπει να έχουμε επαφές....γιατί με αυτό το πρέπει δουλειά δεν γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εμείς μη νομίζεις τις επαφές τις ξεκινήσαμε με το που τελείωσε η περίοδος απλά από προχθές έτυχε να είναι συνεχόμενες 3 μέρες  και μάλιστα ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι δεν θα έβρισκα θετικό αυτό το μήνα...ίσως και γι'αυτό να ειμασταν τόσο χαλαροί γιατί δεν υπήρχε αυτό το πλησιάζει το θετικό πρέπει να έχουμε επαφές....γιατί με αυτό το πρέπει δουλειά δεν γίνεται 

Ακριβώς όσο πιο χαλαροι είστε τόσο το καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Ακριβώς όσο πιο χαλαροι είστε τόσο το καλύτερο!!!

Καλημέρα κορίτσια μου.

Τι κάνετε; 

Εγώ είμαι χάλια.

Την Τετάρτη περίμενα περίοδο κ επειδή είχα κλείσει ραντεβού στο κομμωτήριο για την Πέμπτη κ δε μου ερχόταν πήγα κ έκανα μια χοριακη.

Το αποτέλεσμα ήταν 23,52. Πήρα το γιατρό,μου είπε συγχαρητήρια κ την Παρασκευή να την ξανακάνω. Πήγα την Παρασκευή σε άλλο μικροβιολογικο, γιατί δ με βόλευε στο πρώτο. Το αποτέλεσμα ήταν 22,66. Κόπηκαν τα πόδια μου.

Ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να την μέτρησαν διαφορετικά στο άλλο μικροβιολογικο κ να ξανακάνω τη Δευτέρα. 

Όλες αυτές τις μέρες μέχρι κ χθες το βράδυ πονούσε αφόρητα το στήθος μου κ η μέση μου κ η πλάτη μου. Χθες είχα κάτι πόνους άλλους πιο έντονους κ άλλους λιγότερο χαμηλα στην κοιλιά κ το βράδυ μου ήρθε αίμα. Απ ο,τι φαίνεται το σπορακι μας δ τα κατάφερε κ μας έφυγε.....

Πόση θλίψη έχει γεμίσει η ψυχή μου δε μπορώ να σας περιγράψω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.

Τι κάνετε; 

Εγώ είμαι χάλια.

Την Τετάρτη περίμενα περίοδο κ επειδή είχα κλείσει ραντεβού στο κομμωτήριο για την Πέμπτη κ δε μου ερχόταν πήγα κ έκανα μια χοριακη.

Το αποτέλεσμα ήταν 23,52. Πήρα το γιατρό,μου είπε συγχαρητήρια κ την Παρασκευή να την ξανακάνω. Πήγα την Παρασκευή σε άλλο μικροβιολογικο, γιατί δ με βόλευε στο πρώτο. Το αποτέλεσμα ήταν 22,66. Κόπηκαν τα πόδια μου.

Ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να την μέτρησαν διαφορετικά στο άλλο μικροβιολογικο κ να ξανακάνω τη Δευτέρα. 

Όλες αυτές τις μέρες μέχρι κ χθες το βράδυ πονούσε αφόρητα το στήθος μου κ η μέση μου κ η πλάτη μου. Χθες είχα κάτι πόνους άλλους πιο έντονους κ άλλους λιγότερο χαμηλα στην κοιλιά κ το βράδυ μου ήρθε αίμα. Απ ο,τι φαίνεται το σπορακι μας δ τα κατάφερε κ μας έφυγε.....

Πόση θλίψη έχει γεμίσει η ψυχή μου δε μπορώ να σας περιγράψω.....

Καλημέρα κορίτσι μου!! Είχες αίμα κανονικό όπως στην περίοδο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Είχες αίμα κανονικό όπως στην περίοδο;;

Χθες όχι, αλλά σήμερα το πρωί ναι, κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...