Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα! Η προηγούμενη ήταν σίγουρα πάνω από 2 αλλά δεν θυμάμαι ποσό ακριβώς. Την τελευταία φορά που κάναμε υπέρηχο είδαμε 2-3 έτοιμα να σκάσουν και ήμουν κ χαρούμενη τότε...που να ήξερα! 

Μην πανικοβαλλεσαι ούτε όμως και να το αφήσεις έτσι. Ο γιατρός θα σε κατευθύνει ανάλογα. Η τόσο χαμηλή fsh μου έκανε εντύπωση, έχω συνηθίσει βλέπεις να βλέπω τη δική μου την άτιμη υψηλή 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 31/3/2021 at 7:11 ΜΜ, ο/η Alexiamama είπε:

Όπα!Δικιά μου είσαι εσύ χαχααχα!!Κ εμείς για το τρίτο πάμε αν ερθει βέβαια!Καλή μας επιτυχία!Πόσο είναι τα παιδάκια σου?

Γειά σου κοπέλα μου!! Εγώ έχω 2 παιδάκια 9 ετών και 6 ετών, εσύ; τώρα προσπαθείς για τρίτο ή είχες και εσύ κάποια ατυχία; σου εύχομαι με το καλό ολόψυχα! Έχω απογοητευτεί βέβαια μετά από τόσους μήνες εγώ .. Μου ήρθαν τόσο εύκολα τα δύο πρώτα μου παιδάκια που τώρα όλο αυτό που βιωνω είναι πολύ πρωτόγνωρο  για μένα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/3/2021 at 7:25 ΜΜ, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα κορίτσια, θα σας στεναχωρήσω λίγο δεν ήθελα να κλείσει έτσι ο μήνας. Δεν ήθελα γενικώς να βρεθώ ξανά εδώ ουτε εγω ουτε καμια κοπέλα. 

Πήγα σήμερα να κάνω άλλον ένα υπέρηχο να δουμε το μωρό, ενώ είχε μεγαλώσει κανονικά δυστυχώς σταμάτησε η καρδουλα του. Όπως καταλαβαινετε είμαι χάλια μπήκα αμέσως για τις γνωστές διαδικασίες στο νοσοκομείο κ ελπίζω να τελειώσω γρήγορα. 

Σας ευχαριστω πολυ όλες για τη στήριξη ενάμιση χρόνο τωρα που γράφω εδώ, δεν ξέρω ποτε θα επανέλθω ελπίζω κάποια στογμη να μπω να σας πω τα ευχάριστα. Προς το παρον θα απέχω για λίγο .  Νιώθω ότι όλος ο κόσμος γυρνάει κανονικά και εγώ ζω σε μια λουπα που επαναλαμβάνεται κάθε τέσσερις μήνες. Ελπίζω να γίνει κάποια στιγμη το θαυμα κ σε εμένα κ σε όλες που προσπαθειτε. 

Ευχαριστώ πολυ 

Ελευθερία

Ελευθερία μου...έχεις και υπέροχο όνομα...δε ξέρω τι να πω...δεν έχω λόγια...ξέρεις ότι είμαστε όλες εδώ για σένα, σε σκεφτόμαστε και σε αγαπάμε...να είσαι αισιόδοξη και δυνατή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...