Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Κι εσύ το ίδιο κορίτσι μου ε;; 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά από δω κ πέρα!!🙏🙏🙏🙏

Ο κύκλος μου είναι 26-28 ημέρες. Σήμερα ήμουν στην 24η μέρα από την 1η μέρα περιόδου. Εσένα μήπως είναι μεγαλύτερος ο κύκλος σου;;

Κ ξέχασα να σου πω οτι παρόλο που κανω ωορρηξία 14η μέρα τώρα λόγω της βιοχημικής έκανα 17η. Τσεκαρες με τεστ ποτέ έκανες ωορρηξιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 34 λεπτά, ο/η zogia είπε:

Ναι, ακριβώς τις ίδιες ημερομηνίες! Έχω κύκλο 30 ημερών οπότε αργώ ακόμα. Αλλά κ εσύ βιάστηκες λιγουλάκι νομίζω. Εγώ είχα κ παλαιότερα μια παλλίνδρομη κ στο καπάκι απο αυτήν έμεινα ξανά κ έκανα την κόρη μου. Ελπίζω σύντομα να ξαναμείνω. Όπως κ να έχει έκανα εξετάσεις θρομβοφιλίας κ περιμενω τα αποτελέσματα μιας που συνολικά εχω δυο αποβολες. Δεν ξερω έχεις παιδάκι? Ένα θα σου πω... αφού μένεις παιδί θα κάνεις αρκεί να σκέφτεται θετικά!!!

Δεν έχω παιδάκι δυστυχώς. Ευελπιστώ να κάνω όμως!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες!!

Εγω είχα δύο συνεχόμενες βιοχημικές. Τώρα αρχές Μαρτίου ήταν η δεύτερη για αυτό με έβαλε η γιατρός να το ψάξουμε για θρομβοφιλια κι έπεσε διάνα....

Λες ότι παρόλα αυτά μπορεί να βιαστηκα ε;; Νόμιζα ότι δείχνει αρκετές μέρες πριν την καθυστέρηση κ επειδή έχω γενέθλια σήμερα, είπα μήπως ήταν η τυχερή μου μέρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Να μην σε αγχώνουν τα καφέ υγρά. Εγώ είχα και στην αρχή της εγκυμοσύνης μου και πήρα και εγώ ουτρογκεσταν δύο την ημέρα. Και στην 8η εβδομάδα και μου είπε ο γιατρός να τα παίρνω μέχρι να κλείσω το 1ο τρίμηνο. Τώρα διανύω τη δέκατη εβδομάδα και είμαι καθαρή.. θα ανέβει και η χοριακή σου και όλα καλά θα πάνε !!!!!!

Μακάρι κορίτσι μου μακαρι...να ξέρες ποσό πολυ το θελω αυτο το μωρο...απο το μεσημερι δεν εχω σηκωθεί απο το κρεβάτι μόνο για τουαλέτα παω...αλλα με το ζορι όλη μερα συγκρατώ τα δάκρυα μου δεν ξερω ποτε θα γινει το μπαμ κ θα ξεκινήσω το κλάμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Μακάρι κορίτσι μου μακαρι...να ξέρες ποσό πολυ το θελω αυτο το μωρο...απο το μεσημερι δεν εχω σηκωθεί απο το κρεβάτι μόνο για τουαλέτα παω...αλλα με το ζορι όλη μερα συγκρατώ τα δάκρυα μου δεν ξερω ποτε θα γινει το μπαμ κ θα ξεκινήσω το κλάμα...

Το άγχος μας κ η ανησυχία μας δεν κάνει καλό! Κι εγώ στην αρχή είχα φρικάρει αλλά με καθησύχασε ο γιατρός! Οι 6 στις 10 κοπέλες βλέπουν καφέ στις αρχές.. και όλα πάνε καλά! Ξεκούραση μόνο μέχρι να δέσει καλά το μπεμπακι σου και θετικές σκέψεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Δεν έχω παιδάκι δυστυχώς. Ευελπιστώ να κάνω όμως!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες!!

Εγω είχα δύο συνεχόμενες βιοχημικές. Τώρα αρχές Μαρτίου ήταν η δεύτερη για αυτό με έβαλε η γιατρός να το ψάξουμε για θρομβοφιλια κι έπεσε διάνα....

Λες ότι παρόλα αυτά μπορεί να βιαστηκα ε;; Νόμιζα ότι δείχνει αρκετές μέρες πριν την καθυστέρηση κ επειδή έχω γενέθλια σήμερα, είπα μήπως ήταν η τυχερή μου μέρα.....

Ναι, πιστεύω βιάστηκες... σκέψου εμένα τα τεστ εγκυμοσύνης δεν μου δείχνουν πριν την καθυστέρηση. Τώρα που εκανες κ τις εξετάσεις δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα!!!Κ γω περιμένω τα αποτελέσματα των εξετάσεων...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Να μην σε αγχώνουν τα καφέ υγρά. Εγώ είχα και στην αρχή της εγκυμοσύνης μου και πήρα και εγώ ουτρογκεσταν δύο την ημέρα. Και στην 8η εβδομάδα και μου είπε ο γιατρός να τα παίρνω μέχρι να κλείσω το 1ο τρίμηνο. Τώρα διανύω τη δέκατη εβδομάδα και είμαι καθαρή.. θα ανέβει και η χοριακή σου και όλα καλά θα πάνε !!!!!!

Καλα η αλήθεια ειναι οτι κ για εμένα ειναι πολυ νωρίς Γιαυτο ανησυχώ..να σου πάνε ολα καλα σου εύχομαι κ μακάρι να φτάσω κ εχω μέχρι την δέκατη βδομαδα...εχεις κανει κ εξετασεις προγεστερονης;;;επίσης μήπως ξερεις ποτε θα μου πει να κανω υπέρηχο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zogia είπε:

Ναι, πιστεύω βιάστηκες... σκέψου εμένα τα τεστ εγκυμοσύνης δεν μου δείχνουν πριν την καθυστέρηση. Τώρα που εκανες κ τις εξετάσεις δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα!!!Κ γω περιμένω τα αποτελέσματα των εξετάσεων...

 

Με το καλό εύχομαι κορίτσι μου!! Καλά αποτελέσματα να έχεις!! Όλα να πάνε καλά!!

Δε φοβάμαι τόσο όσο αγχώνομαι.....

Σ ευχαριστω πάρα πολύ για την απάντηση σου!! Ελπίζω σύντομα να μας πεις εσύ τα ευχάριστα!! 🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Με το καλό εύχομαι κορίτσι μου!! Καλά αποτελέσματα να έχεις!! Όλα να πάνε καλά!!

Δε φοβάμαι τόσο όσο αγχώνομαι.....

Σ ευχαριστω πάρα πολύ για την απάντηση σου!! Ελπίζω σύντομα να μας πεις εσύ τα ευχάριστα!! 🙏🙏🙏🙏🙏

Λες? Μακάρι..αν κ δύο συνεχόμενους μήνες να μείνω έγκυος δύσκολο μου φαίνεται αλλά η ελπίδα υπάρχει μέχρι τις 8/4. Εδώ θα είμαστε να τα λέμε!!! Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Καλα η αλήθεια ειναι οτι κ για εμένα ειναι πολυ νωρίς Γιαυτο ανησυχώ..να σου πάνε ολα καλα σου εύχομαι κ μακάρι να φτάσω κ εχω μέχρι την δέκατη βδομαδα...εχεις κανει κ εξετασεις προγεστερονης;;;επίσης μήπως ξερεις ποτε θα μου πει να κανω υπέρηχο;;;

Εξέταση για προγεστερόνη όχι δεν είχα κάνει αλλά μου είχε δώσει ένα σωρό εξετάσεις αιματολογικές.στην 8 η εβδ.ηταν όλες καλές!!! Πρώτο υπέρηχο έκανα μετά τη δεύτερη χοριακή .που ήταν 2800. Ήταν την 6 εβδ.Και είδαμε σάκο κ λεκιθικο.μετα ξαναπήγα την 7η κ ακούσαμε καρδούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Εξέταση για προγεστερόνη όχι δεν είχα κάνει αλλά μου είχε δώσει ένα σωρό εξετάσεις αιματολογικές.στην 8 η εβδ.ηταν όλες καλές!!! Πρώτο υπέρηχο έκανα μετά τη δεύτερη χοριακή .που ήταν 2800. Ήταν την 6 εβδ.Και είδαμε σάκο κ λεκιθικο.μετα ξαναπήγα την 7η κ ακούσαμε καρδούλα!

Άρα αν με το καλο ειναι ολα καλα για εμένα την Τετάρτη που θα κανω τις εξετασεις αργω ακομα για υπέρηχο...Σε ευχαριστώ για σημερα,για τις απαντήσεις σου...Θα σε ενημερώσω για οποιαδήποτε εξέλιξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zogia είπε:

Δηλαδή σε τι σενάρια?Δεν κατάλαβα! Κάνε λίγο υπομονή μέχρι την Τετάρτη κ μη σκέφτεσαι όλο αρνητικά!!

Φοβάμαι κ για εξωμητριο...επειδή εχω τα καφε υγρά..βέβαια η γιατρός μου δεν που ειπε κατι απο το κεφάλι μου ειναι αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!!

Βιαστηκα είναι η αλήθεια, γιατί έχω γενέθλια σήμερα κ είπα μήπως είναι τυχερή η μέρα κ το πάρω σαν δώρο.....

Αν δεν έρθει εννοείται θα ξανακάνω. Τρυπητηρι έχουν γίνει τα χέρια μου.....

Λες μια μικρή ελπιδουλα να έχω;; Μικρή, όχι μεγάλη....

Από τη στιγμή που δεν έχεις δει περίοδο και φυσικά να έχεις ελπίδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η mimimimi είπε:

Φοβάμαι κ για εξωμητριο...επειδή εχω τα καφε υγρά..βέβαια η γιατρός μου δεν που ειπε κατι απο το κεφάλι μου ειναι αυτα...

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Λοιπόν, σταματά να κάνεις άσχημες σκέψεις. Μια χαρά ήταν η χοριακη σου!! Επειδή συνέβη μια ατυχία δ σημαίνει ότι έτσι θα γίνεται.

Θέλω να κάνεις όμορφες κ θετικές σκέψεις!! Σου συμβαίνει το πιο όμορφο πράγμα στον κόσμο. Απόλαυσε το!! 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου, θα δεις!!

Κάνε μια προσευχουλα, θα δεις πόσο θα ηρεμήσεις κ θα νιώσεις καλύτερα!! Εμένα έτσι με συμβουλεύει ο άντρας μου.....

Αύριο θα ξανακάνεις χοριακη;

Θύμισε μου, τα φιλισιν που σου είχε πει ο γιατρός σου εξακολουθεις να τα παίρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! @Lacostaki σου ειχα δωσει λαθος ημερομηνια νομιζα οτι περιμενα 26 μαρτιου αλλα ειδα στην εφαρμογη οτι λογω φλεβαρη που ειχε 28 μερες περιμενα χθες 29...ακομη δεν εχει εμφανιστει οποτε περιμενω να δω τι θα γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!

Λοιπόν, σταματά να κάνεις άσχημες σκέψεις. Μια χαρά ήταν η χοριακη σου!! Επειδή συνέβη μια ατυχία δ σημαίνει ότι έτσι θα γίνεται.

Θέλω να κάνεις όμορφες κ θετικές σκέψεις!! Σου συμβαίνει το πιο όμορφο πράγμα στον κόσμο. Απόλαυσε το!! 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου, θα δεις!!

Κάνε μια προσευχουλα, θα δεις πόσο θα ηρεμήσεις κ θα νιώσεις καλύτερα!! Εμένα έτσι με συμβουλεύει ο άντρας μου.....

Αύριο θα ξανακάνεις χοριακη;

Θύμισε μου, τα φιλισιν που σου είχε πει ο γιατρός σου εξακολουθεις να τα παίρνεις;

Καλημέρα κ σε εσενα!!!Το καλο ειναι πως απο χθες το απογευμα δεν εχω ξαναδεί καφε..βέβαια δεν εχω κουνηθεί απο το κρεβάτι μόνο για τουαλέτα.Αύριο εχω εξετασεις χοριακη  κ προγεστερονη..κ σκεφτομαι να πω να έρθουν να μου πάρουν αιμα απο το σπιτι,να μην σηκωθω να παω.Απο φάρμακα παίρνω το φιλισιν κ ουτρογκεσταν 2 φορές την ημέρα...Μηπως γνωριζεις τι τιμή θα πρεπει να εχει η χοριακη μου κ η προγεστερονη μου στο περίπου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Καλημέρα κ σε εσενα!!!Το καλο ειναι πως απο χθες το απογευμα δεν εχω ξαναδεί καφε..βέβαια δεν εχω κουνηθεί απο το κρεβάτι μόνο για τουαλέτα.Αύριο εχω εξετασεις χοριακη  κ προγεστερονη..κ σκεφτομαι να πω να έρθουν να μου πάρουν αιμα απο το σπιτι,να μην σηκωθω να παω.Απο φάρμακα παίρνω το φιλισιν κ ουτρογκεσταν 2 φορές την ημέρα...Μηπως γνωριζεις τι τιμή θα πρεπει να εχει η χοριακη μου κ η προγεστερονη μου στο περίπου;;;

Για προγεστερόνη δε γνωρίζω να σου πω την αλήθεια, αλλά η χοριακη στις πρώτες εβδομάδες της κύησης πρέπει να διπλασιάζεται κάθε 3ή 2 μέρες. Οπότε πολλές φορές θα δεις ικανοποιητικο διπλασιασμό την 3η μέρα κ όχι την 2η. Ρώτησε κ τη γιατρό σου, θα σου το πει. Μην αγχώνεσαι. Εγώ είμαι σίγουρη πως είναι όλα πολύ καλά!! Αφού σταμάτησαν κ τα καφέ.... Όσο δε βλέπεις κόκκινο αίμα είσαι super!! 

Στις πόσες μέρες καθυστέρησης είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η mimimimi είπε:

Μακάρι να βγει καλη κ την Τετάρτη...κ να μην εχω καφε υγρά...σε ευχαριστώ πολυ παντως...δλδ τωρα την Τετάρτη περίπου ξερεις τι τιμή χοριακης πρεπει να περιμενω;;;

Καλημέρα όλα καλά θα πάνε, από 1200 και πάνω θεωρείται αύξηση κατά 50%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/3/2021 at 7:50 ΜΜ, ο/η geo2222 είπε:

Κι εγώ τα τελευταία δυο χρόνια την έχω βέβαια φαίνεται ελάχιστα και το καλοκαίρι όταν μαυρίζω δεν φαίνεται καθόλου!μια φίλη μου είπε ότι ίσως είναι και επειδή πήρα κάποια κιλά τα τελευταία χρόνια 10 και τα είχα χάσει απότομα αλλά τα είχα πάρει στην κοιλιά τα πιο πολλά!ποιος ξερει!

Κοπελα μου καλημέρα.. έφτασε η μέρα να πάτε στον γιατρό αν θυμάμαι καλά εεε;;;

Με το καλό να ξεκινήστε και περιμένουμε να μας ενημερώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Καλημέρα κ σε εσενα!!!Το καλο ειναι πως απο χθες το απογευμα δεν εχω ξαναδεί καφε..βέβαια δεν εχω κουνηθεί απο το κρεβάτι μόνο για τουαλέτα.Αύριο εχω εξετασεις χοριακη  κ προγεστερονη..κ σκεφτομαι να πω να έρθουν να μου πάρουν αιμα απο το σπιτι,να μην σηκωθω να παω.Απο φάρμακα παίρνω το φιλισιν κ ουτρογκεσταν 2 φορές την ημέρα...Μηπως γνωριζεις τι τιμή θα πρεπει να εχει η χοριακη μου κ η προγεστερονη μου στο περίπου;;;

Κορίτσι εγώ είχα λίγα ροζ στην εγκυμοσύνη μου. Η αδερφή μου πολύ κόκκινο σκούρο αίμα. Κ πόσες ακόμα περιπτώσεις που ξέρω κ όλα πήγαν καλά. Αν νιώθεις καλύτερα εννοείτε να έρθουν να σου πάρουν αίμα από το σπίτι, αλλά να ξέρεις ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει. Καταλαβαίνω το άγχος σου, σαν πρώτη εγκυμοσύνη, αλλά πάρε βαθιές αναπνοές κ ηρέμησε γιατί δε βοηθάς έτσι  το μπεμπάκι. Κάτι που έκανα κ εγώ κ μεγιστοποιούσε το άγχος είναι το googlάρισμα. Αποφύγέ το!!!  Αύριο θα είναι καλό να διπλασιαστεί η χοριακή σου, αλλά κ λίγο χαμηλότερη να είναι σαν την πρώτη δεν σημαίνει ότι υπάρχει πρόβλημα. Καλή επιτυχία εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η EFI 1981 είπε:

Για προγεστερόνη δε γνωρίζω να σου πω την αλήθεια, αλλά η χοριακη στις πρώτες εβδομάδες της κύησης πρέπει να διπλασιάζεται κάθε 3ή 2 μέρες. Οπότε πολλές φορές θα δεις ικανοποιητικο διπλασιασμό την 3η μέρα κ όχι την 2η. Ρώτησε κ τη γιατρό σου, θα σου το πει. Μην αγχώνεσαι. Εγώ είμαι σίγουρη πως είναι όλα πολύ καλά!! Αφού σταμάτησαν κ τα καφέ.... Όσο δε βλέπεις κόκκινο αίμα είσαι super!! 

Στις πόσες μέρες καθυστέρησης είσαι;

Τελευταία περίοδο ειχα 26/2 κανονικά πριν την αποβολή ειχα κύκλο 26 ημέρες μετα τον Δεκέμβρη όμως καπως άλλαξαν  τα πραγματα.Σκέψου οτι μετα την αποβολή πρωτη περίοδος ήταν 5 Ιανουαρίου δεύτερη 21 Ιανουαρίου κ Τρίτη 26/2 που ξανά έμεινα έγκυος.Μακάρι να εχω μια καλη χοριακη αύριο έστω να εχει ανεβεί πάνω απο 1000..μήπως κ μπορέσουμε κ κανουμε υπερηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι εγώ είχα λίγα ροζ στην εγκυμοσύνη μου. Η αδερφή μου πολύ κόκκινο σκούρο αίμα. Κ πόσες ακόμα περιπτώσεις που ξέρω κ όλα πήγαν καλά. Αν νιώθεις καλύτερα εννοείτε να έρθουν να σου πάρουν αίμα από το σπίτι, αλλά να ξέρεις ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει. Καταλαβαίνω το άγχος σου, σαν πρώτη εγκυμοσύνη, αλλά πάρε βαθιές αναπνοές κ ηρέμησε γιατί δε βοηθάς έτσι  το μπεμπάκι. Κάτι που έκανα κ εγώ κ μεγιστοποιούσε το άγχος είναι το googlάρισμα. Αποφύγέ το!!!  Αύριο θα είναι καλό να διπλασιαστεί η χοριακή σου, αλλά κ λίγο χαμηλότερη να είναι σαν την πρώτη δεν σημαίνει ότι υπάρχει πρόβλημα. Καλή επιτυχία εύχομαι!!!

Το άγχος μου οφείλεται περισσότερη στην πρωτη αποβολή που ειχα..την πρωτη φορά που εμεινα έγκυος ημουν πολυ καλα σε ψυχολογία κ δεν ειχα καθολου αρνητισμό σκέψου οτι οταν τοτε ειδα τα καφε υγρά δεν ειχα στεναχωρηθεί καθολου κ έλεγα οκ ολα καλα θα πάνε κ μέχρι το βράδυ ειχα αιμοραγια κ αποβολή.Επίσης για το γκουγκλάρισμα εχεις πραγματικά απόλυτο δίκιο..εσύ λες δεν παίζει ρόλο που κάθομαι στο κρεβάτι;;;απο την μια σκεφτομαι καλυτερα να κατσω στο κρεβάτι απο την άλλη λεω είτε κατσω είτε Οχι οτι ειναι να γινει θα γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Καλημέρα όλα καλά θα πάνε, από 1200 και πάνω θεωρείται αύξηση κατά 50%

Οκ σε ευχαριστώ πολυ!!!ελπιζω να τα καταφέρω κ να ειναι περισσοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Το άγχος μου οφείλεται περισσότερη στην πρωτη αποβολή που ειχα..την πρωτη φορά που εμεινα έγκυος ημουν πολυ καλα σε ψυχολογία κ δεν ειχα καθολου αρνητισμό σκέψου οτι οταν τοτε ειδα τα καφε υγρά δεν ειχα στεναχωρηθεί καθολου κ έλεγα οκ ολα καλα θα πάνε κ μέχρι το βράδυ ειχα αιμοραγια κ αποβολή.Επίσης για το γκουγκλάρισμα εχεις πραγματικά απόλυτο δίκιο..εσύ λες δεν παίζει ρόλο που κάθομαι στο κρεβάτι;;;απο την μια σκεφτομαι καλυτερα να κατσω στο κρεβάτι απο την άλλη λεω είτε κατσω είτε Οχι οτι ειναι να γινει θα γινει.

Πιστεύω πως ότι είναι να γίνει θα γίνει, αλλά ξεκουράσου για να μην έχεις αργότερα ενοχές. Θα ξέρεις τουλάχιστον ότι έκανες ότι μπορούσες. Γι ´αυτό σε παρότρυνα να κάνεις την αιμοληψία στο σπίτι, να μην έχεις το άγχος να σηκωθείς. Καταλαβαίνω σε ποσό δύσκολη κατάσταση βρίσκεσαι, αλλά να σκέφτεσαι θετικά. Αίμα δεν έχεις κ αυτά που έβγαλες ήταν καφέ ( παλιό αίμα). Εύχομαι να είναι τεράστια αύριο η χοριακή να ηρεμήσεις. Αν κ να ξέρεις ότι τώρα ξεκινάνε τα άγχη. Μετά με το καλό θα ψάχνεις αν κουνιέται το μωρό. Μη σου πω για όταν γεννηθεί τι έχει να γίνει😁. Από πάνω θα είσαι να δεις αν αναπνέει. Κ όταν παραπατήσει αρχίζει το μεγάλο πάρτυ!! Χαμός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Πιστεύω πως ότι είναι να γίνει θα γίνει, αλλά ξεκουράσου για να μην έχεις αργότερα ενοχές. Θα ξέρεις τουλάχιστον ότι έκανες ότι μπορούσες. Γι ´αυτό σε παρότρυνα να κάνεις την αιμοληψία στο σπίτι, να μην έχεις το άγχος να σηκωθείς. Καταλαβαίνω σε ποσό δύσκολη κατάσταση βρίσκεσαι, αλλά να σκέφτεσαι θετικά. Αίμα δεν έχεις κ αυτά που έβγαλες ήταν καφέ ( παλιό αίμα). Εύχομαι να είναι τεράστια αύριο η χοριακή να ηρεμήσεις. Αν κ να ξέρεις ότι τώρα ξεκινάνε τα άγχη. Μετά με το καλό θα ψάχνεις αν κουνιέται το μωρό. Μη σου πω για όταν γεννηθεί τι έχει να γίνει😁. Από πάνω θα είσαι να δεις αν αναπνέει. Κ όταν παραπατήσει αρχίζει το μεγάλο πάρτυ!! Χαμός!!!

Ποσο θελω να τα ζήσω ολα αυτα που περιγράφεις....Η αλήθεια ειναι πως σημερα ξύπνησα πιο θετική απο χθες..ελπίζω να συνεχίσω κ αύριο ετσι..Αύριο θα σε ενημερώσω για τις τιμες να μου πεις την γνώμη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά όσο πιο χαλαρά τόσο πιο καλά!!!! Τόσο πιο όμορφα! Γιατι στο τέλος χάνουμε όλες τις ωραίες στιγμές και το μετανιώνουμε!!!! Σίγουρα οι συνθήκες δεν είναι σύμμαχος αλλα εμείς φτιάχνουμε την διάθεσή μας! Είναι όλα στο χέρι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...