Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η εγκυμοσύνη μου βήμα βήμα.....


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα κι από μένα ..σημερα είχα χάλια μέρα ξεκίνησαν κι εμένα οι αναγούλες δυστυχώς , το πρωί πολύ χάλια ήμουν έκανα και εμετό μια φορά τώρα είμαι λιγάκι καλύτερα αλλά φοβάμαι ότι και αύριο θα είναι μια από τα ίδια τι θα κάνω δεν παλεύεται με τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα κι από μένα ..σημερα είχα χάλια μέρα ξεκίνησαν κι εμένα οι αναγούλες δυστυχώς , το πρωί πολύ χάλια ήμουν έκανα και εμετό μια φορά τώρα είμαι λιγάκι καλύτερα αλλά φοβάμαι ότι και αύριο θα είναι μια από τα ίδια τι θα κάνω δεν παλεύεται με τιποτα

Αχ κορίτσι μου σε νιώθω απόλυτα!!δεν θέλω να έρχεται το επόμενο πρωί.εγώ νοσηλεύτηκα και για δυο μέρες ήμουν με ορό.άστα.έπαιρνα ένα κολπικό υπόθετο το οποίο με βοηθούσε κάπως αλλά τώρα παίρνω το primperan σε σιρόπι,μόνο το πρωί και μια κουταλια.σταδιακά αρχίζει και σταματάει αυτή η αναγούλα και οι εμετοί.πίνω και λίγη κοκακόλα με το φαγητό μου και είμαι κάπως καλύτερα.ελπίζω να σε βοήθησα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα κι από μένα ..σημερα είχα χάλια μέρα ξεκίνησαν κι εμένα οι αναγούλες δυστυχώς , το πρωί πολύ χάλια ήμουν έκανα και εμετό μια φορά τώρα είμαι λιγάκι καλύτερα αλλά φοβάμαι ότι και αύριο θα είναι μια από τα ίδια τι θα κάνω δεν παλεύεται με τιποτα

Εγώ εμετούς ακόμα όχι άλλα όλα μου βρωμάνε στην κουζίνα δεν τολμώ να πλησιάσω.αναγουλες μου έρχονται που κ που αλλά βγαίνω έξω κ παίρνω καθαρό αέρα κ ξεχνιέμαι κάπως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vickypucca είπε:

Αχ κορίτσι μου σε νιώθω απόλυτα!!δεν θέλω να έρχεται το επόμενο πρωί.εγώ νοσηλεύτηκα και για δυο μέρες ήμουν με ορό.άστα.έπαιρνα ένα κολπικό υπόθετο το οποίο με βοηθούσε κάπως αλλά τώρα παίρνω το primperan σε σιρόπι,μόνο το πρωί και μια κουταλια.σταδιακά αρχίζει και σταματάει αυτή η αναγούλα και οι εμετοί.πίνω και λίγη κοκακόλα με το φαγητό μου και είμαι κάπως καλύτερα.ελπίζω να σε βοήθησα😊

Ελπίζω να είσαι πολύ καλύτερα τώρα.. ρώτησα τον γιατρό μου και μου είπε να πάρω Navatac gyno 1 πρωί 1 βράδυ μακάρι να σταματήσουν γιατί δεν παλεύεται κάθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Εγώ εμετούς ακόμα όχι άλλα όλα μου βρωμάνε στην κουζίνα δεν τολμώ να πλησιάσω.αναγουλες μου έρχονται που κ που αλλά βγαίνω έξω κ παίρνω καθαρό αέρα κ ξεχνιέμαι κάπως..

Μακάρι να μην έχεις καθόλου Μαράκι είναι πολύ ενοχλητικό και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα και ξάπλα που είσαι χάλια νιωθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Κι εμενα τελικα ξεκινησαν παλι.. και όντως δεν παλευεται.

Σου έχει δώσει κάτι ο γιατρός σου εσενα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Μακάρι να μην έχεις καθόλου Μαράκι είναι πολύ ενοχλητικό και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα και ξάπλα που είσαι χάλια νιωθεις

Μη νομίζεις και εμετούς που δεν έχω ναυτία έχω όλη μέρα δυστυχώς!!! Και αναγκαστικά είμαι ξάπλα γιατί μόνο έτσι αισθάνομαι λίγο καλύτερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Σου έχει δώσει κάτι ο γιατρός σου εσενα;

Δευτερα που θα παω θα τον ρωτήσω. Αλλα ειμαι σιγουρη πως θα μου πει για κανενα emecalm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Μη νομίζεις και εμετούς που δεν έχω ναυτία έχω όλη μέρα δυστυχώς!!! Και αναγκαστικά είμαι ξάπλα γιατί μόνο έτσι αισθάνομαι λίγο καλύτερα .

Ετσι ακριβώς. Ξαπλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααα μου τι γίνεστε?? Εμένα οι ανακατωσούρες μου κρατήσανε 7 κ 8 εβδομάδα. Τώρα που χω μπει στην 9η νιώθω καλύτερα αρκετά μπορώ να πω. Μόνο αυτή την απαίσια γεύση στο στόμα έχω που είμαι όλη μέρα με τσίχλες κ πλένω συνέχεια τα δόντια μου... Αύριο περιμένω τις απαντήσεις από τις αιματολογικές. Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Κοριτσιααα μου τι γίνεστε?? Εμένα οι ανακατωσούρες μου κρατήσανε 7 κ 8 εβδομάδα. Τώρα που χω μπει στην 9η νιώθω καλύτερα αρκετά μπορώ να πω. Μόνο αυτή την απαίσια γεύση στο στόμα έχω που είμαι όλη μέρα με τσίχλες κ πλένω συνέχεια τα δόντια μου... Αύριο περιμένω τις απαντήσεις από τις αιματολογικές. Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Καλησπέρα Μαράκι,εγώ μια Είμαι καλά μια έχω μια ατονία αναγούλα αλλά λίγο όχι πολύ αλλά είναι ενοχλητικό σε γενικές γραμμές έχω μια ατονία και η διάθεση μου δεν είναι και πολύ ανεβασμένη αύριο κι εγώ περιμένω αποτελέσματα από αιματολογικές για να δούμε μακάρι να έχουμε καλά αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Καλησπέρα Μαράκι,εγώ μια Είμαι καλά μια έχω μια ατονία αναγούλα αλλά λίγο όχι πολύ αλλά είναι ενοχλητικό σε γενικές γραμμές έχω μια ατονία και η διάθεση μου δεν είναι και πολύ ανεβασμένη αύριο κι εγώ περιμένω αποτελέσματα από αιματολογικές για να δούμε μακάρι να έχουμε καλά αποτελεσματα

Mε το καλό αγάπη κ σε σένα καλά αποτελέσματα!!!! Τι να κάνουμε όλα τα στάδια της εγκυμοσύνης θα τα περάσουμε να σκεφτόμαστε μόνο το σποράκι μας κ να μας δίνει δύναμη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.μολις πήρα τις αιματολογικές .είναι όλες καλές μια χαρά εκτός από τα αντισώματα μου στην ερυθρά.μου είπε μακρυά από παιδάκια που έχουν αυτή την αρρώστια.κλεισαμε ραντεβού για 2 Απριλίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαράκι και εγώ χθες τις πήρα και ήταν ανεβασμένα τις ερυθράς τώρα δεν θυμάμαι αν ήταν ανεβασμένα στην 1η μου εγκυμοσύνη, αυτό βέβαια σημαίνει ή ότι το περάσαμε μικρές που όντως εγώ το πέρασα μωρό,  η ότι πρόσφατα κάπου κολλήσαμε και εννοείτε δεν κάναμε συπτωματα λόγο ότι το είχαμε περάσει παλιότερα. Σήμερα τις έστειλα στο γιατρό μου και εγώ.  Εμένα έπεσε και πολύ ο αιματοκρίτης από 40 στο 35. Κατά αλλά είμαι 9 εβδομάδων και 1 μέρα όλα τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Ρε Μαράκι και εγώ χθες τις πήρα και ήταν ανεβασμένα τις ερυθράς τώρα δεν θυμάμαι αν ήταν ανεβασμένα στην 1η μου εγκυμοσύνη, αυτό βέβαια σημαίνει ή ότι το περάσαμε μικρές που όντως εγώ το πέρασα μωρό,  η ότι πρόσφατα κάπου κολλήσαμε και εννοείτε δεν κάναμε συπτωματα λόγο ότι το είχαμε περάσει παλιότερα. Σήμερα τις έστειλα στο γιατρό μου και εγώ.  Εμένα έπεσε και πολύ ο αιματοκρίτης από 40 στο 35. Κατά αλλά είμαι 9 εβδομάδων και 1 μέρα όλα τέλεια.

Δεν μου είπε να ξακανακω εξέταση .εμενα ο αιματοκρίτης είναι στο 39 νομίζω μέσα στις φυσιολογικές τιμές..όλα τα άλλα ήταν οκ! Αυτό το μόνο που μου είπε να προσέχω τα παιδάκια! Εγώ είμαι 8 κ 3... Έλα όλα καλά θα μας πάνε ας μην αγχωνόμαστε απλά να προσέχουμε με ποιους συναναστρεφόμαστε..αν κ έχω να βγω κάνα μήνα απ' το σπίτι με την κατάσταση! Άστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Δεν μου είπε να ξακανακω εξέταση .εμενα ο αιματοκρίτης είναι στο 39 νομίζω μέσα στις φυσιολογικές τιμές..όλα τα άλλα ήταν οκ! Αυτό το μόνο που μου είπε να προσέχω τα παιδάκια! Εγώ είμαι 8 κ 3... Έλα όλα καλά θα μας πάνε ας μην αγχωνόμαστε απλά να προσέχουμε με ποιους συναναστρεφόμαστε..αν κ έχω να βγω κάνα μήνα απ' το σπίτι με την κατάσταση! Άστα...

Καλημερα κορίτσια!!! Κ εγω με τις αιματολογικές ολα  καλα!! Σήμερα πηγα στην γυναικολογο μου είδαμε το σπορακι μεγάλωσε αρκετά!!! Είμαι 9 εβδομάδες κ 2 ημέρες τώρα έκλεισα ραντεβού για την πρώτη  Αυχενική στις 14 Απριλίου.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα. Πηγαμε λαι εμεις στον γιατρό. Ακουσαμε και καρδούλα.

Μου εγραψε και εμενα ενα καρο εξετάσεις για να κανω.

Πόνους έχετε κορίτσια; χθες ειχα έντονους και σημερα νιωθω κάπως. Και μου ειπε αν συνεχίσουν, να παρω ουτροτζεσταν. Ειμαι στην 7η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Καλησπέρα και απο μένα. Πηγαμε λαι εμεις στον γιατρό. Ακουσαμε και καρδούλα.

Μου εγραψε και εμενα ενα καρο εξετάσεις για να κανω.

Πόνους έχετε κορίτσια; χθες ειχα έντονους και σημερα νιωθω κάπως. Και μου ειπε αν συνεχίσουν, να παρω ουτροτζεσταν. Ειμαι στην 7η εβδομάδα.

Εγώ μέχρι και την έβδομη εβδομάδα είχα ανά διαστήματα πονάκια όχι κάτι φοβερό όμως. Είναι λογικό επειδή μεγαλώνει η μήτρα. Εγώ το ουτροτζεσταν θα το παίρνω μέχρι τέλος του πρωτου τριμήνου. Μία φορά τη μέρα. Δεν είναι κάτι μην αγχώνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maraki 986 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Κ εγω με τις αιματολογικές ολα  καλα!! Σήμερα πηγα στην γυναικολογο μου είδαμε το σπορακι μεγάλωσε αρκετά!!! Είμαι 9 εβδομάδες κ 2 ημέρες τώρα έκλεισα ραντεβού για την πρώτη  Αυχενική στις 14 Απριλίου.  

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εγώ για την αυχενική ακόμα Αργώ αλλά στο ραντεβού που έχω με τον γυναικολόγο θα είμαι 9 εβδομάδων και 6 ημερών οπότε θα έχει μεγαλώσει αρκετά το σποράκι μας...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Tonia. είπε:

Καλησπέρα και απο μένα. Πηγαμε λαι εμεις στον γιατρό. Ακουσαμε και καρδούλα.

Μου εγραψε και εμενα ενα καρο εξετάσεις για να κανω.

Πόνους έχετε κορίτσια; χθες ειχα έντονους και σημερα νιωθω κάπως. Και μου ειπε αν συνεχίσουν, να παρω ουτροτζεσταν. Ειμαι στην 7η εβδομάδα.

Μαγνησιο παιρνεις??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Δεν μου είπε να ξακανακω εξέταση .εμενα ο αιματοκρίτης είναι στο 39 νομίζω μέσα στις φυσιολογικές τιμές..όλα τα άλλα ήταν οκ! Αυτό το μόνο που μου είπε να προσέχω τα παιδάκια! Εγώ είμαι 8 κ 3... Έλα όλα καλά θα μας πάνε ας μην αγχωνόμαστε απλά να προσέχουμε με ποιους συναναστρεφόμαστε..αν κ έχω να βγω κάνα μήνα απ' το σπίτι με την κατάσταση! Άστα...

Καλα και εγω που βγαινω τι καταλαβαινω... ασε δυσκολο ειναι να καθεσε δυσκολο να βγαινεις ολα περιεργα ειναι στην εποχη μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η manoula84 είπε:

Καλα και εγω που βγαινω τι καταλαβαινω... ασε δυσκολο ειναι να καθεσε δυσκολο να βγαινεις ολα περιεργα ειναι στην εποχη μας! 

Τι να κάνουμε θα το περάσουμε και αυτό!!! Και οι δυσκολίες μέσα στη ζωή είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Κ εγω με τις αιματολογικές ολα  καλα!! Σήμερα πηγα στην γυναικολογο μου είδαμε το σπορακι μεγάλωσε αρκετά!!! Είμαι 9 εβδομάδες κ 2 ημέρες τώρα έκλεισα ραντεβού για την πρώτη  Αυχενική στις 14 Απριλίου.  

Εγω αύριο μπαίνω στη 10η. 13/1 είχα τελευταία περίοδο. Εσυ? 7 εκλεισα ραντεβού για αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα, λυπάμαι για την αντιμετώπιση που είχατε.. δυστυχώς το έχουμε δει πολλές φορές και χειρότερα από αυτό.. το να καταφέρεις να εμπιστευτείς γιατρό είναι πολύ σημαντικό στην όλη προσπάθεια της υποβοηθούμενης αλλά δυστυχώς το κάνουν δύσκολο υπό τις συνθήκες που λειτουργούν ορισμένοι..  Συμβουλή μου, που δίνω παντού, είναι να κάνετε 2-3 ραντεβού με διαφορετικούς γιατρούς που θα ήθελες να επισκεφθείς, να δείς τι θα σου πει ο καθένας και πως θα νοιώσεις εσύ μαζί τους (αν θα σε κάνουν να νοιώσεις ασφάλεια, αν θα έχουν προσωποποιημένη προσέγγιση στο θέμα σας πχ κτλ κτλ) και τότε να αποφασίσεις με ποιον θέλετε να προχωρήσετε. Όσο για τη μεταφορά, δύσκολο δεν είναι, η μεταφορά γίνεται με μεγάλη ασφάλεια! Υπάρχουν ειδικές εταιρείες "courier" μεταφοράς κρυοσυντηρημενου γενετικού υλικού, το κόστος εξαρτάται από την απόσταση και τον αριθμό των πλακιδίων.. θυμάμαι στην Αθήνα από το Αρεταίειο μέχρι το Μητέρα θέλανε 60€ περίπου.. το 2020-21 αυτό τώρα που σου λέω.. φυσικά αυτό το αναλαμβάνουν και τα κέντρα μεταξύ τους (για την μεταφορά δηλαδή) και πάει και το κόστος ανάλογα με το τι ζητάει το κέντρο για την μεταφορά. Αυτό όμως είναι κάτι που το ψάχνεις μετά (τι σε συμφέρει οικονομικά περισσότερο να κάνεις) βρες το γιατρό που χρειάζεστε να μπορέσεις να εμπιστευτείς ξανά για να προχωρήσετε με το καλό στην επόμενη προσπάθεια σας και το ψάχνετε τότε!
    • Κορίτσι πραγματικά λυπάμαι πολύ που πέρασες όσα πέρασες μαζί με τον άντρα σου - πρέπει να ήταν τραυματικό όλο αυτό. Γιατρός δεν είμαι, και τέτοια εμπειρία δεν είχα, αλλά ο δεύτερος γιατρός μου φαίνεται πολύ απότομος και απόλυτος! Εγώ θα συμφωνήσω με τον γιατρό σου, που ξέρει το ιστορικό σου, εφόσον το μωράκι σας είναι ζωντανό γιατί να παρθούν τέτοιες τελεσίδικες αποφάσεις;; Πιστεύω ότι καλώς πράξατε και περιμένετε βήμα -βημα. Πραγματικά λυπάμαι που το βιώνετε όλο αυτό, εύχομαι μες απ' την καρδιά μου το καλύτερο σενάριο ❤️❤️  Και να μην απολογισε καθόλου, εδώ είμαστε εμείς για να στηρίζουμε η μία την άλλη 💞
    • Δυστυχώς κοριτσια τα νέα από τον δεύτερο εμβρυομητρικο ήταν χάλια και πιο χάλια δεν γινετε ! Μπυ είπε ότι το μωρο έχει θέμα και η μέτρηση που μου έκανε είχε τεράστια απόκλιση με την χθεσινη του γυναικολόγου μου και του εμβρυομητρικου που με έστειλε ο γυναικολόγος μου ! Μέτρηση του γυναικολόγου μου χθες (2,85 mm) μετρηση του εμβρυομητρικου που με έστειλε ο γυναικολόγος μου (2,93mm)  και μετρηση του δεύτερου  που πήγα εγώ (4.20mm) όπου μου είπε ότι το μωρο έχει πρόβλημα και ότι η καρδιά θα σταματήσει και αν δεν σταματήσει είναι σίγουρος ότι η αυχενική θα βγει χάλια και αν κάνω και τροφοβλαστη θα βγει προβληματική! Με παρότρυνε να κάνω απόξεση όσο πιο νωρίς γινετε και ότι δεν υπάρχουν ελπίδες ! Επίσης αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η μεγάλη απόκλιση στα χιλιοστά από τους προηγούμενους αλλά και ότι μου έκανε ενδοκοιλιακο υπερυχο και όχι ενδοκολπικο όπως ο Δικος μου γιατρός και ο εμβρυομητρικος του! Πήρα αμέσως το γιατρό μου και του είπα ότι πήρα κιαλλη γνώμη και μου είπε όλα αυτά ! Ο γιατρός μου λοιπόν μου είπε ότι δεν σκοτώνει ενώ μωρο με καρδιακό παλμό και ότι είναι νωρίς να αξιολογήσει την αύξηση αυτή που υπάρχει στο υγρό ! Μου είπε να με δει την άλλη Δευτέρα αν όλα βαίνουν καλώς για να δούμε αν το υγρό μειώθηκε και αν υπάρχει καρδιακός παλμός και σε δυόμιση βδομάδας να κάνουμε αυχενική και αν είναι ανεβασμένη να κάνουμε τροφοβλαστη όπου αν η τροφοβλαστη βγει προβληματική να πάμε σε απόξεση! Ο εμβρυομητρικος του γιατρού μου μου είπε ότι έχει δει αρκετές περιπτώσεις σε αυτές τις εβδομάδες πριν την αυχενική να είναι αυξημενο το υγρό και μέχρι την αυχενική να έχει μειωθεί , επίσης μου είπε ότι έχει δει και πολλές περιπτώσεις η αυχενική να είναι ανεβασμένη και κάνοντας τροφοβλαστη το μωρο να μην είχε κάποιο σύνδρομο !  εχω το ελαθειιιι και εγώ και ο σύντροφος  και μάλιστα  λιποθύμησα μετά την επίσκεψη από τον δεύτερο εμβρυομητρικο 😢 αποφασίσαμε λοιπόν με τον σύντροφο να περιμενουμε και να μην πάρουμε μια απόφαση την οποία θα σκεφτόμαστε όλοι μας την ζωή! Σας μαύρισα το ξερω και συγνώμη 😢
    • Εσύ θα κάνεις τεστακι κορίτσι μου;; Μήπως το ότι σταμάτησαν τα καφέ είναι καλό σημάδι; 🙏🙏 Δε μου ήρθε και η αλήθεια είναι ότι Μ έχει πιάσει ένα ηλίθιο άγχος για αύριο 🥴 πφφφ βαθιές ανάσες 🧘🧘
    • @Θέτις Κ. μου και @marinamanoulitsa αιντε τρελαίνετε μας κ σεις τώρα ν κλείσει καλά ο μήνας!!!! Μαρινααααααα κάνε την ανατροπή στο 90!!!  θετις μ αν δν σ ήρθε σήμερα εγώ πιστεύω υπάρχει σποράκι!  εμένα σήμερα μειώθηκαν τ καφέ 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...